• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
U nás doma, jsem holt já ten drsoň :grinning: :grinning: :grinning:
A to chtěl být doktor a dokonce se i dostal na medicínu. Naštěstí záhy pochopil, že to nebude pro něj to pravé.
4. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Já teda nemusím injekce a braní krve, ale těhulení mě jaksi v této oblasti posílilo. :dizzy_face: Nám negativní Rh faktor, takže jsme chodili ještě častěji než je v těhu obvyklé. Budeme držet palečky, aby si manža nějak ještě neublížil... :zipper_mouth:
4. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
baru asi je to bříško no.. :confounded:
Jinak jak jsme byli na té besedě a ukazovali nám ty pokoje.. tak si představ že sem skončila přesně na tom 3lůžáku a můžu ti říct že mazec :rolling_eyes:
4. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
Holky, tak ještě že to už máte za sebou. Alespoň to byla fofrovka :slight_smile: A vy holky čekatelky nezoufejte, stejně to budete mít každá úplně jinak :wink: Ale všechny, krásné, jedinečné a neopakovatelné. Hergot, já bych si to dala znova :frowning2:
4. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Lucíku hrnečku dost.......... teda začíná mně chytat depka. :frowning2: To si děláš srandu. :sweat_smile: Vždyť říkali, že prvorodičku na troják nedávají. To snad ani není možný. :fearful: To jste se asi těšily domu, viď??? To je teda síla. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused:
Spion to je sice pravda, ale poslední dobou cca 3 týdny se špatné zprávy z Hořovic jenom hrnou. :confounded: Nevím, čím to je --- snad je to tím, že měli hodně porodů a doufejme, že teď bude klid.
4. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
ahoj holky,
tak sem si všechno přečetla a teda koukám :astonished:
Luci, porod teda rychlý, ale ten přístup, to by se mi teda vůbec nelíbilo..je pravda,že když sem tam ležela já, tak mi v noci taky sestřička říkala, že z toho určitě nic nebude, nejdřív mě poslala do sprchy, že to přejde a pak když už sem přišla podruhý, tak teprve na monitor a tam mi řekli, že mám jít rovnou na sál :rolling_eyes: ale já měla naštěstí před sebou ještě pár hodin, takže David to stihnul...
a na třílůžák dávají asi všechny, co sem tak slyšela, tak snad každý s kým sem mluvila,tak byl na třílůžáku...tam to musí být maso..ještě že v prosinci bylo volno, tam leželi holky na obyč pokojích pojednom

holky těhulky, proto se nenechejte vůbec odbít!!!!

asi toho holt mají dost a myslí si, že ví víc než maminy prvorodičky

Luci a jak si psala o tý holčině, že porodila zachvíli co jí převezli, nebyla to náhodou to moje příbuzná??tu taky nechávali dlouho na pokoji a pak jí převezli na sál a porodila za 20min :rolling_eyes:
5. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahoj Jitie, to jsou zprávičky co....... hned se mi tam chce. :frowning2: Nenechat se odbít --- sama dobře víš, jak to je. Někdo je v poho, ale když máš potom bolesti a všechno to okolo ještě se s nikým dohaduj. :pensive: Chjo, chjo vidina třílužáku taky nic moc. :cry: Myslím, že tam prvorodičky dávají aby jim ostatní maminy(druhorodičky) pomohly v rámci možností a sestry nemusely řešit tolik dotazů. :confused: Zítra uvidím Dr. Ševíta tak se zeptám jak se situace má. Holky těhule... dám určo vědět jak to je. :wink: :wink: :wink:
5. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Baru, to máš pravdu, v bolestech se tam nebudeš s nimi hádat..tak snad to u vás dobře dopadne!!!!!a všechny tyhle nemilé situace se vám vyhnou
tak hned na příjmu si řekni,aby ti "rezervovali" nadstandart, tedy jestli bude volnej :wink:
snad to tam je jen dočasné, když je hodně maminek, protože jinak by prestiž porodnice velice klesla :frowning2:

