• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
vladi to je jasný, počasí je krásný, taky bych byla venku se psem, ale jak mám rýmu tak jsem radši doma nooo :frowning2:

Má být druhá vlna prasečí chřipky??Doufám že nebude v květnu, aby nám v Hořovicích zase nezakázali návštěvy :grinning:
2. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
No já vím, že tou chřipkou hrozili už na podzim, že prý vždycky přichází druhá vlna. Většinou když se oteplí. Ale stejně si myslím, že je celá ta prasečí chřipka jedno velké zveličené strašení. Ale jasně, že člověk udělá všechno, aby to hlavně ti prťata nechytly.
Luciku ale třeba by ti na tu rýmu ty procházky pomohly. Když mají rýmu děti, tak se doporučuje s nimi chodit ven, protože ten čerstvý vzduch dělá dobře sliznici. Ale jestli ti u toho není dobře na tělě, tak chápu, že radši ležíš doma :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
vladi mě se venku taky dobře dýchá a hlavně tam nesmrkám :grinning: Ale mám (teď už teda ně, ale měla sem) i zvýšenou teplotu a na to ten vítr asi nic moc :unamused:
2. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak alspoň Vladka. :slight_smile: Ty ostatní nevěrnice jsou kde.... to jsem Vás tak vystašila tou otázkou ohledně kávičky. Nikdo sem už nechodí. :frowning2:
Lucíku ta rýma je asi protivná, viď??? Rozhodnout se musíš ty, ale teď je těch rýmiček, kašlíků a chřipek stejně hodně. :zipper_mouth: Můžeme to klidně chytit kdekoli a od kohokoli. :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Baru já vím, ale tak abyste pak nenadávali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale už je to lepší, tak asi dorazim :wink:

Jo jo holky, se asi lekli :grinning:
Nebo vysvitlo sluníčko tak dranděj po venku :grinning:
2. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
Ahoooj, jsem tu. Teď jsme měli návštěvku pár dní, tak jsem byla trošku mimo. Ale je fakt, že jsme tady tak nějak osiřely :slight_smile: No, neva, tak dáme kávičku takovou soukromou :wink: Ba ne, snad se holky ozvou :sunglasses:
2. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Mno uvidíme :slight_smile:
Tak já navrhuju... Třebaaaaaaaaaa... :grinning: :grinning: :grinning: Třebaaaaaaa... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pondělí 22.3.:grinning:
2. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
holky já bych na kávičku ráda, ale nemám auto a musela bych se dostavit busem. Možná by to kolem druhé odpoledne šlo, ale nevím, jestli nebude malý protivnej, protože nebude spát. Je to těžký, takhle něco plánovat :unamused:
2. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
ahoj holky, my jsme teď ochořeli celá rodina :angry: Malej už je lepší, manžel taky a dorazilo to ke mně :frowning2:
Na kávičku se rádi přidáme, pokud by to bylo příští týden, tak už bychom snad mohli být zdravý. Jo a kde by ta káva byla - U Klauna?
2. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
mě taky nenapadá jiné místo, než Klaun. V Berouně jinou nekuřáckou kavárnu, kde bysme mohly parkovat ten náš kočárkový arzenál, neznám. Ještě jsem slyšela o Jiné kávě, ale to ani nevím, kde je.
3. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky, spionko a side chválím příchod. :slight_smile: Vladko pokud nemáš auto není problém. Napiš mi do IP kde bydlíš a zastavila bych se pro Vás. Akorát s tím tvým broučkem to budeme muset nějak vymyslet, aby mu to vyhovovalo.
Toho 22.3. by to snad šlo, uvidíme jak se vyjádří další...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dobrý tip Lucíku.

