• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Petr Muk

(Zamčená)
3. června 2010 
Zemřel, co vy na to??? :pensive: :cry:
24. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
co??????? :astonished:
24. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
ted to na me vybaflo při otevření seznamu. Jsem dost v šoku. Nepatřila jsem k fanynkám, co by měli jeho alba, ale jeho hlas se mi hrozně líbil. Např. v Johance z Arku mě z něj mrazilo.
Je ho škoda. Byl mladej a talentovanej. :cry:
24. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
No fakt tak to je mazec :pensive:
24. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
já trávila pubertu na Oceánu...kdo nezažil, nepochopí :pensive: :frowning2: :cry:
24. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
pantomima : ja mela kamradku, co je v puberte milovala, takze si dovecu predstavit, jaky to pro fanousky, at uz soucasny nebo minuly musi byt...
ja mela za mlada rada Beatles a kdyz umrel Harrison, tak me to sebralo hodne...je to proste kus naseho zivota...no
24. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Velká škoda člověka co uměl krásně zpívat a milovali ho spousty lidí :frowning2: :cry: :cry: :cry: ale snad mu tam nahoře bude lépe,trápení zažil mnoho. Já ho brala jako fenoména naší popíkové hudby.Péťo měj se tam krásně a zpívej s Anděly :dizzy_face: :pensive: :cry:
24. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
Myslíte že se sám zabil? Chudák manželka a dítě at tak nebo tak...
24. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
pantomima-no přesně tak :pensive: :pensive: :pensive: .
Tohle je opravdu rána,šok :frowning2:
24. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
Co já na to? Oceán byla a je moje srdeční záležitost, láska na celej život... On byl PAN zpěvák s neskutečným hlasem, vyjímečný člověk!
Těžko hledám slova, nedokážu tomu uvěřit, zatím to jen hrozně bolí :frowning2:
24. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
Já to teď četla a nejdřív jsem si myslela,že si ho snad s někym pletu :unamused: Měl krásný hlas a jeho škoda :frowning2: Jen jestli to byla sebevražda,tak mám i trochu vztek - chudák manželka a ty jeho dcery, hlavně ta malá - vždyť si tátu ani nebude pořádně pamatovat, žádný trápení světa nemohlo být tak hrozné,aby je opustil :angry:
24. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
A to se údajně chystala šňůra koncertů s Oceánem- viz fanklub na Facebooku :pensive:
24. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
autor
Fanclub OCEÁN Ted uz to muze i ven: tady se o tom pise i v tom clanku. Bohuzel vam tu radostnou zpravu uz nikdy nezdelime... *stern* :
"Dozvěděl jsem se tu strašnou zprávu před pár minutami. Nejsem schopný to pochopit, protože i když Muk bral delší dobu antidepresiva, tak ještě minulý týden jsme pracovali na návratu skupinu Oceán. P...říští rok na jaře jsme plánovali turné. Všechny staré skladby naší kapely byly připravené," uvedl pro Mediafax Jan Vozáry, lídr skupiny Oceán.
24. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
No myslím, že trpěl depresema a v depresi opravdu člověk nemyslí na své okolí:frowning2: I pro mne je to šok...je ho škoda! tak jako plno jiných lidí:frowning2:
24. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
Jojo, depky jsou hrozné...viz. Karel Svoboda a jiní umělci. Kamarádka měla deprese po porodech a pokaždé se málem zabila. To je prostě totální zkrat a rodina a okolí v tom nemůžou nic změnit. Je mi to moc líto, že umřel, ne že bych byla fanynka, ale ten hlas...myslím, že byl nedoceněný...krásnější hlas tu snad žádný jiný zpěvák nemá:frowning2: Tak snad už mu bude lehčeji a ulevilo se mu :pensive: :cry: :cry:
24. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
Deprese jsou hrozná věc....zkušenosti s nimi mám ve své rodině a bohužel i osobně..... :pensive: :cry: :cry:
25. kvě 2010 v 07:26  • Odpověz
I já patřila mezi fans Oceánu,bylo to krásné období,nostalgicky vzpomínám na plzeňské koncerty :pensive:
Petrova smrt mě šokovala :pensive: Jsou kolem toho různé polemiky,ale nejspíš to vypadá na souhru náhod a nešťastnou událost.
Je to smutné,když měl teď plno plánů :pensive:
Byl to fantastický zpěvák i člověk.
Přeji upřímnou soustrast všem jeho nebližším :pensive:
A Petrovi,ať je mu dobře tam nahoře :pensive:
25. kvě 2010 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
ssara. jsem z Plzně a vím, o čem píšeš :wink: , tenkrát bylo skvěle :grinning:
25. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
to jsou ty zákeřnosti depresí - zvlášť pokud je to maniodeprese - je to jak na houpačce a nedá se to předvídat. v Jednu chvíli se raduje, směje, svět je mu malý a druhý den je schopný si sáhnout na život. I při té nejlepší péči se démon duševních nemocí někdy nepodaří udržet na uzdě. :pensive: Škoda života :frowning2:
25. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
autor
teď píšou na netu, že se s největší pravděpodobností udusil zvratkama, že na léky moc pil, klidně to tak mohlo být, bohužel...
25. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
Tomu udušení zvratky věřím,prý ten večer pil docela dost :pensive:

Přemýšlela jsem o tom,že kdyby byl pohřeb veřejně přístupný,půjdu se tam s ním rozloučit :pensive:
25. kvě 2010 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz
Pohřeb veřejně přístupný nebude. Rodina si to nepřeje.
26. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Jeho opravdu škoda,měl krásný hlas :cry:
26. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
ahojte! ja som vyrastala na Oceane,Shalome....s manželom sme sa zoznamili cez toto obdobie,je to hrozne,depresie som zažila na vlastnej koži,pomohla mi rodina...ale toto je obrovska škoda,super spevak,krasny hlas....už nikdy taky spevak nebude...odpočivaj v pokoji Petr a rodine uprimnu sustrasť... :frowning2:
27. kvě 2010 v 07:41  • Odpověz
@pantomima - jestli jsi plzeňačka,tak pokud máš zájem,5.června je v Plzni memorium P.Muka,na Roudné v jednom klubu :wink:
27. kvě 2010 ve 14:57  •  2 děti  • Odpověz
smutný konec :cry:
27. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
autor
ssara- z Plzně jsem, ale nevím, jestli se dostanu :frowning2:
27. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
Já trávila taky s oceánem pubertu, moc velká škoda :cry:
27. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
Poslední rozloučení s Petrem Mukem proběhne pro veřejnost ve čtvrtek 3.6. 2010 v 10 hodin v pražském divadle Broadway a odpoledne téhož dne v úzkém rodinném kruhu.
28. kvě 2010 v 07:30  • Odpověz
autor
Fanclub OCEÁN Poslední rozloučení s Petrem Mukem proběhne ve čtvrtek 3.6. 2010 v pražském divadle Broadway, které bude pro širokou veřejnost otevřeno v čase od 8 do 9:45.

...Odpoledne téhož dne proběhne poslední rozloučení v úzkém rodinném kruhu.

Děkujeme všem za pochopení, podporu a projevenou soustrast.
28. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.