• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
No, my se snažíme první měsíc... :wink: :grinning:
Je fakt, že když tady člověk občas čte ty příběhy, tak mi běhá mráz po zádech...ale je spousta holek, který čekaly dloho, a nakonec to vyšlo, tak proč ne my ?! Počkej, pak spolu budem vozit kočárky :wink:
16. říj 2007 v 11:11  • Odpověz
Holky tak pořád nic. Nezoufejte ono to výjde. :wink:
16. říj 2007 v 11:23  • Odpověz
Sari beru tě za slovo, že na mě počkáš :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2007 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu dlouho nebyla je tu nějaká nová těhulinka???
Já jsem včera poprvé viděla 2 nádherné tlusté čárky, byly sice jen na ovu testu ale i tak to byl krásný pocit, tak snad za 2 týdny budu moct oznámit i // na těhu testu :zipper_mouth: :wink:
16. říj 2007 v 11:41  • Odpověz
Tak to je super, gratuluji :slight_smile:
16. říj 2007 v 11:44  • Odpověz
Meggi, tak držíme palce, aby to vyšlo...
Bíbo, ty seš teda vtipálek....čekat budeš ty na mě !!!!!
16. říj 2007 v 11:58  • Odpověz
Meggi o nic jsi zatím nepřišla. Teď akorát čekáme jak dopadne Market, já jsem pro tento měsíc mimo hru :grinning:
Sari uvidíme kdo na koho bude čekat :wink:
16. říj 2007 ve 13:46  • Odpověz
No, mě dneska kolem oběda šíleně bolelo břicho, tak jsem si řikala, že je to jasný, neb když takhle začne bolet, tak za chvíli je mrcha tady...a nic...pořád si řikám, že ta OVU byla až ten 18DC, ale podle těch bolestí to vypadá spíš na te 14DC...jsem zvědavá, co zítra, jestli teplota vyskočí...Každopádně když to beru dle sebe, tak by měla mrcha dorazit až v sobotu...no ale možná, že když bdue teplota pořád hore, tak zajdu koupit test...no zajímavý to je, to vám teda povim :grinning:
16. říj 2007 v 16:06  • Odpověz
Ahoj holky, tak se konečně ozývám. Nešlo mi se sem připojit, nevím proč. Jinak zůstávám stále mezi snažilkami, takže třeba příští měsíc se nám to už povede. Ale teď jsem nastoupila do práce, takže nemám ani moc čas na mimčo myslet, tak jsem i docela ráda. Tak to máte jen pro info, abyste věděly jak to se mnou je:slight_smile:
16. říj 2007 v 19:37  • Odpověz
Ahojky Markett, takže to dopadlo jako u Bíby...ale hlavu vzhůru, ono to určo brzo vyjde !!! Musíme tomu prostě věřit !!
Jinak já mám pocit, že u mě mrcha dorazí zítra, neb jsem pročetla ten článek, cos sem ráno dala, Bíbo, a přijde mi, že je čípek výš a asi otevřený, což značí brzký přícho MS...
Takže čekáme spolu :unamused: :wink:
16. říj 2007 ve 21:29  • Odpověz
Tak hlásim, že teplota zase stoupla....
http://www.fertilityfriend.com/home/199e93
Jsem zvědavá, jak se to vyvine do soboty....
17. říj 2007 v 05:03  • Odpověz
Sari to vypadá docela nadějně, ale nemá cenu se se těšit dopředu. Uvidíš vdalších dnech. Budu ti držet palce :wink:
Market jsme na tom stejně. Teploty jdou dolů, čípek otevřený, břicho dneska bolí , ale mrcha zatím nikde. No myslím že dneska dorazí :angry: .
