• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Dneska se kamarádce narodil Matěj :slight_smile: Krásné miminko :wink: 3390g a 49cm.. Ale bolesti měla už od soboty podvečer.. V sobotu v noci jeli do porodky, celej den bolesti po 5 - 7 minutáach a malej vylez až dnes v 11 dopoledne.. Chuděrka... Ale úplně mě to natěšilo, já už bych to taky chtěla mít za sebou a mít malou u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
lucíku a to jste si s sebou připravili stejně barevné oblečení, nebo vám to tam zapůjčili?
22. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
maji to jsme měli dovezené :wink: Ten fotograf nás fotil už před svatbou na oznámko, pak nám fotil svatbu a teď bříško a říkal právě že si máme dovézt nejlépe barevně sladěné oblečení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
Luciku krásné!!!! Ty černobílé se mi moc líbí, ale nejvíc taková ta šejdrem focená :grinning: No, prostě krása. Škoda, že jsem se nemohla takhle nechat nafotit, já bych na to teda pěkné vzpomínky neměla. Vorvaň hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
spion děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nebyla si včera v berouně v bazénu nebo na hokeji? My jsme s manžou jeli plavat po 18.00 a zdálo se mi někdo šel proti nám a mě přišlo že si to byla ty :grinning: Ale koukala si jinam a já si nebyla jistá tak jsem radši byla zticha :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
Lucíku krásné fotečky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já našeho taťku asi nezvyklám a navíc už mi bříško po straně prasklo :frowning2: , tak nevím jestli by byly hezký. No uvidíme. :unamused: Kamarád mi slíbil, že mě vyfotí. Každým dnem by mu mělo přijít plátno - je to fotograf amatér ale má supr foťák a docela dost se tomu věnuje. :slight_smile:
Holky jak to vypadá s tím srazíkem??? Já se přizpůsobím. Procházku zvládnu, třeba i ty berounské medvídky. :dizzy_face: Dnes jsme s manžou obešli celou vesnici a super. Už se moc těším. :wink:
22. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Hooj holky,

tedy Luciku :dizzy_face: Fotky jsou jako úžasný :dizzy_face: Fakt !!! Hrozně Ti to (samozřejmě i manžovi :grinning: ) sekne! Jen se na ty krásný fotečky nesmim koukat dlouho - chytá mě pak těhulení :grinning: :grinning: :grinning: No jo no, jak píše Špion - u mě by takový krásný fotečky taky neklaply :angry: Já mohla leda alternovat velrybu v podmořském světě :angry:

Procházku berem, ale na medvědy tedy radši ne-e - přeci jen porody v terénu nejsou můj koníček :grinning: :grinning: :grinning: Co se radši držet dole u řeky na rovince s lavičkama :sweat_smile: (néé dělam si prču, kam řeknete, tam jdu :slight_smile:) Já si pamatuju jak jsem chodila ten poslední měsíc courat s kamarádkou v Praze po krámech a vždycky v hlavně sestavovala takovej jako "rodící plán" :grinning: Jakože kam si lehnu, kam skočí pro ručníky, kdyby mi praskla voda a tak...byla to prča :wink: Jéééé holky já Vám taak závidím :sweat_smile: Užívejte si to, protože je to prostě něco úúúžasnýho a krááásnýho :wink:
22. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
No, Luciku to se ví že jo!!!!! Měla jsem do šesti spinning, tak to odpovídá. Ale naprosto vůbec nevím, že bych Tě potkala :confused: To je ostuda, ale včera to byl docela záhul, takže já jdu vždycky tam odsud úplně vyplá. Tam vždycky vypotím i mozek :grinning: Fakt si ani nevybavuju, že bych někoho potkala. Jo, a nedivím se, že jsi mě tak moc nepoznala, jsem vždycky rudá jako prase ještě hodinu poté :wink:
Jo, holky, takové parádní počásko. Už trandíme na kole, to bude teprve fyzička! Jelikož mlaďas moc neposlouchá, tak maminka pořád dobíhá. Dneska mi např. vjel doprostřed silnice. Psa jsem málem uškrtila na vodítku a Pája vysmátej :angry: No, trošičku na zabití :grinning:
22. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
děkuji holky :slight_smile:

spion já si to myslela ale fakt sem si nebyla jistá tak jsem nechtěla udělat trapas :grinning: :grinning: :grinning: Akorát si šla kolem toho hotelu
22. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
ahoj,
Luciku krásný fotky!!! My do ateliéru nešli, asi bych jim tam strhla čočku u foťáku. Ke konci jsem byla jen funící koule na nožičkách....
Ale zopákla bych si to:slight_smile:

