• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
baru u nás to zase chodí tak,že je dost možné že tě přijmou, ale nakonec ti zavolají, že přišel někdo jinej a poskytl jim velký sponzorský dar... Takhle na férovku.. Stalo se to známému :frowning2:
13. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ty brďo, to je síla. :unamused: Hold penízky vládnou světem. :zipper_mouth: Minulý rok se tu narodilo opravdu hodně dětí, ale předpokládám, že když budeme květnový, tak v září nastoupíme. Vždyť je to úplně ostuda. Před 3 roky se školky rušily a prodávaly, teď je zase nedostatek. Je pravda, že to budu asi zase jenom chvilkové cca 5 let - až skončí babyboom ale stejně.... No nic, tak už dost. Jak říkaly holky nebudeme si kazit náladu, když si je ještě nosíme hezky v bříšku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
13. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
baru jo to je síla... to ať radši řeknou že neni místo než tohle.. Navíc známý tady bydlel od malička a oni dali přednost nějakýmu přistěhovalýmu pražákovi :frowning2:
13. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
Holka, co tam máš schovaný, nevíme, ale 100%ní to není nikdy. Radši bycj počkala ještě na 3.utz, holka v modrém ujde, ale klučík v růžovém...božínku...
13. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
Měla jsem TP 26. a malá se narodila už 10., jinak když jsem nastupovala 30.8. do nemocnice tak na UTZ mi jí navážili 2980g a při porodu měla 2900g :slight_smile:, jinak odhadovaná váha byla 3,5kg tak jsem byla ráda že je maličká. Epi-no jsem neměla a zvládla to bez nástřihu a šití, jenom jsem masírovala hráz. Luci já žila asi až do 6. měsíce že budeme mít kluka :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
No jo Lucíku, je to boj. Nám se sem nastěhovalo taky hodně lidí - nejenom pražáků. A kafraj i do obecních věcí, všechno tu náš OÚ dělá špatně...apod. Je to děsný. Je samozřejmě lepší vědět na čem si,než takovýhle lumpárny.
A kočárek v kombinaci s oranžovou je hezký - odpadnou nervíky kvůli pohlaví.. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
13. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Lucíku zbytečně se nestresuj. :dizzy_face: Davlu má pravdu. :wink: Mám kamarádku a ještě 14 dní před porodem měli na 100% Karolínku a 14dní před porodem z toho na 200% byl chlapeček. Barviček na kočárek je přeci hodně. :wink: :slight_smile: :slight_smile: Hlavně, že jste zdravý!!!
13. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Tak nám 3x potvrdili kluka. Už při prvním UTZ jem o tom neměla pochyb. Dr. mi říká a teď vidím, co to je a já mu říkám, díky, říkat mi to ani nemusíte, protože to by poznal každý. Proste pindísek a kuličky přes celý monitor :grinning: :grinning: :grinning: Tak kdyby mi řekli na dalším utz holka, tak bych jim nevěřila :grinning: A jaké bylo to jméno pro chlapečka luci?

Baru, už se to blíží.... :slight_smile:
13. led 2010 v 15:34  • Odpověz
HIPI, prosím, teď mimo téma děti. Nemáš doma kazety z tancování? Z toho letňáku, jak jsme tancovali pavouka a mumii. Já to půjčila kamarádce a ona mi to ztratila a já tak teskním po tom, juknout se na svá mladá a bezstarostná léta... :wink:
13. led 2010 v 15:36  • Odpověz
davlu Matyáš, ale bude to Viktorka a tečka :grinning: :grinning: :grinning: Já tam minule taky viděla to "kávové zrno" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To chlapečci asi nemívaj ne :grinning: :grinning: :grinning: A tahle dr. řekla že to je fakt jen tip
13. led 2010 v 16:40  • Odpověz
tak kočár objednán :wink: Nakonec ten červený. Je to klasická červená, hezká, ne holčičí, prostě červená :grinning: Tak tu by mohl mít případně i kluk :grinning:
13. led 2010 v 18:30  • Odpověz
autor
Jasně - můj manža by bral červený teda červeno bílý - slavista bláznivej, ale když holky můžou jezdit v modrém, proč by kluk nemohl v červeném. Myslím, že je to o.k. Ta růžová by byla ale fakt divná :grinning: Tak Báro?????
13. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
spion :grinning: jo kluk v růžové by byl divný, to je fakt, ale bude to prostě holka a tečka :grinning:

Baru tak nás nenapínej, kde se flákáš :dizzy_face:
13. led 2010 ve 21:28  • Odpověz
Jdu se taky podívat co Baru...se někde s manželem tetelí radostí a na nás prdí...čekámééééééé :grinning:

Luci, červený bude krásný. :slight_smile:
13. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se až teď protože jsme museli ještě zaskočit k rodičům. :slight_smile: Pan doktor byl moc příjemný, maminy se nemohly vynakoukat. Tatínek je spokojený. .... dobře nebudu napínat. Miminko je v naprostém pořádku, alspoň co bylo možné zjistit. :grinning: A pohlaví mimi ......................................tadáááááááááá na 90% holčička. Pan doktor se nenechal zvyklat. Říkal, že je to úplně jasný. :dizzy_face: V pátek jdu ještě ke své doktorce. Tak to zkusím ještě na ní, aniž bych jí řekla výsledek - schválně co mi poví. :wink:
13. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
Tak gratujulůůůůů...a zklamaný jste nebyli viď. Tak bude mít velká ségra Šárka malého brášku Pavlíka...hlavně že jste ok... :slight_smile: :dizzy_face:
13. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
baru tak moooc gratuluju :wink: :wink: :wink: 90% je dobrý...
Ale vidíš my měli 98% a taky nás ten dnešní tip zvyklal :grinning: :grinning: :grinning: Ale věříme tomu co jsme viděli, takže to bude Viktorka a je to :grinning:

