• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Tak jsem chtěla říct, že péct moc neumím, ale bábovku bych zvládla a vy jste si už občerstvení rozebraly... :grinning:

Jíťo, hlasovala bych pro malého tak jako tak, protože tam fakt nemá konkurenci... :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
Jo a Baru, gratulace ke zdárné kontrole...budete holčičky maličký... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
Dobré ránko, Jitie na maličkého se podívám a hlas pošlu. :wink: Davlu děkujeme za gratulaci - náš tatínek to tipuje na 3,20 a 49 cm - tak uvidíme. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
13. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Holky to je dneska den zase... :pensive:

Ráno nám umřel pejsek.. Ne ten náš bígloušek, ale vlčák co tu měli manžela rodiče.. :pensive: A pak mi volala mamka že je na tom děda špatně, že má asi rakovinu střev :pensive: :pensive: :pensive: To je hrozný :frowning2: :frowning2: :frowning2:

A jinak máme strašně vyčůraný miminko... Dneska jsem jí vůbec necítila, tak jsem začala chytat stres, lehla jsem na zem, "šťouchala" do ní :grinning: a nic.. Tak jsem trošku znervózněla.. Asi za 2 hoďky přišel manžel, tak mu to řikám.. Zase sem si lehla na zem - nic.. Tak manžel dal ruku na břicho a hned začala kopat.. Ale jakmile jí dal pryč a dala sem jí tam já tak nic.. Je tohle možný.. To je jako tatínka mazánek už v bříšku nebo co :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Luciku to je mi líto, je těžký takhle psát slova útěchy a smajlík objetí tu není :cry: . Tvého děduj neznám, ale určitě to bude bojovník. Mysli na tu svojí princezničku, určitě udělá i dědovi radost, až přijde to stvořeníčko na svět :wink:
13. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Přejeme pěkný den všem. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Lucíku podle toho, co píšeš tak jedna pohroma za druhou když se to s.... tak se to s... :rolling_eyes: Pejsánka je mi líto. Děda na tom bude líp - uvidíš, třeba mu doktoři pomůžou. Kolik mu je? My jedeme dnes navštívit manžovu babi do nemocnice. Leží ma LDN v Berouně - je jí už 87 let. Snad se uvolní místo v domově důchodců - ležet v nemocnici nic moc. Ale v Berouně probíhá rekonstrukce, tak snad bude mít brzo mnohem hezčí prostředí. Vezeme jí obrázek Elišky z ultrazvuku,moc si ho přála. :slight_smile:
Jinak ty naše mimi - to je kapitola sama pro sebe. :wink: My máme zase mamánka. :grinning: Když chci aby Pavlík taky cítil jak se hýbe musí to být večer a po jídle. Jinak ani náhodou. A při ultrazvuku jsem na ní mluvila a vypadalo to, že opravdu reaguje. Bylo tu super. V albíčku je fotečka obličeje. Maličká je opravdu úžasná. Akorát nám pěkně začíná praskat bříško - i když se mažu 2x denně chjo.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
baru popravdě ani nevím kolik mu přesně je, ostuda... :rolling_eyes: Ale moc ne, myslím 69 nebo 68... Nejhorší je, že co umřela babička před 7 lety tak zanevřel na doktory a nemůžou ho tam dostat :pensive: Ale zítra snad jedou..

Do albíčka jsem koukala, fotečka je nádherná a bříško tady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To mě jí na tom posledním velkém UTZ nedali a já ji tak chtěla, i sem si o ni řekla ale nešla udělat žádná hezká nebo co, takže mi ji nedala :confounded: ... To už do konce těhu žádná fotečka nebude :pensive:
Mě bříško teda zatím nepraská a to se nemažu, max. tak jednou týdně, sem na to strašnej lenoch :grinning:
14. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahojík holky, vezmete nás ještě mezi sebe :slight_smile: Dlouho jsem se neozvala, ale měla jsem nějaký problémy, takže občas jsem vás dočetla ale reagovat jsem už nestíhala. Zkusím dočíst zbytek, skončila jsem zatím na 36.stránce. Koukám že už máte domluvený sraz, můžeme se s Natálkou přidat?
14. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky... :slight_smile:

Leo, to víš, že se můžeš přidat...jak by ne. Hlavně, že problémy už jsou pryč... :unamused:

Lucíku, tak to je mi líto, že pejsek umřel. a už na to měl alespoň nárok-myslím věk...a s dědou to bude zase dobrý. Dnes už lékaři umějí hodně a bylo by fajn, kdyby jim děda zase začal věřit...hlavně ho k nim dostat..

