• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Ahoj Luci. No brusle mám, sice jsem na nich sto let nestála, ale zkusit bych to třeba mohla.... :slight_smile:

Baru hlásí, že už je jí dobře, ale domu je zítra nepustí, ´protože mají hodně žloutenku... :frowning2:
23. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
davlu budeš se přidržovat kočárku :grinning:
Tak snad je pustí v úterý... :frowning2: To už holky vydrží, pak si budou užívat doma :dizzy_face:
23. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
Tak holky....chudák Baru s Elí. Psala, že holky, co s nima byla na pokoji, šly dnes domů a má tam nějakou 30letou, ta docela jde, ale ještě je tam s nějakou 17-tiletou, prý pipina na entou, chytrá jak rádio...a za tou ještě dnes přišla máma, ožralá jak ...a pozvracela jim celej záchod. :astonished: No fakt hnus...Docela je mi jí líto, že se s dcerou sžívá v takovém prostředí... :frowning2:
23. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
Teda to jsou věci :frowning2: Koukám, že Barča si to tam užívá se vším všudy! Chuděrka. Ale divím se, že tam tu ženskou v takovém stavu vůbec pustili :unamused: Jinak na brusle tam chodím, ale já už jsem bez kočárku, takže já musím jezdit i s taťkou. Protože já si jezdím a Pája s tátou jdou prochajdou. Sama bych toho s ním moc nenajezdila :grinning:
23. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
spion tak musíš mladýmu koupit brusle :grinning:

Teda chudák Barča :frowning2: Snad už je brzy pustí :frowning2:
23. kvě 2010 ve 23:11  • Odpověz
Ahoj holky, teda Barča si to tam fakt užívá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Moc jí přeju, aby už byla co nejdřív doma. Snad tu žloutenku brzy vyléčí. Třeba už dnes.
Je tedy zřejmé, že v Hořovicích je právě dost plno, tak já doufám, že Emma ještě vydrží v bříšku. A pak budu doufat, že bude volný nadstandart, protože chytnout nějakou mladou chytrou pipinu, bych asi nedala. Přeci jen už je mi přes 30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že Barča si to v tý porodnicic pěkně "užívá."
dneska jsem už byla na kontrole v Hořovicích u pana primáře. Vše vypadá v pohodě, akorát dle ultrazvuku má malá už 4,2 kg :grinning: :grinning: :grinning: Mno ten porod bude asi zajímavej :unamused: Pan primář řekl, že kvůli vysokýmu tlaku nebudu určitě přenášet. Pokud se to nenarodí do termínu, tak se to v den termínu nejspíš bude vyvolávat.
Tessie, jak to zvládáš tyhle konce? Já jsem už občas úplně vyřízená. O víkendu mi poprvý otekly nohy (chodidla). Jeli jsme akorát na návštěvu k rodičům manžela a já chytrá jela v žabkách. Cestou jsem už musela bosky, protože jsem se do nich už neobula. Měla jsem prsty u nohou jak buřtíky a kotníky taky moc pěkný.....
Já jsem taky zvědavá, koho mi fláknou na pokoj. Fakt se divim, že pustili dovnitř někoho v podnapilym stavu :unamused:
24. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Holky, tak Baru psala, že situace se trošku zlepšila. Ožralá matka se přišla omluvit a donesla jim čokoládu, malá se griluje na světýlku kvůli té žloutence a snad už je pustí domů....

