• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
to přesně říkal i nám, že si neumí představit, jak to potom vypadá..ale psali tu holčiny, co rodily v Hořo a měly epi-no, že v pohodě(kocicinka, ferinka), co Davlu,i když ty jsi to ke konci už flákala viď :grinning: :sunglasses:

Já do něj při dalším těhu jdu stoprocentně, protože to šití a ty trable potom jsou strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, na zítra se už moc těším, snad nebude Filip moc rozmrzelej po injekci, kdybych se náhodou opozdila, tak se předem omlouvám, nevim kolik lidí bude u doktorky,minule sem tam čekala 1,5hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: pojedu už dřív,abych šla mezi prvníma, je tam do půl 2
15. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
jitie no jo no, třeba to vážně ještě nikdy neviděl :grinning: Já ho mám doma a používat ho určitě budu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky se na zítra moc těším :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Holky, opravdu se vše vrátilo do původního stavu...to zaručuju!!! Ta doba co se s epi cvičí není tak dlouhá, aby to potom zůstalo vytahané. Břicho se po porodu taky z veliké části zase vrátí do původního stavu. Nedovedu si představit, že by mě po porodu zůstal z břicha vak jak na klokana už napořád... :wink: :grinning: Manžel si nestěžoval...takže žádnej strach...

Jíťo, taky tam jdem tak v 1, tak doufám, že to stihneme...Minule to byl taky očistec přes hodinu... :frowning2:
15. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
davlu děkujem za potvrzení :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem nám tu bábovku trošku připekla... střevo :angry: :pensive:
15. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jo holky, které jste měli v Hořo nadstandart, je pravda, že jsou tam stejné návštěvy jako na normálním pokoji? Oni dnes říkali že jo, ale mě by zajímalo jestli to jen říkají a pak tam třeba tatínky nechají dýl, nebo jestli je fakt v 7 vyhodí...
15. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Luci, mám ráda spálený, bude dobrá. Už teď si cením, že jsi to pro nás udělala. :dizzy_face:
K Tvému dotazu nemám odpověď. Já měl anávštěvy zakázané... :frowning2:
15. bře 2010 ve 22:34  • Odpověz
davlu no to nevim jestli bude dobrá :grinning: Uvidíme :grinning: Já vím, napadlo mě že ty i možná jitie jste to měli když byl zákaz :pensive:
15. bře 2010 ve 22:40  • Odpověz
Mne to mrzi ze nedorazime,ale doufam ze priste uz to vyjde.Ja nemela nadstandart ale byla jsem 1.den na pokoji sama a kdyz jsem chtela kamaradce dopoledne ukazat malou tak jsem musela hodne skemrat aby ji pustili na pokoj a to jen na pet minut.Takze si myslim ze navstevy plati i na nadstandartu :cry:.Jediny kde to asi moc nehlidaji je ta 15.to je ten i pro 2.osobu,jak je mimo oddeleni.
16. bře 2010 v 00:23  • Odpověz
leo určo to příště vyjde :dizzy_face:
No na té 15. to asi nehlídají, ale to mi zase přijde zbytečné :grinning:
16. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,
užijte si dnešní srazík :wink: Mrzí mě to, ale stejně bych už nestihla ani nic upéct :sweat_smile: Budu se těšit na příště, ale to už asi s kočárkem :slight_smile:

Luci, když jedeš od vás od těch barevných řadovek, koukáš do Tachlo na nové domky. Bydlíme ve žlutém nejvíc na kopci vedle obrovského oranžového. Ti pak napíšu číslo na tel., páč nemáme zvonek :sweat_smile:

Je super, že se vám v Hořovicích líbilo :slight_smile: My na pokojích nebyli, ale i tak doufám, že bude volný nadstandard. To ale všichni, že :grinning:

Jo a epino jsem zkusila zatím 2x a tedy žádný zázrak :frowning2: Doufám, že do porodu stihnu alespoň něco nacvičit.
16. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Peti tak to bydlíš fakt kousek, já myslela že bydlíš až dole :wink:
neboj s epinem natrénuješ, ze začátku to určitě nejde samo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky, ... tak dnes odpo. už se moc těšíme. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Davlu děkujeme za ujištění, že "cestička pro bagr" v nás fakt nezůstane. :grinning: EPINKO hezky odpočívá v naší rodinné lékárničce a od 36.tt budeme pilně trénovat. Pokud to půjde hezky taky to nebudu přehánět. Jen doufám, že si mě Dr. Ševít nebude pamatovat. :wink:

Perníček už se peče. :slight_smile: Jen doufám, že všechny papáte rozinky ( když ne, tak je vyďoubete) . :grinning:
16. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
Holky jsem darebná, ale nestíhám nic upéct. Přesazovala jsem celé dopolko s Pájou kytičky, takže mám nehtíky jako prase! :frowning2: Ale slibuju, že na příští sraz se polepším a upeču. Barčo rozinky nepapám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže já si dám tu dobrou připálenou :grinning: A s těma návtěvama jsete mě zaskočili. My to vůbec neřešili, prostě kdo přišel, ten tam byl. Je fakt, že většinou odpoledne. Jen taťka tam byl jednou dopo a vůbec neprotestovali - no, jen nevím, jestli to nebylo tím, že přišel s kolegou v uniformě :wink:
16. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
spion ty si ale neměla nic péct, o pečení jsme se postarali my s barčou :grinning:
Oni jinak mají návštěvy prý i dopo. od 10 do 11 nebo co :grinning:

Tak já se jdu chystat a pomalu jedu :grinning:
16. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Holky, dala jsem pár fotek do albíčka tak se mrkněte... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ostatní foto nic moc, tak alespoň něco... :slight_smile:
16. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahojky, omlouvám se, že sem moc nechodim, jsem pořád na FB, tak nestíhám MK :sweat_smile:

Na sraz určitě dorazim příště, stejně bych nemohla, jsem nachcípaná, kašlu jak tuberák :frowning2:
Jinak Domík je zdravej, akorát nedavno měl šestou nemoc, ale už je fit, tak aspoň to má za sebou.
Na půlroční kontrole měl 8kg a 72cm je to obřík a už se nám plazí po obýváku :slight_smile:
Ted si chci koupit nový brusle a už se nemůžu dočkat až bude teplo a budeme moct jezdit.

