• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Holčiny z Beremese,tak vás tady vítám..........kdo už vysadil prášky nebo je nebere???? nehlaste se všechny :grinning: :grinning:
Já vysadila tento pátek, pokusíme se až po svatbě, ale nikdy neříkej nikdy :sunglasses:
21. črc 2007 ve 22:16  • Odpověz
Zdarec Kom....teda ty seš ale rychlík :slight_smile: ...
Tak jo - já se k tobě přidávám...i když teda vlastně nevim, jestli můžu, protože jak víš, práška neberu...no ale každopádně už teď to tak nějak nehlídáme, a od září po svatbicče uvidíme, jak to dopadne.....
Jsem zpět z kina - Harry Potter....celkem fajné....ale valim na kutě....dnešk by náročný...ale příjemně :slight_smile:
Dobrou !!!!!!!!!!!!
21. črc 2007 ve 22:55  • Odpověz
A žes dneska něco neřekla, mohly jsme to probrat :slight_smile: Např já prášky neberu už rok... Bez tak je to svinstvo a já to brala 9 let. Ne že bych chtěla ted otěhotnět, antikoncepce se dá zařídit i jinak, a jak jsem dnes říkala, ještě musíme počkat, nemáme ted život moc vyřešenej, kde budem žít a tak. Ale tady na tom foru Vás budu sledovat, holky zářijový, jak Vám to s miminkama jde, a snad se nakonec za nějakou dobu taky připojím jako snažilka....
21. črc 2007 ve 22:59  • Odpověz
Ahojky, dneska jsme toho málo brobraly že? :grinning: :grinning: Já prášky už neberu dva roky, ale to neznamená , že se dva roky pokoušíme. Úplně na ostro jak se řiká pojedeme po svatbě :grinning:
21. črc 2007 ve 23:59  • Odpověz
ahooojky holky :slight_smile: tak já taky, po svatbě :slight_smile:
22. črc 2007 v 10:02  • Odpověz
akorát si tu musím upravit přezdívku :slight_smile: Lucy
22. črc 2007 v 10:03  • Odpověz
Hotovo :o)))
22. črc 2007 v 10:06  • Odpověz
Teda vy jste ale rychlíci :grinning: My tomu taky chceme nechat po svatbě volno. Uvidíme jestli to půjde. Petr by chtěl nejraději hned, ale to jsem zarazila. Tu svatbu si chci prostě užít.
22. črc 2007 v 11:18  • Odpověz
Ahojky, hlásím příchod. Pro ant jsem si byla nedávno, takže ještě 4 měsíce budu pečlivě brát. Přeci jen jsem si nekupovala zimní výbavu a nádherné lyže za plno tisíc aby mi pak někde ležely :slight_smile: To né, máme to naplánovaný. Na hory vyrazíme v únoru, v březnu splodíme nějakou fazůlku no a v listopadu se to vyloupne a další zimu můžu s klokánkem na lyže :slight_smile: Téda plánování je moje, jen nevím realizaci.
Opravdu začneme až po svatbě :wink:
22. črc 2007 ve 13:53  • Odpověz
Nazdar plánovačky :slight_smile: .
Teda to bych neřekla, že mě sem někdy dostanete a už je to tady :sweat_smile:. No, v harmonogramu života mám naplánované první dítě do 30 let. Třicetiny budou příští rok, tak uvidíme :wink: . Zatím mám HA ještě na 2 měsíce a pak se uvidí. Pořešíme to s drahou polovičkou. Jak ho znám, tak ten řekne, že včera bylo pozdě, ale já bych to viděla ideálně tak na konec příštího roku, abych si mohla sobecky zajet příští léto ještě jednou za kamarádkou do Irska :sunglasses: .
22. črc 2007 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se k vám!!
My máme svatbu 1.9.ale prášky jsem vysadila už před mesícem, každým dnem očekávám zda přijde mrška nebo se nám hned zadařilo!!