Teddy, no jo, děti od primáře jsou velký děti. Právě on mi říkal, že to vypadá na 4 kila, ale já teda ječště přenášela, takže z toho bylo ještě něco navíc. Joty konce, ty jsou horší než porod...vydržte, už je to za pár...
24. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
Hm, i můj gynekolog vypočítal před 14 dny váhu 3,5 kg, takže po 14 dnech by ten přírůstek tak nějak odpovídal....ale slyšela jsem, že je to dost nespolehlivý.....
24. kvě 2010 v 18:27  • Odpověz
Holky, vzhledem ke vzniklé situaci se stěhujeme do soukromé skupiny!!!! :wink:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nase-particka/
24. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
holky tak se jdu mrknout
24. kvě 2010 ve 23:10  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím zase do reality. :slight_smile: :slight_smile: Ano ano je to tak - pobyt v Hořovicích byl velmi náročný. :unamused: Jistě Vám Davlu zaslala podrobnosti do IP. Co se týká porodu později napíšu nějaké podrobnější info. :slight_smile: Od středy 26.5.2010 jsme doma a ohromně nám to svědčí. :wink: Tatínek je šťastný, že má holky doma - my se krásně rozkojily a užíváme rodinné atmosféry. Maličká je moc hodná, pěkně papká, kadí a čůrá. Pořád na ní koukám a říkám si jaký je to zázrak života. Přikládám fotečku z telefonu. :grinning:
28. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
Baru moc gratulujeme a vítej doma.. A šupky hupky k nám do zamčené diskuze
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nase-particka/
28. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
Baru malá je krááásná :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se přidala k vám do diskuze, ale jak se tak dívám, odsunuly jste se někam do neznáma. Mám termín 12. 6. v Hořovicích a jezdím každý čtvrtek k Dr. Ševítovi a vzhledem k tomu, že poslední týdny jsou opravdu peklo, potřebovala bych je s někým sdílet. Prosím poraďte, jak se dostat na uzavřenou diskuzi.
Díky
31. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
ahoj, už jsme dali echo zakladatelce soukromé skupiny aby tě přidla. prosím o strpení :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
alcariel, vítej! Máš pravdu, ty poslední dny jsou nejhorší. Připadá mi, že 8 měsíců uběhlo rychle jako voda, zato teď se to pekelně táhne. Taky jezdím každý čtvrtek k Dr. Ševítovi do Berouna. Je moc příjemný a sestřička taky. Já jen doufám, že tento čtvrtek to bude naposledy :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Hořovice jsou určitě správná volba, i když je tam teď údajně dost nátřesk :frowning2: Byla jsi na předporodní besedě? Ta, spolu se zkušenostmi holek z této diskuze, mě přesvědčila, že chci rodit právě tam.
31. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
Ahoj a díky!
Jasně, u mě to bylo stejný. Nejdřív jsem si našla pozitivní informace na netu a pak se jela mrknout na besedu. Tam mě zaujal Ševít a vůbec celkově přístup k porodu, takže jsem strašně zvědavá. Já jedu taky ve čtvrtek do Berouna a stejně jako ty doufám, že to bude naposledy :slight_smile: Příjemní tam jsou moc, akorát mě zaráží, že mě doktor už podruhé vůbec nekontroloval vnitřně. Ale asi to takhle stačí. Je velká pravděpodobnost, že se v porodnici potkáme :slight_smile:
31. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz
@alcariel mě to taky zarazilo, protože jsem byla zvyklá na vnitřní kontrolu při každé návštěvě Dr, ale minulý týden na mě mrknul. To jsem tam byla potřetí. Tak uvidíš, jak to bude u Tebe. Já jsem byla docela ráda, protože mi řekl, že to vypadá, že se bude dobře otvírat. To člověka hned povzbudí.
31. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
Bezva, já jedu potřetí teď ve čtvrtek, tak mi snad řekne něco víc, alespoň jestli už se pomalu chystáme. V kolik hodin máš kontrolu? Já jsem objednaná na 11. hod. a chci se Dr. zeptat, jak to vypadá se stavem. Sestřička minule taky trošku strašila, že prý mají teď dost narváno. Nicméně já se vyhodit nenechám, protože pojedu až z Unhoště :slight_smile: Takže i kdybych si měla dřepnout před vchod, nikam jinam nejedu.
31. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
@alcariel já mám kontrolu až na 14.30 jako poslední, taky se budu ptát na stav. Mám ještě posichrovanou Bulovku, protože manžel tam zná ředitelku, ale raději bych ty Hořovice samozařejmě. Já budu určitě nejdřív volat. Poslední info mám z pátku a to bylo stále narváno. Přece to jednou musí polevit, no ne??
2. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
@tessie79 já nemám žádnou další variantu a právě si říkám, jestli by nebylo lepší tam rovnou dojet, že by jim bylo hloupý odesílat mě jinam. No snad to trochu opadne. Každopádně já bych už rodila klidně hned, jen aby to už bylo za mnou :slight_smile:
2. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
@alcariel moje řeč, to čekání je nejhorší. Já si myslím, že pokud budou mít stop stav, a usoudí, že máš ještě do porodu nějaký ten čas, tak Tě stejně pošlou jinam. Mně osobně připadá lepší předem zavolat a ušetřit si tak zbytečnou cestu. Mám to asi 40 minut jízdy. Ale já doufám, že to tak horké nebude.
2. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
@tessie79 Budeme doufat :slight_smile: Já to mám přesně 35 minut a budu se modlit, aby nebyla zacpaná dálnice... Jsem moc a moc zvědavá na zítřejší info, i když popravdě jsem doufala, že už budeme mít po. Uvidíme :slight_smile:
2. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
Ahoj holky, to je jako naschvál, když už si konečně najdu diskuzi, tak debata zanikne :slight_smile: Porodil už někdo další? V Hořovicích hlásili, že je nás "čtyřicítek" docela dost, nicméně žádný stop stav se rozhodně nechystá.
6. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
alcariel ahoj :wink: Porodila teddyx2 krásnou holčičku :wink:
Co ty? Jak se cítíš?
10. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
alcariel, jak to napsat :unamused: Naschvál to určitě není, ale vzhledem k tomu, že jsme zde byly dost pod drobnohledem a začalo se to dost obracet proti některým z nás, tak jsme se rozhodly přemístit. :zipper_mouth: Je to tu volně přístupné, každý si sem může psát své názory a přestože naše zkušenosti s porodnicí byly dobré,nadšené a spokojené, jim se to moc nepozdávalo. :sunglasses:
10. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj, škoda, každopádně já už to mám taky za sebou :slight_smile:
17. čer 2010 v 16:53  • Odpověz
Ahoj holky, taky se chystáme do Hořovic - ještě tedy je tak 27 dní čas..ale už sem koukám, třeba se s někým z vás potkám:wink:
ten stop stav mě děsí, snad to nebude tak hrozné aby někoho odmítli..
4. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.