• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
peti a o psech mi ani nemluv... Včera sem pověsila ven prádlo a nezavřela jí vedle, sem si řikala že už z toho vyrostla a nikdy nic neroztrhala, jen to vyválela po zemi, tak sem si řikala že to max. vyperu znova... Jaké překvapení když na mě v 6 volal tchán že mám na zemi prádlo.. Pak jsem zjistila že rozdrbala molitanovou podložku do vaničky a zničila přesku u nosítka pro malou.. mě málem odvezli jako.. Hadry sice jen vyválí po zemi ale plast a molitan jí asi vyloženě vadí :rolling_eyes: :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
Luci, tak to je dobrý. To já jsem všude zvyklá, že se musím objednávat aspoň měsíc dopředu, když chci určitý den.
Tak tos to měla včera taky veselé. Já tedy prádlo dávám schnout na balkon, protože přesně tohle by ta naše zrzka taky udělala a ještě by s tím prádlem běhala před oknama, abych jí viděla. Ona všechny věci, které nesmí dělat, dělá před francouzskými okny, aby nám to náhodou neuniklo :angry: Jsme si jí pořídili jako miminko, tak má fakt první poslední,o to víc mě to vždycky mrzí ... Teď v létě bude hodně na zahradě, ale v zimě to bude peklo :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
No jo, to je Beroun a ne Praha :grinning: :grinning: :grinning:
My ji máme naštěstí venku celoročně, bych se jinak zbláznila :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem nakoukla a jsem zděšená jak to rychle utíká. teda lucíku to byl fofr, ještě nedávno sme řešily svatební starosti, a jak řekneš novinu manželovi a ted už za pár týdnů kouknu a uvidím tě i s miminkem :slight_smile:
tak at se zbytek těhotenství daří. :wink:
31. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
ahoj Péťo, no jo, uteklo to uteklo :slight_smile: Děkuju :dizzy_face: A co vy? Zatím se nedaří :pensive: Neboj, za chvilku už určitě taky budete 3 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
rodila jsem v Hořovicích, porod byl dobrej, Ševít mi sliboval, že už nepříjdu do poradny, ale nakonec jsem přenášela a 10. den mě vyvolávali, rodila mě paní dr. Křenková, ta je moc hodná, dostala jsem 2 tablety, vodu mi ruply, oxytocyn na posílení kontrakcí, malý ještě nebyl připravený na cestu ven, nejspíš neměl správně nastavenou hlavičku, protože mě vevnitř natrhl, takže i s hrází jsem měla dvoje šití, byla jsem na sále od 8 a malý přišel na svět 18:42, dneska bych nějaké věci udělala jinak, ale to už je jedno, malý byl celou dobu na vyhřívaném lůžku, nemohla jsem si ho ani pochovat, zkuste si o to říct, nám řekli, že ho nesmíme vyndávat, k prsu se nepřisál, co mi vadilo bylo šestinedělí, sestry nejsou moc ochotné, celou noc si povídají, takže jsem vlastně vůbec nespala, protože ostatní mimina jsou slyšet, sestřičky z dětského jsou zlaté, ale kojit mě tam nikdo nenaučil, to musela udělat až teta, když jsme se vrátili domů (už nemám mámu), kdybych volila znovu, tak bych tam už asi nešla, ikdyž porodnice je to dobrá, teď už vím, co a jak, takže s druhým tam možná půjdu zase, ale nevím, jestli to spíš neotočím na Prahu, naproti tomu sestřičky na gynekologii jsou zlaté, ale možná to bylo všechno tím, že v době, kdy jsem rodila bylo pořád plno a sestry neměly čas
1. dub 2010 v 08:12  • Odpověz
ahoj luciku, no zatím se nedaří, protože sme měli zatím jen jeden pokus. Mam nějak rozházené cykly. ten první jsme se ani nesnažily, takže ho nepočítám, no a druhý jsem měla 46 dní a při tom se to nepovedlo. :slight_smile: tak snad příště :wink:
jinak mě ted rodila v hořovicích kamarádka (22 let) je pár dní doma, tak jsem zvědavá jak se jí líbilo a hlavně jak se jí rodilo :grinning:
no je to fofr. koukala jsem také na vaše fotečky, opravdu nádhera, moc vám to sluší.
1. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky, tak se ukázala i včelka a andy. :slight_smile: :slight_smile: Xpetu je stále celá. :slight_smile: To jsou zprávičky. :grinning:
Lucíku co to tvoje tvrdnutí bříška, pořád stejné. Jinak kdyby byl problém s tou přeskou určitě ji seženeš na náměstí v Berouně ve švadlence. Mohly bychom se v Berouně u té příležitosti sejít na kávičku. :wink: I když asi bude lepší když se budeš už trochu hlídat a šetřit. Přeci jenom jeden neví. :confused: Zrovna mi známá říkala, jo ty jsi ve 33.tt to já zrovna rodila a druhá já rodila v 35.tt. Tak mě holky potěšily. :unamused: Je mi to jedno - hlavně nepřenášet. :angry:
Xpetu tak držíme palečky a ať máte vše v pohodě. :slight_smile: Oblečky připravené mám, ale s tím ostatním se nějak courám. :dizzy_face: Postýlku mi pořád připomíná manža a zbytek se nějak přiveze. Tašku do porodky taky připravenou nemám. I když --- moje mamina se mnou měla překotný porod o 14 dní dřív celý porod trval 20min., skoro nestihla dojít na sál. Bráška byl o měsíc přenošený a o druhém bráškovi jsme do čtvrtého měsíce ani nevěděli a narodil se v sedmém. Tak si z toho vyber. :unamused: :unamused: :unamused: Snad se naše beruška strefí alspoň kolem termínu. :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Baru tvrdnutí bříška už teďka lepší, moc netvrdne, skoro vůbec vlastně už (ťuk ťuk) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Do Berouna jedu Baru zítra, musím do pojišťovny, ale ty už si to asi nepřečteš viď :grinning:
Mě je taky jedno kdy se malá narodí, ale mohla by počkat aspoň ještě týden a něco do 37tt :dizzy_face: :dizzy_face:
Dr. mi říkala že už se čípek připravuje na porod, že přenášet asi určitě nebudu, tak uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:

adel to mě mrzí že si v hořovicích nebyla moc spokojená :frowning2:

Holky jak jste to měli vy? Když jste byli 2 hodiny po porodu na porodním sále, měli jste miminka u sebe nebo na tom vyhřívaném lůžku?
1. dub 2010 ve 21:13  • Odpověz
Ahoj holky....teda vy jste drbny. Vůbec si nepamatuju na co jsem chtěla reagovat....

Streptokok prý dost narušuje povlak sliznice a tím epinem se to akorát rozdráždí a sliznice se při porodu prý hodně potrhá a musí se pak i hodně šít....viz. zkušenosti z diskuse EPINO. Ale co, porodíte tak jako tak a i na veškerou bolest se fakt zapomene. FAKT!

Výtok ke konci jsem měla taky dost, tak klid...

Lucíku, malý byl celé 2 hodiny na tom lůžku. Za 1. jsem rozhodně neměla sílu ho chovat. za 2. mi řekli ať se nezvedám ani do polosedu ať jen ležím kvůli riziku ztráty krve a za 3. pod tím topením vypadal dost spokojeně.

Luci, přijeď s Baru va čtrvrtek na návštěvku. Dáme si kafíčko. Já zkusím spíchnout nějakou tu bábovku. No abych vás poplivala pro štěstí....
1. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
ahoj davlu :dizzy_face:
Tak to doufám že streptokoka mít nebudu abych mohla začít cvičit :grinning: :grinning: :grinning:
Barča k tobě jede ve čtvrtek? A v kolik? To jedu akorát na 10:30 do Berouna k Ševítovi :dizzy_face:

Davlu ale mohl ti malého dát do postýlky pod peřinku manža :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Filip byl taky celou dobu na vyhříváném lůžku, sestřička nám řekla, že ho sami zvedat nesmíme, ale když budeme chtít pochovat, tak jí máme říct a že nám ho prý podá..ale můžu vám říct, že jsem byla tak vyřízená, že mi stačilo na něj jen koukat, měla sem ho hned vedle sebe.

Luci, Ševít tam je od 8 do 15, dřív tam byl jen odpoledne, ale teď už celý den, oni to ještě nepřepsali :wink:

jéé,vy se bude srážet, tak si hezky popovídejte a doufám, že příště se uvidíme zase všechny :wink: dokud nám holčiny neporodí, tedy jestli budou mít ještě chuť :wink:
2. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj jitie, dobře, budu vám věřit že mi bude stačit když bude na vyhřívaném lůžku :grinning:

No měli jsme mít sraz 6.4. ale spousta nemohla a tak to nějak vyšumělo a nic jiného se nedomluvilo :confounded:
2. dub 2010 v 10:10  • Odpověz
a co ten další týden od 12.4. do 16.4.???už má být hezky, tak bysme se mohli projít..
2. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
Já jsem PRO. My nic v plánu nemáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
My budeme ten týden na Šumavě, teda jestli nebude malej nemocnej. Zatím krchlá půlka rodiny, včetně mě, tak to snad nechytí. Tak bysme šli až na další sraz.
Jinak dnes se narodil kamarádce kluk (Tadeáš), sice ve 34 tt, ale zatím vypadá zdravě. Holky asi bude pak o ty vaše princezny boj, až budeme hledat nevěsty :wink: .
2. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz
jee vladi tak hlavně že je v pořádku, ale v tomhle týdnu už ty miminka bývají :dizzy_face:
Aspon si ty naše princezny budou moc vybírat :grinning: :grinning: :grinning:

Taky jsem pro sraz v tom týdnu jak psala davlu, jestli dřív neporodim třeba :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
autor
Ahoj,teda Barčo, to mla tvoje mamka docela záživné :slight_smile: My jsme tři a všechny nás vyvolávali, takže já s tím počítala a nebyla jsem tudíž zklamaná :wink: A na ten týden bychom taky snad mohli. Ještě se pak příležitostně juknu do kalendáře - teď jsem s mlaďasem v pelechu a jsem líná vylejzat :grinning:
2. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
já bych to taky chtěla mít po mamce, ta rodila bráchu o něco málo dřív a mě vyvolávali kvůli vysokýmu tlaku, ale oba porody do 3 hodin, to by se mi líbilo :grinning:
2. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
to jsem ráda, že se ten týden uchytil, jedině teda nemůžu čtvrtek, to jsem ve škole,ale jinak máme volno, jo a v úterý jdeme zase na injekci..tak co pondělí 12.??
2. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jo, to by šlo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz
tak fajn, počkáme na vyjádření ostatních...a ještě vymyslet kam půjdeme, kdyby pršelo, tak se někam schovat...podívám se po hospodách, kde je nekuřácký salonek a kam nás pustí s kočárkama :wink:
2. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
snad bude hezky na nějaou procházku :dizzy_face:
2. dub 2010 v 15:09  • Odpověz
Ahoj holky, tady to ale jede. :slight_smile: Mě zrovna chytly zuby a to jsem byla ve čtvrtek u zubařky. Já se snad picnu. :rolling_eyes: Zítra ráno pojedu na pohotovost. A se srazíkem v období od 12-16.4 souhlasíme. Akorát v PO. nemůžeme. :dizzy_face:

Lucíku k Davlu pojedu ve čtvrtek, protože v úterý nemůžou. Mají toho moc. :wink: Kdybys skončila u Dr. Ševíta nějak třeba kolem jedenácté - půl dvanácté,můžeme zajít někam na obídek a společně navštívit Davlu s Tadíkem. Auto necháš v Berouně a potom bych tě do Berouna zase odvezla. To nění problém. :wink: Pokud by ti to tak vyhovovalo můžeme udělat hromadný zájezd. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
Davlu bábovku ani péct nemusíš. :slight_smile: To mluvím za sebe a Elí o Velikonocích toho bude až až. Uvidíme co nám odpoví lucík.....
3. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Baru to mě moc mrzí se zubem :frowning2: To ti to zubařka blbě udělala nebo nezjistila kaz :frowning2: ?

Jak dlouho budu u Ševíta netušim, ale bude mi dělat určo monitor takže do těch 11 určitě minimálně jo.. Tak souhlasím že bychom mohli na obídek a pak k davlu :wink: A bábovku péct vážně nemusíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My máme sladkého každý den až až :sweat_smile:
4. dub 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, Velikonoce máme opravdu jako malované. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Pavlík se mi včera vrátil z výletu do pivovaru v Plzni a ani ne 10min. po příjezdu propukla silná střevní chřipka. Chudinka můj malej. :pensive: Nějak to řádí, kamarád to má taky manželka a ostatní rodina též. Strejda se z toho dostal teprve včera. Je to hrůza. :rolling_eyes: No a já a Elí jsme si ráno dojely na zubní pohotovost, sloužila paní doktorka v Berouně. Velmi příjemná, zub mi vyvrtala a nechala volně. Noc byla naprosto šílená. :confounded: Když jsem nelítala k Pavlíkovi chroupala jsem led a vyndavala jeden balíček masa za druhým. No prostě rodinná idylka. :pensive:

Lucíku určitě s tebou budu počítat. :wink: Uděláme společný výlet. Hned mi i povíš jak to chodí na monitoru. :slight_smile:
Davlu tak přijedeme 2+2. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
4. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky, pořád se snažím vcucnout do nějaký diskuze tady na koníkovi, ale nějak se mi nedaří...tak zkouším i tady u vás. jsem na začátku 31.tt a kolikrát mi ani nepřijde, že jsem těhotná......když nepočítám toho obrovskýho milana, co vláčim :grinning:
4. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj teddy a ty plánuješ taky rodit v hořovicích :wink: ? Jestli jo tak mi tě mezi sebe rádi vezmem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz
Baru to mě mrzí že máte takové velikonoce, ale snad už jste si to špatné už vybrali a bude jen dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zuby jsou hold prevít a střevní chřipky teď řádí hodně no, u nás jí má taky každej druhej..
4. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky, jak jste si užily Velikonoce??? :slight_smile: My už jsme na tom lépe. Musím se zase objednat k zubařce - již potřetí v tomto roce ( bude si myslet, že si z ní dělám legraci). Copak asi xpetu? ......

Lucíku už je to dobře. :slight_smile: Pavlík se z toho dostal docela rychle. Akorát ta sobotní noc byla velmi náročná. :pensive: Dnes jsme sestavili postýlku. Ještě tam nemám povlečení ale časem to připravím . :dizzy_face: Dokonce je doma i autosedačka. :zipper_mouth: Jenom kočárek stále odpočívá u naší maminy. :dizzy_face: Ty už to máš za pár, viď? Jsem zvědavá jak jste vyrostly. Už se těším na čtvrtek. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Teddy jak se máš? Vítám tě mezi námi. :slight_smile:
5. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.