• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Ahoj holky, já bych to podle vašich reakcí viděla na Slunečnici a úterý 23.3. akorát vymyslet hodinu. :wink:
Jinak každá vezmeme nějaký mls, kávičku-cukr-mlíčko to také není problém. Případně si můžeme vzít každá podle své chuti. :slight_smile: Určitě se to zvládne. :wink:
Spion vem toho svého drobečka taky, ať ho vidíme.
Davlu to je super. Už to není jenom spinkací miminko. Já jsem tak zvědavá na ten náš poklad v bříšku. .... :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
holky toho 23.3. maji hernu pristupnou od 14:30, tak bych navrhovala tuhle hodinu. Jinak kavu tam asi ke koupeni maji, ale nevim, jakou. Maji tam proste veci ve skrince a lednici a akorat se za ne hodi penize do pokladnicky.
4. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
holky, jeden týden jsme v návrzích úplně vynechaly - 16.3. úterý můžete? Pokud ne, tak bych to nechala na toho 23.3. Časově asi kolem 15. hod, herna končí v 16.30, tak ať něco stihneme :grinning:

Teda doufám,že to nevyznělo, že to tady nějak organizuju, kdy jsem tu náplava :grinning:
4. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
já toho 16.3. můžu, ale 15:00 je pro mě pozdě :unamused: . můžete o tu půlhodinku dřív?
4. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
já můžu všechny termíny :grinning: Jen toho 10.3. jak někdo psal nemůžu, jinak je mi to fuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzzulko a kdypak nám maličkou ukážeš na fotečkách ??
4. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
lucik, co nevidet ..jen mi dejte trosku cas ...ted "trosilinku" nestiham :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale fotecky budou :wink: :wink:
4. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky, tady lítají termíny jak na běžícím páse. Můžeme 16.3. i 23.3. Přizpůsobím se maminkám s mimískama. Já mám Elišku zabalenou hned. Nasadím kalhoty - klokany, další oblečky a můžu jít. Stejně tak zatím i Lucík. Vy to máte horší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Side jaká náplava.....???????????? Fuj, že se nestydíš. :slight_smile:
Zuzu jsme celý natěšený na ten tvůj poklad, tak se nám nediv. :grinning:
4. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
zuzul jasně že ti dám čas, kolik jen chceš, ale mi jsme natěšený, přesně jak říká barča :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Odkdy jste vlastně doma? A slyšela jsem že v únoru měli v hořovicích narváno že leželi i na gyndě, je to pravda? Nebo za tebe už ne?
4. bře 2010 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
my jdeme 16. na 3 měsíční kontrolu, ale stihnout bysme to měli, jen tam budu muset Filipa nakrmit, myslíte, že se tam dá někde v koutku kojit???
23. můžeme taky :wink:

Zuzu, na fotky se taky těším, podívat se jak vypadá malé miminko, Filip roste před očima, už je to pořádný chlapák

jo Side, žadná náplava nejsi!!! :wink:
spionko, jen Páju vem, ať je sranda

My jdeme dneska na hory, tak sem zvědavá jestli vůbec dojedem, vyhrožujou sněhem a nejvíc v Krušnej horách a tam zrovna jedeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude teda lyžovačka, abych si vzala několik vrstev oblečení..Filip bude chudák zavřenej na chalupě, v takový zimě ani nebude moc ven..
tak paaaaa
5. bře 2010 v 06:14  • Odpověz
jitie moc si to užijte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojky,

Zuzu moooc veliká gratulace!!!!...již jsem malou vyšmírovala na Berounském deníku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak 16.3. můžeme ten další týden ještě nevím...

A Martínka mám v plánu taky nechat doma :sweat_smile: To byl totiž nebyl pokec, pošušňávání miminek a chválení bříšek, ale jen vydávání příkazů a zákazů svému "nejhodnějšímu" synáčkovi :grinning: :angry: No ještě uvidim, jestli se nechá zlomit Spion a pak uvidim...s Pájou si hraje rád, tak by třeba mohl být klid...cooo Spion? :dizzy_face:

Jinak se omluvuju, že moc nechodím "diskutovat" ale jednak jsme využívali každého sluníčkového paprsku (ale koukam, že to všichni :wink: ) a měli jsme nějaké zařizování a k poslednímu březnu se konečně stěhujeeem :grinning:

Jitie - moooc si užij hory...tiše zááávidím :dizzy_face: :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky, hlavně se musíme domluvit kdy. Jestli tedy toho 16.3. což je už příští týden, nebo až toho 23.3. Maminky s miminkama mají přednost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jitie ty hory Vám upřímně závidím, také bych jela. :grinning:
Hipi vem broučka s sebou. :wink: A gratulujeme k bydleníčku.
5. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
Hoky posílám odkaz, kde se můžete kouknout na tu zuzuprinceznu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

http://berounsky.denik.cz/miminka/ber20100226mimi.html
5. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
ahoj,
tak teda toho 16.3 v 14.30? RAdši se domluvit na dřív a kdyby to nevyšlo, tak to určitě klapne ten další týden :grinning:

Jitie, nakojit tam v klidu můžeš. Zrovna minule tam byla mamča s mimčem snad ještě v šestinedělí a v pohodě ho tam krmila.

