• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pleny Sleep and play.....dva druhy???

(Zamčená)
21. listopadu 2010 
Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu a vaši zkušenost.
Před časem jsem koupila v akci pleny sleep and play a to hned 3 balíky. Po otevření druhého balíku jsem zjistila, že jsou jiné, než v předchozím balení. Ty první pleny byly bez pružného zapínání a ty druhé s pružným. Když jsem kontrolovala obal, tak jsem žádný rozdíl nenašla. Samozřejmě že ty druhé jsou lepší a tak mám teď strach koupit další, že to budou ty nepružné. Stalo se to taky někomu? Nebo můžete mi poradit, podle čeho je rozeznám? Klasické pleny pampers activ baby jsou na nic, protože propouštějí vlhkost a malý má pak vlhké bodýčko. Moc děkuji za odpovědi.
5. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Sleep and play jsou, co vím, bez pružžného zapínání. Možná to byla u druhého balíku jen chyba (prostě mohli dát jiné plenky do toho obalu). Zkus se podívat i do třetího balíku a uvidíš. Jestli bude taky "nepružící" tak to byl asi nějaký omyl.
Taky používám i ty klasické pampersky, ale vlhost mi nepropouští.
5. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
ahojda, kupovala jsem dvojky SaP, ty byly pružné a 3 už nejsou, žádný omyl, tak to je. :cry:
6. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ahoj, tak to nechápu. Já jsem měla zase pružné 3 a nepružné 4. Kdo se v tom má pak vyznat??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj, běžně jsem kupovala ty pleny sleep and play bez pružného pásku. Pak jsem otevřela balík těch natahovacích kde byl byl nějaký letáček kde bylo psáno něco ve smyslu že je to nějaká vylepšená verze. Takže myslím že si narazila prostě jen na starší zásoby a časem už by v prodeji měli být jen ty vylepšené o ty pásky.
6. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
ja som tiez mala 2 pruzne a 3 uz nepruzne, takze mi tam stoji cely balik, pouzila som z nich iba jednu plienku
6. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
i já je ted mam, jedny jsou se zelenými pasky druhe s bílými
7. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Tak já jsem kupovala pořád sleep and play a najednou jsem taky měla ty bez pružného proužku a žádný rozdíl v obalu nebyl.Maj v tom ňákej bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2010 v 19:03  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.