• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
autor
Davlu, myslím, že jsi Lucika teď hodně povzbudila :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
Davlu nejsem si jistá, jak Duchanová má toho 16.3., ale jestli pokračuje podle rozpisu z února, tak by měla být v Broumech.
10. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
děkuju za chválu :dizzy_face:
Davlu, my jdeme toho 16. taky na hexu, tak nevim jak to Filip zvládne...co holky s mimčama, myslíte, že když mu jí píchnou kolem půl 2, tak zvládne ještě potom ten sraz, aspoň chvilku,abysme vás viděli :confused:

Luci, já si vůbec Filipa váhu nepamatuju, hlavně mě jí ani Mulač nikdy neříkal, jen povídá, že budu mít normální mimi a Filip měl 3,70 :grinning:
10. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
jitie to neva :slight_smile: Stejnak s tim nic neudělám, ať bude mít 3kg nebo 5kg :grinning:
10. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
tak sem to nakonec našla, říkal mi ve 30tt 1500g :wink:
10. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
kuji :wink: :wink:

Sem dneska byla na krvi.. bleee :slight_smile: 29.3. nastupuju na mateřskou a 6.4. jdu naposledy do poradny :slight_smile:
A podržte se, mám nahoře už 15,5kg... to je šíííííííílený, takhle tu 20 přelezu jako prd..
10. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Spion tak to je super. :wink: Už to budu vedět. :wink: Na kafíčku mi řekneš přesně kde, protože s Eliškou tam budu jezdit pravidelně. Jako malá jsem chodila ke Kaslovi a byla to moje "dětská" láska. Pořád je stejně úžasný a hodný.

Davlu tak to je fajn, že zdoubek už nebolí. :slight_smile: Už se na Vás těšíme , jak jste vyrostli... :grinning:

Lucíku taky mám v plánu nepřenášet...ale náš broučínek si může usmyslet, že se jí od maminky nechce a co potom. ??? SOS Epino a min.4kg na cestě. Příroda si to vyřeší sama. Ideální by byla váha kolem těch 3kg.
* Náš tatínek má svůj tip 3,20kg a 49cm - snad mu to vyjde. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Pokud naše maličká hodně nenabrala, tak tady budeme asi nejmenší. Já si myslím, že v pátek budeme mít 29+5tt cca 1.300-1400gr. V pátek napíšu, jestli jsem si strefila. :wink:
10. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
baru tak 1400g na 29+5 není zas tak málo ne... to byste nás mohli v tom 32tt pomalu dohnat :grinning:
10. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Lucíku já jdu na krvičku hned v pátek ráno. Nejradši bych nešla. To tak strašně rychle letí, už nástup na mateřskou a poradna po týdnu........ uteklo to strašně rychle --- reklamace !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Bude mi chybět bříško. Alspoň těď můžu být hezky kulatá a ještě mě za to chválí. :slight_smile:
A těch 15kg - kde to máš????????????????????????? Vždyť jsi pořád jako šťovka.
Holky až Lucku uvidíte na kafíčku - jistě mi to potvrdíte. Lucík je poměrně vysoká a má dlouuuuhé nohy. V oblasti bříška má takovou vetší kouličku a to je všechno. Jinak nikde nic. Fakt nevím kam to dává? :sunglasses:
10. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
baru ty si vtipná :grinning: Mám to všude, cejtím to na sobě a poznám to i na starém oblečení. Neobleču kalhoty přes stehna a zadek - nebo jako obleču, ale ztěžka a čekám že každou chvíli prasknou :grinning: Hodně mám taky v prsou, protože sem byla vždycky plochá :grinning: Boky, ruce a tak.. Prostě rovnoměrně po celém těle :grinning:
10. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Jitie reakce na očkování se většinou projeví až za pár hodin. Náš Štěpán měl horečky večer a pak ráno druhý den. Taky ho vždycky očkovala kolem jedné hodiny.
Luciku teda podle fotek taky netušim, kde těch 15 kg máš :slight_smile: . Ale holky nebojte většinu té váhy necháte v porodnici. Já taky měla nahoře 15 kg, po porodu jsme měla nahoře asi jen 5 kg. Pak to ze mě malý vytáhl při kojení, ale teď už opět nabírám :unamused: . Nějak si nedokážu odpustit sladké :wink: .
10. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Holky, to je jasný, že porodíte dřív než před termínem...bude totiž sluníčko a krásně, tak se holkám bude chtít na svět. Zatímco já rodila na podzim a Tedík tušil, že venku už se neohřeje. :grinning:

Lucíku, jak píše Spion, že jsem tě teda moc nepovzbudila, tak naopak. Na to, že měl 4,3 šel ven jako po másle. Váha opravdu není rozhodující. Můžeš rodit 3 kiláčka dlouho a tlačit ještě dýl a naopak. Důležitý je pozitivní přístup (bolet to trošku bude tak jako tak) a půjde to jako po másle... :slight_smile: A to jsem na těch tvých 15 kg zvědavá. Ne, že je necháš doma...na fotky sem si je totiž musíš sundavat, jinak to nevidím... :wink:

Vladi díky. Se ještě radši skáknu ujistit na náš ,,národní výbor,, :grinning:

Jíťo, no uvidíme. Tu první hexu jsme zvládli s přehledem. Dr. mu jí píchla, malý se na ní začal smát jak o život, potom hned v kočárku usnul a nebyla žádná změna, tak sned i na 2. pokus to bude tak. Vy jdete na 1.hexu, viď?

To jsem na tom srazíku na vás zvědavá. Jestli vás všechny poznám..teda kromě Baru a Hipči :grinning:
10. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
vladi ty si měla 15kg u porodu, ale já do poroud ještě pár hezkých kil naberu :grinning: :grinning: :grinning: No uvidíme uvidíme...

Davlu děkuji za povzbuzení :grinning: Jinak ty kila teda vezmu noooo, když si to přeješ :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Lucíku ty prsa a zadeček to je super ne - základ dobré rodiny. :grinning: Počkej až tě uvidí holky - řeknou ti to samé. :wink: Já si proti tobě připadám jako hrošík. :slight_smile:

Davlu a co maličký, je kouzelný viď??? Kolik už měříte? Já jsem na holky taky zvědavá už vidím jak zjistím, že je potkávám po Berouně...apod. :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Luci, jestli tě potěším, tak mamka při mě nabrala 32 kg a vše do tří měsíců bylo pryč... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Baru, no jo, teď pěkně vytáhnul. Před 14 dny měřil 64 cm a vážil 6,5 kg. Tak teď má ještě víc. No uvidíš...
Jinak je zlatej. Spíme večer od 9-6 (čtvrt hodinku jíme, pak hned usne) a potom se probouzí tak v těch půl 9-9. Takže 12 hodin s jedním krmením. Pak si dá ještě hodinku dopol. a odpol. spí v kočákru tak ty 3-4 hodinky. Zbytek času si hrajeme. Jo, ale nekojíme, což asi nevíš... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Davlu tak to je miminko z pohádky. Copak se ti stalo s mlíčkem.??? :unamused:
10. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Teda Davlu máš pěknýho spáče :slight_smile: . Já si teď taky nemůžu stěžovat, ale prvních pár měsíců bylo vyloženě nespavých.
10. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
davlu to se máš, že je malý tak hodný :wink:
A o mlíčko si přišla? To je mi líto, ale tak aspoň ty 3 měsíce si kojila, lepší než nic :dizzy_face:
10. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
Vlaďko, nedělám si iluze, že to tak bude napořád. Čekám, kdy se to otočí, ale teď je to prima...Hádejte, co teď dělá...No jasně, SPÍ.. :grinning:

Baru, mám doma koj. váhu a tak když Teík za 3 týdny přibral jen 50 gr jsem zavolala Mudr. jestli je to jako normál a ona že ne, ať přikrmuju. A tak jsem malého nakojila, navážila jsem , že něco vypil a tak sledovala tu váhu ještě dalších 5 dní a on zatím 30 gr ještě zhubl, tak jsem ho nakojila a nabídla mu potom ještě flašku a on vypil úplně celou dávku, takže mlíko bylo, ale asi slabé a už mu nestačilo. No ihned začal přibírat, krásně spát, furt se smál. Prostě jsme teď oba v pohodě. Nejdřív mi to bylo líto, ale co se dá dělat. Na prso si ihned během 2 dnů odvykl a zaboha se nechtěl přisát, tak jsem ještě asi tři týdny odstříkávala a dávala mu to flaškou, ale mlíko se postupně ztratilo... :frowning2:
10. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
Jitie, my jsme neměli nikdy žádnou reakci na očkování :slight_smile: Tak to snad budete mít podobně
10. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jo holky, od čtvrtka do neděle příští týden v Letňanech veletrh VŠE PRO DÍTĚ. Více info na www.malvik.cz Jde tam stáhnout vstupné zdarma. Kdyby jste třeba někdo chtěl vytáhnout paty z baráku :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jéééé, Viki má dnes svátek? Tak že jí přeju Lucíku vše nej nej a ať si dá hlt plodovky na zdravíčko. :grinning:
10. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
davlu jo jo, máme svátek :slight_smile: Děkuje a posílá prý Tádíkovi pusinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
Davlu, tak to je mi líto, ale když to hold nejde - tak to nejde. Takhle by jste se jen trápili. Hlavně, že jste zdravý a v pořádku. Alpoň nebudeš mít ožužlaný a rozkousaný prsa. :dizzy_face: Já vím, že je to chabá útěcha, ale aslpoň něco. Už se na Vás příští týden moc tešíme a na ostatní holky taky. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
10. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky,