23. črc 2007 v 10:56  • Odpověz
Ahojte holky, tak se taky přidávám. My jsme měli svatbu v červnu. Chci vysadit po dovolené. Tzn. někdy září-říjen. Snad se bude "dařit" :grinning:
23. črc 2007 v 11:27  • Odpověz
Kuk - no tak to čumim...přesouváme se sem skoro všechny :grinning: ..
Petrul, já vim, ale já už to teď neřešim...abych pravdu řekla, už se těšim na září...nesnášim kondomy :angry: ....
Koukám, že to máme všechny celkem dobře naplánovaný...jsem zvědavá, kolika z nás to vyjde.... :wink:
23. črc 2007 v 11:44  • Odpověz
autor
vítám nový holčiny co z Beremese neznám a jsem zvědavá komu se zadaří první :grinning:
my kondomy nepoužíváme :sunglasses: takže prášky byly jediná zábrana.........
24. črc 2007 v 09:55  • Odpověz
Kom, no já je nesnášim, takže jsem si na plodný dny naordinovala půst....
Hehe, třeba budete mít mimíse už na svatbě..... :slight_smile:
24. črc 2007 v 11:28  • Odpověz
Tedy trošku nestíhám přebíhat z diskuse do diskuse :sweat_smile:
My taky používáme kondom a do svatby ho používat budeme. Prostě si ji chci pořádně užít. I když po včerejšku jsem byla lehce nahlodaná, nechat tomu volno. Tak nějak mě dostávají nastávající rodinky v mé blízkosti.
Ale přeci jen by jsme chtěli chalpečka a tak budeme čekat do listopadu. Uvidíme jestli se zadaří
24. črc 2007 ve 13:43  • Odpověz
Ahojky, HA neberu už od března, svatbu máme v srpnu ale zatím se nezadařilo, tak snad po ní....třeba to v září už vyjde :wink:
24. črc 2007 v 16:30  • Odpověz
Bíbuš, taky nestíhám koukat na dvě věci....ale tak tohle je spíš na rozjezd, abychom věděly, kdo všechno od náš ze "září" přeleze na MK...od září/října tady budem pečený vařený...
Já měla taky před nějakou dobou nutkánéí neřešit to, ale kdyby se to čistě teoreticky povedlo hned napoprvé, tak by mi taky ve svatební den mohlo být špatně, vim, že bych se kontrolovala a neužila si to...takže jsme to teda ještě odsunuli, no...ale už mě to fakt chytá - kolem mě je těch mimin nějak moc :slight_smile:
Ale koukám, že ty už to máš všechno propočítaný :wink: ...
25. črc 2007 v 05:33  • Odpověz
No jsem trošku ujetá. Někde na beremese jsem našla ten čínský horoskop početí. Jen z legrace jsem si ho zpětně spočítala a ono to vychází. Tak jsem zkusila kamarádky a jim to sedí taky. Tak jsme si řekli, že nic nezkazíme, když počkáme do toho listopadu.
25. črc 2007 v 07:25  • Odpověz
No to mě napadlo, že je to z toho kalendáře.....jenže já mám strach, že když to budu moc řešit, tak se do toho psychicky tak zamotám, že se na to plození potomka upnu a o to víc to nepůjde....snažim se z hlavy vytěsnit i ty myšlenky na vliv tý mojí zatracený trombofílie, ale moc se to nedaří....ach jo, proč to nemůže bejt jednodušší ?!
Ale co - nějak to dopadne :wink:
25. črc 2007 v 07:48  • Odpověz
Nazdar babuchy !!! :slight_smile:
Nás tady je, to je fajn. Hele nedomluvíme si sraz těhul - tedy až to bude aktuální :wink: ?