No včera jsem to při oslavě probrali v práci. Teď nemá cenu riskovat otěhotnění, když jsou všude začínající virózy a chřpky. Jsem dobrá v hledání důvodů, jak si zdůvodnit proč teď ne :grinning:
17. říj 2007 v 07:25  • Odpověz
Ahojky snažilky,
tak jsem si říkala, že se na Vás po dlouhé době podívám jak se to tady vyvijí a a když si Vás dočítám, tak zjišťuji, že se snažíte co to jde :wink:
Moc Vám přeju, aby jste už patřili mezi těhulky, to čekání na mrchu je hrozný že :angry:
17. říj 2007 v 08:26  • Odpověz
Ahoj novomanzelky a staronevesty, :grinning:
Jeste nedavno jsem psala, ze do Vanoc by bylo fajn splnit reprodukcni ulohu a stat se maminkou, lec zivot meni. Dostala jsem minuly tyden pracovni nabidku do jedny nadnarodni firmy na pozici Sales managera. Pro uspresneni je to prestizni pozice, na kterou (kdybych si sla za svym a nebyla hypoteticky vubec na matersky) bych si troufla tak za 8 let.. Ach jo, jsem strasne v uzkych, kdyby mne nebylo 29 a pul, tak bych do toho jednoznacne sla. Ale takhle.. Ja vubec nevim. Jezdila bych totiz nekolikrat za mesic pracovne i do zapad.Evropy a na Slovensko a drina by to vedle tech vsech firem. pozitku byla samozrejme velika. To abych MM volala z auta: "Tak milacku, priprav se, rozcvic se, za 55 minut budu u tebe a budeme mit na to 25 minut.."
Skoda, ze nejsem chlap. Maji to opravdu, ale opravdu (jak by rekl nas pan prezident)lehci. S moznosti si jit za svym cilem, moci a spolecens.uznanim. Asi do toho nepujdu,znamenalo by to zpozdeni pripadnyho otehotneni tak o dva roky, manzel je taky proti, ale ve finale je beztak to rozhodnuti na mne. Uprimne receno, kdyby zensky mely jistotu, ze se jim podari otehotnet hned a bez problemu, tak by vsechna rozhodnuti byla o trochu jednodussi, ze? Tak mi holky, drzte palce, at se spravne rozhodnu a nebudu toho nikdy litovat. Pristi tyden to musim rozseknout.

Bibova: na virozy bacha. A po zime jsou zase klistata. V lete pak komari a upaly, hele to se netrefis :grinning: Jinak vam vsem drzim palce, at to co nejdriv vyjde! :wink:
17. říj 2007 v 08:44  • Odpověz
Xaver ten závěr mě teda rozesmál :grinning: . Já se tady tak snažím a ty takhle na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tím rozhodování je to opravdu těžké. A vůbec ti to nezávidím. Já měla jinou situaci (už dvě děti mám) a pozice nebyla tak významná, ale rozhodování to bylo stejně těžké. Nakonec jsem se rozhodla pro rodinu. Mám chápavého šéfa a tak jen doufám, že se tady po mateřský najde pro mně místo. Ono když si člověk několik let pracně buduje kariéru, je složité se rozhodnout ji opustit. Musíš si sama zvážit, co tě bude mrzet víc.
Držím palce ať už rozhodnutí bude jakékoli :wink:
17. říj 2007 v 09:44  • Odpověz
Xaver, to je teda zapeklitá situace...ale pro mě by to bylo jednoznačný - rodina !!!
Ale to, jak se rozhodneš, je věc tvoje a tvého manžela...každopádně ať se rozhodneš jakkoliv, držím palce !!!!!
17. říj 2007 ve 12:23  • Odpověz
Jee Bibova a Sarihy, dekuju moc za povzbuzeni a drzeni palcu!!! No jo, kdyz ja asi nejsem na tom spravnym serveru, aby mi tady nekdo napsal, "jdi po kariere" :grinning: . Ale mate pravdu, rodina je jenom jedna a vek zrovna neceka. Kdybych mela nekdy za par let nedejboze s pocetim nejaky problemy, tak bych si to samozrejme hodne vycitala.