Já byla u Klauna v pondělí a byla to hrůza. :unamused: Na paní "servírku" jsme čekaly min. čtvrt hodiny, než se vykecala s kamarádkama a to jsem za ní jěště musela zajít, jestli si nemáme objednávat u baru. :angry: Jinak prostředí pro mimi dobrý až na tu obsluhu. :wink: Jiná káva je po knihovnou, v areálu bývalých kasáren, ale nikdy jsem tam nebyla.
3. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Baruš nemusíš pro mě jezdit, ale děkuju moc za nabídku :wink: . Stejně chci s malým jezdit do Berouna na cvičení, tak si musí na autobus zvyknout. Ale kdyby to šlo na tu 14:00, tak to bude dobré. Většinou, když je v jiném prostředí, tak vydrží déle nespat, tak to zkusíme.
Já jsem u Klauna nebyla, jen vím, že je to kavárna pro maminy s dětmi. Tak jestli máte někdo ještě jiný tip, tak sem s ním. Ale koukala jsem na stránky Klauna a toho 22.3. tam mají nějaký program, tak aby tam bylo volno.
3. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
Vladko velké to tam zrovna není. :unamused: Na kočárky taky místa nic, moc. A mají to spojené ještě se solnou jeskyní. Myslela jsem, že je to mnohem větší. Uvidíme jak se holky ozvou. Ta druhá hodina snad bude vyhovovat většině. Pokud bych jela autem, není vůbec problém a nabraly bychom vás ať je to co nejjednoduší. Ještě se domluvíme. :wink:
3. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Ještě mě napadá krizové řešení a to mateřské centrum Slunečnice. v pondělí tam mají od 14.30 volně přístupnou hernu, kde by se zabavili ti naši prckové. Akorát bychom si museli kávu uvařit my :unamused: .
3. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
No blbě koukám, tak akorát v pondělí ta herna přístupná není, ale jiné dny ano.
3. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoj holky
nezanevřela jsem na vás, jen neni čas..píšu absolventskou práci do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: dotoho se ještě starám o Filipa, jezdím s ním na procházky a tak..no mám toho hodně

s kávičkou souhlasím a pondělí 22.3. mi vyhovuje, zatim tam nic nemáme naplánovaného :wink:
vladko, tak se můžeme domluvit a já pro tebe sjedu, vždyť sem ze Svatý a vezmu vás dolu :wink:

u Klauna sem nikdy nebyla, ani v jiné kávě, ale asi to bude s dětmi nejlepší..všude jinde se kouří..
3. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Třeba holky vymyslí ještě něco lepšího. Já moc nemám zkušenosti kam jít s mimi. V Klaunovi mají 22.3. nějakou ochutnávku eukalyptu nebo co. :fearful:, ale to ochutnávat nemusíme. A místo na hraní mají za platbu 10Kč, všude mají takové papíry s upozorněníma a další dodatky, že v prostorách kavárny se může konzumovat jen donesané jídlo pro mimi......moc se mi tam nelíbilo. Jenomže v Berouně je nekuřáckých kaváren málo.Nemusíme jít na kávičku v pondělí. Lucík napsal termín protože se k tomu nikdo neměl. :dizzy_face: Pro mimi by to ve Slunečnici bylo asi lepší. :slight_smile:
3. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
ahoj, 22.3. můžeme, v 14 sice někdy ještě spíme, ale to bych ho vzbudila dřív. Ten eukalyptový den U Klauna se týká solné jeskyně. KOnzumovat eukalyptus se tam nebude :grinning: Ale po pravdě, já tam nechodím zrovna nejdraději. Nelíbí se mi prostředí, obsluha a bývá tam narváno, že není slyšet vlastního slova.
V Jiné kávě jsem nebyla, ale podle fotek soudím, že pro batolata tam není koutek na hraní.
Do MC do herny občas zajdeme. Možná tam by to bylo nejlepší, ale v jiný den.... Uvidíme, co napíšou další maminy
3. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
No hurááá, tak už se to tady trošku rozjelo :wink: Dobře tak 23.3. :grinning: Ne, ba ne, mě je to fuk, já to navrhla jen že všichni dělali mrtvýho brouka :grinning:
3. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
dobre ranko maminky a skoro maminky :wink: :dizzy_face:
vsechny vas po dlouhe dobe moc zdravim a podavam informaci, ze se nam 22.2.2010 v 8.13 hod. narodila nadherna holcicka Zoe Maria. Vaha 3140g, 47cm a je nadherna jak obrazek, ma dlouhe cerne vlasky a dela nam jen a jen radost.V noci krasne spinka a pres den taky, je to nase slunicko, nase stesticko,nas zivot :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Jinak v Horovicich bylo uplne super, uzasna staroslivost a vubec vse na 1 s hvezdickou.Rana po CR jeste porad boli, ale s pohledem na malinkou to jde. Bezim, budime se :wink: :wink:
4. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Zuzuliku gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Vítej mezi maminy. Už se těšíme na fotečky malé princezny a mimochodem dali jste jí nádherné jméno.
4. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky...

