• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
vcelko neboj.... ani nebudeš vědět "jak" a bude to tady. :slight_smile: :wink: Máte naplánovanou nějakou hezkou dovču s manžou ?
7. dub 2010 v 15:19  • Odpověz
no tak zatím ne, dokončuje ted školu, takže toho má dost, tak ho nechce obtěžovat. ale někam určitě vyrazíme :slight_smile: No jo, tam by to mohlo jít samo :slight_smile:
7. dub 2010 v 15:24  • Odpověz
Kolega z práce si takhle přivezl oba kluky a dokonce toho druhého naprosto plánovaně. Vzali s manželkou motorku a na prodloužený víkend jeli do Chorvacka jen tak na otočku. Trošku blázni, ale povedlo se. :slight_smile: Teď bude krásně a až manža dodělá školu tak se do toho pustíte. :wink:
7. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
jj, určitě to chce, aspon se někam zase podíváme :slight_smile:
koukám že holky budete mýt všichni býky. To je moc dobré znamení. Je to můj tatka i manžel a nemůžu si stěžovat :slight_smile:
7. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
teda vy jste se rozpovídaly holky :grinning: jsem vás dočetla, ale už si skoro nic nepamatuju :grinning:
všechny info o porodnici vám napsala Vlaďka, k plenkám - používáme Huggies a Pampers, jiné jsme nezkoušeli a jsem s nimi spokojená

Baru, teda tak se tě viroza nevyhla, hlavně že jste už s malou v pořádku!!zítra pozdravujte moc Davlu, já razim do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi vůbec nechce

co ten náš sraz???někdo psal, že nemůže v pondělí, tak co středa?
jo a jdu reklamovat kočárek, rozbila se nám aretace :rolling_eyes: tak budu mít půjčený od sestřenky, sice červený, ale to nevadí, hlavně že budeme moc chodit ven

vcelko, chce to pořádný oddych a odreagování, nemyslet na to a povede se hned :wink: držim palce

přidala sem do alba pár nových fotek :wink:
7. dub 2010 v 19:06  • Odpověz
jitie ahoj :wink:
K davlu nakonec nejedeme, barča měla tu chřipku tak aby nenakazila Tádíka :dizzy_face: Asi až příští týden.
Ten sraz měl být někdy příští týden ne???
7. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
Ahoj vítám nové přírůstky a koukám, že to tady dost ožilo :wink: Vladko, tys mi připomněla porod mojí sestřenky. Ta furt doma čekala, kdy už to jako přijde(ty velké bolesti), přestože rozdýchávala už skoro celou noc a až když jí odtekla plodovka, tak taťka zavelel k odjezdu a jen tak tak to stihli. Malej se narodil asi za 25min, po příjezdu :grinning:
Pleny jsme měli taky pampersky, nejdřív jsem jimi opovrhovala, jakože reklamy a tak, ale neprotekli. Jinak měl vždycky ty míchaný vajíčka až za ušima :sunglasses:
Luciku, jasan že to bolí, ale je to nádhera! Nic krásnějšího jsme fakt nezažili - těšte se :dizzy_face:
Baru, kde máš fotečku???
7. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahojky, k těm plenkám, já dělala roky au-pair a vždy jsem používala buď Pampers nebo Huggies. Obojí super. Možná bych řekla, že Huggies trošku lepší.
Včelko, my se s manželem snažili skoro rok, pak jsme se snažit přestali, protože jsme nechtěli blížence :wink: , no a jak to dopadlo? Budeme mít blížence. Někdy je to fakt jen v hlavě. A je to tak dost často i v životě, čím víc něco chceš, tím míň se to daří. Držím pěsti.
8. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
jo no jo, vlastně jen lucík bude mít asi býka, to jsem to teda popletla :slight_smile:
tessie, ale to je hezký a proč ste nechtěli blížence? já teda sice žádného asi neznám, ale nepřijde mi to jako nejhorší znamení. Mě by se třeba nelíbil vodnář :slight_smile:
8. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
Včelko, my právě blíženců známe dost a jsou to tak nějak 2 v 1 :slight_smile: . Nikdy nevíš, co si myslí, co udělají atd.Tak trošku rozpolcené osobnosti. Ale určitě se to nedá říct globálně. Vodnáře taky žádného neznám :slight_smile: .
8. dub 2010 v 09:14  • Odpověz
Znamení je sice zajímavá věc, ale myslím si že stejně nejvíc záleží jak toho prcka připravíte do života a kolik lásky, rad a zkušeností mu předáte. Určitě to nebude žádná katastrofa. A navíc, vyjímka potvrzuje pravidlo :slight_smile:
8. dub 2010 v 09:20  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
já teda lidi podle znamení neposuzuju a je mi jedno do jakého znamení spadá..
blíženců znám hodně a všichni jsou to super lidi, že by byli rozpolcené osobnosti, to mi nepřijde... vodnář je můj manžel i táta a taky bez problémů :wink:

jo holky, jak jsme se domlouvali na ten příští týden, tak já nebudu moc, mám trable s absolventskou prácí do školy, takže budu trávit skoro celý týden v Praze, abych to dodělala, nechala vytisknout a odevzdala.. :rolling_eyes:
8. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
jj, lidi se podle znamení nedají posuzovat, a vždycky v tom znamení je někdo, kdo se nám líbí i ten kdo se nám nelíbí.
8. dub 2010 v 09:59  • Odpověz
Jitie, tak to ráda slyším :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky, já trošku na ty znamení věřím, ale jenom malounko. O blížencích jsem slyšela spoustu negativních věcí, ale pravda je, že vlastně žádnýho v okruhu neznám, takže to bude malý překvápko :slight_smile: Já jsem štír a manža je panna.....
Souhlasím s včelkou, záleží hodně na výchově a na prostředí, kde dítě vyrůstá
8. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
teddy a u každého znamení je něco negativního i něco pozitvního :slight_smile:
já na to také trošku věřím... ale opravdu jen trošku. :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
Holky já si myslím, že blíženci jsou takoví "schizofrenici", fakt 2 osobnosti v 1. V tomhle znamení je můj brácha, teta, sestřenice, tchýně a švagrová, takže si to užívám. Ale nemyslím to nijak ve zlym, ani nemůžu protože náš Štěpán je taky blíženec :grinning: :grinning: . Tak čekám co na mě vybalí :grinning: .
8. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky, fotečka mi zmizela protože prý neodpovídá požadavkům. No nevím. :unamused: Tak jsem našla jednu zimní. Musím se zase vyfotit nebo až potom s Eliškou. :wink: Co se týká horoskopu a znamení --- já i manža jsem býčkové máme narozeniny 3 a 10 května. Dva býci prý spolu nemůžou vydržet ani v místnosti a my jsme spolu už 8 let, takže asi ta výjemka. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
Jinak naše prababi je blíženec a jestli bude mít Elí jenom trochu něco z její povahy tak potěš. :rolling_eyes: Plenky jsem koupila od každého něco, abychom je vyzkoušeli a potom vybrali. Mám takovou představu, že po šestinedělí budu doma používat látkovky + popolinky a k panu doktorovi, procházky, nákupy ... apod. jednorázovky. Doufám, že mi to vydrží. :wink: Pokud příští týden bude mít davlu čas a Lucík pojede ve čtvrtek k Dr. Ševítovi tak ten příští týden mám totálně zaplněný. Vůbec nestíhám. V PO. stěhování z práce ( Praha Hostivař), ÚT. návštěva, vyřizování, ST. dopo. těhucvič., odpo. návštěva, ČT. dop. zubařka, odpo. výlet k davlu?, PÁ. dop.úklid, odpo. rodinná večeře.... atd. Pořád dokola. Teď to chtějí všichni stihnout než porodím. :slight_smile: Trochu mi program nabourala ta střevní chřipka, musím dohánět. :grinning:
8. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
ahoj baru, vždyt si tam měla dobrou fotku ne?
Jinak 10. května budeme také slavit, to má narozky švagr :slight_smile:
No dva býci jsou opravdu zajímavý, ale asi jde fungovat když se vám tak daří.
8. dub 2010 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj vcelko, já nevím co se jim na mé fotce nelíbí. :angry: Nechají mi ji tam tak 14 dní a potom zase smažou. :angry: :angry: Jo květen to je měsíc .... u nás v rodině je hodně květňátek. Ale vzpomněla jsem si, že tchýně a synovec jsou také blíženci. S manžou si myslím, že si hodně rozumíme. Nedělá nám problémy dělat veci společně i rozhodovat se v důležitých věcech. Možná je to částečně i tím, že jsme spolu už docela dlouho a oba máme zájem na tom vztah upevňovat. :slight_smile:
8. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
no a tak to má být, nezáleží na znameních ale na lidech jací jsou a jak moc se snaží :slight_smile:
koukala jsem do albíčka, už se bříško také pěkně rýsuje
8. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
Našeho tatínka bychom těžko hledali. :slight_smile: Někdy je to trochu náročnější - je velitelem dobrovolných hasičů tady v Hýskově, ale určitě bychom ho za nikoho na světě nevyměnili. :wink: Je to takový náš ťuťánek. :wink: A bříško.... děkuji za pochvalu. I když mi kamarádky a kamarádi říkají, že mám poměrně malé bříško na 34.tt tak mi pěkně praská. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Bohužel mám špatnou kůži po mamině a jizviček bude opravdu hodně. :frowning2:
8. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
ale co jizvičky, budeš mít krásnou Elišku, za to stojí každá jizvička :slight_smile:
tak to je hezký je velitel hasičů, to musí být pořádný chlapák :grinning:
náhodu máš hezký bříško a i tak si myslím že tobě přijde dost velký co? a no ještě za těch pár týcnů povyroste. a kolik pak si už přibrala? naposled si pamatuju pořád jen 2 kg, tak jak si na tom ted?
8. dub 2010 ve 14:58  • Odpověz
Jizvičky byly i před těhu, jen ne na bříšku ale trochu na nohou a bokách :rolling_eyes: . Trošku mě to mrzí protože poctivě 2x denně mažu a stejně to nestačí. :pensive: Pak mi kamarádka řekne, jé já se mažu obyč. krémem tak 2x za týden a to jen když si vzpomenu. A má bříško jako sluníčko, ani jedinou jizvičku - hold někdo má a někdo nemá. :angry: Náš taťka je chlapák jak má být. :slight_smile: Hlavně, když se rozčílí tak všichni utíkají. Nemusí kříčet, jen stačí způsob jak to řekne. Ale fuj, to je chvály, aby nám nepraskl pýchou ... no jo no. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Za chvilku pošlu do albíčka další fotečku bříška pořízenou včera, tak můžeš juknout. :wink: A s tím přibíráním. Teď po té střevní "příhodě" jsem se nevážila ale neposledy jsme měly 85kg, takže oproti startovní váze +1kg. Za první čtyři měsíce jsme zhubly 4kg, takže pomyslný začátek byl 80kg. Je to dost, ale snad se nám při kojo podaří dát dolů alspoň na 75kg.
8. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
no tak ale to je zase krásný že tak moc nepřibýráš, a při kojení to půjde samo dolu a to pak budeš fešanda do plavek :slight_smile:
jj fotečku přidej at to můžou skouknout jak se Elišce daří :wink:
8. dub 2010 v 15:15  • Odpověz
Tak už je tam naše velrybka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: To máš pravdu vcelko. Myslela jsem, že touhle dobou budu mít 110kg a manža mě bude muset otáčet, abych se vůbec pohnula. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 v 15:31  • Odpověz
INFO na fotečce mám v ruce miminko.... to není ELIŠKA!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jenom aby nevznikla panika. :wink: To je chlapeček mojí kamarádky, je to asi jediná fotka která splňuje požadavky Koníka.
8. dub 2010 v 15:38  • Odpověz
náhodou máš krásné bříško. Já už bych nevěděla jak s tím spát :grinning:
No vidíš a ty si zatím skoro nic nepřibrala, do 110 kg to by si měla opravdu co dělat :slight_smile:
8. dub 2010 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holky, dneska je venku fakt epesně. Téda přibrat 2 kila!!!! Tak to těžce závidím. Já mám nahoře už deset a to mám před sebou ještě dva měsíce :unamused: Všecko se mi to usadilo do stehen a do zadku, takže jsem jak bagr na melouny. Prsa se mi zvětšila o dvě čísla. Na začátku těhu jsem kupovala nový kojící podprsenky, páč ty moje začaly být těžší (košíčky D), kupovala jsem F a obávám se, že jestli se mi nalijou ještě víc, až bude mlíko, budu muset nosit dva sešitý padáky :unamused:
Naštěstí mám teda kůži na břiše pořád stejnou, ale udělaly se mi jizvičky na prsou (jen malinko) a mám ale na boky fakt fujtajblovitý. A to mažu jak vzteklá. Přemejšlela jsem, že bych si to časem nechala odstranit laserem. Co myslíte?
8. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
Vcelko spaní s bříškem ješte jde. :slight_smile: Horší je, že máme nízkou postel a špatně se z ní vstává. Zatím chodím čůrat v noci pravidelně ve dvě ráno ale než se vyhrabu na nohy to je hekání.... :grinning: :grinning: Děkujeme za pochvalu bříška, potěší to. :wink:

Teddy to jsem ráda, že "nepraskám" sama. Promiň, já to tak nemyslela. :wink: Teď už tolik nepřiberete počítej do 4 kilo, pokud nebudete nějak extrémně přibírat. :slight_smile: O prsou mi ani nemluv - ze začátku hodně bolela, zatím je to dobrý ale každým týdnem čekám zhoršení ( příprava na mlíčko). Před těhu norm. vel. D/E, takže si to dokážeš představit. :rolling_eyes: Mám koupení dvě kojopodprs. F a jinak mi celé těhu vyhovují elastické lambády. Nesnesu kostice. :rolling_eyes: Já říkám, že až budu kojit budu "házet" prsa na záda nebo kojit medvědy. O odstraněné strií lesarem jsem také slyšela, jenže bych ráda ještě do 35 let druhé mimi - tak nevím jestli by to mělo smysl. :zipper_mouth:
8. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.