Baru, hlavně se nestresuj, všechno bude ok, hlavně aby maličká byla zdravá a tohle všechno se dá přežít :wink:
5. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj, taky jsem na sebe zvědavá jak budu asertivní, když tam budu sama v bolestech. :frowning2: Nicméně díky zkušenosti Lucíka se jich rozhodně nebudu ptát, jestli už je čas volat manželovi. Raději ať přijede 3x zbytečně.
5. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
Ahoj Luciku,
je škoda, že to manžel k porodu nestihl, ale zase jste to měly holky rychlé. Hlavní je, že jste v pořádku a že Viki krásně papá :slight_smile: Opravdu se vám, Luci, moooooc povedla :slight_smile: Jinak Adélka taky první týden doma celý den spinkala a plakala od sedmi do jedenácti. Myslím, že bříškem to nebylo, ona asi s tímhle problém mít nebude :grinning: ťuk, ťuk, ťuk. Teď už ale spinká mnohem méně a o to víc řádí :grinning: Zkouším se řídit tím, co nám řekla dr. v porodnici: když miminko utiším v náručí, nic ho nebolí. Když jí v porodnici díky té smolce bolelo bříško, neutišila jsem jí ani za nic. Až sestřička jí pomohla teploměrem. Takže když jí doma vezmu do náručí a ona přestane, říkám si, že to asi bude dobrý :wink: Taky vám říkali, že se do prvního roka nedá miminko rozmazlit? Začínám o tom trochu pochybovat :grinning:

Holky těhulky, neděste se. My byly na pokoji taky tři a jde jen o to, jak si s těma ostatníma maminkama sednete. První dva dny jsem tam byla jen s jednou holčinou, se kterou jsme si parádně sedly a připadala jsem si jak na dovolené s nejlepší kámoškou. Pak nám tam šoupli děsně chytrou druhorodičku a to už bylo horší. Ale já stejně akorát ležela a čučela do postýlky na ten náš poklad a to mi pak bylo jedno, kdo leží vedle mě z druhé strany :wink: Byla jsem docela ráda, že nadstandart nebyl volný, i když ta holčina byla taky prvorodička, tak jsme si vždycky nějak dokázaly poradit a nemusely běhat pro sestřičky.

