• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
jj porodní sály jsou moc krásný :slight_smile: já když jsem rodila, tedy rozdýchavala kontrakce ve vaně, tak manžel seděl u mě, masíroval mi záda(bolesti mi vystřelovali do zad) a přitom se díval na televizi a zrovna dávali Prci prci prčičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tedy on se koukal a smál, ale mě moc do smíchu nebylo :grinning:
A jinak na předporodnim kurzu jsem nebyla.
12. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz
Holky, díky za odpovědi, já se na besedu moc těším. Na fotkách ty sály vypadají fakt super, tak jsem ráda, že to potvrzujete i vy, co jste tam už byli. Myslím, že příjemné prostředí u porodu je důležité. Jelikož předpokládám, že mi manžel hned na začátku omdlí, tak jsem ráda za tu pohovku :grinning:
davlu, majamisutka hned po porodu vám dali miminko na bříško a nechali dotepat pupečník? dělají to automaticky, nebo je potřeba si o to říct?
13. dub 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
Ahoj, je venku pěkně škaredě, tak se zase hlásím. Sály jsou fakt super, ale já nevyzkoušela ani televizi ani vanu (teda o tu jsem se opírala, když jsem se pohupovala na míči). Jen radio jsme měli puštěné. Jinak k samotnému porodu se tam nahrnulo takových lidí, že ani nevím, kdo tam všechno byl a kolik jich tam bylo, v tu chvíli jsem to už jen chtěla mít za sebou. Tes, Páju mi na bříško na chvilinku dali, ale nevím, jestli s pupečníkem nebo ne. Ale byla jsem tak vyřízená, že zrovna tento moment si ani nějak moc nevybavuju. Začala jsem si to užívat až když jsem byla zašitá a nechali nás na tom sále ty 2 hodinky. Ale bezprostředně po porodu - K.O. :grinning:
13. dub 2010 v 09:46  • Odpověz
tessie myslím že na té besedě říkali, že pokud chceš miminko na bříško vyloženě hned po porodu tak si o to musíš říct, jinak ho omyjí, zabalí a dají ti ho do 10 minut
13. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
Mě ho na břicho nedali, navíc měl omotanou šňůru kolem krku, tak mu to rychle odmotali a ošetřili ho a pak mi ho dali až oblečenýho na chvilku k prsu, ale nevim ani za jak dlouho, mám trochu okno. Ani nevim, jak vypadal těsně po tom, co jsem ho vytlačila, měla jsem zavřený oči, brečela jsem štěstím a byla jsem ráda, že jsem ráda a viděla jsem ho až umytého a oblečeného.
13. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
Tak se zdá, že si ten porod představuju dost naivně. To má člověk načtené z těch chytrých knížek, a pak to chce všechno aplikovat, aby to bylo dokonalé, ale skutečnost je pak nejspíš dost jiná :unamused:
Takže bude asi lepší se k žádné představě příliš neupínat a nechat tomu volný průběh.
13. dub 2010 v 11:27  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
mě taky nedali Fildu na břicho, ale můžu říct, že sem byla tak vyřízená, že bych si toho snad ani nevšimla
k prsu mi ho přiložili taky až oblečeného
13. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz
Davlu s tím kočárkem je to naprd..já teď nevim jestli to tam mám odvézt nebo ne..zkoušela sem to dneska nějak vyčistit, ale nejde, David ještě říkal, že tam zkusí něco kápnout, aby ty sajrajty vytekly, tak sem zvědavá, jestli to pomůže :unamused:
13. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahoj holky, co je to za počsí???? FUJ!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Na květen hlísí také deště, sice trochu vyšší teploty ale nic moc. To budou fusaky a spací pytle dobrý. :slight_smile:

Lucíku víš, jak s námi na besedě v Hořovicích byla Káťa... tak dnes se jim v 15:05 hod. narodil chlapeček Daniel Fratišek 3.450 gr. a 50 cm. Oba jsou v pořádku. :grinning: Káťa mi psala ještě ze sálu - asi 30 min. po tom co se maličký narodil. Jsem tak zvědavá až je uvidím jezdit v kočárku, co bude Kaťa říkat. Snad si to ještě stihneme říct. :slight_smile:
13. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
Baru ani mi neřikej, my nemáme fusak :grinning:

Pamatuju a nepřenášela náhodou? Já myslela že měla rodit už dřív.. Hlavně že jsou v pořádku :dizzy_face:
13. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Lucíku Emitex máme až na zimu. Dostala jsem v Vánocům od kamarádky - takový krásný, semišový vel.50 bylo mi líto, že ho malá neužije a když koukám na to počasí. :unamused: :unamused: :unamused: Jinak budeme spinkat ve spacích pytlích. Jsou ohromně praktické. Já zase nemám malou peřinku do kočárku nebo postýlky. Ta deka, co máme se mi zdá moc velká ale možná ji budu muset vytahnout. :zipper_mouth: Přenášeli jenom trošičku měli termín 8.4 a narodil se 13.4. To celkem jde a žádný obřík také není. :wink: Já měla prý 3,6 kg.
13. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jitite, co máš s kočárkem? něco mi ušlo :/
Holky jinak já všem doporučuju Lodger bunker fusak. Je nejlepší a nejúžasnější. Využijete ho skoro celej rok.Má 2 extra vložky. Jinak je ten fusak dobrej místo teplé deky a může se používat i do autosedačky. Jsem jak chodící reklama :grinning: ,ale já na něj nedám dopustit :slight_smile:
http://www.lodger.com/producten/bunker/
13. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj majo, já si koupila od Emitexu 3v1. V jedné firmičce měli úžasnou cenu, tak je doma. Jinak naše babi našla na zimu takový ten klasický - beránek s medvídkama. Myslím, že naší breberce zima nebude. :wink: Pěkně mě tu štouchá do břicha. Už je jí pěkný kousek. :grinning:
Lucíku ještě jsem ti zapomněla říct, že 29.4. v 8:30hod. jdu k Dr.Ševítovi na monitor. To bude sranda. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Doufám, že si mě nebude pamatovat. :wink:
13. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
maji nad ním jsem přemýšlela a i sem věděla že ho odtud někdo má ale ty si tu zrovna nebyla :grinning: Fakt je dobrej třeba i na květen?
Baru to ti závidim, taky jsem chtěla k Ševítovi, ale tenhle týden má dovolenou tak jsem musela k dr. lonkové a ona už mě rovnou objednala příště zase k ní, takže budu chodit už jen k ní :dizzy_face: Ale nevadí, je taky moc hodná, ono je to tam asi jedno :dizzy_face:
13. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz
No záleží jak bude v květnu :D já nevim.
Ale když bylo venku ted hodně teplo, tak jsem použila tu vnitřní vložku, aby hlavně ležel na teplym.
Jinak bez tý vnitřní vložky je to jako teplá deka.
A když se malej narodil v září, tak v něm taky byl. To bylo sice teplo, ale malý miminka potřebujou hodně teplíčka a bylo mu dobře :slight_smile:
Ale záleží na tobě :slight_smile:
13. dub 2010 ve 21:41  • Odpověz
maji já ho právě chtěla a ptala sem se tady na něj ale nikdo nevěděl :grinning: Tak jsem ráda že ty si spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím vám šťastný návrat z Hořovické porodnice :slight_smile: 10. 4. se nám tam narodilo to největší štěstí na světě, Adélka :slight_smile:

Akorát vám neřeknu, jakou paní doktorku jsme měli u porodu, neměla vysačku :frowning2: Byla okatá, tmavé kratší vlasy a tak 45 let. Byla moc milá. Mě malou hned na břicho dala a to jsem si o to ani neříkala. Vzhledem k tomu, že jsem tam přijela otevřená na 8, neměla jsem ani sílu prudit nějakými dotazy a požadavky :grinning: Ale to je na delší vyprávění.

Každopádně těhulky, porodu se fakt nebojte. Já se z něj vůbec nemůžu vzpamatovat. Je to tak nádherný pocit!

Jdu vám hodit fotečku pokladečka do albíčka, jestli to tedy zvládnu :slight_smile:

Jo, Luci, tak jsme to nestihly :wink: Budu Tě teď tedy čekat na kukačku mimíska :wink:
14. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
Peti, moc a moc gratuluju!!
A díky za uklidnění ohledně porodu.
14. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jeee, Peti, strašně moc gratuluju, malá je nááááááááááádherná princezna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem ráda že si byla spokojená, snad budeme taky... Až budeš mít chvilku tak nám to hezky poslušně popiš :wink: Škoda že si nerodila třeba 8.4. (i když to tam měli narváno) ale to bych tě přišla navštívit hned tam :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Určitě se někdy stavím, ale až někdy později, ať neprudím hned.. :sweat_smile: Nebo řekni až se vám to bude hodit, já jsem doma pořád :grinning: Snad to teda stihnu než porodím já :grinning:
14. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jinak ta dr. by mohla být zástupce primáře dr. Pavlů... Ale nejsem si jistá, já je tam moc neznám :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
ahojkdy holky, gratuluji petule ke krásné holčičce, je jak miminko z reklamy, tak je hezká :slight_smile:
14. dub 2010 ve 12:37  • Odpověz
přesně tak - jako z reklamy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 13:48  • Odpověz
no luciku tak ted to čeká tebe :slight_smile: co manžílek je vystresovaný? :grinning:
14. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
Krásná holčička :slight_smile: Koukám, že už tu bude asi převaha nad ašimi chlapáky :wink:
14. dub 2010 ve 14:27  • Odpověz
spion no však aby měli z čeho vybírat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vcelko neni, on se těší :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
Peti, gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
Pavlů má kratší světlé vlasy..to spíš byla Lonková :wink:
14. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz
maji, nefunguje mi aretace :rolling_eyes:
14. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
jitie světlé vlasy...??Tak si je asi obarvila :grinning: Já když jsem tam minulý týden ležela tak přišla na vizitu paní v kratších vlasech, tmavých a říkali že to je pavlů :sweat_smile:
14. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
xpetu z celého srdce gratulujeme k nádherné holčičce. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Je tak čisťounká - krásná. Hlavně, že jste zdravé a vše proběhlo v pohodě. :wink: Na osm prstů otevřená to je super, měla jsi to alspoň rychle za sebou. Určitě písni podrobnosti až budeš mít čas. Já už se na tu naší potvůrku také moc těším. Poslední dobou mě začala pěkně štouchat. Nejsem na to vůbec zvyklá. Do 30.tt jsem o ní pomalu nevěděla, teď si vzpomene třeba i v autě. :zipper_mouth:
lucíku Dr. Ševíta mi závidět nemusíš, je to asi jedno. Jsem na něj zvědavá, ale prý je taky hodný. :wink: Za Davlu nakonec vyrazíme příští středu. To budeme 36.tt a potom nám tatínek půjčí doklady k autu akorát když pojedu k doktorce. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :pensive:
15. dub 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holky, trošku jsem si včera hrála s foťákem a zkoušela samospoušť. V albíčku přibyly fotečky bříška, tak mrkněte. :wink: Náš taťka je bohužel fotoantitalent - no nemůže být dokonalý, ale stejně je naše zlatíčko. :slight_smile: :slight_smile: :wink:
15. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.