• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
autor
Ahoj holky, ozývám se jen krátce, protože za chvilku odjíždíme za Pájou do Motola. Jen ve zkratce od pátku zvracel a bolelo ho bříško, tak jsme v sobotu večer jeli na ambulanci do Hořovic a tam nám řekli, ať srážíme horečku 39,5 a že je to střevní chřipka. Včera už si bobek ani nemohl stoupnout a horečka 40,2, tak jsme vyrazili směr Motol. No, a v půl osmé večer byl po operaci prasklého slepáku!!! :cry: Takže Luci, nezoufej, my si tam min. týden taky poležíme. Je na Jipu, takže tam nemůžu nocovat. Jsme tam s ním od rána než usne a spát jezdíme domů. Mějte se a myslete na nás. :frowning2:
26. dub 2010 v 05:36  • Odpověz
Spion, co jste si to vymysleli... :astonished: Chudák Pája...ale všechno zase bude dobrý. Ještě, že už se na to přišlo. A ta Hořovická nemocnice ...grrrrrrr grrrrr...Mamka měla se mnou totéž. Když mi bylo 5 měsíců, blinkala jsem a brečela. V Hořo řekli, že je to podrážděný žaludek, tak to vzali na Motol a tam jsem šla na akutní operaci. Vlezlo mi tenké střevo do tlustého. Dnes mám jizvu přes celé břicho, ale hlavně, že jsem... Tak nám dej vědět, jak je Pavlík na tom. Drž se. papapa :slight_smile:
26. dub 2010 v 07:38  • Odpověz
Spion držím palce, ať je Pája brzo zase jako rarášek.
S hořovickým dětským oddělením a pohotovostí už má asi víc lidí špatné zkušenosti. Asi se fakt vyplatí jet rovnou do Motola. Teda doufám, že nikdo tam nebudeme muset s našima prďolama jet.
26. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky, co to slyším. Hlavně ať je Páje brzy v pořádku. Broučínek malý, je mi ho líto. :frowning2: :fearful: Tak hlavně zdravíčko a ať jste brzy zase v pořádku a zlobí maminku. :wink:

Doufám, že se na mě Lucík nebude zlobit ale nedá mi to ........
LUCINKA MÁ UŽ VIKI V NÁRUČÍ. !!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes ráno ve 3:40hod. se Viki narodila. Váží 3 kila a měří 50cm. Porod byl prý velmi rychlý a Lucinka se cítí výborně. Víc informací nemám, ale myslím že to stačí. Véééééééééééééliká gratulace. :slight_smile:
26. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
TAKY SE PŘIDÁVÁM......................LUCI? OOOOOOOBROVSKÁAAAAAAAA GRATULACE....ODPOČÍVEJ A PAK DEJ VĚDĚT.........................už se těšíme na fotečky....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz
Hojky,

tak na Páju myslim od neděle kudy chodim :frowning2: Nechápu, že to v těch Hořovicích nepoznali...muselo ho to chudinku bolet jak blázen :frowning2: No hlavně, že už je to venku a už se těšíme až budete ok a něco podniknem :wink: Držte se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No a čumim jak blááázeeeen :grinning: :grinning: :grinning: MOOOOOOC zběsiléééé gratulaceeeeeee Lucíííkuuu!!! To byl tedy fofrrrrr najednou :sweat_smile: Už se těšiim na miminkooooo (to bude určo modelka, už teď má míry jak z katalogu :grinning: ) :dizzy_face: Takže si ji nenechávej dlouho pro sebe a koukej se co nejdřív princezničkou pochlubit :grinning: :wink:
26. dub 2010 ve 20:25  • Odpověz
ahoj, luciku moc moc gratuluji že ste to takhle rychle holky zvládly a těším se moc na fotečky, :slight_smile: a na vyprávění :slight_smile:
27. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Luciku gratuluju k princezně. Jen by mě zajímalo, jestli si nakonec přemluvila k porodu malou nebo doktory :wink: .