Jinak na srazík se ráda přidám, půjdu tam, kam zavelíte :grinning: Jen s sebou povalím i dráče, protože ve všední dny hlídání nemám...
22. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ahoj holky, to je krásné počasí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dnes jsem dožehlila všechny vyprané věcičky pro Elí - uffffffff :wink: . Žehličku nechci tak měsíc vidět. A co ty Lucí jak pereš, žehlíš...a těhulíš ???
23. bře 2010 v 16:49  • Odpověz
baru můžeš přijít i ke mě :grinning: Mě zbývá vyprat už jen pár věcí ale k tomu žehlení se teda dokopat nemůžu, když vidim tu hromadu... Ufff :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak se máme dobře, venku je krásně, tak většinou sedím na zahrádce a opaluju se :grinning: :grinning: :grinning:

Peto co ty? Jsi pořád 2v1? A chodíš k tomu ševítovi do berouna? Někdy můžeš přijít na kafíčko na zahrádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Já jsem moc ráda, že je hotovo. :slight_smile: Byl to očistec. :unamused: Nejdřív vše roztřídit, zjistit jak se to vůbec věsí a potom sebrat a vyžehlit. Bylo toho až dost. Tak jsme byly dnes na procházce s kamarádkou která je v 38.tt. Už to má za pár. Tak uvidíme jestli příští úterý zase půjde... :wink: To sluníčko je úžasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
23. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahoj holky,

Davlu, moc hezký fotečky ze srazu. Je paráda, že jste si to tak užily :slight_smile: Příště bychom se rády přidaly, i když těžko říct, jak budu vypadat za 14 dní :grinning:

Luci, já se pořád držím, ale už to začíná být horší. Ve čtvrtek jsem přestala dlabat magnezium, tak pupíček tvrdne pořád :slight_smile: Taky malé už je tam asi dost těsno, ale aspoň vím, že tam je :wink: K Ševítovi ještě nechodím. Ještě teď v pátek jdu ke svému dr., ale v pondělí už se tam asi objednám, asi už mě můj dr. chtít nebude :slight_smile: Na kafíčko se určitě moc ráda stavím :wink: Jak jsem pochopila nebydlíte moc daleko od nás :slight_smile: Já bych Tě teď ani pozvat nemohla, já mám tak špinavá okna, až se stydím :frowning2: Ale suším si tu práci na příští víkend, si říkám, že by to malou už mohlo popohnat. Dobře vím, že když se jí nebude chtít, můžu umýt okna třeba 3x dokola a nepohne to s ní, ale zkusím to :grinning:

Jo a Luci .... fotečky máte opravdu nááááádherný :wink:
24. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
Luciku, tak to pak jo. Já totiž zírala do hotelu :slight_smile: Dělá tam na recepci kámoška, tak jsem koukala, jestli tam není :wink:
Barčo, my včera trávili odpoledne také v Hýskově :wink: Taťka měl trénink, tak jsme byli s ním a řádili jsme tam na kole a na skluzavce.
Xpetul, to máš recht, že nevyženeš, když se jí nebude chtít :sunglasses: , ale já mám okna umyté!!! Teď jsem to dodělala, teda jen dvě na jedné straně, na tu druhou se chystám zítra :grinning:
A kamarádovi se dneska ve dvě ráno narodila v Hořovicích holčička - takže zase nevěsta :dizzy_face: To je dobře, ať si mají ty naši chlapci z čeho vybírat :grinning:
24. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoj,
xpetul, třeba malou těmi okny popoženeš. Já chtěla, aby se mimi narodilo v jeden konkrétní den, tak jsem den před tím dělala všechny možný i nemožný aktivity, mimojiné jsem myla střešní okna, kam musím lézt na židli. Ale nedal si říct a pak ho vyháněli doktoři a stejně se nedal :grinning:
Spion, myslím, že se holky jednou o ty kluky poperou. V mým okolí je to samá holka, tak budou mít kluci na výběr:slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Tak jo, holky ... tak se na ta okna vrhnu, až přijde manžel z práce ... :slight_smile: Když se do nich opře sluníčko, je to fakt hrůza :unamused:
Mě je jedno, kdy se malá narodí, ale byla bych ráda, aby už to bylo brzo :grinning: Je šílený, jak je člověk zvyklý všechno udělat za chvíli a teď mi všechno trvá dva dny :grinning:
Taky si myslím, že se jednou holky o ty vaše kluky poperou. Tady u nás je to samá "ženská" :slight_smile: Zrovna včera se sousedka natěšeně ptala, kdy už budou mít pro toho svého kamaráda ... a ona to zase bude kamarádka :slight_smile:
24. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
peti určitě se zastav, daleko nebydlíme :slight_smile: Když pojedeš od vás tak dojedeš do nučic a nezahneš k těm barevným řadovkám, ale na druhou stranu (po hlavní doleva) a pojedeš pořád po hlavní, až mineš jednu křižovatku a pak takový "ostrůvek" vlevo podél silnice, tak tam zahneš doleva a jsi u nás :grinning:
No jo, ty už můžeš čekat klidně každým dnem, když se malé zachce, závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

