• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
No, už jsem si říkala, že si taky začnu měřit teplotu, ale mohla byste mi některá nějak polopatě vysvětlit jak to funguje a jak z toho poznam ovu a případné těhotenství. Jsem v tomhle nováček a číst o tom celou diskusi, která má několik tisíc příspěvků mi přijde nemyslitelné. Budu moc ráda za pomoc. Jinak dnes jsem byla u doktorky, normální obvoďačky. Všimla si, že mám zvýšený tep, což už pozoruju tak dva týdny a říkala, že by to mohlo být i těhotenství, tak uvidíme:slight_smile:
10. říj 2007 v 10:30  • Odpověz
Sari co ti to ta teplota provádí :confused: ? Takhle divoký graf jsem ještě neviděla.
Market koukni na http://merenibt.xf.cz/index2.html je tam vše polopatě vysvetleno. Dokonce i já jsem to pochopila a dokážu se v tom trošku orientovat. No ale třeba už to ani potřebovat nebudeš :wink:
10. říj 2007 v 11:30  • Odpověz
jee, děkuji mockrát, už jsem asi pochopila:slight_smile: no, tak asi taky začnu s teplotou,ať mám o sobě trochu přehled, díky za radu:slight_smile:
10. říj 2007 ve 12:03  • Odpověz
Bíbo, to vůbec nevim....Předtím byly ty grafy úplně vzorný, ale tohle vypadá na regulérní anovulák :unamused: ...sakra, a zrovna první měsíc snažení :frowning2:
10. říj 2007 ve 12:21  • Odpověz
Sari a nejsi nějaká nachcípaná? No uvidíš v dalších dnech. Třeba se ti už bude držet nahoře
10. říj 2007 ve 12:28  • Odpověz
Bíbo, nejsem....já mívám OVU 16 - 17 den, tak se mi to třeba nějak šouplo...uvidim...ale je to pech...dám vědět, jak se to vyvíjí...
10. říj 2007 ve 12:34  • Odpověz
Tak ti budu držet palce :wink:
10. říj 2007 ve 12:55  • Odpověz
Ten teploměr si ze mě asi dělá kozy, nebo co...
http://www.fertilityfriend.com/home/199e93
To je teda mazec....fakt jsem zvědavá, jak tohle dopadne...
11. říj 2007 ve 04:59  • Odpověz
Sari to je teda ukazkově zmatený graf. No uvidíš jestli se přeci jen neumoudří. Já se zatím držím, ale je to ještě hrozně brzo.
Mám teď problém. Protože slavím narozky, tak na oslavě určitě bude alkohol. No a já teď nevím co s tím. Když si nedám, bude každý vyzvídat jestli nejsem těhotná. Když si dám a náhodou jsem, tak bych mohla zase ublížit. Musím vymyslet nějakou taktiku, ale nevím jakou :frowning2:
11. říj 2007 v 07:24  • Odpověz
Bíbo, trocha alkoholu neuškodí....řikám si, že bych se zpbláznila, kdybych se chovala pořád jako potencionální těhotná...kdybys neměřila, tak ani nevíš, jak na tom seš...takže já bych to zas tak moc nehrotila....samo jako ne aby ses opíjela do němoty, ale podle mě když si trochu dáš, tak to nebude vadit !
A vůbec, kdy bys to měla dostat ?
11. říj 2007 v 07:53  • Odpověz
Za 4 - 5 dní bych měla být moudřejší. Uvidím podle teploty, ale nějak tomu nedávám šanci :rolling_eyes:
No já jsem si to taky říkala s tím alkoholem. To mi jen tady jedna těhotná kolegyňka trochu stresuje. Radši by měla mlčet :zipper_mouth:
11. říj 2007 v 09:43  • Odpověz
Hele, mně se líbí heslo jedný holčiny z odtud...když se má to mimino udržet, tak se udrží, ať se děje, co se děje...
Držim palce, holka, ať ta mrcha mrchatá nedorazí !!!!!
11. říj 2007 v 10:27  • Odpověz
Jo to je moc dobré heslo. Ještě jen se převědčit, aby to člověk taky tak bral. Ať se snažím sebevíc, prostě na to myslím kudy chodím. A to přitom mám práce nad halvu. No nic ono to nějak dopadne.
Držmě si palce navzájem :wink:
11. říj 2007 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Na snažílkování jsme se schodli, že začneme až po svatbě. Manželský slib jsme si dali 20.července a já nedočkavka, jsem už v srpnu zbylá platíčka HA zahodila a začali jsme se opravdu snažit... No bohužel, zatím nic :frowning2:
11. říj 2007 ve 14:51  • Odpověz
Ahojky Ivuska33, klidně se přidej a nic se nelekej, že tady moc často nejsme. Sledujeme se navzájem, ale netrávíme tady celé dny :grinning:
Dva měsíce nic nejsou. Ale chápu tě. Taky jsem netrpělivá a to už dvě děti mám :sweat_smile:
11. říj 2007 v 15:38  • Odpověz
to Biba: tak to nam to cekani vychazi zhruba stejne, ze? takze uvidime za zruba 5 dni...kez bysme obe videly 2 carky, ze?
to ivuska: vitej:slight_smile:
11. říj 2007 v 17:26  • Odpověz
Marky tak co už víš něco víc?

Holky nějak se v těch vašich grafech nevyznám a začinám se strácet a zarověn mi to nahaní strach :astonished: Ale to je tím, že jsem se nad tímto ještě nepozastavila a nezačala se zajímat.
