• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Díky Vladi :slight_smile: Přesně tak jsem si to říkala i já, teď už jsem mnohem klidnější :slight_smile:
Týden před termínem je krásný ... to bych taky brala :wink:
11. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
Baro, já ke Kaslovi chodila právě taky, takže jsem vůbec neřešila jiného pana doktora pro Páju. Pan doktor je strašně hodný a sestřička má vždycky v zásobě bonbonky, což je teda supeeeer věc :wink: Holky, jak tady píšete, že Vás předají do Hořovic, tak vůbec nevím, o čem mluvíte :unamused: Já chodila ke svému doktorovi a do Hořovic jsem šla až na ozvi a kontrolu, když jsem byla po tom 40 týdnu a začala přenášet. No, ale buď je to jinak teď nebo to má jinak každý doktor :slight_smile: Jo, a v té slunečnici to vypadá jak? Víte? Já abych věděla, co mám vzít s sebou :confused:
11. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
luci, si to užij, bylo to fajn :wink: a pak mi napiš, jak ses cítila na porodním sále :grinning:
můj manžel pro nás udělá první poslední, ale taky trochu remcal kvůli práci ... pak jsem si vyslechla něco o tom, že auto mi už 3 měsíce stojí na dvorku a já si ještě za volant nesedla ... tak uvidíme ... doufám, že neporodím v Berouně na autobusovém nádraží ... :grinning:
11. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
petu já budu jezdit asi autem.. Normálně jezdím, tak v tom nevidím problém :wink:

spion my máme doktora ale úplně mimo beroun - což by teda asi nevadilo, ale moje doktorka nemá ani monitor nic, takže od 36tt mě předává do porodnice kde budu rodit.

Peťu no sem včera manžovi říkala tvé zkušenosti :grinning: Že manžel byl z porodního sálu nadšený a ty sis vezla domu depresi :grinning: Tak mu řikám ať počítá s tim že mu prořvu cestu domu :grinning: Tak na mě koukal jak na blázna a řikal proč jako.. Tak sem mu řikala že už když jsme tam byli na 3D tak se mi chtělo brečet :grinning: Sem se už úplně viděla jak tam jedu v bolestech :grinning: No nic, trošku blázen :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
však já budu taky muset začít řídit :wink:
můj dr. má sice perfektní vybavení, ale stejně říkal, že už mě předá ...
nejseš blázen :wink: jsem si jeden čas myslela, že nikdy nebudu mít děti, jak jsem se bála, tak kdo je blázen :grinning: ale pak mě to přešlo a od té doby, co jsem těhotná se na mimčo moc těším. Když ale občas projevím trochu obav, jestli to zvládnu, dostane se mi odpovědi: co děláš, tam přijedeme a za hodinu pojedeme domů :slight_smile:
ale jinak to sedí od těch, co umírají na rýmičku :grinning:
11. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Spionko Slunečnice je velká místnost s kobercem, kde si děti můžou hrát. Mají tam hračky. Je tam stůl na posezení a kuchyňka, kde je všechno možný (dětský příkrmy, kafe, čaj, sušenky, atd). Je to ve druhém patře, kočárem se vyjede až tam, mají tam velký výtah. Platí se tam 20,- za rodinu za vstup do herny.
11. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
tak to abych vám něco upekla ke kávičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

petu to můj manžal z toho má teda větší strach jak já :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
Ježíš, ozvi s měkkým :sunglasses: !!!! Pardon, to se mi nějak nepovedlo :dizzy_face: Dobrý, tak výtah pro kočáry se nás už netýká a herna s hračkama. Super, tak jen doufám, že tam bude hodně dětí a já si opravdu s Vámi nepokecám. Znáte to - to co mají zrovna jiní je totiž to nejlepší :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
spion zatím neznám, ale dokážu si živě představit :grinning: :grinning: :grinning: Vidím to u sestřenky dvojčat.. Mají všechny hračky na chlup stejné ale ta co má ségra je stejnak lepíš :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Spion neboj, já taky čekám pohromu od toho svého nerváka. Většinou odpoledne jdeme na procházku a on spí, takže bude nevrlej. Taky nevím, jak dlouho tam vydrží v relativním poklidu :unamused:
11. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky, to je sranda Vás dočítat.... :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

xpetu každý v těhotenství neřídí a když má mamina potom mimíse, tak se třeba i bojí řídit. Každý to má jinak. :wink: Náš taťka je zase celý nervní, že řídít a to jsem ve 30.tt. Doufám, že k paní doktorce budu chodit co nejdýl to půjde. Snad jenom na jednu kontrolu posílají do Hořovic aby si tam udělali " registračku" a trochu těch údajů o nás. Zítra jdeme k paní doktorce - už se nemůžu dočkat. :slight_smile: Maličkou jsem neviděla skoro dva měsíce. Doufám, že také přispěju nějakou pěknou hmotností. Jinak s tou rýmičkou je to pravda - nejhorší nemoc muže. :sunglasses:

lucíky jsem zvědavá na ty naše "hrdiny" v pondělí. :wink: Třeba budou dělat chlapáky a až doma se jim to rozleží.... a začne panika. To bude sranda. :zipper_mouth: Vrchol by byl kdyby jsme jim cestou zpět brečely obě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To by nás asi vysadili v Žebráku a nechali hysterčit .
11. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Baru žádný takový, max. vysadíme my je :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
ahojte, já chodila ke svému Dr až do konce těhotenství, jen jsem do Hořovic jezdila na monitor. Po termínu už si mě vzali na starost v porodce.

