• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Vladi, doufám, že to taky půjde mimo mně :slight_smile: , ale teď holt řeším každou blbost. Pak mi asi fakt bude jednou kdo mě sprchuje.
7. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
Tessie, já mám nahoře deset kilo, ale přibrala jsem ještě před otěhotněním, když jsem sekla s kouřením, takže jsem jak bagr na melouny. Strašně funim a když lezu do schodů, no to je konečná :grinning: V posledních týdnech mi navíc občas otečou ruce a nohy. Ruce mám pak jak boxer v rukavicích a nohy mi otejkaj hlavně v lejtkách. A to skoro nesolim :unamused:
Já jsem zvědavá, jak velkej hrdina bude můj manžel. Vypadá jako takovej drsňák, ale nevim, nevim :grinning: Na ultrazvuku sice neomdlel, ale byl ze všeho takovej vyplesklej :grinning:
7. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
Tessie, myslím, že toho bude mít každá z nás plný brejle po porodu, takže si myslim, že by ti bylo jedno i kdyby tě sprchoval nevim kdo :wink:
7. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
Teddy, když jsem byla za kámoškou s miminkem, připadalo mi, že se mě to taky netýká. Ale pak mě to moje malý trdlo kopne a já už se nemůžu dočkat až ji budu pusinkovat. Je to jak na houpačce. Ach ty hormony. Já brečela i u videa, co je na stránkách Hořovické nemocnice, jak tam neonatolog vyšetřuje miminko, a on furt mluví a to mimčo pláče a pláče.
7. dub 2010 v 11:46  • Odpověz
Teddy já měla taky od 3 měsíce stahy., ale ty porodní pak byly jiné, jinak a víc bolely a byly "pravidelné". Já si myslela, že budou jako fakt pravidelně třeba po 5 minutách, ale bylo to 3-7 min. Navíc jsem třeba nějaký ten stah necítila úplně, tak jsme nakonec jeli skoro na poslední chvíli. Naštěstí jsem ještě stihla epidurál. Porodila jsem do 3 hodin po příjmu.
Ale 2 dny předtím jsme tam jeli na planý poplach. Docela mě překvapilo, že si mě tam nechali přes noc. Asi proto, že jsem byla částečně otevřená, ale na porod to nebylo.
7. dub 2010 v 11:49  • Odpověz
Tessie já řvu taky u všeho. To jsou ty hormóny :grinning: Taky se těšim, až jí budu muckat..... :slight_smile:
7. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Teda Vlaďko, to jsi mě moc neuklidnila :grinning: Sakryš, no jsem zvědavá, jak to bude celý probíhat. Doufám, že mě to nechytne, když bude manža v práci.....ale při mojí smůle bych se nedivila, kdybych se do porodnice vezla sama :grinning:
7. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz
Hele a jaký budete kupovat plínky? Myslim ty jednorázový. Na trhu jich je tolik, že jsem z toho úplně jelen
7. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
neboj Teddy, já ty stahy rozdýchávala doma 10 hodin a pořád se nevěřila, že je to ono. Až pak manža přijel radší dřív z práce a zavelel, že jedeme :wink: .
7. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
Teddy plíny si radši kupuj ze začátku malé balení, každému mimču vyhovují jiné. Nám nejvíc vyhovují Tesco pleny zelené. Huggies malého často odřou, ale dost lidem vyhovují. Happy mě taky moc nenadchly. Ale je to i tím, že náš Štěpán je cvalda a ty plínky prostě nedoléhaly jak mají. Na noc používám Pampers, protože už spí celou noc a přebalím ho až ráno.
7. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
vladi 10 hodin si je rozdýchávala doma? Tak to je mazec, to bych se bála že porodim :grinning: :grinning: Já a brácha jsme byli na světě 2-3 hodiny po příjmu, tak doufám že to bude taky rychlovka :grinning:

vcelko no to budu asi mluvit jinak, ale když máš to miminko v ruce tak na tu bolest zapomeneš ne? Každej to říká :grinning:

Teddy my taky moc chtěli holčičku (teda já, manžovi to bylo víceméně jedno), a hlavně tchýně, má 2 kluky tak se celá klepe až se malá narodí, to bude teprve rozmazlováníčko :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zase mezi "živými". :slight_smile: Bohužel střevní chřipka na mě odlehla stejně jako na manžu. Z pondělka na úterý to vypadalo, že umřu a porodím zároveň. :pensive: Pro mě největší trest zvracení.!!!!! Maličká se musela cítit jako na tobogánu a když to přestalo začala se vrtět. Podrážděné bříško bolelo ještě víc. :fearful: Sestřička od doktora mi hrozila infuzí - kvůli vodě pro mimi. ...................Ale už je dobře. :slight_smile: Musím ještě hodně pít, ale je to o 200% lepší. Všem i celým rodinám přeji hlavně zdravíčko a ať se Vám tyhle fujtajblíky vyhnou. Tady to teď strašně řádí. Má to hrozný nástup ale po dvou dnech je to dobrý. Koukám, že se to tu hezky rozjelo.Vítám nově příchozí - tessi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

teddy vy budete mít také Elišku. :wink: To bude princezen. Jinak gratuluji k jízdám.
vladko děkujeme zkušená maminko za info. Jsou to cenné informace. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
7. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Luciku já se nebála, protože jsem si myslela, že to ještě není k porodu :wink: , pořád se mi zdálo, že to není po těch 5ti minutách.
7. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Barčo, my jsme chtěli nejdřív Emu, ale manželův bratranec čekají přírůstek každým dnem a se jménem nás předběhli, takže jsme to změnili na Elišku, ale přijde mi to ještě hezčí než Ema :slight_smile: Držím palečky, ať se brzo cítíš zase jako rybička. Já se taky bojím všelijakých nemocí, ale naštěstí se mi zatím vše vyhlo. ťuk ťuk ťuk. Ono dost dobře stačí všecka ta těhu trápení.

Teda Vlaďko, ty seš na sebe nějaká hodně přísná. To já bych po dvou hodinách mašírovala do špitálu. Teď mám většinou stahy tak hodinový po krátkejch intervalech....slyšela jsem, že prý porodní bolesti jdou hodně do kříže a do třísel. Co je na tom pravdy?

Luci, moje mamka se taky prvního vnoučete nemůže dočkat. U tchýně mi připadá, že je jí to úplně šumák, páč manžel má dvě už dospělý děcka, takže se jí to moje těhotenství nějak ani nedotklo. Ale čert to vem. Já jsem šťastná jako blecha, manža taky a moji rodiče taky.
7. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz
Teddy no ona tchýně se taky moc nevyjadřuje, prostě neumí dávat najevo svoje pocity, ale všichni víme že se strašně těší protože si vždycky holčičku přála a je to její první vnouče.. No a o mojí mamce ani nemluvim, ta se taky nemůže dočkat :grinning: A všichni furt jak budou hlídat a vozit.. Tak sem na ně zvědavá, abychom je pak nakonec ještě nemuseli prosit :grinning:

Vladko taky bych to asi nevydržela tak dlouho :grinning: Já teda většinou stahy nemám a když tak třeba jen jednou za den, spíš v noci, ale dost mi večer tvrdne břicho, tak pak musím jen ležet a je to lepší :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ale oni ty bolesti nebyly nijak hrozné, ale kde to bolelo, to už nevím. Ty velké bolesti byly až potom, co mi praskly vodu.
7. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
teda holky, nejen že čekáte všichni holčičky, na mě asi nevyzbyde, ale ještě to budou samé Elišky :angry: no je to holt moc hezké jméno :slight_smile:
luci určitě na to zapomeneš, jen co si jí pochováš :slight_smile: no ale právě to než si ji pochováš :grinning:
ne já si dělám srandu. Určitě to nebude tak strašný :wink: A hlavně, bude to stát za to :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
Tak vám holky závidím, že máme ve jménech jasno. My máme v užším výběru 4 a nemůžeme se rozhodnout. A hlídací tchýně taky závidím, my jsme oba s manželem z Moravy, takže všechny máme tam :frowning2: Ale taky se moc těší. Zvlášť z jeho strany, je totiž ze 4 kluků. A navíc to bude první vnouče vůbec.
7. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
Teddy děkuji za práníčko. Už se citím opravdu dobře. Dokonce jsem začala i uklízet a to je neklamná znám ka toho, že je mi dobře. Manža říká, že jsem takový jeho úchyl a když viděl, že mu ráno stelu postel povídá: " No vidím miláčku, že je ti už opravdu dobře." :slight_smile: :slight_smile: :grinning: To jenom pro ilustraci. :wink: Já stahy nemám vůbec nebo je nepoznám. Občas mám pocit takového jako ztvrdnutí bříška ale pak to zase přejde a jedeme dál.