V pátek je v Berouně dr. Pelikánová. Je to mlaďoučká, strašně milá doktorka. Sice jsem u ní byla jen jednou, ale když jsem si s ní promluvila, vůbec mě nemrzelo, že jsem se k dr. Ševítovi nedostala.
5. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
Jitie, jak vy se máte? Jak vám maličký roste? :slight_smile:
5. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Jitie děkuji za slova útěchy. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já vím, na maličkou se s manžou a celou rodinou moc těšíme. Tohle jsou jen takové " věci okolo". Se mnou ať si dělají co chtěj, jen aby maličká byla v pořádku. :fearful: Kojo se dá zvládnout i doma a ty tři dny to nějak přežijeme. Jen mě ty neppříjemné informace ohledně Hoř. mrzí. :pensive:
Tessie moje řeč. Manža tam klidně bude čekat, jen aby to stihnul. :wink: :wink: :wink:
Xpetu to je fajn, že ta vaše holčinka je také v pořádku a zdravá. To se tak krásně čte. :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: Co se týká pobytu v porodce... já vím, ale přeci jenom je lepší, když se člověk cítí dobře. Já nejsem žádná fifina - namyšlená ale kolikrát za život žena rodí jednou -dvakrát.... tak by trošku toho "pohodlí" nevadilo. :dizzy_face:
5. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska jsem zažila fakt krušnou noc. Od jedenácti mi tvrdlo břicho a to beru magnesium. Nijak zvlášť hodně to nebolelo, ale furt jsem lítala na velkou a bolela mě záda. Manžel spal, tak jsem ho nechtěla budit a v hlavě mi proudilo milion myšlenek, jestii se něco neděje. Ale pořád jsem si říkala, že voda nepraskla a hlavně že ty stahy nejsou pravidelný...Bylo to ale děsný, usnula jsem asi až v půl čtvrtý a budila se snad každou hodinu. Ráno jsem volala k doktorovi a ten mi zvýšil dávku toho hořčíku. Vzala jsem si tři tablety najednou a teď budu zase brát po dvou třikrát denně. No ale teda fakt síla :unamused:
Říkala jsem si, jestli jsem si něco nevsugerovala, jak vás tady pořád čtu :grinning:
Asi hodně záleží, koho budeme mít u toho porodu. Řešit už to víc nebudu, nějak to vždycky dopadne.
5. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj Teddy, téééééééééda tak koukej odpočívat. To ti vůbec nezávidím. Mně je báječně. Maličká v noci spí a dneska mě nechala chrupkat až do půl deváté. Hlavně, že je to už dobré. Uvidíš, že bude líp. Máš pravdu, vždycky to nějak dopadne..... určitě dobře. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Teddy, to co píšeš vůbec neznám. Břicho mi sem tam taky tvrdne, ale není to vůbec bolestivé. Spíš přes den, když něco dělám nebo běhám do schodů, ale stačí mi, když si lehnu a většinou to hned přejde.
Dnes jsem volala do Berouna a jsem objednaná k Dr. Ševítovi na příští čtvrtek, tak jsem ráda, protože je fakt moc sympatický.
5. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Baruš, je prima, že holčina je hodňoučká. Ta moje v bříšku se mele jako blázen a pořád kope do žebírek. Vždycky jí musím pošimrat :slight_smile:
Tessie, já jsem to taky vždycky měla malinko a většinou to do hodinky přešlo, ale dneska v noci to bylo furt. Bylo to fakt děsný. Zítra mi budou dělat výtěry na toho streptouše a až budou výsledky, tak se taky objednám k Ševítovi. Tam jdu do jistýho. Prima doktor a ještě docela fešák :wink:
5. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Baru neděs se toho, dá se to přežít.. Je fakt, že já tam měla dvě maminy a občas byli fajn občas ne.. Nejhorší bylo že tam ani jedna neměli mimčo (jedna ho měla na přístrojích kvůli dýchaní a druhá pak pod světlem kvůli žloutence) a tak mi bylo strašně blbý aby tam Viki plakala, protože oni vždycky tak blbě koukali :rolling_eyes:

Jitie jo já myslím že to byla ona... Teda určitě.. :confounded:

Petu to se teda máme na co těšit, jeslti začne za týden víc řádit :grinning: Myslíš jako že pláče nebo se jí nechce spinkat :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Tessie tak se tam možná ještě potkáme..... :wink: :wink: :wink: :wink:

Teddy docela fešák jo... tak to nevím čemu teda říkáš pěkný chlap. Je fakt super. :sunglasses: Na oko i profesionálně. :slight_smile: :slight_smile: :grinning: Minulý týden tam byl v takových sportovních tříčtvrťákách, brejličky od Armaniho, sportovní vyrýsovaný triko a žabky... co k tomu říct.