11. říj 2007 v 18:04  • Odpověz
Market uvidíme uvidíme :grinning: Já bych měla mrchu dostat 16. takže opravdu za 5 dní bych už měla vidět jak to vypadá.
Misi z toho si nic nedělej. Já na to ze začátku taky koukala jak tele na nový vrata. Postupně a pomalu jsem začala teplotou, potom jsem přidala sledování hlenu. A dnes jsem se rozhodla, že začnu i s čípkem :grinning:
Je šikovné vědět co se děje s tvým tělem. Hrozně mi pomohl a pomáhá stránka http://merenibt.xf.cz/index2.html jsou tam všechny věci hezky vysvětlené.
11. říj 2007 ve 20:37  • Odpověz
Bib dík až budu mít více času tak se na to kouknu a doufám, že i já se dostanu do tajů oplodnění. Pořád jsem žila v tom, že prostě na sebe houpnem a ono to jednou vyjde :grinning: a věci jako teplota atd. s tím přesi nemá co společného. No už jsem chytřejší a po svatbě se v tom snad taky zoorientuju.
Jinak teda doufám, že mrška nedojde a vám se to podaří :wink:
12. říj 2007 v 10:55  • Odpověz
Bib, tak to jsme na tom ale uplne stejne, teda ja to mam asi taky mit 16, ale vzdycky to mam + - 2 dny, takze muzu klidne i v nedeli nebo az ve ctvrtek, fakt nevim. To cekani me asi zabije:(
12. říj 2007 ve 13:28  • Odpověz
Vydržte :wink:
13. říj 2007 v 16:28  • Odpověz
Tak hlásím, že u mně je to jasné :angry:
http://www.fertilityfriend.com/home/1bfd50
Počítám, že během dneška je mrcha tady.

Market jak jsi na tom ty?
Sari tobě už se graf umoudřil?
16. říj 2007 v 07:18  • Odpověz
Bíbo, zrovna jsem jdu, abych se zeptala, jak to vyzerá...mrzí mě to !!!!!
No, a u mě je to takový divný...
http://www.fertilityfriend.com/home/199e93
....hlavně si myslim, že mi FF označil špatně OVU..podle mě byla až 18DC...nevim, jak se to tam ručně upravuje, ale beru prostě od tohohle dne počítám luteální fázi...dneska teplota kapku klesla, ale uvidim....
Je to děsně na palici... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2007 v 07:59  • Odpověz
No máš to pěkně rozházený. Já jsem ze všeho začala pozorovat děložní čípek. Je to přesnější než teplota. Hlavně ti oznámí Ovu dopředu a ne zpětně.
No včera jem zakopila kontryhel a budu doufat, že mi trochu upraví cyklus. Z nějakého důvodu se mi o dost prodloužil. Zatím jsem brala jen jeřáb a kys. listovou. Tak jsem zvědavá na příší cyklus.
16. říj 2007 v 08:11  • Odpověz
Viď ? dobrá horská dráha...je to k vzteku - když jsem měřila jen tak, byly ty teploty vzorný, a teď to takhle lítá...no uvidíme...není každý den posvícení, že ?!
No, já čípek sleduje tak jen orinetačně pro sebe..jako jak "vysoko" je...
Beru listovku a Elevit, takže zatím do sebe nic jinýho cpát nebudu a uvidim...
Sakra kdyby z toho snažení šel vypnout mozek :fearful: ...radši jsem řekla Tomovi, že mu nebudu řikat, v jaký fázi cyklu jsme, aby ho to nestresovalo...
16. říj 2007 v 08:42  • Odpověz
No nemaj to ty mužský jednoduchý? Nic neví a my je jěště chráníme před stresem :angry:
Taky nedokážu vypnout mozek. Nejhorší je, že tentokrát jsem měla i těhu příznaky. Prostě falešné těhu. No cvok jak vyšitý :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2007 v 08:58  • Odpověz
Já se taky čím dál tím víc pozoruju...chvíli mám pocit, že mě bolej prsa, chvíli že břicho...ale asi to taky nic nebude...
No, Tom je v klidu :sunglasses: ..když mu řikám, že mám strach, že třeba děti mít nemůžem, tak mi řekne, že jsem cvok, že prostě děti budou...
16. říj 2007 v 09:42  • Odpověz
A pak že mužský nejsou stejný :grinning: Petr říká úplně to samé. Sari ono se to povede. Musíme tomu věřit. A moje mamka říká, ať se na to teď chvilku vyprdnu, že je období chřipek a mohlo by to případně dělat neplech. Tak si možná hodíme měsíc pauzu. Je fakt, že vždycky někde něco chytnu a to by pro mimčo nebylo to pravé ořechové.
Já jsem se začala orientovat podle toho čípku, protože jsem tady natrefila na tenhle odkaz http://www.rodina.cz/clanek5211.htm a tam je všechno dost dopodrobna popsané. Jsou tam docela poučné články
16. říj 2007 v 09:50  • Odpověz
Ten článek jsem taky viděla, ale nějak detailně jsem ho nezkoumala...no tak si asi počtu večer...
Já si řikám, že teDˇbudem mít starosti s tím bytem, tak třeba...no uvidíme...kolegyni v práci se "to" povedlo po roce snažení...teď je v 6tt...
16. říj 2007 v 09:54  • Odpověz
Já vím že tři měsíce nejsou nic. Jenže člověk si to sice rozumem zdůvodní, ale to srdíčko si prostě jede svou cestou. Naštěstí tady člověk vidí, jak v tom není sám. Že je spousta holek, kterým to taky nejde. To mě trošku uklidňuje.
16. říj 2007 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.