Tu noc se toho v Hořovicích dělo víc, četly jste holky o tom odloženém chlapečkovi? No alespoň, že ho ta ženská dala do nemocnice a ne do popelnice.
27. dub 2010 ve 14:15  • Odpověz
vladko já bych řekla že lucka přemluvila spíš Viktorku :grinning:
jinak to jsem četla, a je dobře že to takhle dopadlo a malý je v pořádku.
27. dub 2010 ve 14:23  • Odpověz
BARU, jak jsem ti napsala a potom už neodepsala, tak já byla tou dobou v práci a nechala jsem tam mobil, takže snad sem ještě dnes přijdeš a přečteš si to. Tak zítra tě budu čekat. Ráno skákneme pro chleba a pak už budem doma. Cestu už znáš, tak snad nezabloudíš. papapa :slight_smile:

Holky, sorry, ale jinak s Baru nemám spojení... :wink:
27. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holky, podle toho co lucík stihla napsat tak to vypadalo, že si Viki řekla sama. Lucík chtěla rodit plánovaně 1.5.2010.
Docela jí závidím, že to má za sebou. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Mně paní doktorka v pátek řekla, že za 14 dní můžu s přehledem rodit. Maličká je krásně připravená a na první monitor k Dr. Ševítovi jdu ve čtvrtek. Jsem na to zvědavá. :confused: Doufám, že si mě nebude pamatovat z besedy v Hořovicích - dotaz na EPINO. :confused: :confused: :fearful:
O tom chlapečkovi jsem slyšela jmenuje se Jaroslav Čtvrtek. Nechápu jak někdo může odložit miminko. :angry: Hlavně, že je v pořádku a snad bude brzy u nějakých hodných lidí. :dizzy_face:
27. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
baru je to Jaroslav úterek :slight_smile: a určitě se dostane do dobré rodiny. Hlavní je že je v pořádku a že matka byla aspon natolik rozumná, že miminko nechala někde kde se dá rychle najít a že ho nevyhodila nikam do popelnice :pensive:
no baru tak ted to čeká tebe, už se určitě nemůžeš dočkat :slight_smile: tak budem držet palečky aby vše proběhlo hladce a rychle :slight_smile:
28. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
no co to čtu :astonished: Luci, moc gratulujuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chudák Pája, hlavně že už to má zasebou a už mu bude dobře :wink:
28. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak jsme doma - od včerejška :slight_smile:
Jdu Vás jen pozdravit :slight_smile: Až budu mít chvilku tak vám přijdu vyprávět :grinning: Ale jinak porod byl přirozený, nevyvolaný :dizzy_face:
30. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Tady pár foteček abyste neřekli :slight_smile:
30. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz
Heh, tak tady :slight_smile:
30. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
ahoj lucíku, ještě jednou moc gratuluji ke krásné princezně a těším se na vyprávění :slight_smile:
30. dub 2010 ve 14:36  • Odpověz
Lucííí, ta je krááásná. A na té třetí fotce, jak hajá jen ve dlani.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No už se těším, co nám povíš... :slight_smile:
30. dub 2010 v 16:23  • Odpověz
Krásná princeznička Lucí. Velká gratulace. Už abych tu naší taky měla v ruce. Poslední dva dny kope do žeber a do močáku jak vzteklá
30. dub 2010 v 19:08  • Odpověz
Lucíku, i já se přidávám k velkým gratulacím. Já náááááádhrná. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
Lucíku, už jsem ti to psala, ale je fakt boží :slight_smile:
Nás dnes pustili, ještě to teda je záživné, pořád ho to bolí, takže pobrekává a chodit moc taky nemůže, takže ho buď tahám nebo jsme opět zaktivovali golfáky. Ale snad už to bude jen dobré. Jinak z Hořovic mi ještě přišel lístek, že mám zaplatit 90 Kč za pohotovost - to si naběhli, prachy neposílám, ale dopis jo! :angry: Porodnice je skvělá, ale jinak my už jen na Motolo - i když doufám, že už to nebudeme potřebovat. Během půl roku tam být podruhé na operaci - no, snad už máme vybráno :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
Luciku máte moooc slaďoučkou princezničku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky už se moc těším na vyprávění :wink: Mooooc si to užívej!