Baru, téda, už jste pěkný ženský :grinning: Až vám to těhule trochu závidím...

No, hlavně jsem chtěla vědět, v kolik že to máme ten srazík?
:slight_smile:
14. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
davlu já nevím... :grinning: Snad v půl 3? Nebo ve 3 :grinning: ?

leo klidně na sraz doraž :wink:

Péťo ty dorazíš??? Napadlo mě že bych tě kdyžtak mohla nabrat autem :wink:

Jitie ty máš tenhle fusak od Lodger.. Je pravda že ja na všechny roční období, jak tam píšou :grinning: ?
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Lodger-fusak-Bunker-Folklore-a-Knights-and-Fairies-collection
14. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Lucíku, fusáček je krááásnej, ale trochu bych se bála, že se ti tam Viki na zimu nevejde. Ne do toho fusaku, ale v tom fusaku do hluboké korbičky, pokud ji chceš používat co nejdéle. Pokud už bys jí chtěla mít ve sporťáku, tak to jo, to je jiná. Pokud teda není malej na dítko starší kolem 3/4 roku....Ti do toho kecám, viď. Ale aby byl za ty peníze využitej. S fusakem bych radši holka ještě počkala...Léto bude parný...
14. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Pokud to bude možný tak rádi dorazíme, omlouvám se ale nedočetla jsem vás. Malá mi začala cestovat (válet sudy) po bytě, takže jsem pořád za ní. Dneska jsem jí dala spát a ona se schovala pod postýlku, koukala jí jen hlava a našla jsem jí podle toho, že tam objevila vypínač na lampičku, takže rozsvítila a já věděla kde je. Každopádně jsem teď koukala na net a vůbec netuším kde ta slunečnice je, ani podle mapy. Můžete mi někdo trošku popsat cestu, pojedu po dálnici od Prahy a nebo nejede někdo z Prahy? :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
leo já nejedu přímo z prahy, ale kousek od prahy, ale teoreticky bychom se mohli srazit na dálnici v Rudný u MCdonaldlu..

davlu tam píšou že se dá používat do 3 let :grinning: Já bych právě chtěla vědět jestli je fakt celoroční, to bychom ho pak v tom květnu třeba využili... Jinak asi moc nepočítám s tím, že Viky v zimě budu vozit v korbě.. Počítám tak půl roku a to je někdy do října :grinning: Kort když to bude obřík :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Luci, tak to se stav ještě pro mě, páč já taky netuším kde to je. Nééé, jen prosím o info :grinning:

Já si ten popisek k tomu teda nečetla (hlavně, že už kritizuju, viď), ale jestli je větší, tak to ho přes zimu užiješ, to jo, ale fakt asi už ve sporťáku...a obřík nebude, neboj. Holčičky zůstávají většinou menší, nebo alespoň pod ty 4 kila. A třeba se teď ke konci v růstu zabrzdí a bude to jen 3 kilový uzlíček :slight_smile: :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
davlu jo jo píšou tam že je od 0 až do 3 let že je opravdu velký a na ty mimča se stahuje těma tkaničkama...

No já teda přesně nevim kde to je, mě to jen ukazovala barča tak zběžně :grinning: Ale když se jede od prahy a odbočí se vpravo jakoby k české pojišťovně - na té velké křižovatce hned za zastávkou tak pak je jedna odbočka vpravo na parkoviště, pak je ještě jedna do kopce a pak ta třetí tam je to někde na rohu :grinning:
14. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Lucíku ty jsi to tak krásně popsala ale radši bych se srazila u toho McDonalda v Rudný jestli ti to neva :slight_smile: Poslala jsem ti do IP můj telefon. A odkud jedeš?
14. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Leo já taky nevím jeslti tam trefím :grinning: Ale snad jo, kdyžtak budem bloudit dvě :grinning: já jedu z nučic - v rudný najedu an dálnici, tak sjedu k mcdonaldovi a pojedem spolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz
holky tady je mapa, ukazuje to špatně. Není to pod tou šipkou, ale v budově komunitního centra (na mapě úplně dole)