Spion, zrovna dneska jsme ve Slunečnici byli a bylo tam asi 5 dětí, takže pohoda. :sweat_smile: Náš malej tam teda objevil kouzlo žebřin, takže jsme šplhali a šplhali.... Máme totiž období lezení do výšek :unamused:
11. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
No, tak uvidíme. Snad to zvládneme :slight_smile: Ježíííííši žebřiny, ne!!!!!!! My máme horolezce odmalička, no potěš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže holky, ráda Vás uvidím, ale rovnou se loučím, protože tím jsem asi skončila :grinning:
11. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Spion neboj, tak se sedneme hromadně pod žebřiny a budeme mu dělat záchranu :wink:
11. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

já byla v Hořo jen jednou a to den po termínu na kontrole a pak rovnou porod, jinak jsem celou dobu chodila k Mulačovi, má i monitor..

už se těším na úterý až se uvidíme :dizzy_face: snad nebude Filip rozmrzelý po tý injekci
spionko neboj, já ti půjčim Filipa a budu lítat s Pájou po žebřinách :grinning:

jestli budu mít čas, tak taky něco upeču :wink:
11. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky,

jj já to měla stejně jako Jitie - Mulač a pak rovnou porodní sál :sunglasses:

Nooo a jako Spion nezoufej - pod žebřinama spolu pokecáme :grinning: Jsem na tom uplně stejně...u vchodu Vás pozdravim a při odchodu taktéž :grinning: :grinning: :grinning: Ale zase kdyby Martínka Pája kousnul, tak bych si k Vám i s ním mohla tak na pět až deset minut sednout, bo Martínek je z toho pak chvilku vyvalenej než ho to přejde a rozjede se nanovo... :grinning: :grinning: :grinning: To bude děsný - to až se tam to naše dítě předvede, tak mi zaheslujete diskuzi a zamítnete přístup :zipper_mouth: :confused: Ale těšim se :grinning:
11. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Hihi...jak se všichni bojí, jak´se ty naše díťátka předvedou....Holky klid, nějak to dopadne...

A já neumím PÉCT :astonished: :astonished: :astonished: Teda né tak aby to bylo k jídlu... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. bře 2010 ve 23:10  • Odpověz
davlu to nevadí, dáš si od náš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My se s barčou nebojíme, viď :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Holky, švagrové z manželovi strany s právě narodila dvojčata. Kluci :dizzy_face: :dizzy_face: . Jelikož se zatím z manžovi strany narodili jen kluci, tak se netrpělivě čeká na holčičku. Teď jí očekávají od nás :slight_smile: . Tchýně už si posteskla, že by ty růžové věcičky a šatičky strašně ráda konečně koupila. Sama má totiž 3 kluky.
12. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
No, jsem na tuto akci více než zvědavá :grinning: Hipi, usteleme si pod žebřiny, to je jasný :wink: A s tím jídlem se mi to zdá takové divné. To si tam jako nanosíme jídlo a vybalíme ho tam,jo? :dizzy_face: Neznám, nikdy jsem tam nebyla, ale zdá se mi to teda zajímavé :grinning:
12. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky, hlásíme se z kontroly od paní doktorky. :slight_smile: Tak jsem na 100% holčičky - potřetí potvrzeno. :grinning: Naše zlatíčko je zdravé a krásně se na nás smálo. Vážíme 1320gr, což je prý naprosto v pořádku. :slight_smile: Výsledky protilátek za čtrnáct dní. ***Jinak co se týká úterního výletu.... vše proběhne naprosto v pohodě. Myslím, že nás s Luckou Vaše dítka opravdu neodradí - naopak. :wink: Upěču bábovku a už se moc těšíme. Předem přejeme krásný víkend i když s tím počasím to moc nevypadá, je tam hrozně. :rolling_eyes:
12. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
Baru to teda oproti nám vážite maloučko :grinning: :grinning: :grinning:
Heeej, já taky chtěla upéct bábovku, to neplatí :grinning:
12. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
Lucíku tak já upeču něco jiného. :sunglasses: Třeba mňam perník, ať to máme vyvážené. :wink: Tak platí TY - bábovku, JÁ - perníček. :grinning: :grinning: :grinning: My jsme takový drobečkové, ale smát se a papat umíme hezky. Dneska mi až slzyčka ukápla při ultrazvuku. Je opravdu kouzelná - takový náš poklad. Podle "tabulek" ale maličký nejsme. Pořád odpovídáme mínus jeden týden a na holčičku je to dost. Termín porodu mi paní doktorka posunula na 29.5.2010 (pův. 23.5.2010). Jsem zvědavá, kdy se maličké bude chtít na svět. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
teda my se budeme mít, koukám, že nemusím péct, když se o to postarají naše těhulky :sunglasses: :grinning:

s tou váhou bych to brala s mírou, stejně je to +/- nějaký ten gram :wink:
Baru, ona si sama řekne, kdy půjde ven :wink:
12. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
ještě jsem vás chtěla poprosit, kdybyste měli chuť a zájem, tak nám dejte hlas...jen je nutná registrace :wink:děkujeme :dizzy_face:
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=1&p=1177
12. bře 2010 v 17:42  • Odpověz
Jitie já vím, proto to nějak neřeším - jen se dělím o informace. :wink: Je mi jedno :sunglasses: kdy se maličká narodí, hlavně aby byla zdravá, ale nechci přenášet - to zas ne. Zatím je jí v bříšku dobře a je spokojená, to je pro mě nejdůležitější. :slight_smile: A buchtičky napečou těhulky. :sunglasses: Maminky mají moc práce s miminkama. To si dáme do nosu. :wink:
12. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Jo jo souhlasím :wink: My s barčou napečeme, vy se starejte o miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
jitie hlas přidán, vypadá tam kouzelně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
Baru, přesně tak, hlavně že bude zdravá :wink:

Luci, děkuju :dizzy_face:
12. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.