Lucíku už je to lepší, ale když napíšeš realitu vypadá to děsivě. No jo tak to maminy byly asi nadšený. Ty mimi u sebe... No hlavně, že nakonec všechno dobrý. :wink:
5. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
jéé lucko hned jsem přihodila hlasík, ty jsi z nučic? tam já často jezdím na kole a na tenis :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
Holky Dr. Ševít je fakt skvělej :slight_smile: Když jsem tam ležela tam ležela na té gyndě tak tam byl skoro pořád a fakt šprýmař :grinning: Jednou přišel na vizitu večerní a byl tam u mě Lukáš, tak mu říká jestli může na chvilku ven a Lukáš že jo, ale že myslel že by ho třeba taky vyšetřil :grinning: Tak mu řikal že neví co na něm bude vyšetřovat ale že se domluví na chodbě. Pak vyšel ven a řiká tak co to bude kolego a lukáš že asi radši nic a on řikal "no vzhledem k tomu že čekáte miminko tak myslim že ste úplně v pořádku, já nic jinýho totiž vyšetřovat neumim" :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
jo jo z Nučic, tak se někdy zastav na kafíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
Luciku poslaly jsem Viki hlas do ankety. Je to takový andílek.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Luci, já Ti nevim, oni říkají, že ta miminka ještě nejsou vyčůraná, ale Adélka nejdřív pořád spinkala, pak už víc koukala, ale byla tiše a teď už se tedy umí ozvat :slight_smile: Jsem jí kvůli psu (aby k ní nelezla) nechtěla objednávat takové to lehátko, no už ho má objednané i s vibrací :grinning: Někdy když jí chovám a houpám u toho je hodná a někdy křičí i tak, ale dnes ráno třeba docela řádila a teď už 4 hodiny spí. Ještě počkám 10 minut a asi jí půjdu vzbudit na jídlo. Ona tedy teď posledně přibrala 300 gramů za 6 dní, tak máme povoleno nebudit na jídlo :grinning: náš malý otesánek :grinning:
Vy jste neměly žloutenku? S tím solárkem to bylo docela peklo, když musela spát na bříšku a já nesměla usnout a musela na ní celou noc koukat :frowning2:
Neboj, Luci, už včera jsem pro Viki hlasovala :wink:
5. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
Peti my žloutenku měli ale jen lehounkou, že jsme pod světlo nemuseli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dávala jsem ji pořád pod okno :grinning: No my zatim budit musíme min. každý 3 hodinky, spíš 2,5 :wink: jen v noci jí nechávám spinkat a nebudim..
Jo jo to znám, Viki je taky hodná hlavně v ruce, to skoro nepláče, jen ty večery do těch 10 pak zase ne :grinning: Myslim že jsou vyčůrané už od narození :grinning: Ale třeba ne, třeba jen chtějí cítit to maminky nebo tatínka teploučko a tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
To je krása... holky já už chci taky tu naší prdelku mít doma. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: To jsem zvědavá jestli bude také tak hodná jako ty vaše. Zítra se jdeme podívat na pana doktora, tak uvidíme co nám poví. Říkal, že kdyby se maličká narodila v termínu porodu bude mít kolem 3400gr. podle váhy v 30.tt. To bude taky taková maličká princezna. :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
luciku já si tam tudy krátím cestu na rudnou, když se mi chce sportovat a vytáhnu kolo, kde má manžel rodinu, no a s jeho rodinou tam pak jezdíme právě na tenis. :slight_smile: tam jste v nějaké té novostavbě? koukala jsem že se to tam pořádně rozrostlo, co se domečků týče.
baru neboj, za chviličku se taky dočkáš, tak můžeš taky zkusit Elišku přesvědčit, jestli by k vám nechtěla zavítat dříve :slight_smile:
5. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
ne ne, jsme ve staré zástavbě.. Když jedeš od hřiště jednosměrkou do rudný (jestli víš) tak na konci jednosměrky doleva a kousek rovně a si u nás :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Barco, na tý besedě měl doktorskej mundůr a bílý pantofle, tak to nebyl žádnej model :wink: :grinning: Ale byla s nim teda fakt sranda :slight_smile:
Lůco taky tam máš hlásek ode mě pro tu vaší princezničku :wink:
5. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Vcelko zkoušet to můžu, ale asi nebudu tak úspěšná jako Lucík. Já to tipuji na PO.10, manža má objednávku až na ČTV. 20. Uvidíme jak to dopadne. Maličká nás stejně převeze všechny. :wink: :wink: :wink: Moje mamina je pryč 14,15.5. Manželovi příbuzný 12,13,14.5 to mám naordinovaný "špuntík" . :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.