Bibova: se dvema detmi jsi vysmata. To je presne to, co mne minuly tyden napadlo. Ze bych na tu nabidku mela byt bud o trochu mladsi nebo spise treba uz s detma, ktery by mne tolik nepotrebovali.. Vim ale jiste to, ze nechci dopadnout jako petricetila vyzila manazerka touzici marne po prvnim diteti s nabehlejma zilama na krku, ktera chyta hystericky zachvaty pri pohledu na dets.dupacky. Ne a ne a ne.
sarihy: A i ve veku 29 let by ses rozhodla pro rodinu? Vzdyt jsem jeste docela mladounka, nebo ze by uz ne? :sweat_smile:
Diky za podporu a budu vas informovat.
17. říj 2007 ve 14:13  • Odpověz
Xaver, mě je 26 :wink: ....ale já asi opravdu nejsem reprezentativní vzorek, protože pro mě je opravdu rodina na prvním místě..počítám s tím, že po mateřský se sem do práce nevrátím a půjdu třeba učit na poloviční úvazek, abych byla co nejvís s dětmi...ale jak řikám, každá má svý tělo nastavený jinak, v tomhle směru opravdu nelze radit...bohužel :unamused: ....ráda bych ti řekla, co máš udělat, ale nejde to...
Prostě ať se rozhodneš jakkoliv, tady vždycky podporu najdeš !!!!!! :wink: :wink:
17. říj 2007 ve 14:27  • Odpověz
Xaver je to složitá situace, ale bohužel rozhodnutí je jen na tobě a ty s tím budeš muset pak žít další život. Rozhodnout se a už nepřemýšlet co by kdyby.
Já měla děti hrozně brzo. A i když mi to později způsobilo problémy v práci a rozpadlo se mi manželství, tak jsem svého rozhodnutí nikdy nelitovala.
Teď jsem se rozhodla mít v 35 letech ještě jedno. To rozhodnutí nebylo jednoduchý. Vypracovala jsem se ve firmě na docela slušné postavení. Mám teď konečně práci která mě baví a naplňuje. Přesto si myslím, že jediný dětský úsměv ti tohle stonásobně vynhradí. Je to trochu klišé, ale prostě je to tak. Ale ani tak nezavrhuji ženský, které dají přednost kariéře. Je to jejich rozhodnutí a ony si za ním musí stát.
17. říj 2007 v 15:44  • Odpověz
Bíbo, koukám, že tady diskutujeme jen my dvě :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2007 v 15:48  • Odpověz
Máme tady soukromou párty :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2007 v 16:05  • Odpověz
:grinning: No jo, to vite, ja tady porad nemuzu vysedavat, ja se mezitim drave deru za karierou a "roztacim kola kapitalismu" :grinning: . Jak jsem napsala, pristi tyden se musim vyjadrit, ale jelikoz od moji mamky a manzela neslysim zrovna aplaus na prijeti tehle pozice a nekolik mesicu pred timhle navrhem jsem ja sama uz o miminku zacala vazne premyslet a lizt na tyhle stranky :slight_smile:, tak je asi rozhodnuto. Ale urcite mne to chvili mrzet bude a uz ted mne to s..e, ze to prislo zrovna ted. Ale nic, nejak bylo, nejak bude. Ja uz mam na materskou stejne v planu dalsi aktivity (hele nesmejte se,jo???) tak ja svy ambice vybourim jinde. :grinning:
Diky za nazory a dost uz o mne, nezaslouzim si to :grinning:

sarihy: drzim palce, at te o vikendu nic nenavstivi :wink:
17. říj 2007 v 16:31  • Odpověz
Xaver to nebyla narážka na tebe. To jen, že nás tady bývalo docela dost a teď se tady naháníme se Šárkou navzájem :grinning: :grinning: :grinning:
Jo jinak mě během dne navštívila mrcha. Tak začínám nový grafík :sunglasses:
17. říj 2007 v 18:48  • Odpověz
bibova: :frowning2: tak to je skoda s tou mens. Ale asi jsi byla na to pripravena, co? Podivej se, dle my optiky na vek jsi vlastne jarni rosa. No a ja teprve poupatko v rozpuku. Takze nemusime tak tlacit na pilu :grinning: Teda ja vlastne jeste nezacla, ale vedomostne se uz pripravuju tady :wink: Jinak taky jsem se divala na stranky merenibt a jsou vyborne propracovany. Za tyden si to bud zacnu peclive procitat a sunout to do hlavy nebo taky ne, ale dost zajimavy jsou tam ty statisticky data do kdy se kolika parum podari pocit.. Vlastne pomerne optimisticky cteni..