Vcelko neboj holčičky jsou v zásobě. :wink: Minulý rok se rodilo hodně chlapečků, tak se to musí tenhle rok vyrovnat. Jak by k tomu ty chlapi přišli. Pak bychom museli mít nějaké 4% kluky. :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz
Vcelko nestraš jooo.. Jasně že to bude bolet, ale přežil to každej tak já taky :grinning:
7. dub 2010 ve 13:43  • Odpověz
no baru to doufám že jsou holčičky dost v zásobě :slight_smile: no ale i kdybych na mě jednou zbyl klučina tak si bude moc aspon vybírat mezi těmi vašimi princezničkami :slight_smile:
luci nestrašim, to je jasný, ty jsi navíc mladá zvládneš to jak po másle. Ale jsem opravdu pak zvědavá jak budeš popisovat :grinning:
A přesně jak píšeš, přežili to všichni, tak ty taky. Jen ti manžílci aby to také tak hezky zvládali :slight_smile:
7. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
Vcelko u nás ve vesnici se to teď teprve vyrovnává. Minulý rok to bylo snad 10:3 vedli kluci. Teď moc nevím, akorát kamarádka čeká kluka a ty další těhulky moc neznám. Až začneme jezdit kočárkama, tak se to zjistí. :wink: :wink: :wink:
Jo porod..... nějak to pořád neřeším i když se to blíží. Akorát trochu zavládla panika jak mi bylo špatně. V pondělí dopol. jsme přivezli alspoň postýlku a autosedačku. Mám ultimátum do konce týdne musím sbalit tašku do porodnice ( manža nakázal). :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
7. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz
baru já taky nemám ještě sbaleno :grinning:

Holky jak často myslíte že se v hořovicích maluje? Každý rok??? Se obávám aby na můj termín zrovna nemalovali, protože vloni to tak měli :sweat_smile:
7. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
Lucíku ty jsi srandista, to už tu jednou bylo...... jednou provždy nehoří a malovat nebudou. :grinning: :grinning: :grinning: Dávám ti za "úkol" si tašku také sbalit, máš to jako vstupenku do auta (výlet k davlu) . Pokud tedy na nás bude mít čas a ty ve čtvrtek půjdeš na monitor. :wink: Nebo bych pro tebe o zajela. To není problém. :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:03  • Odpověz
baru jak to víš že malovat nebudou :grinning: Se mi nesměj, já fakt nevim kam bych šla :grinning: Včera mě totiž vyplašila tchýně, já jí řikala že malujou určitě jednou za dva rok a ne každoročně a ona že blbost, že 2008 dělali rekonstruktci, takže museli i malovat a vloni taky malovali, tak sem chytla paniku :grinning: Se snad zítra Ševíta zeptám :grinning: :grinning: :grinning:
Baru to mám tu tašku jako vést sebou jooo :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz
Lucíku ty se z toho malování snad zblázníš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To by malovali i nám v termínu, pěkně děkuji. Já myslím, že při prohlídce to vypadalo víc než dobře. Malovat nebudou a tchýně --- informace důkladně filtrovat. !!! Se Ševíta zeptej. :wink:
Jasně ty + Viki, já + Elí a taška. :grinning:
7. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
Baru zeptám se ho :grinning: A běda jak mi řekne že budou :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
no jo baru, tak snad se i mě jednou ta Eliška poštěstí :slight_smile:
luciku ty si blázen? Ale pobavila si mě. Ostatní se bojí porodu a všeho možnýho a ty se bojíš malování :grinning:
7. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
Lucíku pořád lepší se ptát na malování než na EPINO ( v případě Dr. Ševíta) :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
Vcelko určitě se poštěstí, uvidíš. :wink: My do 21.tt mysleli, že máme chlapečka a varianta holčičky "nepřipada" v úvahu. Když nám doktor oznámil holčičku, přiznám se, že to byl pro mě šok a byla jsem i smutná. :zipper_mouth: Teď bych Elí za nic na světě nevyměnila. :grinning: Doufám, že máme ještě jeden pokus a i kdyby to byla zase holčička je to jedno. :wink: Nosit v sobě miminko je ten nejkrásnější dar a poslání ženy jaký může být. Nic to nemůže nahradit. Uvidíš, jak budeš neskutečně šťastná až v tobě ten maličký život bude růst. :wink: Je to úplně něco jiného než si koupit nové boty nebo auto. Tohle ničím nenahradíš. :slight_smile:
7. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
jééé, baru už aby ten čáp přiletěl, když o tom tak hezky povídáš :slight_smile:
7. dub 2010 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.