Jinak plánujete ForKIDS? My asi v neděli.
16. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jinak s těma návštěva na nadstandartu to bude asi stejné. Ikdyž taky může záležet na sestřičkách..
16. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
haloooo kde jste kdo?
tak já se tady objevim a tady nikdo :frowning2:
17. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Davlu koukala jsem na fotečky ze včerejška. Krásná je fotečka hipi a Martínka. :slight_smile: Ale focení není zrovna tvůj koníček, viď??? :wink:

Maja vy jste velikýýýýýýýýýýýý chlapi. :slight_smile: Příště určitě doražte. :wink: Miminka i větší kluci byli moc hodný. Filípek od Jitie dokonce spinkal, asi proto že byl po očkování. Jinak já se na forkids nechystám. A návštěvní hodiny v porodce už neřeším. Ráda bych nadstandard nebo max. dvoják. A stejně za chvíli půjdeme domů, tak to nějak přežijeme. :slight_smile: :slight_smile: :wink:
17. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se, že jsem ze srazíku vypadla bez rozloučení. Naše dítko bylo ke konci už trochu na zabití, tak jsem ho musela odtáhnout na chodbu a už jsme tam zůstali :angry:
Včera tam bylo docela narváno, my tam většinou zažili maximálně 5 dětí včetně nás.

Baro, přesně tak, těch pár dní tam nějak přežijete a stejně se budete těšit domů:slight_smile: Já osobně bych asi nadstandart nechtěla, já se v porodce docela nudila, na dvojáku jsem aspoň mohla kecat se spolubydlící :sweat_smile:
17. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
Ahoooj ženský, bylo to ale včera dobré, ne? Jen příště by to chtělo někde v kavárničce u kafíčka (já ho teda nepiju :unamused: ) a bez dětí (teda já). Vůbec jsem s Vámi nepokecala :frowning2: Prostě objevil žíněnky nebo co to bylo a to byl konec. Ale moc se mu tam líbilo, hned večer říkal, že chce zase. Takže příští měsíc, abychom to stihli než nám holky odrodí, bychom mohli zase něco spáchat, ne? :wink:
17. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Holki srazík musel být moc pěkný, fotky jsou super, doufám že příště už nám to taky vyjde :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj holky, srazík byl super.
Davlu dívala jsem se taky na ty Pampersky (používám je na noc) a fakt jsou bez těch elestických proužků na boku. Je to nějaká zrada. Vůbec jsem si toho předtím nevšimla.
17. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Omlouvám se za tu hrubku :astonished: holky
17. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
mohli bysme se takhle scházet každý první úterý v měsíci,co??? :sunglasses: taky se mi to moc líbilo

Filip byl včera zlatíčko, jedl až v půl 6, vydržel 5,5hod bez jídla, dokonce se na nás doma smál, když jsme přijeli a v noci taky v pohodě, bez teplot a spal až do 4 a pak ještě do půl 9 :wink:

Davlu, fotky pěkný, ještě že mi neni vidět do obličeje :grinning:
17. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

jo jo, sraz byl moc fajn, už se těším na další :dizzy_face:
Jitie souhlasím, že bychom mohli pravidelně každé první úterý v měsíci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My dnes byli fotit bříško u fotografa co nám fotil svatbu, tak sem moooc zvědavá na fotky, budou až za 14 dní ale určo budou stát za to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Holky, chcete slyšet trapas měsíce.... :confused: :confused: :confused: Side, prosím promiň....já se s tebou neseznámola, protože jsem neměla tušení, že patříš k nám. jako nevadilo mi, že tam sedíš s náma. naopak jsem si řekla, že jsi se k nám tak hezky přidala a ty jsi při tom naše... :sweat_smile: Až jak tady píšeš, že sraz byl fajn a chlapeček ti věkově odpovídá na profil.... Ježíš, tohle se fakt může stát jenom mě. PROMÍŇŇŇ !!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: Teda obhajuju se tím, že máš mít alespoň jednu fotečku v albíčku...ty ty ty :wink:
17. bře 2010 ve 23:23  • Odpověz
davlu, to nevadí :sweat_smile: Jak jste přišly skoro všechny najednou, tak jsem pak v tom zmatku zapomněla s kým jsem se seznamovala a s kým ne. Příště to napravíme.
19. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
tak už jedeme v novém..snad se tu vyznám :confused:

to já se se Side seznámila :wink:

Baru, tak sem přemýšlela, jak jsme se bavily o tom kde bydlím, tak mi teď došlo, že mi sice mám číslo baráku na vrátkách, ale vidět si ho neohla, my nebydlíme u silnice, my bydlíme zatím barákem s věžičkou směrem od silnice..nějak mi to tam nedošlo, až pak doma sem si na to vzpoměla :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Mě se ta nová verze líbí, jen se na ní naučit, ale jinak vypadá hezky :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.