17. říj 2007 v 19:09  • Odpověz
Tedy Xaver k jarní rose mě ještě nikdo nepřirovnal- se budu červenat :sweat_smile:
Že mrcha přijde jsem díky pozorování těla a BT jsem věděla dost přesně. Jo ty stránky jsou super.
17. říj 2007 v 19:24  • Odpověz
Dobré ranko,
tak hlásim, že teplota se drží, ael vzhledem k tomu, že mrcha má dorazi až o víkendu, to nic neznamená...
Hezký den !!!
18. říj 2007 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky, přečetla jsem celé povídání tady a rozhodla se, že se k vám přidám. Můžu? Svatbu jsme měli 8.9.2007. Na konci září jsem měla poslední mrchu (jak jí přezdíváte.. :sweat_smile: ) a přestala brát prášky. Byli jsme na svatební cestě a samozřejmě to hned zkoušeli jak se dá a teď jsem v očekávání...Asi jsem moc velký optimista, že by to hned vyšlo. Koupila jsem si ovulační testy a každý den na ně čůrám a čůrám. Už je to asi 18 den a ovulační čárky se nechtěji ukázat. Skoro už si říkám, že by už ani nemuseli a tajně doufám, že jsem třeba už těhotná. Že se nám to po HA podařilo hned na začátku cyklu. Skoro mi přijde, že mám i příznaky, ale jestli to nebude psychický... :frowning2: Včera jsem si byla taky koupit nový teploměr a začnu měřit (ty ovu testy totiž lezou pěkně do peněz...). Úplně jsem se nadchla vašema křivkama. :grinning:
18. říj 2007 v 08:53  • Odpověz
Ahojky Kami klidně se k nám přidej a jen se neděs, když se tady třeba chvilku neukážem :grinning: Občas míváme absence :sweat_smile: .
Na ty testy se koukni na www.levnetesty.cz vyplatí si je přes ně objednat, jsou tam opravdu levné. S Ovulkou si hlavu nelam, já ji mívám kolem 21 - 23 DC. Můžeš ji mít taky později. A těhu příznaky já mám po každé Ovu, prostě psychika funguje neskutečně.
Jinak držím palce, aby vám to brzo vyšlo :wink:
18. říj 2007 v 09:08  • Odpověz
Bibova: Díky moc za radu, už jsem si tedy sadu testů objednala, jsou fakt za dobrou cenu. Taky ti držim palečky, aby to brzo vyšlo..
18. říj 2007 v 10:53  • Odpověz
Ahoj Kami, vítej !!! Měly jsme svatbu ve stejný den :wink: ..
Jinak jsem koukala na ty testy, ale já doma žádnej nechci do zásoby...kdyžtak si pak vždycky koupim až to bude akutní....
Kami, ono to po vysazení prášků může být s tou MS takový všelijaký....tak zkus udělat těhotenský test....pokud bys opravdu byla těhotná, tak by se tam ta druhá čárka objevila hned.....
Každopádně držim palce, ať to vyjde co nejdřív !!!!!
18. říj 2007 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.