• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
spion děkuji :grinning:
fotit jdeme za týden, to ono do té doby ještě povyroste :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky,
přišla jsem se na vás po čase podívat a hlavně moooc pogratulovat Zuzul ke krásné hočičce a popřát oběma hlavně hodně zdravíčka :slight_smile:
A lucikovi díky za dotaz ohledně věcí do porodky. Zrovna se chystám začít balit tašku :wink:
8. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
Ahojky,
petu a už si tedy doma :wink: ?

Ale ještě nám holky neporadili jak je to s těma věcma pro mimčo, jestli něco sebou nebo je vše k dispozici
8. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
Jo, jo, už jsem doma od čtvrtka a měla jsi pravdu, zatím to jde :grinning:
Nám v Hořovicích říkali, že nemusíme mít pro mimčo nic. Jen jestli má někdo nějakou extra kosmetiku, že si jí má vzít. Já si hlavně vůbec nepřijdu, že bych měla být za měsím mamina, takže mám pořád pohodu :grinning:
Co Viki, jak roste?
8. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Holky pro mimčo nic nepotřebujete, jen jestli chcete utirat zadečky ubrouskama a mazat kremem, tak to si vemte. Tam paní primářka razí bezchemickou cestu, tak to tam nevedou :slight_smile:
8. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
petu sem ti to řikala.. Já mam poslední dobou tak nabytej program :grinning: :grinning: :grinning:
Viky nevím jak roste :grinning: Moje doktorka má snad první UTZ který byl kdy vyrobenej :grinning: takže tam není nic vidět, natož aby něco změřila :grinning: - ale dle bříška roste moc hezky :grinning: Ale zítra jdem na velký UTZ tak tam nám řeknou kolik už váží, tak se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak mi teda taky nepřijde že budu za chvíli rodit... Ale když pak vidím 32tt tak se děsím :grinning:

vladi vim, vzpomněla sem si že tu někdo psal že jen ty ubrousky :grinning: Pardon :grinning: :grinning: :grinning:

A včera sem se holky málem počůrala smíchy... Ležela sem na zemi a užívala si kopanců a přišel manža a já mu řikám, at si sáhne, protože v jednom místě byla cítit nožička nebo nějaká jiná čast těla :grinning: Tak si sáhnul a trošku zmáčknul a to se Viki evidentně nelíbilo takže kopla tak strašně moc, že sem se i já lekla ale manžel málem dostal infarkt :grinning: To ste měli vidět, úplně odskočil a ten vyděšenej výraz :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 16:55  • Odpověz
Já se zatím taky zrovna nenudím :grinning: A to bych hlavně měla začít prát a připravovat věci pro Adélku.
My jdeme do poradny v pátek, tak jsem taky zvědavá, jak malá vyrostla. Minule říkal, že to na obříka nevypadá, tak doufám, že při tom taky zůstane :slight_smile:
Tos mě pobavila :grinning: To naše malá vždycky řádí, a když manžel sáhne na břicho, tak je klid :slight_smile: Mě nejvíc zkopala minulý týden po vyšetření v čekárně u zubaře. Jako kdyby věděla, že už jsem jí to tam domluvila :grinning:
8. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
petu to Viky je spíš lenoch :grinning: Moc nekope, jen sem tam a hlavně teda když jdu spát :grinning:
A kolik adélka má?

No to bys teda měla začít připravovat a prát :grinning:
8. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
Já o ní taky do nedávna vůbec nevěděla, ale posledních 14 dní řádí jak černá ruka. Se musím vždycky smát, když si tak představuji, co tam tak může asi dělat.
Adélka měla ve 33+1 tt 2030 g. Dr. říkal, že to vypadá tak na tři kilíčka, to bych byla ráda :slight_smile:
Já vím, že bych měla. Jenže pořád čekáme na nábytek a když už ty věci vyperu, nechci je zase cpát do tašek. Tak doufám, že tenhle týden by už mohl být hotový :angry:
8. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
je mi to jasný, já taky čekám až budem mít sestavený nábytek.. Snad do konce tohoto týdne.. Tak doufám, že příští týden bude svítit sluníčko abych to mohla dát sušit ven :grinning:
8. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky, tady to jede.... :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Lucíku máš krásnou fotečku bříška. Já budu fotit v neděli - 30.tt ukončený. V pátek jdeme k paní doktorce, tak bude fotečka z bříška, měření a "vážení". Už se na maličkou moc těším. :grinning: Je zajímavé, že máme ty holky tak hodné. Někdy mám až strach, jestli je v pořádku.

