• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Lucíku o zumbě jsem už také slyšela - je to prý pěkný záhul na špíčky. :wink: Vím, že pořádají lekce v Berouně - EDEN, lekce jsou dopředu hodně zabukované. Ale je to prý velmi účinné. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kdybychom chodily alspoň jednou týdně... to by bylo super. Náš taťka pořád hlásí jak bude hlídat....tak uvidíme. :slight_smile: ---- jo a po tchýni volala naše prababi :angry:

Teddy to je dobře, že sis chrupla. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já chrupu většinou po obědě ani dnešek nebyl výjimka. Když začne maličká takhle řádit jako protahovat, že to bolí až dole - lehnu si a za chvíli dá pokoj. :grinning: Jsem moc zvědavá, co mi Dr. zítra poví. :wink:

Tessie ty jsi taky oběť..... to je boj. :frowning2: :unamused: Místo aby nás nechali v klidu tak si připadám jako zpravodajská jednotka. :zipper_mouth: Manža mi říká, že si to moc beru. Že to mám jedním uchem pustit dovnitř druhým ven. Jenže já jsem taková trouba, že nechci někoho urazit(odpálkovat). Takže dokola opakuji, že je mi dobře, máme ještě minimálně do neděle čas....apod. Nedokážu si představit ještě třeba týden dva přenášet. To už by bylo na odstřel a vypnutí telefonu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
Jo, to sice všichni tvrdí, ale asi to tak nebude. Moje mamka měla mléka hoooodně a já vůbec nepřibírala, tak se mnou skončila i v nemocnici a tam mi žačali dávat polívčičky a od té doby mi to jde víc než dobře - to přibírání :grinning: Víš jak? Pája přibíral závratnám tempem :dizzy_face: zumbička je naprosto skvělá, famózní, jedinečná!!!!!!! Luciku, pro tebe by to bylo asi nejblíž do Loděnic, tam se teď začíná cvičit v pondělí, myslím.
19. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
spion no ale ona právě teď přibrala 270g za týden.. což je dost
19. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
lucik dítě má na začátku přibrat 100 - 300 g za týden, takže přibýrá dobře, jenom jí musíš dát čas, aby nastal režim, to šestinedělí je fakt záhul, ale určitě se to už brzo srovná,
mě se Patrik budí v noci po 2 hodinách doteď a to pořád přibírá na horní hranici tabulkových přírůstků,
je fakt, že já měla v šestinedělí olympiádu, tak bylo na co koukat, vždycky jsem šla do postele a hlásila manželovi, že máme zlato a tak
jinak já byla taky hodně nepříjemná na všechny co se ptali, jsem jim říkala, že až budu rodit, tak se to dozví, a pak jsem jim volala, že v pátek mi to vyvolají, tak ať dojedou naši z Brna, oni slavili, slavili a pořád čekali na telefon a až v 18:42 se malý narodil, to už byli nervózní,
luciku a zavinuješ malou? To hodně pomáhá na delší spaní
20. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
jestli spí Viktorka zavinutá, tak jak ji tam máš vyfocenou, tak to je málo, musíš z ní udělat ruskou panenku, ono se jí to nebude ze začátku líbit a bude vřeštět, ale za chvíli pochopí, že jí je takhle dobře, ruce musí mít podél těla a fakt pevně utáhnout, uvidíš, že bude spát dýl; a všimla jsem si, že máš doma váhu, to bych schovala, akorát z toho stresu příjdeš o mlíko, já doteď kojím jen z 1 prsu, ale známá kojí pořád z obou, má doma váhu a vždycky je ve stresu, jak málo toho malý vypil, já vůbec nevím, kolik vypije a nestresuju se tím
hlavně silné polévky a já jedla denně celou tabulku čokolády, abych měla nějakou energii
20. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky...no jo už jste všechny těhulky v té poslední fázi těhulení a ta je náročká, jak fyzicky (bolení kyšký, stydké kosti, píchání snad všude, nespaní, čůrání...) tak psychicky (věčné dotazy příbuzných a známých)....Baru, věř, že tím si projde každá a je to fakt na budku. A jak jsem přenášela ty necelé dva týdny, tak to teprv byl smskový atak.... :angry:

Luci, kdybys chtěla, tak já byla u laktační poradkyně v Zahořanech v Zahořánku (www.zahoranek.cz) Je mladá, moc milá...Myslím si, že když už malá nabrala za týden tolik, že nestrádá, spíš se budí ze zvyku, potáhne si trochu mlíčka a spí. Na to mě upozorňovali i v porodnici i dětská dr. že děti si samy upraví režim a velice rádi si naordinují kojo v noci po hodině. Není to prý hled ale zvyk. Ale kdo by jí to mlíčko nedopřál, když pláče, viď? A já dala Tedíkovi flašku a už se nikdy nepřisál... :frowning2: :frowning2: :frowning2: POkud ale chceš dát flašku a mlíčka je dost, tak zkus své odstříkané než UM. A dokrmovala jsem přes malíček ze stříkačky...Držíme palce....Jo a Tedík se první měsíc budil taky tak 4x za noc a pak se to zlomilo a začal spát líp a líp. Dnes ho dám v 19h a spí bez probuzení tak do 7 ráno :slight_smile:

Teddy, spionka myslela dokrmovat po kojení. To můžeš svým mat.mlíkem, třeba co si odstříkáš a uschováš, nebo umělým (Nutrilon, Beba...) A příkrm od ukončeného 6. měsíce se myslí zavádění první zeleniny a potom ovoce...

Na všechny těhulky myslím a kdyby některá náhodou...tak držíme palec
20. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
Ježíš...těch překlepů a hrubek co jsem tam nasekala...sorry :sweat_smile:
20. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Andy já jí doma mám, ale vážím jen orientačně a nestresuju se tím, vážně.. Navíc ona toho malá vypije docela dost většinou :slight_smile:

Davlu ještě chvíli počkám, jestli se jí to nesrovná a uvidíme v další poradně kolik nabrala.. Pak se kdyžtak s tou laktační poradkyní spojím :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
Jinak si spíš myslím jestli jí nebolí bříško... Oni když pak sajou tak jim ty střeva pracují tak je jim jakoby dobře, proto chce být pořád u prsu si myslím..

Andy já jí na pevno nebalim, ona to nesnáší, musí mít pořád ruce za hlavou a běda jak jí zabalim třeba v kočáru a ruce má podél těla, to sice spí ale strašně neklidně a pořád se je snaží vyndat
20. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
Holky, všechny sem, mám horké čerstvé novinky....BARU RODÍÍÍÍÍ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....psla mi cca v 17 hod. že jí nejspíš praskla přední voda, že je jí ,,zatím,, dobře, kontrakce zátím nejsou, jen jí už pobolívá bříško. Psala to klidně, takže strach jí asi nepřepadl. Ve čtvrt na 6 už stáli před porodnicí...když bude schopna mi něco napsat, tak vám to budu za čerstva hlásit....držte palce...jde na svět další hořovičátko.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
jéééé tak to držím palce :dizzy_face:
Luci, 230g je akorát :wink: to zvládnete holky, Filip přibíral vždycky hodně a problém s tím neměl...jen teď se začal podit po 2 hodinách v noci :rolling_eyes: takže je to docela záhul, už se těším na příkrmy

a na zumbu jdu dneska poprví, tak vám pak povím, snad budu taky tak nadšená jako spionka :grinning:
20. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
Jéé, tak Baru rodí, no to je bomba, dnes jsme se viděly po kontrole u Dr. A ten jí tvrdil, že to jen tak nebude. Držíme pěstičky!!!
20. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
Jiti, pak dej info. Kamarádka té královácké cvičitelky mě taky pořád láká.... :wink:

Tess, tady je vidět, že na nějaké otvírrání a neotvírání se spoléhat nedá. Baru jen tak porodit neměla a hele, už tam funí....já byla na dva prsty táden před termínem a jak se tam Tedík držel... :wink:
20. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
Tak má po příjmu, ale je úplně bez kontrakcí. Pavlík jel domů, bude se čekat co dál, popř. ráno dostane vyvolávačku. Je tam Dr. Pelikánová...Kdo jí zná?... :slight_smile:
20. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
Jeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: davlu já ji znám... Je mladá, strašně hodná, příjemná.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jitie přibrala 270g a ne 230g :grinning: :grinning: Jasně, podej info, jsem moooc zvědavá, nejradši bych šla hned :grinning:

Baruško tfuj tfuj tfuj, ať je to brzy za tebou a hlavně ať to pavel stihne... když ho poslali domů :pensive:
20. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
Luci,sem to blbě opsala:wink:

Zumba superrrrrrr :dizzy_face: Davlu pojď s námi, v neděli jdeme do Králováku :wink:

Pelikánová je prý skvělá, teď k ní chodí švagrovka a je moc spokojená, přišla z Motola a je to manželka primáře na dětském :wink:

Barunce držím moc pěstičky!!!!hlavně ať je to rychlé a má Elišku brzo u sebe :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Jiti, pochybuju, že tu svoji velkou ale ztuhlou pr...(zadek) ještě někdy rozpohybuju do takových kreací???? :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak holky, podávám info :slight_smile: .....Baru psla v půl 2 v noci, že jí právě zavedli epidurál, že už se ty bolesti do zad nedaly vadržet a pak psala ráno v půl 8, že ....tramtarará tramtarará ....se po unavujících 12-ti hodinách stala v 5:55 h. šťastnou maminkou malé Elišky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Obě jsou v pořádku a Elís se může pochlibit mírou 3,090 kg a 50 cm. Bohužel, skejsla na trojlůžáku a navíc to bylo poslední volné místečko :frowning2:
Tak naší novopečené mamince posílám velikoui gratulaci :dizzy_face: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
A já si říkala, že se včera neozvala - stále 2v1 :slight_smile: No, tak to na ní myslíme a Davlu, podávej hlášení :wink:
Jitie, to jsem ráda, že sdílíš moje nadšení taky, abych nebyla za blbku :grinning: Ale šlo ti to, fakt :wink: Takže manželka primáře na dětském?? S tím jsem měla tu čest, jen po telefonu, ale byl příjemný. I když v této situaci mu ani nic jiného nezbývalo :rolling_eyes:
Jo, a že jsme teda stihli ten srazík než holky porodí, co? :sunglasses:
21. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
jééééé gratuluju Báře :dizzy_face: :dizzy_face: Eliška má krásné míry, jako modelka, přeju hodně štěstí a zdraví :dizzy_face:
a na třílůžáku je to asi na prd :confounded: tak šupky šupky rychle domů :wink: holky to zvládnou..

spionko, fakt to bylo skvělý, už se těším na neděli...no že mi to šlo bych moc netvrdila, sem vůbec nestíhala :grinning: ale to se časem podá, přesně jak si říkala, ze začátku jak prkno a pak už se začneš i kroutit :slight_smile:
jj, je to manželka primáře, prý jsou oba moc přijemní..to je jasný, že musel být po telefonu hodný,aspoň si to uvědomil, že udělali chybu a už se to nebude opakovat!!Halvně, že už je Pája v pořádku

srazík si dáme už s Viktorkou a Eliškou :grinning:

davlu, to právě musíš začít něco dělat a neboj, já sem nedělala nic hodně dlouho a tohle mě fakt bavilo a hlavně ty jsi tancovala, tak ti to půjde :wink:
21. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
Gratulujemeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám husinu jako blázen, tak další nevěsta na světě a navíc z Hýskova, tak to by se líbilo i taťkovi :wink:
21. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
jééééé velké gratulace k Elišce :dizzy_face: jak to hezky zvládli holky že můžou všichni o víkendu zapíjet :slight_smile:

a jinak davlu strašně kecááá :grinning: umí krásně tancovat. zumba pro ní bude brnkačka. Takový věci se nezapomínají :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
Posílám velikánské gratulace Barunce!!!!!!!!!!!!!!!!
To s tím třílůžákem je smůla. Zrovna Baru tady nedávno psala, že je v Hořovicích klid a doufala, že to není klid před bouří :wink: Tak hlavně ať jsou v pořádku a co nejdřív doma.
21. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
obrovská gratulace, tak už to mají holky za sebou, no a teď to nejkrásnější před sebou. :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
mooooc gratuluji k princezně Elišce a nááádherným mírám :wink:
21. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
ahoj,

gratuluju Barče k Elišce. Ať jim dělá jen radost :sweat_smile:

holky, s tou Zumbou mě nahlodáváte, ale, když jsem viděla video z hodiny ve Zdicích, tak si myslím, že bych to fakt nedala. Neumím vůbec tancovat:(
21. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
holky to je síla!!!! Vyřiďte mé velké gratulace Barče a její Élišce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ooooooobrovská gratulace Barče a Elišce :wink: A je to pech, já ten třílůžák měla taky.. Uf uf :frowning2: Ale holky to zvládnou a v pondělí snad půjdou domůůů :wink:

Jasně holky, už aby měla Barča a my po 6ti nedělí a dáme srazík, už se těšim :wink: A nejvíc se těšim na zumbu :grinning: :grinning: A tancovat taky neumim, ale to nevadí :grinning:
21. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak info o Baru a o Elí....musela po porodu zpět na sál kvůli velkému krvácení (zůstal jí kus placenty, tak ho museli vyndat) a ještě se zjistilo, že rodila s 2 litrama vody v močáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak Elí prý saje pěkně, tak ještě že tak... :slight_smile: Teď už je jí líp a moc vás všechny zdraví.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
Teeeda, chudák Barča, ale už bude snad všechno v pořádku...

Holky nechodíte některá bruslit do berouna podél řeky??? Po šestinedělí se tam min. 1 týdně chystám s kočárem na brusle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak se doufám přidáte :grinning:
23. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.