• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plenky Pampers. Kupovaly jste je tady v bazaru?

(Zamčená)
15. března 2010 
Dobrý večer maminky,
toto téma se sem moc nehodí..netýká se péče o miminko,přesto budu moc vděčná,když mně odpovíte a adminy toto téma nezamčou.....děkuji moc.

Chtěla jsem se vás zeptat,jestli jste některá neobjednávala z bazaru na těchto stránkách plenky Pampers.Prodávající je nabízela za super cenu,balení 100ks plen za 199Kč.Zajímalo by mě,za jak dlouho vám přišly a jestli vůbec !!!!!! přišly.Děkuji vám moc.S.
15. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky, já nevím jestli je to stejná prodávající, ale objednala jsem je na Aukru 100ks za 199,-, prý dojdou do 21 dní, teprve je to týden, tak jsem zvědavá, doufám, že dojdou a budou to Pampersy, prý je nakupuje někde přímo u "zdroje"
15. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
Jo,to je ono...jenže už začínají být nějaké problémy..máme je s kamarádkou objednané 3 týdny a zatím se prodávající vymlouvá,že je nějaký problém u dodavatele,pak zase,že dorazilo špatné zboží,že musel dělat reklamaci...už nám psal i další zákazník,že se mu to zdá taky divné,tak proto se ptám ještě tady....
15. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
tak to je mazec, já jsem teda zvědavá, ale aukce právěže skončila 6.3., takže ještě nevím co se bude dít, no, tak jen doufám, že o své peníze nedojdeme a nějak se to vyřeší... :unamused:
15. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.