• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Luci, taky se přidávám a držíme palce...třeba tě ještě pustí...A jestlipak jsi stihla naepinovat nějaký ten centimetr? No, to mi asi neřekneš. Jinak my jsme v pelechu. Omarodila celá rodina. Přinesl to manžel a už kašle i Táďa a to máme v neděli vítání občánků, tak sned to stihneme vyležet... :wink:
21. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak na májovkách jsem se dočetla, že si Lucíka nechali v porodce. :frowning2: A prý dřív, než s Viki v náručí domů nepůjde. Píše z mobilu na spol. termín Máj 2010, ale chtějí si diskuzi uzavřít - takže se nic nového nedozvíme. Můžu jí poslat SMS. :slight_smile:
Jinak nám je báječně, maličká je sice hotový ďáblík ale šťouchá do mě většinou když má hlad nebo slyší tatínka. No jo - tatínkova holčička. A má moc ráda koupání. :wink: Je to takové naše zlatíčko. Všichni jsme z ní "vyprděný" a to ještě není ani venku. To bude výchova - jedináček. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :confused:
22. dub 2010 v 09:51  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
Baru, příští týden bych měla být doma :wink: teda hezky si Elišku rozmazlujete, počkej až vyleze ven :grinning:
Luci, držím palce aby tě tam dlouho nenechávali a ať máš Viktorku brzo u sebe :dizzy_face:
Davlu, to se brzo uzdravte, nemoci jsou prevít,hlavně u malých dětí :unamused:
22. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky, vrátili jsme se od sestřenky. Jedeme tam vždycky na pár dní vegetovat, když máme taťku v práci. Je taky těhotná, tak jí to taaaaak sluší. Luciku, držíme palečky!!!!!! Barco, vy užívejte posledních týdnů než Vám bude maličká doma řádit :wink:
22. dub 2010 v 16:25  • Odpověz
Spionko, takže jste si takhle užívali :slight_smile: taky bych někam vyrazila...
co nedělní zumba???bude??já s tím počítám a už se moc těším, zkoukla sem několik videí a moc se mi to líbí :dizzy_face:
23. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
jj, to my si takhle užíváme každý měsíc :wink: doufám, že jí stihnu - snad jo!!! zlanařila jsem i ségru, ta půjde taky prvně. tak na sebe počkáme u vchodu?? tak v 18.45? koukala si i na to, co mám na fcb? tak takhle dobré teda nejsme, ale kouká se na to parádně :grinning:
23. dub 2010 ve 13:03  • Odpověz
holky, s tou Zumbou vás obdivuju (zkoukla jsem i ty spinonky videa na FB). Já nezvládám ani aerobic natož tohle vyšší dívčí :frowning2: Pro mě je tak ten spinning, tam je to bez tanečních kreací :grinning:

spion, ten únik k sestřence závidím. My se alespoň příští víkend chystáme do jednoho penzionku, tak snad to klapne. Už potřebuju nutně změnu
23. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky,
brácha mi dovezl notebook s připojením na net, tak tu možná neumřu nudou :slight_smile:
Tlak mám pořád stejný, kolem 140/90 nebo 145/95.. Prý je to hraniční, mám nakázaný klid na lůžku ale k vyvolání to prý není... :frowning2: Doufám že jen čekají než ukončím 38tt a pak to vyvolají :frowning2: A nebo aspoň že mě tu nechají do termínu, ale ne že mě nechají přenášet :frowning2:
Ale Baru, je pravda, že když jsme byli na té besedě, že dr. ševít mluvil o "programovém porodu" což znamená, že když si rodička přeje porod vyvolat, tak že je to udělají??? Já to totiž chciiiiiiii :slight_smile: A myslim si že to řikal, ale když sem se ptala manži tak řekl že neví, že moc neposlouchal :grinning:
23. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Spion, já nevim kde je v Králováku hala :grinning: to je ta nová hala vedle cukrárny????to je dobře, že nás půjde víc :slight_smile:
jj,koukala jsem na FB, ale neboj, to se taky naučíme :grinning:

Luci, "programovaný porod" je, na besedě o něm mluvil, ale nevim jestli ho tam dělají, řekla bych že to nemají dr moc rádi, buď se počká než začne porod sám a nebo ti ho vyvolají, ale ze zdravotních důvodů..známá tam taky ležela s vyšším tlakem a vyvolávali jí porod až v termínu..

side, já taky nejsem žádný umělec, u aerobicu si pletu nohy, ale tohle se mi hrozně líbí :dizzy_face: no uvidím po první hodině :grinning:
23. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
jitie a nevíš kolik měla ten tlak?A jaký?Jestli ho měla pořád stejný nebo jí třeba klesl někdy? A kdy to bylo?
23. dub 2010 ve 21:21  • Odpověz
ona měla vyšší vždycky, když jí ho přišli změřit, jí ze stresu vyletěl :grinning: ale hodnoty nevím...
23. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
jitie a jak je to dlouho? ono taky záleží, jestli vyloženě řekla,že by to chtěla vyvolat...
Myslím že ten "programovaný porod" dělají, jinak by o něm na besedě nemluvil ne..
23. dub 2010 ve 21:27  • Odpověz
Luci, rodila v březnu
tak se s nima zkus domluvit, oni jsou tam všichni hodní, tak ti určitě řeknou co a jak bude :wink:
23. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz
Ahoj Lucíku. Švagrová tak taky ležela ke konci kvůli tlaku. Hlídá se ten spodní tlak a když je prý ned 80, tak už je to moc. Ona ho měla i 105 ten druhý, ale řekli, že tlak není důvodem k vyvolání a nakonec jí i klesl na těch 80 a ještě jí i pustili domů a za 4 dny tam jela s kontrakcema. Ležela tam asi 5-6 dní. A proč bys chtěla vyvolávat? :slight_smile:
23. dub 2010 ve 21:48  • Odpověz
davlu a který měla 105?Ten spodní? V úterý tady prý vyvolávali pani kvůli tlaku, měla stejný jako já a chtěla ho vyvolat..

Já nemám jen tlak, mám zvýšenou i v krvi kyselinu močovou a to souvisí s tím tlakem, takže mi rovnou řekli že dřív jak s mimčem domů nepůjdu.. Proto to chci davlu vyvolat..

Jitie já se ptala, ale je tu doktorů hodně a každý říká něco jiného :frowning2:
23. dub 2010 ve 21:52  • Odpověz
Jojo Luci, ten spodní...To víš že jo, tak se zeptej. Za to nic nedáš. Hele Luci a stihla jsi něco nacvičit s epinem?
23. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz
davlu já se ptala, ale každej řekl něco jinýho :grinning: Jeden dr. že ne, druhý že po ukončeným 38tt jo... další zase že ne, jinej že jo.. Jak v blázinci tady :grinning:
23. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz
Luci, takhle se to ke konci všechno ser.... co :rolling_eyes: neboj, těch pár dnů už uteče jako voda :wink:
a teď sem si vzpoměla, v úterý tam porodila manželka Davidova bratrance, ležela tam kvůli tlaku a otokům a myslim,že jí porod vyvolávali :wink:
23. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
davlu a jak je to dlouho s tou švagrovou?

Jinak epino sem použít nestihla.. Páč sem tady ležela s tim podezřením na odtok plodovky...Pak mi léčily výtok a když jsem chtěla začít tak jsem zase tady :frowning2:

Jinak plodovky mám pořád míň a míň, ve středu říkali že hodně málo.. Tak třeba i to pomůže k vyvolání..
23. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz
jitie a nejmenuje se Jana? To jsem slyšela.. Otoky prý neměla..
23. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz
no jasně, tak to je ona :grinning: o otokách mluvila tchýně, tak nevim, já Janču viděla naposled když se narodil Filip a půjčovala jsem jí těhu kalhoty, pak už jsem s ní nemluvila
23. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz
prý měla rychlí porod, skoro ani manžel nestihnul dojet :grinning: ona teda už i u toho prvního mimča měla všechno rychlí..
Luci neboj, doktoří ví co dělají..lepší by to bylo doma,ale těch pár dnů už vydržíš..kdyžtak se na každý vizitě ptej, jeslti ti porod vyvolají a že chceš a třeba když budeš dotěrná, tak ti ho vyvolají :wink:

já si jdu lehnout, jsem KO...tak paaa a zase se ozvi co nového
23. dub 2010 ve 22:14  • Odpověz
Luci, zeptej se primáře. A s tou švagrovkou-rodila tam v červenci. To je blbý, že jsi ani to epi-no nestihla, ale co, důležitější jsou jiný věci, viď? Tak mě pro změnu říkal ještě v 42.tt, že mám plodovky plný břicho, že ho nemůže ani prohmátnout...Tak já jdu taky spát. Zase se mrknu jak tam bojuješ...papa a dobrou. :slight_smile:
23. dub 2010 ve 22:31  • Odpověz
autor
Jitie, jo, ta hala je přesně tam. Ale dostaneš se tam, když Na knížecí odbočíš na Zahořany a pak za školou doleva a dojedeš až tam. Luciku, držím palečky, ať tě tam nedrží moc dlouho a za chvilku to máš za sebou. Je fajn, že tam máš spojení se světem, alespoň se tak nenudíš :wink:
Jinak my měli jít dneska na pochod, je naprosto nádherně, ale tvrdneme doma, protože Pája celou noc prozvracel :frowning2:
24. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska jsem měla tlak normální ráno.. Tak já nevim co se mnou :frowning2:

Davlu já bych se primáře ráda zeptala, ale já na něj mam smůlu :grinning: Vždycky když je tady tak mě někam pošlou, na monitor nebo tak a já ho prostě nepotkám :grinning: Ale Dr. Pohořelská když sem se jí ptala mi řekla že se na postupu domluvíme v úterý na velké vizitě s primářem.. Tak uvidíme.. Doufám aspoň v to, že by mi to kdyžtak vyvolali v termínu toho 10.5. a ne že mě nechají přenášet...
24. dub 2010 ve 12:05  • Odpověz
Jitie a dneska ti pustili domu tu příbuznou.. Chlapeček je nádhernej, stavovala se tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz
No vidíš Luci, nakonec Tě třeba fakt ještě pustí jako tu mojí švagrovou. A na přenášení fakt nic není. Jen jsi čím dál tím nedočkavější a těch pár dní navíc už tě z těch 9. měsíců nevytrhne. Neboj, dočkáš se tak jako tak... :slight_smile:
24. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz
davlu nepustí mě i kdybych ho měla nízkej, mám zvýšenou nějakou hodnotu v krvi, která souvisí s tím tlakem a nízkej sem ho měla jen ráno, jinak celý den zase stejný.
24. dub 2010 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj Lucíku, plánovaný porod dělají ale moc se jim nechce. :unamused: Myslím, že je za poplatek 5.000,-kč v odůvodněných případech např. dlouhodobá služební cesta manžela apod. Já bych maličkou nechala až se jí bude chtít ven, tak půjde. Navíc jsi pod lékařským dohledem 24 hod. denně. Je to samozřejmě tvoje a manželovo tozhodnutí. Držíme palečky ať už porodíš kdykoli. Hlavně zdravíčko. Já už Epinuji zatím jsme na 20cmú hráz, 22cm/vnitřek. :slight_smile: Ať vám to holky rychle utíká. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: B+E
25. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
Baru děkuju :slight_smile:
Ne e, on říkal že dřív si za to nechávali platit, protože si mysleli že to někoho odradí, ale že i přesto to někdo chtěl, takže teď už se za to neplatí...
Já se zítra zeptám primáře a uvidim co mi řekne, sice sem pod lékařským dohledem, ale už v podstatě v termínu, tak bych chtěla aby to vyvolali než čekat jestli se něco nestane, pak je to hodně nebezpečné...
25. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.