• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Partička z hořovické porodnice

(Zamčená)
4. července 2010 
Holky díky už se fakt těším, sice jen do neděle ale stačí to. Nevím kde jste byli na 3D, já byla u Švamberka v Hořovicích a říkal že je nejlepší cca 26tt, pak když už je mimi hodně velký tak je to špatně vidět. Každopádně u nás bylo vidět jen že to je holka a nic víc, takže nemáme ani žádnou fotku :frowning2:
13. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
Davlu ale tak zklamaná to se říct nedá. Jsem hrozně vděčná za zdravé a živé mimi. :slight_smile: To, že je to holčíička no jo no jsou jen dvě možnosti. Hlavně, že je v pořádku. :grinning: Teď ukecat taťku na tu Elišku, chce Šárku má svátek hned den po něm... bude to fuška, asi si losnem :wink:

Lucíku jasně, že se tam s taťkou chystáme. Určitě pojedeme. :slight_smile: Můžeme jít spolu, jestli chceš.....
13. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
červená je dobrá :slight_smile: ferrari je taky červený :wink:
13. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
lucik ty jsi z Prahy, mám doktora, který to pozná na 100% jestli chceš kontakt, pošlu IP :wink:
13. led 2010 ve 23:15  • Odpověz
Ahoj holky, naše diskuze se propadla až na druhou stránku, tak nás musím vrátit zase mezi elitu. :wink:
Dnes ráno jsem přemýšlela, jestli jsme včera v té Praze opravdu byli. Taťka nás vrátil do reality se slovy: " Dobré ráno, holky moje!" Tak a je to, už i tatínek má svou holčičku. :slight_smile: :grinning:
14. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

baru přesně takhle to chodí u nás :slight_smile: On si přál holku protože jsem mu furt řikala že kluci sou mámy mazánci a holky tátovi :grinning: Tak nejdřív nevěřil, ale pak teda řekl že jako kluka nechce :grinning: :grinning: :grinning:
My se na ten kurz taky 100% chystáme,tak tam můžem jít spolu, to bude super :wink:
14. led 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
Ježíš, to jsou taaaak krásný starosti, i když Vás naporosto chápu. Mně tenkrát říct, že je to holka, tak bych to fak obrečela :sweat_smile: Holky, my teď s tím spaním, to je děs. Předevčírem mi ruply nervy a zlískala jsem mu zadek, pak ho šel taťka jako utěšit a za chvíli slyším, že mu taky nařezal, to bylo asi po deváté, pak dlooooooouho ticho, my vínečko pohodička a ve třičtvrtě na deset - přijel mlaďas na kole!!! :grinning: Fakt bezva. Bombové období!!!!!
14. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
spion moooc hezký :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Spion tak to je bomba... :grinning: Mě včera moc nechybělo a slzička taky ukápla. Mám pocit, že jsem zažila trochu něco jako šok. Pořád tomu nemůžu nějak uvěřit, jestli to je tím, že jsme tam byli večer nebo co..... :slight_smile: :slight_smile: Zítra se to rozkřísne. Pokud to potvrdí i naše paní doktorka, tak je to jasný. :wink:

Luciku jasně, to bude super. :wink: Vezmem ty naše pyšné tatínky provětrat, ať vědi do čeho jdou. :slight_smile:
14. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
14. led 2010 v 17:34 • bara.c
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neurážej, neprovokuj".
14. led 2010 v 19:07 • lucik...
Já to už neřeším, jen jsem si celý ten článek přečetla. Je to opravdu nechutné. Jak se máte? Co bříško? Pořád hezky papáte? :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
14. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Lucíku nechtěla bys těhoteský pás na břísko. Prodávám ho v bazárku, teď je na hlavní stránce. Slouží k držení páteře a částečně ke krytí bříška. Prodávám ho za 300,-Kč. My už z něj vyrostli, dala bych ti ho za 250,-Kč na tom společném kafíčku. :wink:
14. led 2010 v 19:24  • Odpověz
A já si myslela, že tohle je volná diskuze a můžu si tu psát co chci.. Hih, evidentně nemůžu :angry:

Holky byli jste na těch testech na cukrovku? Je to velkej hnus? Já tam jdu v pondělí a obávám se že tam omdlim hlady :grinning: :grinning: :grinning: A jestli cukrovku budu mít, tak umřu, protože sem na sladkém závislák :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
chjo, tady aby se člověk bál něco napsat.. :confused: koukám, že jsme pod stálým dohledem..co kdyby jsme si stěžovali, že

jinak Baru moc gratuluju k holčičce :dizzy_face: máme tady hodně ženichů,tak teď nějaké nevěsty :wink:

spionko, tak to jsi mě pobavila s tím kolem :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Tebe poslali na testy cukrovky??? A proč ? :unamused:
14. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
jitie jo jo, dyt my budeme mít ty nevěsty právě :wink: :wink: :wink:

jinak myslim že stěžovat si nemá smysl :pensive:
14. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
baru máme ji v rodině (babičky) tak asi preventivně.