Sari: ségra byla ve třetím, když se vdávala a bylo to vidět. Ráno to ještě šlo, ale pak přípitek (alkohol a víno moc nepije), oběd, tancování, hry a potom trpěla jako úň! Už z tohoto důvodu - aby mi nebylo zle (je sice sobecký) jsem si došla ještě pro ant na 3 měsíce. Při mým štěstí je vysadím, jednou si vrznu a bude vymalováno :grinning: takže se jistím :sunglasses:
25. črc 2007 v 08:34  • Odpověz
Hele já si to sice hezky maluju, ale skutečnost může být jiná. Stejně se hrozně bojím, že nám to nepůjde. Už přeci jen nejsme nejmladší. Nejhorší je to jak se Petr na miminko těší už takhle hodně dopředu. Sice jsem se mu snažila říct, že se klidně může stát a nepůjde nám to. Vůbec si to nechce připustit. A to mi opravdu na klidu nepřidává. Nechám to osudu a budu doufat.
25. črc 2007 v 09:11  • Odpověz
ahojj holky pardon že sem lezu..ale jen pro bibo : taky jsem věřila tabulce...všem to vycházelo..hehe a tak jsem se těšila na holčičku a na UTZ na mě koukla vééélikej pinďa :grinning: :grinning: no nic,ale držím palce , aby ti to vyšlo..jiným to docela sedne :wink:
25. črc 2007 v 09:23  • Odpověz
izo byla jsem na tom uplne stejně. Brali jsme se v říjnu a jenom v lednu jsme meli holcicku. Jinak kazdej mesic byl v tabulce kluk, v lednu se nam opravdu zadarilo a na utz mame potvrzenyho chlapecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Když už, tak víc věřím té výměně krve...
25. črc 2007 v 09:27  • Odpověz
Bíbuš, ale u tebe je pozitivní, že už máš 2 děti..takže víš, že jsi v pořádku !!!!
Ivi, tak přesně tohohle jsem se chtěla vyvarovat....teda třeba se chráníme úplně zbytečně, ale člověk nikdy neví.....
25. črc 2007 v 09:47  • Odpověz
Iza zas taková naivka nejsem, neboj. Ale člověk nikdy neví :grinning: Mně je celkem jedno jestli holka, nebo kluk. Mám už oboje doma. Petr by ale spíš kluka. No hlavně aby se zadařilo a mrně bylo v pořádku.
Teda přiznám se, že si nedokážu představit (spíš se toho obávám) znova lítat kolem mimča :sweat_smile: .
25. črc 2007 v 10:06  • Odpověz
Tak hlásím, že další cyklus za mnou...a vypadá to, že opět vše OK...mám fakt radost :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2007 v 19:50  • Odpověz
Koukám, že máme všechny v hlavě úplně jiné starosti, co ?! Meníčka, kytičky, jmenovky...no ale ono až to bude za náma, tak se sem 100% všechny pomalu přesuneme :wink:
Já se dneska objednala na ultrazvuk, abychom zjistili, jestli mi dostatečně dorůstá sliznice...a vůbec jeslti je všechno v pořádku..tož jsem zvědavá...
31. črc 2007 ve 21:00  • Odpověz
Teda Sari ty jsi se do toho pustila docela dost zodpovědně :sweat_smile: .
Já začínám pomalu, ale jistě podléhat nenápadnému nátlaku Petra. Asi tomu necháme volno už teď :sweat_smile: . Tak jsem zvědavá.
1. srp 2007 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi mame svatbu 1. zari a hned ten den (teda spis noc) bysme se chteli zacit snazit. Uvidime, snad to pujde. Je mi 19 a nikdy jsem zadnou antikoncepci nebrala, takze verim, ze nebudou problemy:slight_smile:
2. srp 2007 ve 14:36  • Odpověz
autor
sari: no joo je poznat dcera doktorů :grinning: jak na to jdeš vědecky

markett: Vítej, tak se někdy ukaž na Září 2007 na beremese :wink:.........v 19ti mít dítě to si nedovedu představit :grinning:
2. srp 2007 ve 14:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 74
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.