• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Ahoj holky, u nás také nic nového. Krásně se těhulíme a je nám dobře. :slight_smile: Bříško teď přestalo trošku růst, ale ono začne. Fotečku přidám příští týden. Večer si připadám jako hroch. :grinning: Vždycky ráno dobrý a přes den ho pěkně naplníme. Už mám doma EPINO. Včera jsme pročítaly návod a vzaly "zařízení" do ruky. No uvidíme až začneme cvičit.
Lucíku předporodní beseda kolem 16hod. ve středu 24.2. na Medicentru Beroun platí - žádné změny zatím nedorazily. Zuzu docela závidím i když nosit si mimi pod bundou také není k zahození. Jíme stále cca po třech hodinách, tak to mám skoro jako kojo....
Včera jsem snědla topinku a nebylo to dobrý, do půllnoci mi bylo zle. Takže žádný topinky, vařený vajíčka, zelí - máme potom prdíky a bolení. :rolling_eyes:
23. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,

Jitie díky :grinning: Díky Bohu to teď můžu svádět na těhotenskou demenci :sweat_smile:

Jéééé, Luciku, Ty jsi hodná, že by ses rozdělila. Ale přečetla jsem si to až dnes a to už určitě nezbylo, určitě jste to s Viky zvládly zpucnout :wink:

A plně s Tebou souhlasím: Holky nestrašte tu :grinning: :grinning: :grinning:

Baru, já si byla vyzvednout EPINO dnes ráno, už se těším, až ten zázrak večer rozbalím a kouknu na to :wink: Byla jsem tam dnes moc brzo a byl tam jen nějaký pan doktor. Tak mi to nedalo a zeptala jsem se, kdo tenhle zázrak vymyslet. Pan doktor říkal, že to viděli v Africe, kde na to ženský používají tykev :grinning: Jsem myslela, že padnu :grinning:
23. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Baru super, určo dorazím :slight_smile: A kolik to vlastně stojí? :grinning:
My taky jíme pořád, a v pátek jsem se strašně přejedla smaženýho sýra a pak mi bylo celou noc zle :grinning:

Peti zbylo, včera nebyl čas, dnes k tomu udělám řízky a máme oběd, tak když dorazíš do oběda tak máš šanci, pak už asi neeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:

EPINO už mám taky doma a už se těšim až začnu a doufám že to bude k něčemu dobré a půjde to bez nástřihu :grinning: Se toho nástřihu a hojení bojim víc jak porodu :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
holky tak se pak podělte, jak EPINO fungovalo. Já jsem byla u Štěpánka dost šitá, tak bych tomu chtěla u druhého (až se zadaří) předejít.
Baro už jsem ráda, že mám období těhotenství a kojení za sebou a můžu jíst, co mi chutná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Chybělo mi dát si večer s manžou sklenku vína. Tak si to teď užívám, dokud nejsem znovu těhu. Ale kvůli těm drobečkům se člověk velmi rád omezí. Když měl malý prdíky, tak jsem nejedla skoro nic (ale stejně to nefungovalo :unamused: )
23. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
vladi jasně, budeme vás průběžně informovat :wink: :wink: :wink:

Tak já si těhotenství užívám, jím co chci a ten alkohol mi teda moc nechybí, nikdy sem moc nepila.. A když už mám fakt chut tak si tu skleničku vína nebo malé pivo dám, jednou za uherák to nemůže ublížit :wink: Ale z kojení mám teda strach, to se nesmí snad nic :grinning:
23. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
luciku třeba nebude malá trpět na prdíky. Je to holka, tak to snese líp. To chlapi jsou takoví cíťové a každé bolení pořádně obrečí :slight_smile: . Ale fakt je, že pak uděláš všechno, aby to toho prcka přešlo.
23. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
já můžu jíst při kojo všechno, teda čočku, hrách a zelí jsem ještě nezkoušela a ani nebudu..ale Filipovi nic nevadí, prdí ostošest

holky, my vás nestrašíme :sunglasses:
23. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
vladi jo já vím, manža má teď rýmičku a taky to prožívá :grinning: :grinning: :grinning:

jitie to máš dobré :wink: Já to taky nebudu nějak moc řešit, jen jsem někde našla nějakej článek co se nesmí a tam se nesmělo snad vůbec nic :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
tak to máte Jitie fakt dobrý. My jsme každý prdík u malého málem slavili. Tak jsem se bála cokoliv sníst a každého jsem štvala tím, když jsem se ptala, co v tom jídle je. :wink: Zkoušeli jsme všechno možný, jenom aby mu to pomohlo, ale jediné co fungovalo byl čas. Prostě ho to kolem 4. měsíce přešlo, protože se začal víc hýbat.
23. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Xpetu já myslela, že to o té tykvi víš. :wink: To musel pan doktor asi koukat a myslet si své. :dizzy_face:
Lucíku kolik ta instruktáž stojí nevím - ale řekla bych něco kolem 150,-Kč/hod. Příští týden by měla proběhnout druhá část, takže cca 300,-Kč. Ale opravdu nevím. :zipper_mouth:
Vladi já vím, že mi určitě věci neudělají dobře, ale ty chutě.... prostě to sním a pak trpím. Poslední dobou mě začala pálit žáha. Nikdy předtím se mi to nestalo, je to nepříjemné. A alkohol mi ani nechybí, minulý víkend jsem si dala dvojku bílého vína a bylo to až dost. :slight_smile:

Holky co to kafíčko.....??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
23. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Baru v poho, jen se ptám :dizzy_face: Tak zítra ve 4 jsem tam jak na koni, kdybych tam nebyla tak sem se ztratila :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
baro paleni zahy znam taky az z konce těhu. Nikdy jsem nevěřila, že to může až bolet. Ale neboj, všechny tyhle nepříjemnosti zmizí s porodem a navíc tu bude ta tvoje beruška :slight_smile: . Takže i kdyby něco přetrvávalo, tak stejně na to nebudeš myslet (ani na to mít čas :wink: )
23. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Lucíku už se těšíme. :slight_smile: Bude tam ještě jedna mamina - jmenuje se Markéta, je jí kolem 30 let a je ve 30tt. :slight_smile:

Vladko já vím, moc se na maličkou těšíme. Poslední dobou o sobě dává dost vědět, kope a mele se v bříšku až si někdy myslím, že z ní bude fotbalistka. Je to naše zlatíčko. :wink: Jsem za ní tak moc šťastná... :dizzy_face: Je to opravdu úžasný dar, že my ŽENSKÝ můžeme být maminy.
23. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
je to úžasný pocit, když cítíš, jak v tobě ten malý človíček žije, co? Manžel to chtěl vždycky popsat, jaké to je, ale to nešlo. Tak on si představoval, že je to něco jako ty potvory z filmu Vetřelec :slight_smile: :slight_smile: .
24. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
autor
Tak holky, tu mateřskou Vám schválili :wink: A na kafíčko nadhoďte termín někdo a poladíme to, ne? :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
spion mě osobně je to fuk, já jsem doma pořád, podřídím se vám, vy máte s mimčama nějaký režim a tak :wink:

baru představ si, přijdu domu, manžel si prohlíží ty letáky a řiká jeee ty si dostala DVD, otevře krabičku a ona je prázdná :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj holky, zdravíme všechny maminky a mininka bez rozdílu pohlaví.... :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
Termín kávičky nechám na maminkách, co mají miminka. Pro nás s Luckou je to zatím velmi snadné "sbalit" mimi na cestu. :grinning:

Lucíku tak to je gól.... :grinning: :grinning: Kde paní Veronika udělala chybu - budeme požadovat slevu. :slight_smile: A taťka se tak těšil, viď? Není nad to si večer pustit manuál na kojení. :wink: Náš taťka měl včera strach, sotva jsme přišly domů hned spustil, kde jsme a autem. A to jsem mu volala kolem té půl osmé, že už jedeme domů. Chudinka můj malý, nakonec z toho usnul. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
baru on nevěděl že je to manuál na kojení :grinning: :grinning: :grinning: Jasně, sem zvědavá jak se bude tvářit, až jí řeknu že tam nic nebylo :grinning:
25. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Achoj holky :slight_smile:

Kde steee :slight_smile:
Já jsem zase lazar.. Manžel na mě prsknul nějakej bacil :frowning2: Můžu ve III.trimestru paralen??
26. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
luciku, na příbalovém letáku píšou, že v těhotenství jen po poradě s lékařem. Tak třeba zkus zavolat na nějakou pohotovost a zeptat se ...

U nás marodí manžel i syn. Čekám, kdy to padne na mě. S malým jsme dokonce jeli včera večer do Hořovic na pohotovost, protože se nám kašlem dusil:(
26. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
side já vím že to tam píšou, ale co vím tak všichni doktoři říkají že jedině paralen.. Jen tedy nevím jak ve III.trimestru :frowning2:
26. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Tak brácha mi skáknul k doktorovi - je to náš obvoďák, ale táty kamarád, tak ten obyčejný paralen se smí :dizzy_face:
26. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
Lucíku co to na tebe vlezlo.??? Jaká chřipka? :fearful: Tak ať jste brzy v pořádku. Snad to do středy bude lepší. Hezky čajíčky a odpočívat. Hodně zdravíčka holky. :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky, musím naše téma vrátit na první stránku. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Máme krádný jerní víkend a všechny se vyhříváte na sluníčku, co??? Jen se vyhřívejte. :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Baru to na mě prsknul manžel :frowning2: Mám rýmu jak blázen a zvýšenou teplotu :pensive: Tak piju čajíčky, když je mi fakt zle tak paralen :frowning2: Do středy už budu snad fit, doufááám
28. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Lucíku náš taťka má taky rýmičku, ale nějak to na nás nepůsobí - zatím. :confused: Snad to taky nechytneme. Hlavně ať je vám brzy líp. Hezky odpočívejte a bude zase dobře. :slight_smile: :wink:
28. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Holky, kdepak jste??? Tady je úplné bezvětří ..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :confounded:
1. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
Baru taky koukám že je tu mrtvolno :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Já pořád poléhávám, mám stále rýmu jak blázen a navečer zvýšenou teplotu.. Od včera mě ještě pobolívá břicho ale až nahoře skoro pod prsem, tak nevim jestli mi tam maličká na něco tlačí nebo to mám namožené od toho věčnýho smrkání :rolling_eyes:
1. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Holky kde steeee :frowning2:

Baru já nevím jeslti mám zítra jít.. Pořád mám děsnou rýmu, o mě nejde, ale nerada bych nakazila vás :rolling_eyes:
2. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
hlásím příchod. Nějak nás častěji tahalo ven to počasí, no a co jsem díky tomu nestihla udělat doma, to jsem musela dohánět po večerech, tak nebyl čas holky :slight_smile: . Luciku vůbec ti tu rýmu nezávídím. Doufám, že se nepřižene ta druhá slibovaná vlna prasečí chřipky. Ta první nás minula, i když byl manžel služebně v zahraničí na kongresech.
užijte si holky tu zítřejší besedu :wink:
2. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.