Xpetu to klobouk dolů před tvým klidem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já budu prát za čtrnáct dní a tašku balit koncem března. Vždyť můžeš porodit třeba přístí týden. Co potom? Já jsem strašidlo, viď? Já od toho 35.tt hodím klídek. :sunglasses: Zařídit odchod z práce ,předporodní besedu a pak už pohodička.
8. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
baru děkuji :slight_smile:
Já jdu zítra na velký UTZ tak taky budu mít fotečku, už se těším, minule mi paní dr. udělala krásnou :wink:

Já taky nechápu ten klid :grinning: Já zrovna včera přemýšlela nad tim co kdyby se něco stalo a já šla rodit už teď, když nemám nic připravené, vyprané.. Úplně sem panikařila kdo by to vypral, vyžehlil, připravil doma v pokojíku a tak :grinning: Magor :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
hlásím se po víkendu na horách, byla tam šílená zima, hlavně v sobotu, to jsme málem umrzli na sjezdovce..Filip byl celou dobu zavřený na chalupě..jednou byl vlastně venku v -8, byl nabalenej jako pumpa a ještě měl přes kočárek plenu a pláštěnku, aby mu tam nešel studený vzduch a spal jak dudek :grinning:

co ten srazík??platí toho 16.? já zapoměla že nás budou příští týden na KO očkovat, tak doufám, že nebude žádná silná reakce..abych mohla za vámi příjít :confused:

jinak na mimčo do porodnice nemusíte nic, ani ubrousky, dostanete takovou zelenou tašku, kde je spousta prospektů, malé balení ubrousků a malý Bepanthen..ale ten na bradavky moc nedoporučuju, mě teda nepomohl, doporučuji Sudocrem, ten mi tu prsklinu krásně zatáhnul :wink: a ne dětskou prdelku je nejlepší rybilka..ale to už je každýho věc, co si koupí :wink:
a pro sebe jak psali holky - ručníky, hygienické potřeby, pantofle, jednorázové kalhotky, pyžama dostanete, vložky taky..a ta dobuvá kůra je super, mazala sem se s ní hodně dlouho :wink:je dobrá i na vytlačené hemeroidy..

Luci, já tašku do porodnice připravovala až tak kolem 38tt :wink:
9. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky,
Luci, já se taky vždycky těším, jak dám prádlo sušit ven a pak tu soused zatopí v kamnech petkama a můžu prát znova :angry:
Jinak jsem opravdu v klidu. Vždyť mám ještě tolik práce a vy byste mě už posílaly rodit :grinning: V porodce nám říkali, že kdyby něco, tak si máme v klidu sbalit tašku a přijet. Seznam věcí do porodky mám na nočním stolku, tak to kdyžtak naházím do tašky a jedu.
Ale abych byla upřímná, šla jsem si na váš popud alespoň roztřídit oblečky na praní. To jsem tedy netušila, kolik toho mám ... asi radši fakt už začnu :wink:
Jitie díky za radu, už to mám napsané v seznamu do lékárny :wink:
9. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
holky nebojte, tašku stihnete zabalit :wink:. Já jsem doma rozdýchávala kontrakce několik hodin, tak čas byl :slight_smile: :slight_smile:. Ale přiznám se, že jsem taky měla zabaleno pár týdnů předem :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Pro mě bylo nejhorší udělat seznam věcí, teď to do tašky naházím za pár minut :wink:
Spíš mě mrzí ten nábytek. Když vidím tu prázdnou místnost a uprostřed jen sestavenou postýlku, tak se mi prostě ani nechce ty věci vybalovat z krabic, když je nemám kam dát. Ale manžel dostal na dnešek bojový úkol, zeptat se, kdy už konečně bude vyrobený. Tak snad se vrátí s dobrou zprávou :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
holky, tady máte odkaz na fotky z vítání občánků a Filipův 2.měsíc, nechtělo se mi to zmenšovat a dávat sem na koně, tak to mám na rajčeti :wink:
http://jitie.rajce.idnes.cz/

peti, jestli máš seznam, tak zachvilku to tam máš naházený, teda pokud to u tebe nebude rychlý porod :grinning:
9. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Jitie, moc vám to na vítání občánků slušelo a Filípek je už fakt kus krásnýho chlapa :wink:
Rychlý porod, kéž by :grinning:
9. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsme dnes byli na velkém UTZ.. Potvrdili nám holčičku na 100% - takže to máme od 3 různých doktorů, tak to by už bylo aby tam 3 toho pindíka neviděli :grinning: A vážíme 1912g.. Tak doufám že to nebude obr :grinning:
9. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsme byly na kontrole u prakt. doktorky a všechno dobrý. I Eliška má pana doktora Kasla zajištěného, měla jsem cestu do Králováku tak se to vyřídilo rovnou. :wink:

Xpetu s těma oblečkama to znám. :wink: Taky toho máme hafo + ponožtičky+ bryndáčky+čepičky+povlak na kojo polštář a budu používat i látkové plenky, takže ještě ty. Máme 10 ks popolinek + svrchní kalhotky a asi 60 klasických látkových plen ještě od naší maminy, co schovala po mém bráškovi. Příští týden to snad vyperu. Ještě vložku do kočárku a do autosedačky......až se mi z toho točí hlava. Už vidím jak na něco stejně zapomenu. :sunglasses:

Lucíku mně by to klidně vyprala tchýně nebo moje mamina, ale to nechci. Hezky sama.....vyprala, uklidila :slight_smile: :wink:
Tak zítra máme slavné zakončení besedy s paní Veronikou. Máš připravené otázky???? :grinning: :grinning: :grinning: Už se těšíme na společný oběd.
9. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Lucíku gratuluji k perfektnímu výsledku.... kam se to do tebe vejde?????? * skoro dvě kilča. :dizzy_face: To jsem zvědavá kolik budeme mít my v pátek. :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
baru nemám, já ani to DVD ještě neviděla :grinning: Musím se na něj mrknout ráno :grinning: :grinning: :grinning: Na oběd se taky těším, snad neumřu hlady do té doby :grinning: A doufám že paní Veronika to nebude moc protahovat, musím být do 5 doma, páč odevzdáváme auto na STK..
Jinak nevim kam se do mě vejde, ale docela se děsím aby pak neměla 4kg :-O
9. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Lucíku já jsem DVD viděla, není to žádný zázrak ale hrozné to také není. Alspoň už vím, co jsou ty její ragády jak pořád říká. :unamused: Už jsem vymyslela kam půjdeme, je to kousek od medicentra a moc dobře tam vaří. Beseda je cca od jedné tak to vidím max. do půl třetí, jinak bude moje malá mimi opravdu hladová. :frowning2: Ve 32.tt skoro dvě kilča - to je pěkný cvalík. :wink: Hlavně že jste zdravé a spokojené. Máš takové malé bříško, i když v oblečení vypadá větší než na fotkách. Já jsem oproti Vám pěkný vorváněk.... :grinning: :grinning: :grinning: Už se nemůžu dočkat pátku. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
baru péťa psala že jejich Adélka měla ve 34tt (přesně o 14dní dýl jak my) 2030g a že dr. řekl že bude mít max. 3kg, tak to nemáme zas tak moc...
9. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
To víš, že to není moc. :wink: Jenom si dělám legraci.... počkej s čím přijdu já v pátek. :slight_smile: :slight_smile: :wink: My jsme zase podle předchozích ultrazvuků a měření zhruba o týden menší. Je to úplně jedno. Kašlu na nějaké tabulky. Hlavně, že se naše princezny mají dobře a jsou zdravé. A i kdyby měla Viki 4 kg tak Epinko ti pomůže :wink:
9. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
jitie, malej je kouzelnej :wink: A Baru, ty jsi byla v Králováku u Kasla? Že ses nestavila na kafčo :slight_smile: Bydlíme asi dva baráky nad ním
9. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
baru máš recht :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jitie malej je krasavec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
baru a doufám že mi epino pomůže, davlu taky pomohl a to měl Tadeášek přes 4kg :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Schválně davlu, pamatuješ kolik měl Táda na velkém UTZ kolem 30tt ? :grinning:
9. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj ženy...

Jíťo, jste krásná rodina, fakt nejen ten nejmenší člen. Ale Fíla má teda vlásků... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vladi, prosím nevíš jak je u nás Duchna za týden, nebo až ten další, Máme jít na hexu, ale obávám se, že mi to vyjde zrovna do toho srazíku... :frowning2:

Jinak zub mi v tom srazíku už bránit nebude. Musela jsem kvůli bolesti na vytrhnutí už v pátek. Takže už mám svtej klid... :slight_smile:

Luciku, gratuluji ke krásné míře...jsi teda rekordmanka...my jsme měli v 32.tt - 1.790gr :zipper_mouth: a už tenkrát mi Prim. Klán řekl, že tak 3.800 - 4.200 bude mít, ale nakonec jsem přenášela 11 dní a malý se vyšplhal na pěkných 4.300 gr a 54 cm :astonished: :grinning:
Ale na ty odhady moc nedej. Nám to sice vyšlo, ale seknout se můžou raz dva... :wink:
9. bře 2010 ve 22:42  • Odpověz
davlu já jsem taky ve 32tt, takže se od vás lišíme jen o 100g, to neni moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale já porodim určitě dřív, takže to vidim max. na 3500 :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 23:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.