• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
bara.c - jj to bude moje maličkost :sunglasses: A bydleníčko řešíme no...zatím jsme v podnájmu a teď když už se mi krátí MD jsme začali zjišťovat možnosti hypotéky no...takže Maty sestřičku dostane, ale bude se jmenovat Hypotéka :frowning2:
7. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Hipinko to je drsný. :fearful: My jsme na tom teda líp. Máme jeden byt 27m čtverečních a hned vedle nás jsme koupili druhý - stejný. Máme tam ale nájemníka do konce jeho života, je mu 63 a hrozně chlastá... radši ani nemluvit. Ten druhý byt je už zaplacený a na prví nám zbývají 3 roky. Potom byty probouráme a bude to super. Už máme i plánky místností...apod. Já bych nejradši nakupovala nábytek už teď. Ach jo.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Až se mrňousek narodí bude mi 26 let, než se vyklubeme skoro 30 a strašně ráda bych druhé dítko do 35. Pořád doufám, že se to nějak vyřeší samo. :grinning:
7. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Holky děkujem :wink:
Věcičky jsou nádherný, kort na ty princezny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 16:27  • Odpověz
No Lucíííkůůů, tak ono vám to vyšlóóóóó... :grinning: :dizzy_face: Tak to gratuluju.
Jinak taky jsem jukla do albíčka a nevím jak ostatní maminy, ale v dobrém ti radím nekupuj si tu plyčovou spiráku v těhle sice něžných ale nevýrazných barvách. Berušku tím moc nenadchneš. Já koupila 2. Jedna mdlá a druhá divoce barevná a ta mdlá nezájem...vlastně zabaví se jen barevnýma hračkama. A deku Zvídálek jsem už objednala, tak až přijde dám vědět co je zač :wink:

Hipi, alespoň pak bude Maty malou ségru hlídat, když už bude velkej chlap... :grinning:

Baru, nějak mi ta vaše situace připomíná včerejší film na nově od 20h., už nevím jak se to jmenovalo, ale taky ten pár chtěl zlikvidovat srařenku...(nic ve zlém)... :wink:

Takže jsme tak hezky věkově rozptýlené...pár těhulí, pár novomamin a pár zasloužilých matek :grinning:
7. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Víš Davlu ono je to ve skutečnosti docela smutné. :unamused: Nikdo nás do koupi bytu nenutil, ale zabezpečení rodiny a cena nemovitosti rozhodla. Ten "pán" je velmi známou postavičkou Hýskova. Každé ráno stojí u Jednoty a klopí piva. Jezdí s kárkou po celé vesnici, krade dřevo které potom prodává. Tenhle pán má lupenku, kterou drbe na společné chodbě smirkovým papírem. V bytě nemá vodu, takže se nekoupe. Nechci být nechutná, ale tohle je bohužel realita. :rolling_eyes: Měla jsem možnost ho vystěhovat, ale bála jsem se, že se nám bude mstít. Když se napije, což je dost často neví, co dělá. Stačí aby nám propíchal gumy u auta, nebo ho poškrábal. Nedej bože ublížil mimískovi. Raději jsme zvolili variantu klidného žití, než permanentní strach. Neměl by co ztratit, nikdy by se mu to neprokázalo. Takže nezbývá, než čekat.......
7. led 2010 v 18:40  • Odpověz
autor
My máme sice byteček 3-1,ale s hypotékou na 25 let :unamused: Takže to je taky děs, ale smirkl papír je teda dost nechutný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Spion: Teď je to celkem dobrý, protože je zima. Ale v létě si klidně takhle vyjde na chodbu do půli těla a..... nejhorší je ten zvuk. Tak na něj vždycky vylítnu a vynadám mu. On zapadne do bytu a nadává mi přes zeď. :dizzy_face: :dizzy_face: Zkoušela jsem to u doktorky, poslala mu pozvánku - samozřejmě se nedostavil a léky na to nebere. Nebylo by na pivo....No nic, to je jenom nástin situace. Po mojí 30 ale začneme řešit co dál... ráda bych druhý mimi do 35 let. Tak snad se to nějak podaří a život si to zařídí sám...

