• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
je tu dobrý, že si můžeš dát témata do oblíbených a nemusíš dlouze vyhledávat :wink:
19. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jo to se mi taky líbí :wink:
19. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
autor
Aha, tak to netuším, jak se dělá :sunglasses: ale nijak mi to neva. Davlu nic si z toho nedělej, já se zase neseznámila s Vlaďkou. Taky jsem netušila, že k nám patří až pak jsem si to dala tak nějak dohromady. No, ale teď už se známe všechny a příště už se poznáme :wink: A 6.4. jdeme znova, jo? To máme taťku v práci, takže jedině zase s rarachem :grinning:
20. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
Zkouška, jak to vypadá i s fotkou :grinning:
20. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
jééééééé, tak to je úplně super!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
20. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
já bych šla 6.4. :wink:

Pája je fešák :dizzy_face:
20. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
spinko krááásná fotky :wink:

Taky jsem pro 6.4., dopoledne jdu do poslední poradny, ale pak mám volno :dizzy_face:

Spion do oblíbených si to dáš tak že vedle názvu klikneš na tu hvězdičku a pak když půjdeš kdykoliv na koníka tak dáš fórum a vlevo pod diskuzema máš "mé oblíbené" na to klikneš a nemusíš nás hledat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
ahojky teda můsim si tady na to nové zvyknout :grinning:
My máme 6.4. první lekci plavání, takže nemůžem :frowning2: ach jo, nechcete to přesunout? Plavčo budeme mít každé uterý, takže jindy by jsme mohli.
21. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
maji tak navrhni nové datum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mě je to úúúúúúplně fuk :dizzy_face:
21. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky. My bysme toho 6. 4. taky nemohli a Maju bych ráda poznala... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky,

já se jen modlim, aby to bylo, když bude taťka doma...hodlám mu Matyho pěkně nechat doma :grinning: A jak se navrhovala ta restauračka, tak to je v plánu? Nebo nějaká jinačí akce? Bo když teď bude už hezky, tak bychom mohli třeba jen zaprocházkovat na medvědy nebo tak ne? Ale to je jen nápadík, já se absolutně přizpůsobím čemukoliv :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
hipi ty blázne, těhuli měsíc před porodem budeš tahat do takovýho krpálu :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím také po novu. :slight_smile: Minulé tři dny mi to stále hlásilo, že stránky jsou nedostupné a připravuje se nová verze. Koukám, že srazíček se ujal. :wink: Bylo to fajn, ale je pravda, že maminy s většími dětmi by si měly odpočinout a ne je pořád hlídat. Mimi jsou v pohodě, úplný andílci. :grinning: :grinning: Až bude konečný datum srazíku rády se s Elí dostavíme. Pěkně nám to utíká. :dizzy_face: Celý minulý týden nám zabralo praní oblečků a teď žehlíme jako o život. Tenhle týden bude zase takový výletní - návštěva paní doktorky, těhucvičeníčko, návštěva kamarádky... apod.
21. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
baru ty jo ty si mě předběhla :grinning: Já mám vyprané jen povlečení, deky a první várku oblečení :grinning: Ještě to vidím tak na 2 - 3 pračky a pak žehlenííííí :grinning: Když já furt čekám na to sluníčko :grinning:
21. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
Jitie, díky. Luciku tobě taky, už to tam mám. No, a co se týká termínu, tak zkuste nějaký jiný, já bych taky ráda dorazila bez mlaďase :wink:
21. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
klidně můžeme jindy, to byl jen návrh :wink:
teď už by mohlo být hezky ,tak bysme mohli menší prochajdu po náměstí a třeba zajít někam na kafčo, jen někde kde se nekouří...a nebo nechám Fildu doma, tchýně ho pohlídá :wink:
21. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
Lucíku teď bylo hezky, tak jsem toho využila. :wink: Jenom ve čtvrtek padly tři pračky a jedna se vždycky sušila doma na sušáku. :slight_smile: Dnes mě chytla depka, že se do našeho minibytečku nevejdeme. :frowning2: To byl děs. :pensive: Opravdu mi bylo hodně úzko. :pensive: Už je o něco líp, ale pro změnu mě vytočil náš "úžasný" nájemník. ***V sedm hodin večer přišel zaplatit nájemné. Jenže můj manža ( bere si od nájemníka peníze když jsem teď těhotná) se vrátil ze zvaní na ples - notně společensky unaven ( samozřejmě ho ten debil vzbudil). Jako vždy to neměl přesně s tím, že si nepamatuje kolik platí. Jedna jediná věc za celý měsíc a není toho schopen. !!!
Naštvala jsem se a řekla mu, že od příštího měsíce nám bude peníze posílat na účet. !!! Člověk se bojí aby od něj něco nechytnul - smrdí jako prase, přivožralej a ještě drzej. Co vám mám povídat. :frowning2: Mám ho plné zuby, vždycky mě spolehlivě naštve. A to mi ještě povídá, že ťukal v sobotu a já mu neotevřela.Tak jsem mu říkala, že o tom vím (v 8:30h.) že jsme akorát snídali. A on no jo, tak když si snídáte a ani mi neotevřete tak se nedivte. No hrůza. :confounded: :confounded: :confounded: Tak jsem mu odpověděla, že on je zase pořád ožralej tak ať nás nechá milostivě alspoň nasnídat.
21. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
baru to je mi líto, ale určitě se vejdete, neboj, zvládnete to :dizzy_face:
A se sousedem tě lituju, ani nevím co říct, je to humus :rolling_eyes:
21. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Lucí já vím, že nás nikdo nenutil to kupovat, ale když je to hned vedle na stejném patře a za cca 100.000,-Kč. No nekup to! :fearful: Jenže s tím debilem je to hrůza. :angry: Platí nám nájemné ve výši 200,-Kč/měsíc. Jen abychom od něj měli klid. On si klidně přijde a neví ani kolik platí. A ten smrad, nekoupe se - nemá vodu . :cry: :cry: :cry: Bojím se aby neublížil maličké, je věčně ožralej nebo kdyby nám propíchal gumy u auta .....ani radši nemyslet. Je to hrůza. :frowning2:
21. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
ahojky, já navrhuju procházku a pak zajít někam na kafčo. Jestli to těhulkám nevadí?
Já bych se tam rada zdržela trochu dýl, přeci jen to máme z Prahy trochu dál, tak aby jsme nejeli jen na chvilku.
A ráda poznám krásu Berouna, nikdy jsme tam nebyla :slight_smile:
21. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
maji nevadí, já jsem pro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Mě to taky nevadí :slight_smile:
22. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Já se na procházku taky ráda přidám :wink:
22. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Holky jestli chcete tak mrkněte, tady jsou ty fotečky bříška od toho fotografa co nám fotil svatbu :wink: Na těch prvních vypadám jak kdybych měla nahoře 100kg a ne 16 :grinning: Ale pak už je to lepší :grinning:

http://www.lukasapetra.com/briska/luckaaluky/
22. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Lucíku máte nádherné fotky :dizzy_face: . Budete mít krásnou vzpomínku na těhlukování. Taky manžela přemlouvám, že bych chtěla ateliérové fotky nás s malým, ale zatím bez úspěchu :frowning2: , ale já to nevzdám :wink: .
22. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
vladko určitě ho přemluv, fakt to stojí za to :grinning: My už jsme domluvený že tam pojedem v létě fotit mimčo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
Téda Lucí...NÁDHERNÝ...nic víc. Fakt krásný... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
holky děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
ahojky, lucíku moc krásný fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já chci taky bříško :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:41  • Odpověz
maji děkuji, tak si ho pořiď :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.