• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Piercingi dovolia ti?...

(Zamčená)
19. května 2009 
Ahojte.. jaa už dlho prosím rodičov abi som si mohla prepichnut bruško .. a mat piercing ale nechcu mi to doovolit prečO? :confused:
16. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
ahojky miraaa a kolik ti je let??ja jsem si mohla pupik pichnout az v patnacti..no asi mas rodice a maji o tebe strach ,nektery rodice vidi tyto ozdubky jako vulgarni,a boji se ze za chvili si nechas pichnout buh vi co,a chytnes se blbe party atak..treba to casem pochopi myslim ze ozdobeny pupicek neni nic spatneho a vypada to pekne
16. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
ja chtela tetovat i piercing a nastesti me zdravy rozum neopustil a ted jsem za to vdecna..:slight_smile:
beztak bych si dala nejakou nehoraznou blbost a co ted s tim?:grinning:
16. kvě 2009 v 16:37  • Odpověz
piercing se da vyndat...ale do tetovani bych taky nesla
16. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
pre JEUDI-sice mam 14 rokoF:. ale takk kolko báb ot už ma a mne sa to moc PAci.. ja to chcem....
17. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak to mě je 27 a cca od 20ti mám 2 tetování - nic velkého a nelituju toho. Je fakt, že teď už bych na další nešla, ale ty co mám tak nějak patří ke mě.. Pupík mě lákal v pubertě, ale nešla jsem do toho a když to na někom vidím teď, tak mi to připadá jak návrat o x-let zpátky. Myslím, že už je ta vlna pryč a teď to spíš všichni vyndávají, že to byla jen taková vlna, která už ale odešla.. Spíš bych šla do něčeho co není závislé na tom, jestli to je zrovna v módě nebo ne..Ty pupíky tehdy měli všichni, ale třeba obočí nebo perličku z boku na nos tolik lidí nemá a pro mě by to bylo originálnější.. Ale záleží na tobě - teď si ve věku, kdy se ti za rok může líbit něco úplně jiného. Já kdybych si dala všecko co se mi mezi 14-20tým rokem líbilo, tak nevím jak bych teď vypadala :grinning:
18. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
ja mam od 189 tetovani a v pohode. Ja bych zase nesla do piercingu a nevim, zda bych to v tomhle veku Mie dovolila. A dle me uz to jaksi neni in
18. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
piercingi mám dva,jeden v nose druhý v jazyku a je to podle mě menší zlo než tetování protože to jde kdykoliv vyndat a zůstane max malinká jizvička,naproti tomu první tetování jsem si nechala dělat ve 13 - dneska bych si za něj utrhla hlavu protože v tu dobu se mi líbily jiný věci než teď,druhý tetování mám od 18 a s tim už jsem spokojená.
Jsem docela zvědavá až za mnou jednou moje dcera přijde jestli jí dovolim tetování nebo piercing co budu dělat,protože s tim co mám rozhodně asi nebude brát odpověď NE :zipper_mouth: Asi jí pošlu za tatínkem :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
Myskyva - já jsem se nechala tetovat až ve 20ti a pak ve 22ti a motivy se mi líbí do dnes, ale fakt třeba v těch 14ti bych na sebe nasekala nějaké totální kraviny - tou dobou možná tak nápis Kelly Family :grinning: Takže jsem ráda, že mám takovou mamču, co mi řekla, že sice z toho nadšená není, ale je to moje tělo a ať dělám tak, abych toho pak nelitovala a nestyděla se za to.. Ale prostě až v 18ti - do té doby za mě zodpovídala ona (tetují stejně jen s povolením rodičů) a ona sama za sebe to neschvalovala, ale po té 18ce už to brala tak, že bych měla mít svůj rozum a když toho jednou litovat budu, můžu nadávat sobě a né jí, že mi to dovolila když jsem sama rozum neměla..
19. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.