http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Bezru%C4%8Dova%20928%2C%20beroun@sss=1@ssp=118971500_127741644_151608428_151482060@x=132263632@y=135528976@z=16

tady je fotka budovy
http://www.mcslunecnice.cz/kontakty-na-mc-slunecnice.aspx
15. bře 2010 v 07:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak navigace ke Slunečnici se snad zdařila. Pokud by měl kdokoliv problém určitě pošlete číslo na mob. dopředu někomu do IP - jen pro jistotu. :wink:

Leo jasně - přijďte. Každý je vítán. Zabereme celou hernu. :slight_smile:

Lucíku tak dneska ve 12:40h. U koníka. :grinning: Taťka jde po O domů, takže to krásně stihneme. :slight_smile: Fotečka se také pořizovala těžko. Elí už je "moc" velká na focení - tak alspoň hlavičku. Je tam krásně vidět bradička a pusinka. Paní Dr. si dala záležet. Jinak s tím bříškem mi to ani neříkej. :pensive: Při představě, že mě čeká ještě 10.tt tak nic moc.Včera jsem říkala manžovi, že prasknu celá a bude to. Mrzí mě to, ale co se dá dělat. Moje mamina má taky hodně popraskanou kůži - hold je to v rodině. :unamused: :unamused: :unamused:

Davlu určitě Slunečnici najdeš, neboj. :wink: A copak nám závidíš - bříška??? Teď to začíná být teprve zajímavý. Už i trochu funím, zvedání z postele hrob a dva měsíce před sebou...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky,
Jitie, malej tam vypadá moc kouzelně. Hned mažu hlasovat :wink:

Baru, gratuluji ke kontrole a k pěkné váze :slight_smile: Musím se taky pochlubit, dr. nás pochválil za krásný monitor a vážíme už 2600 g. Je mi trochu divné, že za minulých 14 dní přibrala 300 g a teď za posledních 600, ale jak říkáš, je to jedno. Hlavní je, aby byla zdravá :wink: Nevím jak vy, ale my už se nemůžeme dočkat, až si jí povezeme domů :slight_smile:

Luciku, pejska je mi moc líto a děda to učitě zvládne, uvidíš.
Mrzí mě to, ale ten sraz tenhle týden nestihnu :frowning2: Každopádně díky za nabídku. Jestli bude nějaké příště, moc ráda se přidám. Jinak kdyby ses doma náhodou někdy nudila, můžeš se u nás stavit na kávičku :wink:

A užijte si dnešní besedu :wink:
15. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Holky, kde budete parkovat? Asi až nahoře u kasáren, co? Kdyby někdo třeba na náměstí, tak se pro nás stavte u mě v práci, jinak to nenajdu :wink:

Tak holky, jdete se podívat kde to v květnu vypukne... :slight_smile: Tak ať se vám tam líbí a pak napište dojmy...

Petul, to je škoda...chtěly jsme tě poznat... :frowning2: A příště už přijedeš s kočárkem... :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky,

tak koukám že sem vám to popsala docela dobře tu cestu, ne :dizzy_face:

Davlu já budu parkovat asi jakoby za zastávkou "U koně", pokud tam najdu místo :grinning: Jinak nevím :grinning:

Baru jasně, už se těšim, co zajímavýho se dozvíme a jaké to na nás udělá dojmy :grinning: :grinning: :grinning:

Péťo to nevadí, tak příště už s kočárkem, to by mohlo být v té zoo neee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na kafíčko se někdy stavím, ale nevím kde bydlíš :grinning:
15. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
Tak s tím parkováním taky nevím, prostě kde bude vono, tam to zapíchnu :wink: A na stránkách té Slunečnice je napsáno v úterý 9-11. Bude tam vůbec otevřeno? :wink:
15. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
holky, parkovat přímo před budovou a nebo hned na budovou je parkoviště, je tam vjezd po bahnitý cestě, ale je tam hodně místa na parkování :wink: od koně je to zbytečně daleko :wink:

a najdete to snadno, směr od Prahy odbočíte u pošty na světlech doprava, a pak za českou pojišťovnou druhá odbočka doprava a je to hned ten barák napravo, to nemůžete přehlídnout, je tam i červený kříž :wink:

spionko, taky sem na to koukala, ale v programu mají psáno, že od 14,30 je herna otevřena, tak by tam měli být :wink:

děkuju za pochvalu fotky a za hlasy :dizzy_face:

Luci, my máme fusak od Emitexu, jak od autosedačky, http://www.emitex.cz/a-zavinovacka-zimni.php
tak teplej do kočárku a jsem s ním moc spokojená http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php
já bych si fusak teď nekupovala, počkala bych až na podzim, v květnu, už si myslim, že stačí slabší deka a nebo emitex dělá i fusak letní http://www.emitex.cz/a-zavinovacka-prechodne.php
15. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Jitie děkuji, tak jsem si tě s někým spletla.. Někdo odtud ale ten lodger má :grinning:

Byli jsme dnes s Bařčou v Hořovicích.. Dr. Ševít byl vtipnej, docela sranda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale trošku ho přešel smích, když se ho Barča zeptala co si myslí o epi-no :grinning: Moc pozitivně se k tomu nestavěl a pak tvrdil že si myslí že ve vás pak zůstane 10cm díra, tím jak se to používá denně :grinning: :grinning: :grinning:
Prohlídli jsme si porodní sál i pokoje a řeknu vám že ten pokoj pro 3 je docela masakr, to bych nechtěla :confounded:
15. bře 2010 v 18:24  • Odpověz
Ahojík holky, moc mi to mrzí, ale zítra bohužel s Naty nedorazíme, něco nám do toho vlezlo. Rodinný povinnosti :slight_smile: Tak si to hezky užijte a dejte nám sem potom pár foteček. Jinak doufám, že to není poslední sraz a příště se už snad přidáme :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
ahoj, my zítra dorazíme, pokud se nevyskytnou nějaké nepředvídatelné události.
Jinak doporučuju parkovat přímo nad tou budovou, tam je místo vždycky :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Lucíku, jak píše Jiťa, fusak bych nechala až na zimu. Já mám taky Emitex a jsem moc spokojená. :slight_smile:
A ten lodger má Emamamamu, taky sem občas přijde.

Úplně Ševíta vidím jak reaguje na epi-no. A myslíte, že už ho viděl?

Leo, potom povyprávíme... :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte??? Jak píše Lucík besedu jsme absolvovaly bez újmy. :wink: I naši taťkové jsou v pohodě. Jenom pan Dr. Ševít byl zaskočen dotazem na EPINO i paní porodní asistentka nebyla zrovna nadšená. Davlu podle toho jak to popisoval, tak by se do tebe ta dýně (jak to zkoušejí křovandy) v pohodě vešla. To jenom takový poznatek. :rolling_eyes: Doufám, že si mě nebude pamatovat až budu rodit. :rolling_eyes: Jinak porodní sál mě velice příjemně překvapil. Tatínkovi se líbí televize a lednička. Takže pojedeme s taškou pro mě a přepravkou jídla a pití pro tatínka. Koukala jsem na stránky a pokojů po třech jsou dva, dvoupokojové jsou tři a dva nadstandardy. Doufám, že nebude moc rodiček a budu mít nadstandard. :slight_smile:

Petu a Leo to mě mrzí, že nemůžete. :cry: Tak snad jindy. :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Jitie já jsem si koupila taky kombíka od Emitexu. Měli super akci za 800,-Kč. :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
dobrá dobrá, nebudu kupovat nic, aspoň ušetřim :grinning:

Davlu nevím jestli ho viděl, každopádně asi ještě neviděl nikoho kdo to používal :grinning: Tak jestli se mi povede porodit bez nástřihu tak mu to povim :grinning: :grinning: :grinning:

leo to je mi líto, tak snad příště... Tak doufám, že se neprojeví těhu demence a nebudu na tebe čekat u MCdonalda :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.