Už se moc těším na společnou kávičku..... :grinning: :grinning: :sunglasses:
7. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
davlu děkuju za radu :grinning: Škoda, mě se to taaaaaaaaak líbilo :grinning: :grinning: :grinning:

baru se mi uplně zvedá kufr... Bleeeeeeeeeee :frowning2: Tak když tolik chlastá, tak by snad mohl brzo "odejít" ne...? Ale tihle mají většinou tuhý kořínek :frowning2:
A ten film sem taky viděla :grinning: Dost podobné :grinning:
7. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Lucik, ale klidně to Viki pořiďte, nebo jí kup tento a ještě nějakýho strakáče a uvidíš. Třeba bude mít raději jemné tóny :slight_smile:

Baru, jo´holka to ti nezávidím. Nezbývá než vydržet. Ale že je to ostrý teda. A ta jeho chodbová očista-brrr...
7. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
davlu já věřím tomu že je zajíma 100% víc to barevné :grinning:
Já se právě rozhoduji jestli koupit "Zvídálka" nebo "Chytráčka".. vesměs je to asi stejné vid
7. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
ahojky, dlouho jsem tu nebyla :sweat_smile:

Lucíku, gratuluju k holčičce :slight_smile: tak dlouho vedět, to bych si nevydržela, Já to věděla už po prvním UTZ ve 12 týdnu :slight_smile: mám v Praze skvělého doktora :slight_smile:

Jitie, to jsi borec, že studuješ teď, já bych se neuměla soustředit a o času k učení ani nemluvě.

A koukala jsem, že skoro všichni máme stejný kočárek, tak to by jsme si mohli někdy dát sraz a jít na procházku a budeme, jak reklama na casualplay :grinning: :grinning: :grinning: Co třeba na jaře do ZOO?
a Ema ho má taky :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
maji děkuju :slight_smile: No moje doktorka to nechce říkat :grinning: A v 18tt jsme byli na 4D ale ukázala nám zadek :grinning: :grinning: :grinning:
maju nediskriminuj nás, my nemáme s barčou casualplay (já ho teda chtěla, ale pro jarní dítko moooooooc malá korbička) :grinning: My na jaře ještě nebudeme mít kočárky.. (Nebo kočárky jo, ale asi nic v nich, leda panenku :grinning: :grinning: :grinning:) - pokud nepůjdete až začátkem června :grinning:
7. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
autor
Já teď slyšela, že v Motole chtějí snad 300 za to, že řeknou, co to bude. Nám se nechtěl strašně dlouho ukázat, já to věděla až ve 28 týdnu. Už jsem si říkala, že to vydržím, ale nepovedlo se :grinning: A do zoo, to si neprojde. Tam se chystáme i s taťkou a navíc já bych si to nelajzla sama tu cestu. Takže to bude asi bez nás :dizzy_face: A Báro, to je fakt hnus!!! Jinak my jsme doteď s Hipinkou řešili na FCB ty naše miláčky. Asi nás přivedou do blázince minimálně, to je hrůza, jak nás zkouší, ale úplně stejně oba dva. No, prima zoufalky takhle ve čtvrtek večer :sunglasses:
7. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
Ale já to napsala špatně, samozřejmě sraz musí být pro všechny : Partička z Hořovic :wink: a jestli si někdo poveze dítko v jiným kočárku nebo v pupíku, to je fuk :wink:
7. led 2010 ve 23:34  • Odpověz
spion, tak vem i muže, jestli mu nebude vadit takovej babinec :grinning:
7. led 2010 ve 23:35  • Odpověz
luciku, zvídálek je novinka. je to vylepšenej chytráček. více aktivit a je měkčí. cena cca stejná. koupila jsem ho na www.detskyraj.cz za akční cenu asi necelých 1.300kč :slight_smile:

ahoj mají, kde se touláš holka? casual je ted fakt nějakej oblíbenej. v naší diskusi na listopadovkách ho má taky každá druhá. sraz by byl prima. z jara se třeba domluvíme :slight_smile:
ale muj chlap by babinec asi nedal :wink:a ani bych ho sebou nechtěla. to bych ho pak nemohla ani podrbat (mylím zdrbnout, nikoli drbaní na zádech :grinning:)
8. led 2010 v 07:57  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:

maji tak to se ráda přidám, ale abych tam neporodila :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno holky, zvířátka za zvířátkama na návštěvu. :wink: Jenom aby jste tam ty svoje zlobivce nenechaly. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Dělám si samozřejmě legraci. :sunglasses:
Spion: opravdu je to někdy s "pánem" legrace, ale už jsem rezignovala. Hlavně, že nám neníčí věci.
Davlu: Je to na způsob " Vydržaj pijaněr ". Nejhorší bylo, když jsem ráno v pět šla na autobus a on se vyhrabal z toho svého brlohu a přál mi hezkou cestu do práce a s tím, že si jde ještě lehnout. On totiž pobírá invalidní důchod, aby toho nebylo málo. .... To bych ho nejraději kopla.
Ale dost už nezbývá skutečně nic jiného než čekat. Kdo si počká, ten se dočká. :slight_smile:

Výlet do zoo by se mi líbil, ale nevím-nevím. S Lucíke budeme osmý-devátý měsíc. Co ty na to Lucí...
Kočárek máme x-lander. Takže do modelu nezapadáme. :slight_smile: :slight_smile: :wink:
8. led 2010 v 10:03  • Odpověz
ahojj :slight_smile:
luci, moc gratuluju k holčičce a koukala jsem jak si nakupovala, my máme stejné botičky, ty béžové od mimi :slight_smile:

na sraz se moc těším a klíďo i ZOO, ta cestu autem znám, jinak s kafíčkem v Berouně taky počítám :wink:

my teda hypo zatim nemáme, bydlíme u tchánovců, máme horní patro,takže občas když tu nesedí tchýně a nekochá se malým, tak i soukromí :grinning: do budoucna chceme začít stavět, takže hypo nás taky nemine :unamused:
jinak mě je 23 :sunglasses:
8. led 2010 v 10:13  • Odpověz
teda baru, s tím chlapem je to hrůza :astonished:
8. led 2010 v 10:14  • Odpověz
davlu fakt, já myslela že chytráček je vylepšenej zvídálek :grinning: :grinning: :grinning:

baru já nevim, to záleží kdy by chtěli vyrazit :slight_smile:

jitie děkuju :slight_smile:

My teda hypo nemáme, máme na pidi mini baráček u tchánovců na zahradě :slight_smile: Ale je to fakt jen asi necelých 60m2 takže to chceme popohnat o patro výš časem, takže nás nějaká hypoška taky nemine :angry: :rolling_eyes:
8. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Tak holky, jedu tam, odkud jsme si přivezli ty naše poklady a těhule tam co nevidět taky pojedou na letní byt. No jo kontrola po šetinedělí. Jsem na to zvědavá.... :sweat_smile:
8. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahoj Davlu, to se chodí na kontrolu po šestinedělí do Hořovic nebo ke svému gynekologovi/ gynekoložce??? Zatím se ani moc nebojím. :slight_smile: Mám dobrý pocit z toho, že Vaše reakce na hořovickou porodnici byly vesměs kladné. Koupíme si EPI NO a budeme cvičit, i taťka mi to posvětil. :wink: Hezky jsem mu vysvělila na co to je... atd. a byl docela zvědavý a překvapený z toho co je všechno možné. ...

Jitie tak to jsi 100% ty z busíku. :slight_smile: Taky jsi menší cca 160 cm, viď??? Myslím, že jsem tě i pouštěla sednout. :dizzy_face:

Tip: do alba byly přidány fotečky, kdo chce ať koukne. :wink:
8. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Baru, ty brď...vždyť ty už můžeš jít rodit. Teď nemyslím to bříško, ale tu výbavu. Taky mám zálusk na toto lehátko. Je hezky barevný. A ty růžové krabičky jsou asi prsní vložky, viď? Tyhle tvarovaný jsou nejlepší, doporučuju. Jinak bundička taky krásná, tak že by to byl nakonec ten klučík? Jo a to nejhezčí nakonec. Už je to na tobě pěkně vidět. No vlastně, když jsem se vdávala tak jsem byla 24.tt a už to taky bylo vidět až až. Ale jinak jsi nějaká pohublá...koukej si dát tabulku čokošky. :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já chodím normoš na ambulanci do Hořo ke Klánovi i jako netěhu, takže jdu tam tak jako tak, ale jinak už se asi chodí ke svému Dr. myslím.
8. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
Mělo tam být Baru, ty brďooooo... :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Davlu to jsi mě potěšila. :slight_smile: :slight_smile: :wink: až mi slzička ukápla. Máme v Hýskově na růžku skvělý bazárek. Úplně úžasný, vřele doporučuji. :slight_smile: Třeba ta bundička mě stála 120,-Kč. No nekup to. :wink: :wink: Jojo jsou to prsní vložky. Moc bych chtěla chlapečka, ale uvidíme... Bundička je tak krásná, že jsem neodolala a v případě holčičky dokoupím růžovou čepičku a bude.
Já a pohublá???????????? Davlu nepotřebuješ brýle. :slight_smile: Mých úžasných 80kg se ti zdá pohublých... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
baru, nee, já mám 175cm, busem sem nejela od dubna :sweat_smile:

davlu, ať ti KO dobře dopadne :wink:
8. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Ty brďo :unamused: , tak to musíme na to kafíčko. Jsi pro mě opravdu záhada. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A já už myslela, že vím.
Když ono je těch těhotných a maminek teďko tolik... kdo se v tom má vyznat. :grinning: Promiň. :pensive:
8. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
davlu tak ať ti kontrola dobře dopadne :wink: :wink: ty si se vdávala ve 24tt???? To už si měla tedy hezké bříško :wink: Vím, že jsme s holkama na BRMS komentovali tvoje album, jak ti to straaaaaašně slušelo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.