• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Baru a co Ty? Jak rostete? A už máš vše připraveno? :wink:
29. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Baru vede se dobře, dnes jsem nastoupila na MD.. byla jsem na předposlední kontrole, dělala mi stěry na streptokoka.. 6.4. jdu na poslední poradnu, tam mi předá výsledky a právě nevím, jeslti se mám už objednat na příští čtvrtek tedy k ševítovi (to budu 35+3?
Jinak mě dost trápí docela silnej výtok... Takže pořád plašim jestli to neni plodovka :sweat_smile: Ale snad ne..

Peti já vůbec netušim jak to s tim streptokokem je.. Doufám že ho nebudu mít, abych mohla příští týden začít s epinem, když už ho mám, že :grinning: :grinning: :grinning:

Baru já jdu toho 6.4. do poradny a pak jedu do práce se podívat, takže mi to moc nevychází :pensive:
29. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Jinak baru, jo jo, už mám vše vyprané a vyžehlené a připravené ve skříňkách :grinning:
Dnes dr. říkala, že už se mi děložní hrdlo připravuje, takže se mi asi zkracuje, nebo nevím, že prý asi 100% nebudu přenášet... :sweat_smile: Tak jen doufám, že tam maličká vydrží ještě min. aspoň do 37tt :grinning:
29. bře 2010 v 15:51  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
tak co těhulky, už se připravujete na mimísky??ten náš ďábel, začal poslední dobou zlobit, je ubrečený, nespavý a užraný :unamused:

s tím srazíkem se musíme domluvit..teď se zkazí počásí, tak snad se holky ukážou a domluvíme se :slight_smile:

Luci, já měla ke konci taky výtok, je to prý normální a na tu poradnu u Ševíta se domluv se svým dr, on ti řekne, kdy tam začít chodit :wink:

Peti, já streptokoka neměla, tak nevim..a jídlo sem sebou neměla žádný, jen pití
29. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
jitie jo jo, dr. říkala že je to normální, ale mě je to nepříjemný :confounded: :grinning: Ona i zkoušela na intimku ráno ten roztok, podle kterýho se pozná jestli je to voda nebo výtok, ale jak na potvoru byla intimka úplně suchá že :grinning: Ale říkala že kdyby to byla voda tak ta intimka určo suchá není, že ta teče pořád..
Máš moc hezkou fotečku v pasu, sluší vám to tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Na srazík se snad domluvíme :dizzy_face:
29. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
Ahoj Jitie,
to je báječný, že malýmu chutná :slight_smile: A to zlobení ho určitě přejde, uvidíš.
Děkuji za odpověď a ještě bych se Tě zeptala, když Tě tu vidím :grinning: Moje kamarádky, co rodily v jiných porodnicích, říkaly, že o šití vůbec nevěděly. V Hořovicích si nemůžeš poprosit o umrtvení při šití? I dr. na besedě nám totiž říkal, že to šití cítit je. A je pravda, že ze šití mám hrůzu největší :frowning2:
29. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
peti nám ševít na besedě říkal, že pokud máš epidurál, tak na šití ti přidají dávku a jinak píchají lokální umrtvení... :confused:
29. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
Jo nám právě taky říkal, že když máš epidurál, že je to v pohodě, ale že jinak to cítit je ... no nebudu nad tím radši přemýšlet :slight_smile:
29. bře 2010 v 16:44  • Odpověz
Xpetu je mi celkem dobře, ale maličké se nelíbí když spím na pravém boku a na zádech už je docela těžká. :frowning2: Takže se v noci docela melu. Už to není, co to bývalo. :confused: Pořád je mi ale relativně dobře, zvládáme i těhu civčení. Snad nám to vydrží. Jak to, že Epinko je špatný??? Nejde ti to, nebo je ti to nepříjemný?

Lucíku to nevadí. :slight_smile: Uvidím, co mi Davlu odepíše - třeba pojedu jindy. :slight_smile: Jen bych tam ráda vyrazila do toho 36.tt. Taťka by nás potom už asi nepustil nebo by to muselo být na zapřenou a to nechci. Jinak s tím výtokem... mám ho taky. :angry: Je to nepříjemný. Připadám si jako vodník. :unamused: Ale v pátek mi paní doktorka řekla, že je to v "pořádku". Miminku prý nic nehrozí - je to nějaká bakterie nebo co.