Spion a Hipi, vemte s sebou i ty svoje velký rošťáky :sweat_smile:

Zuzu, krásná princezna a fakt pěkná vlasatice :grinning:
5. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
Tak mě to je teda asi jedno. Klíďo toho 16. Jen nevím, jestli to stíháme na tu půl třetí, kdyžtak bych dorazila později. A jak chcete. Vezmu ho :frowning2: Ale přesně jak píše Hipi, to bude jen sledování, co kde komu a ták :sunglasses: Tak Hipi, dej Marťovi nějakou hooodně silnou mikinu a Side taky. Máme opět kousavou :unamused: Ach jo, nejradši bych ho fakt nebrala :sunglasses:
5. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte? Co říkáte té sněhové nadílce???? Společná kávička tedy většině vyhovuje v úterý 16.3. kolem 14:30 hod. ve Slunečnici.... :slight_smile:
Spion tvůj poslední příspěvek mě opravdu pobavil, něž mi došlo že tvůj drobeček ostatní kouše zoubkama - chvilku mi to vrtalo hlavou. :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
My se máme dobře, ale ten sníh mě teda naštval, já měla taaakovou radost z toho sluníčka.. :pensive: A navíc jsem chtěla začít prát věci pro malou aby uschly hezky venku na sluníčku a asi smůla, musím ještě počkat :grinning:
Jinak už se nám krásně začíná rýsovat pokojíček a sem z toho nadšená, vypadá kouzelně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 23:20  • Odpověz
Holky co všechno si musim zbalit do porodnice pro mě? Začínám pomalu sepisovat co musím ještě dokoupit abych mohla taky zabalit časem tašku :grinning:
Kojící podprsenky
Jednorázové kalhotky
Vložky do podprsenky
Zubní kartáček, pasta
Mýdlo, šampon
Vložky
Košíle taky? Župan?
6. bře 2010 ve 23:31  • Odpověz
luciku vložky nemusíš, mají je tam v koupelně. Já jsem košili ani župan neupoužila. Košile tam mají erární a já se denně nejméně 1 převlékala, protože jsem byla pořád špinavá od mleziva a od očistků :unamused: . No a na župan mi tam bylo horko, ale já mám takový hodně teplý.
Jestli nechceš pít pořád čaj, tak si vem třeba 2 lahve nějaké vody.
Na pokoji měli 1 nafukovací kruh, ale já měla vlastní. Ne že bys tam plavala, ale já byla tolik šitá, že bych bez toho nemohla sedět :wink:
Taky už jsem v porodnici použila ošetřující krém na bradavky - Bepanthen nebo Purelan (ten je podle mě lepší). Ale maličkou tubu Bepanthenu jsme tam dostali v takové té sponzorské tašce plné letáků :slight_smile:, ale nevím, jestli to tam do té tašky pořád dávají, pořád se to mění.

jinak to počasí mě taky pěkně štve. Už to vypadalo, že nebudu muset malého tolik nabalovat a ono nic. Tak si holt musíme ještě počkat. :wink:
7. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
vladi děkuji :wink:

Ještě mě napadla jedna věc, smí návštěvy nosit kytky? Já jen že vím, že se to skoro nikde nesmí ale já mám za to, že když tam rodila v r.2008 sestřenka, tak že sme jí tam kytku nesli a normálně jí měla na pokoji, ale už si to nepamatuju :grinning:
7. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Lucik - tak Vladka to popsala naprosto přesně :wink: Vložky jsem měla svoje, ale ty jejich jsou na tohle fakt nejlepší, takže jsem je ani nerozbalila, košile jsem měla pouze jejich, bo je fakt potřebuješ měnit celkem často. Jsou v docela fajn stavu a k dispozici kdykoliv. Župan jsem využila při návštěvách. JJ krém si vezmi už sebou, já ho dostala taky v balíčku a jak jsem za něj byla ráda...ale třeba kamarádka ho tam neměla. Jinak jsem sebou ještě měla čaj pro kojící matky a vždycky jsem poprosila sestřičku a nikdy nebyl s jeho uvařením problém.
Pak mě ještě napadají asi pantofle (radši povolovací, mě otekly hrozně nohy a nemohla jsem se do nich dostat, tak mi manžílek musel přivézt nový :sweat_smile: ), ručník, osuška...takový to základní budeš mít připravený a když Ti bude něco chybět tak Ti to pak dovezou :wink:
Joo a nevim jak je to teď, to musí říct čerstvé maminky, ale nechala jsem si dovézt vlhčený ubrousky pro mimi bo tam se muselo při každém přebalku jinak mimču prdku sprchovat a malýmu se to dost nelíbilo :sweat_smile: Stejně za ubrousku bych dala dotyčnému metál bo to je prostě věc k nezaplacení...a nejen u miminka, ale u nás je dost velká spotřeba i ve dvou letech :wink:
Holky já Vám taaaaak moc závidím tyhle starostiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Už se moc těšim až Vás všechny uvidim a budeme moct pokecat jinak než přes písmenka :wink:
7. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
děkujiii :wink: a ručníky asi nějaké starší co, předpokládám že je pak budu moc vyhodit :grinning:
A pro mimi nic nepotřebuji? Jen pak oblečky na cestu domů?

Hipi jo ty ubrousky jsou super, vím že je používá snad každý i později :dizzy_face: mě se dodnes zvedá žaludek když si vzpomenu na kapesník naslintaný od maminky nebo babičky... Bleeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:

Taky se moc těšim až Vás všechny uvidim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
Luciku, mně pak naši ještě dovezli gel z dubové kůry. Byl mi doporučen a já se s ním mazala celé šestinedělí, ale pokud budeš epinovat, tak ho asi nebudeš vůbec potřebovat :wink: Barčo, jak píšeš, máme kousálka, jen doufám, že ho to brzy přejde, ale co jsem se doslechla, tak tohle má teda po tatínkovi :grinning:
7. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
spion epinovat budu, tak doufám že ho nebudu potřebovat :grinning: Ale uvidíme, uvidíme :dizzy_face:
Kousálka jo :slight_smile: To musí být asi něco viď :grinning:
7. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak víkend je zase za námi. :unamused: Ale kávička v úterý 16.3. před námi. Příští týden budu mít takový cestovní . PO.- procházka s kamarádkou + na otočku do Berouna, ÚT. kontrola u prakt. lékařky, STŘ. - těhu cvíčo + beseda s laktační poradkyní, ČT. - snad volno, PÁT. ráno krvička , potom návštěna Dr. MIMI + já a odpoledne návštěva babičky na LDN v Berouně. A pak , že se doma budu nudit. :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:

Holky děkuji za odpovědi na výbavu do porodnice, využiji jí stejně jako Lucík. :wink: Zatím nebalím - vidím to až na konec března. Nějak mi to připadá brzy..... ale za čtrnáct dní mám naplánované velké praní. Spion určitě z něj brzy bude andílek. Prý se ty dětské období hodně střídají. Někdy jsou na zabití a další týden k sežrání.
Na EPINO jsem koukala jenom tak zběžně - vyndáno z krabičky. Jsem zvědavá na praktickou stránku. :confused: :confused: :confused:
7. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
ahoj,
holky, taky vám to těšeníčko do porodnice závidím. Mě ty přípravy děsně bavily :sweat_smile:

pantofle doporučuju omyvatelné a hlavně kvalitní. Já měla sice omyvatelné, ale narychlo koupené u Vietnamců, a pak se tak šíleně zapařily, že jsem raději chodila bosa, dokud mi nedovezl manžel nové :wink:
7. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
baru já mám tenhle týden taky strašně nabitý :grinning:
Zítra cvíčo + nákupy :grinning: v úterý velký UTZ a návštěva práce ve středu plavčo a beseda v berouně :grinning: Čtvrtek, pátek snad klid a pak v pondělí beseda hořovice, v úterý kávička a ve středu focení bříška u fotografa co nám fotil svatbu :grinning:

Já taky ještě nebalím, jen jsem chtěla info abych pomalu koukala co mám a nemám.. Balit budu taky koncem března a prát už začnu asi tenhle týden :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
a ve středu ráno jdu vlastně ještě do poradny a na krev :grinning:
7. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
Kuk do alba - nová fotka bříška :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 ve 22:32  • Odpověz
autor
Luciku, tak jo, teď už můžeš jít fotit pupíček :wink: Máš krásné bříško, takové malinké. Já měla takové snad ve 4 měsíci :grinning:
8. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.