Hodíš mi sem odkaz na ten pás? To nemůžu jaksi najít :grinning:
14. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Jitie děkujeme za gratulaci. Už jsem slyšela, že je velký zájem o holčičky. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:

Lucíku aha, prý se pije nějaký nápoj a potom tě píchají do prstíku a sledují jak rychle se ti odbourává cukr. :unamused:
Na hlavní stránce, když si dáš domů se ti objeví jednotlivé obrázky. Je tam taková kulatá krabička a nebo je to v oblečení pro těhotné. :slight_smile: :wink:
14. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
baru já vím, ale nesmí se jíst 12hod předtím a pak celou dobu co tam si, takže od 8 večer asi do 10 ráno.. tak to umřu :frowning2:

Už sem to našla :grinning: Je to ten pás na suchý zip nebo jen ten co se navlíká?
14. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Tak to by náš drobek asi nevydýchal. :wink: Musím jíst max.v rozmezí tří hodin. Jestli je to holčička, tak to bude pěkná cvaldice. :grinning: Pás není na suchý zip, navlíká se přes hlavu nebo spodem. Je moc hezký a příjemný, ale já jsem trošku moc kulaťoučká. Můžeš si ho zkusit a klidně vrátit. :wink:
14. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
baru já taky jím pořád, tak fakt věřím tomu že mi bude zle :frowning2:
Já jeden takovýhle mám, ale chtěla sem právě takový na suchý zip, ten je čístě jen na podporu zad a bříška už když je oooobrovské :wink:
Jinak naše holčička taky bude pěkná cvaldice, já žeru pořád sladké.. Fuuuuj, prase sem :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
luci, neboj zátěžák na cukr zvládneš :wink: vypiješ sladkokyselou vodu, pak hodinu čekáš, píchnout tě do prstu a za další hodinu opět..všechny jsme to přežily, přežiješ taky :slight_smile:
já cukrovku měla a těhu s ní jde přežít, akorát bez sladkýho, záleží jak silnou budeš mít, mě třeba cukr moc nelítal, tak sem si sladký sem tam dala a nakonci těhu jsem hřešila šíleně, proto taky malý ke konci hodně nabral :sunglasses:
14. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
no tak to by nebylo tak hrozný :grinning: aspon bych tak nenabrals :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
Mě to hrozně chutnalo, všichni říkali jakej je to hnus a já měla chut si dát ještě :grinning: :grinning: :grinning: ani citron jsem k tomu nepotřebovala :slight_smile:

akorát jsem měla hlad a žízeň, to je taková nevýhoda, ale dá se to přežít. Kdyžtak trochu vody si cucnout, to neuškodí. Ale jen loknout.
14. led 2010 ve 23:29  • Odpověz
Dobré ráno, dnes se jedeme podívat na naši pani doktorku, tak nám držte palečky. :wink:
Doufám, že nám potvrdí holčičku. :slight_smile:

Luciku ja budu muset zase na krev kvůli protilátkám... - na cukrovku mě snad nepošlou. :unamused:
Až se vrátíme, dáme vědět. Připadám si jako otesánek jakmile nemám něco v papule je zle. Hned mi začne být špatně a mám hrozný hlad. Mléko teď piju na litry a ovoce se u nás ani neohřeje.
PS: Dnes odpo. dodám další fotečky do alba, podařilo se nám vyfotit bříško našeho taťky. :grinning:
15. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko,

Luciku, já byla na cukrovce teď v úterý. Testy dělali od sedmi, vzali nám krev (normálně, prý už to z prstu nedělají, ale třeba jen tady), za chvíli nám dali vypít tu sladkou vodu. Nebylo to nic hrozného, to vypít. A jak říká maja, nechali nás to i trochu zapít. Spíš jak se pak to tělo s tím vyrovnává, tak mi bylo asi tak, jako když se na noc nacpu čokoládou :slight_smile: Dvě hodiny tam čekáš, pak vyčůrat a zase krev a můžeš razit na obídek. V půl dvanácté už jsem byla o obídku :slight_smile:

Baru, moc gratuluji k hočičce.
15. led 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
Jo, tak testy na cukr - hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já nepiju ani sladké šťávy, takže tohle byl pro mě fakt mazec, ale jak píše Jíťa přežiješ :slight_smile: Holky, ten dopis si přečtu až bude čas, teď si jedeme pro Páju k babi, ale koukám, že volná diskuze, ale pod drobnohledem Karkulky. :confounded: Tak že by to FCB jistil :grinning:
15. led 2010 v 10:33  • Odpověz
spion právě, že já sladké taky nepiju... Sladké mám ráda, ale na pití jen vodu :grinning:

Petu a jak si dopadla?

Baru tak coooooooooo :grinning: ?
15. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Brý podvečír... :slight_smile:

Co nového. Načuhuju jak dopadla Baru a ona se ještě nehlásí...tak šup šup... :grinning:

Jooo, ten test na cukrovku. Pití fakt nebylo tak hrozný. U mě byl problém to vypít, protože takový objem naráz nevypiju jen tak. Jsem zvyklá loknout a dost. Ale pak jsem šla čekat do auta a taaak strašně mě pálila žáha, že jsem si chtěla strčit prst do krku a vyhodit to...ale ustála jsem to a test vyšel výborně.... :grinning:

Spion, s tím slavnostním příjezdem vašeho Páji...no to jme se pobavili. Já i manžel...úplně to vidím. Bych vyprskla smíchy.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 19:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.