• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
na KO se chodí ke svému gyndaři.
8. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
baru, to je v pohodě, neomlouvej se :wink: poznáme se na kafču
8. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Lucíku, kam se do tebe vejde Viktorka. Koukala jsem ti do albíčka a já jsem oproti tobě hotový slůně. Hlavně, že jste zdravý. :wink: Davlu to opravdu moc slušelo. Já měla svatební šaty půjčení od Davlu ze salónku a kytičku mi také dělala. Jo to byly časy. .... Hned bych si to zoopakovala i s hostinou. :slight_smile:

Majamisutka děkuji za info. Myslela jsem si to... :dizzy_face:

Jitie už abychom měly nějaký termín..... - kávička. :grinning:
8. led 2010 v 15:08  • Odpověz
já když sem si šla půjčovat šaty na svatbu, tak měla zrovna Davlu zavřeno :unamused: nakonec sem skončila v Hořovicích

no termín, já bych to viděla až se umoudří to eee počasí
8. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Baru, nakoukni Jíťe do albíčka na beremese.cz, tam je taky hodně vidět do čumáku, tak třeba se chytneš... :grinning:

Lucik, no jo ve 24.tt. Všichni mi tenkrát říkali, že už mám snad před porodem.... :grinning: Ale vdávat se tak o týden dýl, ta šaty bych už asi nedopla. :confounded:

Mají, Jití jak se vám jezdí s casualama??? A jaký terén jezdíte? Já teda dnes prubla polní cesty, spíš zmrzlá voraniště. Namátkou jsem hledala pod sněhem cestu. A spocená jsem byla až... :wink:

Luciku, ta poslední fotka je snad ještě před těhu po vydatnějším obědě, né??? Takhle jsem vypadala někdy v 10.tt... :sweat_smile:

Jiti, takové podobné šatky co jsi měla jsem já měla u sebe taky vybraný, jenže jsem otěhulila a šaty už ve 3.měsíci nedopla...slušelo ti to a je fuk odkud si šatky měla. Jo a Filípek je moc kráááásnej. Vlasáček je po kom? Po tatínkovi? :wink:
8. led 2010 v 19:15  • Odpověz
jj, Baru koukni na beremko, tam sem z blízka :wink:

mě se s casualplay jezdí dobře, však u nás na Svatý jsou cesty stejný jako u vás, skoro samí polňačky, i sme už jednou jeli po louce, pěkně to hopsala, Filda spal a já si dala pěkně do těla...

moc děkujeme :dizzy_face: Vlasáček po tatínkovi :grinning: on manža "zamlada" vlásky měl, akorát teď se mu nějak ztrácí :grinning:
Filda je zatim fakt moc hodný, nepláče a spinká :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Jo a kontrola dobrá. Vůbec jsem to necítila, dostala jsem antikoncepci a byla pochválená od prim., že na můj ukázkový porod jen tak nezapomene. Prý bych měla rodit jiným rodičkám na ukázku :grinning: :grinning: :grinning: Fuj, tady smrdí samochvála... :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
8. led 2010 ve 20:05 • cinkxa
Luci, to jo, na tebe tam jen tak nezapomenou :grinning:
jakou si dostala antikoncepci, ono jich asi moc na výběr neni,co, když se kojí :confused:
8. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jiti, teď si mě zblbla..čtu Luci a koukám na co odpovídáš Lucíkovi a ty asi myslíš mě :grinning: (Lucíku, Lucky tady mají převahu, jsme tady už dvě)...mimochodem, nráskněte nám vaše jména. Stačí samo křestní. Teda kdo chce...Se mi to nějak nechce dohledávat na beremku. Třeba Spion si křestním nepamatuju.