Spion no to doufám, že dopis bude hoodně ostrej...no vůbec nevim jak bych se ve Vaší situaci zachovala :angry: I když je to asi doktor od doktora po Vašich zkušenostech asi taky budu volit raději Motol. Posíláme pofoukáníčko na jizvičku úžasňáčkovi statečnému :wink:
1. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
Spion, tak to si snad dělají ... Byla bych hodně sprostá... Bych jim to vytmavila. Fakt!!!! Ale hlavně, že je Pája už lepší a hojí se to... :slight_smile:
1. kvě 2010 ve 23:55  • Odpověz
autor
Holky na stránkách berounského deníku je Viktorka Malečková :slight_smile: , už jsem hlasovala, tak se taky přidejte :wink:
2. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahoj Luciku, strašně mooooc gratuluji ke krásné holčičce, je slaďoučká :slight_smile: a těším se na vyprávění :slight_smile:

Spion s Pájou je mi to líto, je děsný, že se nenamáhají ani moc vyšetřit takového malého broučka. Hlavně ať už je mu lépe.
3. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky, hlásíme se stále 2v1. :wink: Maličká se má k světu. První monitor u pana Dr. Ševíta dopadl na jedničku ani si nevzpomněl na besedu a EPINO. Byl moc milej. :dizzy_face: Tenhle čtvrtek jdeme znovu. Jinak se máme celkem fajn, ale to čůrání..... hlavně v noci. :angry: Pořád ještě "fungujeme" řídíme- chodíme na procházky-vaříme...atd. Maličká už má připravenou i postýlku, takže jenom se narodit. Už se na ní mooooooooooooooooooc těšíme. Když vidím tu Lucky slaďounkou Viki......už abychom to měli za sebou. :grinning: :grinning: :grinning:
Spion přejeme Pavlíkovi zdravíčko a na tu připomínku 90,-kč/Hořovice snad raději ani nebudu reagovat, admin by mi to stejně vymazali. :wink:
Teddy a Tessie jak se máte spolutěhule ??? :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:
3. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Lucíku moc gratuluju, Viktorka je moc krásná :dizzy_face: :dizzy_face:
3. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
Tak dneska mi volal pan primář z dětského oddělení z Hořovic. Telefonát trval asi tak 1/4 hodiny a výsledek - omluva a peníze za nás zaplatí nemocnice!!! :wink: Holt, včerejší dopis zafungoval.
3. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj holky,
včera jsme byli s manželem na besedě v Hořovicích. Nakonec jsem se rozhodla jít tam a ne do Prahy a udělali jsme fakt dobře. Aspoň jsem si prohlídla porodní sály a šestinedělí a byla jsem naproto nadšená. Už chápu, proč všechny mluvíte o Dr. Ševítovi. Vedl tu besedu spolu s vedoucí sestřičkou (myslím snad paní Červinková) a bylo to úžasný. Hrozně mě to uklidnilo a manžel byl úplně vyvalenej, jak vypadá porodní sál :grinning: Prej jako v obýváku :grinning:
Baruš já chodim taky pořád v noci čurat. Je to hnus.
Ve středu mi budou dělat už výtěry na streptokoka. Hrozně rychle to utíká. Můj doktor se už se mnou skoro loučil. Už se blížíme do finále a budu předána na kontroly do porodnice.
Dneska budeme montovat přebalovák a chci si do konce týdne sbalit už tašku do porodnice. Jen tak pro sichr. :slight_smile:
4. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Moc děkujeme :slight_smile: Nemůžeme se na ni vůbec vynadívat :grinning: Je sladká :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.