spion no jooo, koukáš kde co lítá a nevnímáš okolí :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
jo, já si taky závidím ... zítra snad už manžel přiveze ten nábytek do dětského pokojíčku, o víkendu chci dodělat zahradu (tedy já budu řídit a hlídat psa a manžel kopat) a pak už bych snad mohla jet ... :wink:
se na někdy smluvíme a zastavím se ... nebo můžeš Ty, když už budu mít umytá ta okna :wink: ještě musíme vyndat nábytek na zahradu ... :grinning:
24. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
peti my už máme na zahradě i nábytek, takže doraž :grinning: Uvařím ti dobrou kávičku a většinou mám i něco napečeno :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
luci, ty bydlíš v Nučicích???a nehrála si náhodou volejbal za Nučice????
24. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
jitie jo jo v Nučicích, a volejbal ne e.. Leda tak z nutnosti ve škole v Nučicích :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
tak to jo, já jen že tam hraje sestřenka a kamarádka ze školy :wink:
24. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jak se máme? Tady to zase nějak umírá :frowning2:
26. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj Luci,

no umírá, vždyť se podívej, jak je venku. Všichni jsou na sluníčku :wink:

To jen my děláme přípravy na cestu do Prahy. Za chvíli mažeme do poradny. Že se nám chce, když je venku tak krásně :frowning2:

Jo a v Nučicích hraje volejbal moje učitelka angličtiny :slight_smile:
26. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
peti jak se jmenuje?

Já vím, já jsem taky celý dny venku :grinning: :grinning: :grinning:

Tak ať poradna dobře dopadne a pak si budeš užívat sluníčka :dizzy_face:
26. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahoj Luci,
jmenuje se Zdenka Krhounová.
Díky za přání :wink: Poradna dopadla dobře, akorát jsem se dost zapotila na monitoru, kdy sestřička přejela břicho třikrát tam a zpět a vůbec nemohla najít srdíčko. Nakonec našla, holka šikovná :slight_smile:
29. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

peti neznám no :dizzy_face:
To byla nějaká nezkušená sestřička teda... :rolling_eyes:

Holky odkdy se má chodit na monitor? Ukončený 36 (36+0) nebo už v 36? (taže třeba 35+3) ?
29. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte??? Koukám, že sluníčko vylákalo všechny ven. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My se taky těšíme ze sluníčka . Bříško pěkně roste a maličká se má k světu. :slight_smile:
Xpetu to máš za pár, viď? Jak se cítíš. Pořád dobrý? :dizzy_face: Už se na mimi asi moc těšíš.... :wink: My byly minulý týden u pí. Dr. vše O.K. Příště už nástup na mateřskou, krvička (protilátky) . Nějak moc rychle to utíká. :unamused:
Lucíku, co ty? Jak se vede? :sunglasses: Už máš všechno vypráno a připraveno. Koukám, že z toho srazíku asi nic nebude. Chystám se na začátku dubna k Davlu cca út.6.4. ještě uvidím jestli bude mít čas. Chtěla bys jet se mnou? :confused:
29. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
Luci, oni mají ten monitor teprve asi 3 týdny :slight_smile: Jinak já byla prvně na monitoru ve 35+2 tt.

Baru, mám to za pár :slight_smile: Cítím se dobře, akorát v noci je mi nějak zle, takže se moc nevyspím. Jinak jak jsem předpokládala, celé těhotenství nás dr. děsně chválil a teď se blíží konec a epino blbý, testy na streptokoka pozitivní :frowning2: Hlavně mi to dr. vůbec neřekl a teď jsem si to našla podle zkratek v průkazce na netu. Naštěstí k němu jdu už tento pátek, tak se ho na vše optám. Už abych to měla za sebou a malá byla zdravá u nás :slight_smile:

Holky nevíte, jestli když máte ta antibiotika kvůli streptokokovi, jestli máte tu kapačku celý porod? Nedokážu si představit, že by šlo s tou kapačkou chodit třeba do sprchy.

A ještě jsem se chtěla zeptat, jestli jste si opravdu k porodu braly nějaké jídlo a jaké? Díky :slight_smile:
29. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.