Dostala jsem Azalia. U nás v diskusi na listopadovkách jí dostaly všechny kojící, tak asi žádnej výběr. To je jak za minulého režimu... :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Davlu máš pravdu já mám s těma jménama taky trochu problém. Právě proto, že znám tvé pravé jméno. :slight_smile: Někdy mi to také ulítne. Tak ty jsi hvězda hořovické porodnice, stejně jako na střední. Ty hold kam přijdeš jen záříš.... :grinning: :grinning: :grinning: Hlavně, že kontrola dopadla v pořádku. :slight_smile: Lucík opravdu vypadá jako by se trochu víc najedla..... :grinning: Já jdu k pí. Dr. až přístí pátek. Nemůžu se dočkat středy,až uvidíme mimi na ultrazvuku... Ptala jsem se Pavlíka, co kdyby to byla holčička - všimla jsem si, že s touto variantou moc nepočítáme. vždycky se bavíme o mimi v mužském rodě. Ale taťka je nad věcí, je mu to asi opravdu jedno. Určitě bude plakat, až mimi uvidí. :dizzy_face:

Myslíte, že mimi pozná když maminka bude zklamaná ze zprávy od pana doktora o pohlaví??? :unamused:
8. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj, omlouvám se ale nedočítám vás, datlujete strašně rychle :slight_smile: . V pondělí nám ukradli kočárek, takže jsem na internetu po bazarech a hledám a hledám. Ale hledala jsem na diskuzi Porodnice Hořovice popis svýho porodu, chce tam rodit kamarádka a karkulka mi ho smazala. Nevím teda proč tam ta diskuze vůbec je :angry:
8. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj leonino, bohužel to asi neví nikdo. :unamused: Karkulka smazala úplně všechno a dokonce i sem do volné diskuze přišla otravovat. Tak napiš sem, my se taky rády dozvíme co a jak... :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Baru, jaká hvězda, sím tě...??? Možná tak padající...
To věřím, že se těšíš...a na tvůj dotaz: NEPOZNÁ, protože zklamaná nebudeš ani ty ani Pája. Manžel nám říkal ,,holky,, když přišel z práce (nějak asi toužil po holčičce) a když jsem na UTZ viděla jak se tam malému houpe ten pindík, tak mi vytryskly slzy do očí a řekla jsem ,,ahoj Tadeášku,, A dnes jsem ráda, že malý je kluk. Alespoň jsme doma v páru, když je tatka v práci. A druhé dítko tuším bude taky chlap... :grinning:
8. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Ono to nebylo nic zajímavýho, normální porod :slight_smile:. Ale naštvalo mně to, už z principu, nejdřív nadává že tam kecáme o kravinách, dobře tak to beru, je to diskuze s tématem Porodnice Hořovice a pak když třeba někdo jen hledá info tak se tam ztrácí, ale to jak jsou tam rodičky spokojený nebo nespokojený, popř. jaký měli porod tak to s tím přeci souvisí ne??!
8. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj leo, no dlouho jsi se neukázala. Kočárek jo??? :frowning2: To je k vzteku. Bych ho asi i obrečela....
Nechápu, že smaže popis, jak se v Hořovicích rodí. O čem asi jiném by ta diskuse měla být fakt nevím... :angry:
8. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Davlu, tak to se máš já první prohlídku po šestinedělí doslova protrpěla a to jsem nebyla nastřihlá ani šitá, jinak já mám antikoncepci formou injekce, jezdím na ni jednou za 3 měsíce a nemusím na nic pamatovat :slight_smile: , dostala jsem ještě na výběr Cerazet ale o tý co píšeš ty se mi dr.nezmínila
8. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Davlu neuhasínající hvězda. :grinning: :grinning: :sunglasses: Nepsala jsi náhodou, že sis dnes přivezla antikoncepci.... :wink: To už pomýšlíš na další mimi.? ***Jo zapomněla jsem ti říct, že se Lenka B. v dubnu bude vdávat a pracovat na druhém mimi. Podepsala totiž rodičovskou jen na dva roky.