Jitie ten tvůj cvalíček je kouzelný. Jen hezky papejte. :grinning: A s tím zlobením se to určitě brzy srovná a bude zase andílek. :wink:
29. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky, prší, tak se hlásím :wink:
Peťu já měla epidurál a na šití mi přidali anestetikum. Ale je to "cítit". Rozhodně to není nic příjemného, ale na druhou stranu už máš vedle sebe toho drobečka, tak to vlastně ani nevnímáš. I když já už se ke konci modlila, aby už s tím šitím skončili, ale já byla hodně nastřižená a potrhaná uvnitř. Malej měl velkou hlavu a široký ramena :frowning2: .
29. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Baru, hlavně jsem dopoledne objevila v průkazce, že mám pozitivní testy na toho streptokoka, takže mám teď strach, aby to malé neublížilo :frowning2: Jen je mi děsně divný, že mi to tam v pátek dr. napsal a neřekl ani slovo. Se ho na to v pátek optám. Sice jsem s tím u něj vůbec nechtěla začínat, ale teď se ho radši zeptám.
29. bře 2010 v 16:58  • Odpověz
xpetu neboj, zrovna jsem o tom četla. :slight_smile: Kdyby tě léčil pan doktor těď, tak by to nemělo žádný účinek. Tím, že ti to dají do kapačky se zabrání přenosu na mimi. Já na testíky teprve půjdu. Zbytečně se nestresuj, vše bude O.K. A pana doktora se klidně zeptej - asi ti nechtěl přidělávat starosti.
vladko tak tě zase mezi námi vítáme. Co ten tvůj drobek??? :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Je to takový pěkný koblížek kulaťoučký. Takhle si představuji šťatné a boubelaté mimi. :grinning:
29. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
Ahoj Vladi,
u nás taky není zrovna krásně :frowning2: Zase nemůžu dát prádlo ven. A to jsem si říkala, jak krásně mi to bude schnout.
Vidíš a kamarádce brali v Podolí malého kleštěma, takže byla opravdu hodně potrhaná a přitom říkala, že o šití nic neví. No nadšená z toho nejsem, jsem se těšila, jak nacvičím 30 cm a malá bude hnedka venku a v pohodě ... tak příště :grinning:
29. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
petu a když máš streptokoka tak se epino používat nesmí, nebo jak je to?
Já všechno vyprala minulý týden jak bylo hezky, takže už to máme i ve skřínkách :dizzy_face: Ještě mám teda jednu pračku, co mi dala tchýně nějaké věci, tak to tam hodím zítra, mělo by být snad hezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Baru jo to mi povídej, je to hrozný, ten výtok :sweat_smile:

No já doufám že streptokoka mít nebudu a příští týden hezky začnu s epinem, maliníkem a lněným semínkem :grinning:
29. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
Lucíku ty toho do sebe teba budeš prát.... já maliník asi vynechám a "semínko" už jedno máme - to stačí. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Na EPINO máme ještě čas, ale jsem na to opravdu zvědavá. No tréninku zdar. :wink: Příští pátek ho ukážu mojí paní doktorce, tak uvidíme jaká bude reakce... :confused:
29. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
no moje dr. řekla že rozhodně nemám dělat žádnou masáž hráze ani nic podobného, že to mám nechat přírodě, takže jí to ukazovat rozhodně nebudu :grinning:
baru no jo, co bych neudělala proto abych si to usnadnila a pro klid duše :sweat_smile: :grinning:
29. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Luci, to se právě chci dr. zeptat ... vůbec jsem mu o epinu říkat nechtěla, ale teď mu to radši řeknu ... v návodu píší, že nelze používat v případech, kdy máš nějakou infekci ... bych se fakt picla :angry:
Nám přivezli minulý týden nábytek do dětského pokojíčku, konečně ... tak vypráno už většinou taky mám a dnes jsem to nastěhovala do nového :wink: Akorát jsem dostala ještě nějaké věci od mamky, tak to musím vyprat ...
Maliník už taky chvilku piju, ale to semínko ... nějak se nemůžu odhodlat ... koupila jsem si už i drcené, ale pořád se mi tím nechce kazit chuť jogurtu ... dám si to večer samotné :grinning:
29. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
Lucíku já to zkusím. :slight_smile: Moje doktorka je docela mladá a myslím, že bude i zvědavá. Horší to bude s pí. sestřičkou. Je to taková ta klasická metrnice, hezky korpulentní dáma a taková rázná. :unamused:
Xpetu neměj strach co se týká té infekce. Maličké opravdu nic nehrozí, pokud ti to podají v kapačce.Teď to nemá žádný efekt s léčením. A co se týká EPINKA tak opravdu nevím. :wink:
29. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
Baru kulaťoučkej on teda je :slight_smile: . O to se postará sám. S jídlem fakt problémy nemáme :wink: .
Peťu neboj, každý porod je jiný. Já jsem se od manžela po půl roce dozvěděla, že mi při porodu taky hrozili klešťema, ale já o tom vůbec nevím :slight_smile: , tak urputně jsem tlačila :slight_smile: :slight_smile:
Holky s výtokama jsem taky na konci těhu bláznila. Pořád jsem se bála, že je to plodovka, ale to holt k těhu patří.
Zítra má být hezky, tak vám to prádlo hezky uschne :wink: . My se chystáme zítra na 10ti měsíční prohlídku, jsem zvědavá, kolik zase přibral. Teď je neustále v pohybu, staví se k nábytku, tak doufám, že to tolik nebude.
29. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
Baru, jak jsem to dnes četla já na netu, tak tam psali, že může ohrozit miminko i v těhotenství ... jako psali asi 5 dětí z 1000, ale mám strach, aby to epino tomu nepřispělo ... to je fuk ... uvidíme, co dr. řekne a budeme zase moudřejší :grinning: krom toho budu mít ještě 14 dní na trénování, doufám :wink:
Ty jo, Vladi, 10 měsíců ... ten čas tak letí ... taky vidím jako včera, když jsem dr. říkala, že jsem si dělala test a on na mě rozzářeně vyhrkl: a pozitivní? :grinning: a teď už se mě manžel každé ráno ptá, jestli dnes už pojedeme do porodnice :slight_smile:
29. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
No, je vidět, že je venku hnusně :wink: Hned jste se tak rozepsaly, že už nevím, na co jsem chtěla reagovat. Jo, ale máte, holky, pěkné fotečky na pasovkách. Jsem se musela nejdřív zorientovat :slight_smile: S tou kapačkou není problém vůbec. Já měla antibiotika, protože jsem měla zkaženou vodu i epidurál a problém není. Jen už si nepamatuju, jestli se to nějak vypne nebo tam jdeš i s tím stojanem :sunglasses: , to už si nepamatuju, ale vím, že jsem ve sprše byla :grinning:
Co se nám dneska stalo! Pája má rád slunečnicová semínka v čokoládě, kupujeme to už dost dlouho, ale dneska ho napadlo nacpat si je do nosu :confounded: Ještě že už umí smrkat. Ale z jedné dírky vysmrkal 4!!!! :zipper_mouth:
29. bře 2010 v 18:01  • Odpověz
spion tak to je teda gól. Já si tam strčila céčko - ale museli jsme na ORL. :wink: To byla sranda.
vladko mně se tvůj chlapeček moc líbí. Je opravdu krásný, takový spokojený mimi. :grinning:
xpetu Adélka bude určitě v pořádku a ty taky. :wink: Hlavně zdravíčko a pan doktor ti řekne co a jak. :wink:
29. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Baru spokojený mimi to je v cizím prostředí, doma se s mámou nudí a dává mi to dost najevo :wink: .
29. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
Teda holky, konečně se to tady rozjelo :grinning: Sem vám chtěla něco napsat a než sem to dočetla tak sem to zapomněla.. heh :grinning:

vladi děkuji za uklidnění z výtokem :grinning: Já taky plaším jestli to je plodovka, tak ste mě uklidnily :grinning:

odkdy se má pít ten maliník? Někde jsem četla že od 34tt jeden šálek a od 36tt dva ale pak sem zase četla že když se pije od 34tt tak může vyvolat předčasný porod, tak nevim :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak už jsme přelezli hranici kdy by nás v hořovicích nevzali, tak už jsme zase o něco klidnější :grinning:
29. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Jasně, zase vysvitlo sluníčko a tady mrtvo, že :grinning:
Tak jsem objednaná k Dr. Ševítovi do berouna :slight_smile: Příští čtvrtek v 10.30 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na stránkách hořovic píšou že je tam jen od 12 do 15, ale já tam volala a pak sem se ještě ptala jeslti je to k němu a paní říkala že jo, tak snad jo :grinning:
30. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj Lucíku, to víš. :slight_smile: V zimě jsme všichni doma a jen se ukážou první paprsky slunučka všichni vyrazí ven. Dnes je ale zase nějak ošklivo a zima. Pojedeme s Elí cvičit a zítra nás čeká paní zubařka. Užijte si pana doktora Ševíta... doufám, že si mě nebude z Hořovic pamatovat.( kdyby mě náhodou rodil). Co EPINO cvičíš? :zipper_mouth: Já asi budu chodit na monitor k naší pí. Dr. a jednou pojednou do Hořo. kvůli zavedení karty. Ještě se na to musím zeptat. K pí. Dr. jdeme příští pátek tj.9.4. a od 12.4. už nástup na MD. Hned v pondělí se pojedu odstěhovat z práce, předat klíče-odznak-služební průkaz-papíry a už mě tam neuvidí. :sunglasses:
Peťulko jak jsi na tom??? Stále 2v1. :slight_smile: :slight_smile: :wink: Mám připravený akorát oblečení ( vypráno, vyžehleno, uklizeno) a kosmetiku. Ještě musíme přivést a smontovat postýlku, monitor dechu, matraci a od mojí maminy autosedačku, koupací kyblík, nosítko a jako poslední až budu v porodce tak manža doveze kočárek. Tchán tvoří ještě skřínku na kočárek, takže musíme počkat. :dizzy_face: Času je snad ještě dost. Nevypadá to, že by se maličké chtělo ven. :grinning:
31. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
baru ještě necvičim, až příští týden :dizzy_face:
a neboj, určitě si tě dr. ševít nebude pamatovat... Myslim že tam maj těch rodiček tolik že ani neví a i kdyby tak co
31. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
holky já chodila na monitor na polikliniku do Berouna, oni tam ti doktoři jsou asi 3 dny z týdnu, Ševít tam bývá myslím ve čtvrtek, ale už si to moc nepamatuji,
31. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj holky,
jasně, stále 2v1 :grinning: Zatím mi nepřijde, že by se malá nějak chystala ven. Koukala jsem občas na dubnovou diskuzi (než jí zaheslovali :sweat_smile: ) a tam holky psaly o poslíčkách a tom jak je kde co bolí. To já o tom břiše občas ani nevím :slight_smile: Mě vadí akorát když dlouho sedím, malá začne kopat pod žebra, tak se radši hýbu. I když teď jsem v sedě 3 hodiny zašívala té naší hvězdě pelech :angry: Už jsem si myslela, že je rozumná holka, tak jsem jí ho dala do místnosti, kde jí normálně necháváme, no není rozumná :frowning2: Občas myslím, že se z ní zblázním :frowning2: A když jí nechám na zahradě, vyhrabe kytky, okouše stromky a já jí pak udělám k večeři :grinning:
Jinak my už máme doma snad vše kromě postýlky. Tu jsme byli včera reklamovat v Malviku, hned jsem si tam vybrala nějakou jinou, kterou mi budou schopni dodat příští týden. Není to tedy žádný zázrak :frowning2: , ale až jí načančám, bude to snad lepší :dizzy_face:
Jo a vlastně tašku do porodky už balím měsíc :grinning: Holky, já jsem fakt hrozná ...
Baru, já si říkám, hlavně ať má kde spát a co na sebe ... zbytek se vždycky nějak dořeší, ale vy máte pravděpodobně ještě opravdu času dost :wink:
My jdeme ještě v pátek k našemu dr., ale už mi říkal, že nemám žádné volné kolonky v těhotenské průkazce, tak že mě už opravdu bude muset předat. Zkusím se taky objednat k dr. Ševítovi, uvidím, jestli bude mít ještě volno :slight_smile:
31. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Peti já tam volala včera a ona mě chtěla objednat už na tenhle týden, takže myslím že tak narváno asi nemá :dizzy_face: Já jdu v půl 11, tak třeba se tam potkáme :grinning:
Jinak já už v průkazce taky nemám žádnou kolonku volnou, ale ještě jednou jdu :grinning:

ahoj andy, jo jo dr. ševít je tam ve čtvrtek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Rodila si v hořovicích? Jak se ti tam rodilo?
31. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.