Ale určitě jste zklamaní nebyli viď :wink:
13. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Holky, co Vám mám povídat. :wink: Maminy zaslzely i taťka asi uronil, já možná taky ale abych pravdu řekla tak nevím jestli radostí nebo beznadějí. Já vím, že je to ode mě ošklivý. :fearful: Ještě pořád tomu nemůžu uvěřit. Jsem samozřejmě strašně sťastná, že je mimi v pořádku. :slight_smile: :wink: Pan doktor prohlédl opravdu všechno, co šlo. Zatím si zvykám. :wink: Raději bych dala jméno Eliška, ale musíme se domluvit s taťkou. Když mi to potvrdí i doktorka - holčičku v pátek, tak už s tím budu smířena asi na 100%. :grinning:
13. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
baru já slzela málem dneska, taky beznadějí :grinning: Tak sem byla přesvědčená o té holčičce a ona mi to takhle zkazila :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
Já si byla tak jistá, že je to chlapeček. Jsem samozřejmě moc ráda za to zdravíčko. Budeme muset mít hold ještě jedno mimi, ono se to povede. :wink: Já si zvyknu. Už vymýšlím co maličké koupím. Musíme trochu dohnat ty holčičí oblečky... :wink:
13. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Holky prča bude až se Lucíkovi narodí chlapeček a Baru holčička. Pak si to jen vyměníte a budete spokojený obě...nééé, teď vážně. Ať máte obě, co máte (budete mít), tak to budete milovat a ani by vám pak nepřišlo, že jste chtěli v koutku duše něco jiného...David si trošku víc přál holčičku, a dnes bysme jí nechtěli... :wink:
13. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jo, a holčičky bysme tady potřebovaly, protože je tu převaha klučíků. Zatím jen Leonina má holčičku, jinak já, Jíta, Spion, Hipina...kluky... :slight_smile:
13. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
davlu se nesměj :grinning: Mě je to samozřejmě jedno a vím že to mimčo budem milovat tak nebo tak. Ale mě všichni říkali že to bude kluk, tak jsem s tím byla smířená a těšila se na chlapečka a ona mi pak řekla 98% holka :grinning: Tak sem byla šťastná a teď tohle... :grinning: Ale ona ta doktorka dneska (jestli to vůbec byla doktorka, dle mýho to byla jen sestra) byla fakt divná.. Na netu píšou že nejlepší termín na 3D je od 22tt do 24tt a ona mi řikala proč sem tam tak brzy, že nejlepší je to od 26tt do 28tt tak nevím :grinning: Prostě je to holka a basta :grinning:
13. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
Já už to trochu rozdejchávám. :wink: Mám srovnámí u Lenky B., mít holčičku má i své výhody. Jen jsem to trochu nečekala. Ještě si to nechám potvrdit v pátek, ale vnitřně už to zvládám. Hlavně, že jsem se nerozbrečela. Děkuji za podporu. Já vím, že potom až se mimi narodí je to úplně jedno. :slight_smile:
13. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
Davlu ale jak jsem psala skoro do 6. měsíce jsem žila s tím že budeme mít Lukáška a byl to docela šok, když mi řekli, že to je holka jak vyšitá. Docelo dlouho mi i trvalo než jsem se s tím smířila, až jsem si pro sebe říkala jestli je to normální, pak ale jsem byla hrozně šťastná a moc se na Naty těšila a teď bych neměnila, jsem moc moc ráda za holčičku. Akorát teda poslední týden mi dává zabrat, jak mi není dobře, tak stvákuje se spaním. V pátek šla až v půl jedenáctý, včera v deset a dnes taky ještě asi nespí, teď jsem jí dala do postýlky a je ticho ale jinak od sedmi pochoduju po bytě, protože jinak nic nezabírá a jen řve, ale jakmile se chodí tak rozdává úsměvy jak nějaký TopStar. Zítra odjíždím k našim, abych si taky trošku odpočinula. Takže vám všem přeju hezký nastávající víkend, těhulkám gratuluju k pohlaví miminek :slight_smile: a maminkám ať je ty raráškové moc nezlobí :slight_smile: . Budu vás čítat na mobilu, ale špatně se mi odepisuje, takže se ozvu asi až v pondělí
13. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Přeji krásný a klidný víkend plný odpočinku Leo. :slight_smile:
13. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
Leo hezky si odpočiň :wink:

Baru chystáš se na ten předporodní kurz do Hořovic někdy?
13. led 2010 ve 22:32  • Odpověz
Luciku, taky jsem jí tam měla. Asi jí tam měla každá , protože prý dělá jen 3D utz. Jo a jak říkáš, 22-24.tt je nej píšou ale všechny od nás z termínu byly dýl, protože je to prý fakt líp vidět. já byla v 24.tt a pak ještě 29.tt a v tom 29 to bylo jasný jako facka. :slight_smile:

Baru, jasný, když vidíš pak nějakou princeznu a uvědomíš si, že jí budeš taky mít, tak si na kluka už ani nevzpomeneš. Nebo jsi zklamaná, že nedáš Pájovi toho kluka?
13. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
hi hi, tak že bych se taky objednala ještě jednou :grinning:
13. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
Neobjednám, počkám si na UTZ ve 30tt :wink: Stejnak si myslim o tom pohlaví svý :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.