Leo nás to taky hodně naštvalo. :angry: Davlu i Jitie tam měly velmi čerstvé poznatky o porodu a porodnici celkem. Karkulce vadilo, že jsme si psaly jak se máme, že se chceme sejít, co děláme....apod. Nejde přeci pořád dokola rozebírat jaký byl porod. A jak se máš ty? Byla jsi v Hořovicích spokojená? Ten kočárek mě opravdu mrzí. :fearful: To bych asi řádila jako tajfun. :angry: :angry:
8. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
No zrovna dneska jsme usnuli až teď, jindy usíná max. mezi sedmou a půl osmou a dnes sabotuje :slight_smile: , ale vypadá to, že už taky konečně spíme :slight_smile: :slight_smile: . Jinak já byla v Hořovicích spokojená, pravda sice to trošku proběhlo mimo mých představ, ale jdu tam rodit znovu :slight_smile: . Takže určitě doporučuji. Já tam ležela už 14 dní před porodem, tak jsem tam poznala skoro všechny a nesetkala jsem se s nikým nesimpatickým.
8. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
No holky, já za to moje malé břicho nemůžu :grinning: :grinning: Břicho malé, ale kila lezou jako blázen :grinning: :grinning:
Davlu to je dobrý, já taky vždycky koukám jako puk na co mi holky odpovídají a pak mi dojde, že myslí tebe :grinning:
8. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
ahojky, Davlu tu antikoncepci, co píšeš ty vůbec neznám a ani mi jí nikdo nenabízel.. nejsou s ní problemy?
Já se bojim něco brat, tak raději neberu nic, ikdyž stejně mam pořád ještě problem s vnitřkem, pořád to bolí, tak ani tu antinu moc nepotřebuju :sweat_smile:
Jinak doktor mi doporčil čípky : http://www.cicatridina.cz/

A můj popis porodu byl asi taky smazán :angry: :angry:
8. led 2010 ve 23:44  • Odpověz
ahoj holky.

tak dnes malý spal 13 hodin se 2 kojeníma-super :slight_smile: poté začal řvát a byl k neutišení 3 hodiny :frowning2:

Lucíku, kila nekila. Máš fuk. Máte se fajn a kolik nabereš tolik nabereš (potom to půjde dolu, uvidíš) :slight_smile:

Leo, Majo, ta Azalia je prý totéž co ta Cerazet, říkal Dr. Prý je jedno kterou budu brát :unamused:
Mají, prý se to hojí až půl roku i dýl. tak vydržte, zase to bude jako dřív :wink:
9. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Luci kašli na kila, já přibrala 30kg a skoro všechno mi zůstalo ( nechci tě strašit), ale hlavní je, že jsi zdravá ty i miminko. Já si kolikrát říkám jak mi to štve, ale pak se podívám na Naty a není nic krásnějšího než mít zdravé miminko a kila nekila jsou mi fuk :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
Já ty kila neřeším :wink: Jen jsem psala že břicho nemám, ale kila lezou :grinning: Leo ale ještě to můžeš shodit, dyt to ještě není tak dlouho od porodu :wink:
Já se toho shazování zas nebojim, mám na to dobrou vůli a už teď se těším až budu po 6ti nedělí chodit cvičit, chybi mi to :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahojky,

Davlu to utíká...už máš po šestinedělí...přijde mi to jako včera jak když jsme se bavily, jestli se mimi narodí na Matyho svátek :sweat_smile: No jo no...všechno utíká...jsem se tááák šííleně těšila na Vánoce a teď jsem odstrojovala s Matym stromeček a řikam - ach jooo tak zase za rok...a Maty se na mě tak podíval a jen - ch jooo tak za jok :grinning:

Jinak po šestinedělí mi taky dal Mudr. Cerazet a měla jsem s ní dost problémy, takže jsem si hned za dva měsíce zase běžela pro novou...ale to je hoodně individuální... :unamused:

No a mě kontrola vůbec nevadila, protože Martínek byl císařem, takže mě "dole" nic nebolelo a jizvu jsem měla a mam díky panu doktorovi Klánovi výstavní :dizzy_face:

A kila - no mě šly dolu dobře, ale je fakt že až tak po devíti měsících po porodu jsem se cítila opravdu tak nějak dobře...i když to je samozřejmě taky individuální...já sice vážim stejně jako před těhu, ale připadam si pořád taková "rozpliznutá" :grinning:

Tak se mějte zatím kráásně a těhullky dávejte na sebe v tomhle počásku pozor!!! :wink:
9. led 2010 v 16:44  • Odpověz
Luciku: my to máme i dědičný, takže já jsem celý život na dietách a cvičení, no a 9 měsíců vzalo za svý :grinning: . Ale taky se chystám že začnu, abych nebyla pořád jak bečka.
Davlu: já nakukuju, ale kolikrát jen po mobilu tak nemůžu napsat. Jinak kočárek jsem obrečela tak, že jsem skoro ztratila mlíko, naštěstí jsme kojení zachránili a kojíme, sice s problémama ale jde to :slight_smile: Už je objednaný nový, spíš mi mrzí, že nemůžeme ven. Teď mi nabídla jedna maminka, že mi kočárek půjčí, protože ten náš dorazí až ke konci ledna, ale stejně je to tak na půl hodinky, ukradli i fusak a deky co tam Natálka měla na přikrytí a fusak dorazí až z kočárkem :frowning2: Měli jsme pravýho beránka, takže jsme klidně vyrazily na dvě hodiny a věděla jsem že malý zima není.
ad diskuze to mohla rovnou smazat celý téma, jen spíš je mi líto ostatních rodiček co se rozhodnou rodit v Hořovicích. Pochybuju že naše těhulky budou spešl chodit do diskuze porodnice a psát novinky co se dozvěděli, když jim to pak stejně nikdo smaže :angry:
A co ty jak si užíváš rodičovství? Malej je nádhernej :slight_smile:
9. led 2010 v 16:53  • Odpověz
leo a kde ti ten kočárek ukradli :frowning2: ?
9. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Leo se Ti vůbec nedivím...bych taky brečela :frowning2: Navíc jak píšeš, takhle v zimě to je fakt zlý :frowning2: Dneska se fakt krade všechno :angry: Já se takhle vždycky bojím o autosedačku když jedem třeba na výlet nebo do nákupního centra...známým takhle ukradli u nákupního centra rovnou dvě :unamused:
9. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Ukradli nám ho ze zamčený garáže kam se dostanou jen majitelé. Z venku se tam dostaneš jen přes dálkové ovládání a z chodby přes dveře, které jsou z obouch stran na kouli, takže zase musíš mít klíče. Není tady kam dát, je tu jen zamykací klec na kola a kočárky, ale ta je plná kol, takže kočárek se nám tam nevede. Když jsme se nato ptala, tak mi bylo řečeno, že mám prostě smůlu. Dávali jsme ho teda za auto na parkovací stání a zamykali kolečka zámkem na kolo, ale garáž je tady řešena jako v nákupních centrech, prostě garáž a tam je 20 okýnek a každý okýnku je jedno parkovací stání.
Nejvíc mi naštvalo že nikdo vůbec může ukrást kočárek malýmu dítěti, který ho potřebuje. Ale škoda slov, lidská drzost nemá meze.
9. led 2010 v 19:16  • Odpověz
Leo a půjčila sis aspon to nosítko?

Jinak kila neřešte, já nabrala 23kg a už mám 18kg dole :slight_smile: . Kojením to jde samo a na vičení bacha, při kojení se to nesmí přehánět, protože by se mohlo kazit mlíko. Stačí procházky a kojení a komu to jde hůř schazovat, tak raději počkat až přestanete kojit.
Jinak já se cpu vším možným :slight_smile: hlavně po sladkym se můžu utlouct a mlíko mám jak smetanu, malej přibírá jak divej a ja hubnu, prostě paráda :slight_smile:
9. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.