Luciku, gratuluji ke kontrole. Je dobře, že Viki tak pěkně roste. Není to tak dlouho, co jsem tu šílela, že se dr. tvářil divně, že Adélka strašně vyrostla, teď zase říkal, že je akorát a že obříka čekat nemáme. Rozhodně teď nepřibírá těch 200 gramů týdně, jak jsem někde četla. Uvidíme, s čím přijdu zase zítra z poradny :grinning:

Baru, já si pořád myslela, jak málo toho oblečeníčka mám, než jsem to naházela na jednu hromadu :grinning: Taky přemýšlím o látkových plenách. Sice pro začátek jsme nakoupili jednorázové, ale u babi na půdě je prý spousta úplně nových plen. Tak uvidím, jak se nakonec rozhodneme :wink:

Jinak doufám, že už máme nakoupeno vše. Chci se jít jen podívat na ten veletrh for kids, jestli tam nebudou mít nějaké krásné nepotřebnosti :grinning:

Nemáte někdo zkušenost s www.ebutik.cz? Já tam 8. ledna objednávala povlečení a pořád říkají, že už to posílají a pořád nic nejde :angry:
11. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
petul, zkušenost mám-a dost špatnou.zboží ti nakonec opravdu přijde, ale trvá jim to vždy stráááááášně dlouho. já tam objednávala už 3x a bylo to vždy takhle :frowning2: :frowning2: :frowning2:
tak ti to povlečení vypere novopečený tatínek než se vrátíte z porodnice :wink: :grinning:
11. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
petul já jsem ráda že roste, uklidňuje mě že kdyby něco a rodila bych teď, tak už má v podstatě hezkou váhu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

To jsem zvědavá, kolik zítra budete mít :wink: A už ses objednala do toho Berouna k Ševítovi? A v pohodě?
11. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
Davlu, děkuji. Mě se právě to povlečení od nich moc líbí, tak by mě i mrzlo tu objednávku zrušit :frowning2: Naštěstí jsme koupili ještě od matějovského, ale to není takové to správně miminkovské, jaké bych chtěla pro ty první dny :wink:
Je jasný, že jinak to zvládne tatínek a uričtě levou zadní :grinning:

Luci, právě ... taky jsem od těch dvou kil klidnější ... já už se několik poraden takhle uklidňuji, že teď už by to zvládla, že už je to velká holka :slight_smile:
Ještě jsem se tam neobjednala. V Hořovicích říkali, že mám zavolat, až budu mít předané papíry od mého dr. Ty dostanu asi zítra. Chci ho ale ještě přemluvit, abych k němu mohla ještě jednou. Na besedě nám totiž říkali, že si máme dát pozor, abychom měly zapsané výsledky na streptokoka v těhu průkazce a mě teprve zítra bude dělat stěry. Tak nevím ...

Luci a bude Tě tam vozit manžel, nebo jak budeš jezdit?

Co myslíte, maminky? Vadí, když se objednám do Hořovic až ve 37 tt? Nevím, jestli se musí předávat přesně v tom 36 tt :frowning2:
11. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Peťo nevadí, když si tě přeberou později. Vím, že jedné známé říkali, že teda alespoň ten týden před termínem stačí.
Holky nebojte, vaši mimísci budou v pořádku a zdraví. Taky jsem si každý týden těhu říkala, tak teď už má vyvinuté třeba srdíčko, plíce, atd., tak už by předčasný porod zvládl :wink: .Měla jsem rizikové těhu, protože mi odběrem plodovky úplně rozhodili dělohu a měla jsem pořád stahy. Nakonec jsme to zvládli a Štěpánek se rozhodl podívat se na nás týden před termínem.
11. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
petu aha :wink: To já jdu na ty stěry na streptokoka 29.3. a 6.4. na poslední poradnu tak to mi snad dá výsledky a to budu 36tt takže se tam pak nějak objednám..
V pondělí jedem na tu besedu, tak jsem zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak vůbec netuším jak tam budu jezdit.. Manžel asi nebude mít čas, tak budu muset sama, nebo nevim :confounded:
11. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.