1) gratulujuuuuuuu Zuzulince.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

2) důvod proč tak často nechodím je, že nejdřív bylo nádherné počasí, tak jsme chodili ven, prostě tak jak píše Vlaďka a potom mě chytil zub (moudráček), tak jsem na práškách a Dr. mi ho léčí, ale vypadá to, že půjdu na resekci :frowning2:

3) na kafčo půjdem rádi, ale ta resekce mě čeká buď 22.3. nebo 24.3. takže já bych šla až na další poklábosení

Jinak všechny moc zdravím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahoj zuzu, véééééééééééééééééééééliká gratulace k té vaší princezně. To je krásné. Ta eufórie z miminka. Je to úžasné. Přejeme zdravíčko, hodně štěstíčka a jen tak dál holky. Děkujeme za info ohledně péče v Hořovicích. Mějte se moc krásně a foukáme na jizvičku. Bára a Eliška :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
zuzul mooooooooooooc gratulujeme, tak nakonec je to malá princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dali jste jí nádherné jméno :dizzy_face: Moc se těšíme na fotečky a děkujeme za info o Hořovicích :dizzy_face: :dizzy_face:

Davlu to je mi líto :frowning2: Snad to bude brzy dobré :frowning2:
4. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
Zuzu, gratulujeme!!! A datum máte teda opravdu parádní skoro jako my :wink: :zipper_mouth: Jinak toho 22. máme taťku v práci, takže bych neměla hlídání a moc se mi nechce brát toho našeho raracha :sunglasses: To bych si s vámi fakt moc nepokecala! Ale místo mě teda taky moc nenapadá. Ke Klaunovi chodíme jen do jeskyně, jinak se mi to tam taky moc nelíbí, ale samo že bych to přežila :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
tak vidím, že zkušenosti z Klauna nejsou moc pozitivní, tak navrhuju to MC Slunečnice, i přesto, že se budeme muset obsloužit samy :wink: . Ale zase se tam zabaví prťata. Ale toho 22.3. to nepůjde, nemají otevřenou hernu. Tak navrhuju buď úterý 23.3. nebo jestli bude moct s bolavým zubem i Davlu, tak středu nebo čtvrtek příští týden (10. nebo 11.3.)
4. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
spionko, ty nechceš brát malého? To je škoda. Já půjdu s prckem určitě, protože hlídání ve všední dny nemám. Tak ho vezmi tak, ať tam ten náš není sám :grinning:

Jinak můžu příští čtvrtek i 23.3.. Přidám se tam, kde bude většina:slight_smile:

Zuzu, taky se přidávám ke gratulacím. :sweat_smile:
4. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
Holky ,mooooc Vam dekuji.
Je to nadherny pocit mit miminko, vsechno je jine a je to skutecne zazrak jaka dokonalost se v brisku vyviji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ty prsticky, nosanek, ouska,vlasky, proste vseculinko vsechno....
Jinak prim. Klan je jeden uzasny clovek, ja takoveho doktora jeste v zivote nepotkala :dizzy_face: :dizzy_face: sklanim se mu!!!
4. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
holky, já můžu jakýkoliv den, kromě čtvrtků, to chodim do školy... :unamused:

zuzuli, moc gratuluju k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: jsem ráda, že jsi byla v Hořo spokojená :wink:
4. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Holky, taky se přidám tam kam většina. Pokud to zub dovolí, tak přijdem určitě. :slight_smile:

SPION, sem se jako na Páju těšila a ty mi ani tu radost neuděláš a vyrazíš na výlet sama, jóó´? Si ale krkavčí matka. Koukej ho vzít sebou. Já ti dám Táďu a budu si hrát s Pájou :wink:
Jo, a dej to prosím vědět Hipče, ta sem moc nechodí a ty na ní máš číslo (i když já asi taky, někde...) :wink:

Zuzu, jo jo, Klán je super. Taky k němu chodím už 10 let na ambulanci. teď si k němu půjdu pro antikoncepci, tak ho od tebe budu pozdravovat :wink: :wink: :wink: a ten pocit si užívej, je to paráda...a až budou první pokroky, tak to bude ještě hezčí. Tedík se tak před 3 týdny začal smát nahlas a to je táááák kouzelný, řehtá se jako kůň... :wink:
4. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.