• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Tak - teplota se drží, ale sázim se, že o víkendu tetka dorazí...čípek skoro nanahmátnu.... :unamused: ...no nic, tak první měsíc by to fakt byla velká náhoda....
19. říj 2007 v 08:49  • Odpověz
Sari stejně jsi slibovala, že na mě počkáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My začneme od pondělka nové snažení.
Jsem se pobavila diskuzí o ovlivnění pohlaví dítěte. Hlavně mě pobavil tenhle článek http://brebarbora.sblog.cz/2007/03/20/927 . Asi ho dám přečíst Petrovi, aby věděl co dělat :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2007 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky, trochu jsem vás zanedbávala, ale už od středy čekám "mrchu" a stále nic, bolesti taky nikde a nejhorší je, že se mi z některých jídel dělá zle, nicméně tuším, že je to jen psychika - mrcha :wink: Včera jsem si dělala test a byl negativní, tak počkám do neděle a uvidíme.
Bib: s tím článkem máš pravdu, je to trochu k pousmátí :slight_smile:
Xaver: vnitřně jsem řešila podobný problém, přiznám se lákal mě postup na HR managera, která se rýsovala na obzoru a věřila jsem si, že bych to i zvládla, ale při představě, že bych mateřství musela odložit minimálně o další 2 roky a ještě nemám jistotu, že bych hned otěhotněla, tak jsem to po několika dnech přemýšlení zavrhla... Rodina je pro mě v tuto chvíli důležitější a hlavně, kdo říká, že za pár let, až budeme mít s mnaželem doma kopu dětí, ta práce nebude a možná já pro ni nebudu ještě vhodnější než teď? :slight_smile:
19. říj 2007 v 11:12  • Odpověz
Holky tak na tím článkem jsem se taky nasmála. Tak já ještě pouvažuji co budu chtít jako první jestli holku nebo kluka. :wink:
19. říj 2007 ve 12:55  • Odpověz
no tak já už se taky hlásím sem k vám holky :slight_smile:
iviska já myslela že vy ještě nechcete mimco?
19. říj 2007 v 19:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak uz merim:slight_smile: Ale jeste se v tom tak nevyznam, tak mi prosim poradte, myslite,ze to mohla byt ovulace? http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
20. říj 2007 ve 13:45  • Odpověz
Market vložila jsi odkaz na přihlašovací stránku a ne na graf. Zkus to ještě jednou. V levém sloupci najdi: Sharing/Home Page Setup a nahoře máš "Your Charting Home Page Web Address:" a to zkopíruješ a vložíš do příspěvku. Musí to mít na konci nějaké číslo. Koukni na můj odkaz. :wink:
Jaji ještě jednou tě vítám mezi snažilkama :grinning:
Jinak já teprve rozjíždím nový cyklus, tak uvidíme.
http://www.fertilityfriend.com/home/1bfd50
21. říj 2007 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky zdravím, tak zase valíte v těch vašich grafech :grinning:
21. říj 2007 ve 14:38  • Odpověz
Tak já pořád nic...teplota nahoře...dneska by měla tetka dorazit...tož su zvědav...
22. říj 2007 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky, Sari, určitě nedorazí :o)
22. říj 2007 v 10:30  • Odpověz
Holky máte někdo delší zkušenost s těma ovu testama? Já už mám 4.den slabou druhou čárku a silná nikde. A to se začala slabá čárka objevovat až 19.den cyklu což mi přijde na ovulaci dost pozdě, ale přičítám to vysazené HA.Stalo se vám některé, že jste měli slabou čárku a pak nic nebo se ta silná časem vždycky ukáže? Nemůžu se dočkat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podle teploty asi nic poznám, měřím se teprve 5.den, ale stoupá každý den.
22. říj 2007 v 10:46  • Odpověz
Sari, držím pěstičky ... určo nedorazí a ty budeš nejšťastnější člověk pod sluncem :slight_smile: držím pěstičky, ... je mám už celé fialové :grinning:
22. říj 2007 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem sem přeskočila taky z beremese - svatba byla 22.9. takže od svatební noci jsme "naostro". HA jsem přestala užívat v květnu-snad je to na pročištění dost. Teď už se jen modlím, protože jsem +/- ve dnech, kdy by se měla dostavit "teta".
22. říj 2007 v 11:48  • Odpověz
Kami, já s OVU testy zkušenosti nemám, já měřím BT...ale co jsem tak vyčetla na jiných diskuzích, tak ty testy jsou relativně přesné - pokud se objeví tlustá čárka, tak OVU anstane za 24 - 36hodin....Jak píšeš o té pozdní ovulaci, tak já jí mám tak 16.-18.den cyklu a cyklus cca 28 - 30 dnů...takže se neděs, že není OVU v půlce - často to tak nebývá...
Plabla, vítej !! Tak držím palce, ať mrška nedorazí !!!
Ivi, Lucy - děkuju moc !!!! Ale jsem skeptik - nemám totiž žádný těhu příznaky..až na občasnou bolest břicha...no uvidíme...
22. říj 2007 ve 13:32  • Odpověz
Dobré ranko,
tak jsem z toho tak zpitomělá, že jsem si dneska ráno dělala test....a nic...co se divim, vždyť jsem to čekala...teplota je ale pořád nahoře....
http://www.fertilityfriend.com/home/199e93
Tak já teda nevim....
23. říj 2007 ve 04:40  • Odpověz
ri jak tak koukám na tvůj graf, máš tam jeden den vynechanou teplotu, tak jestli nebyla OVU až toho 20DC. Uvidíš v dalších dnech. Doufám, že se pletu a mrcha nepřijde :wink:
Kami já OVU testy taky nepoužívám. Měřím jen teplotu a sleduji čípek. Ale jak říka Sari, testy jsou dost přesné. Vydrž. Já mívám ovu tak kolem 22DC. Tak ještě vydrž.
Plabla vítám tě tady. Držím palce, ať mrcha nedorazí :slight_smile:
23. říj 2007 v 08:15  • Odpověz
Bíbuš, já ten den měřila - to je taková ta ulítlá teplota 37.1..nechala jsem jí tam, ale zaškrtla jsem, aby jí FF nebral.....Já spíš sázim na to, že dorazí....
23. říj 2007 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Sari NEDORAZÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!! Nesmí :wink: myslím na tebe a držím pěstičky
23. říj 2007 v 09:07  • Odpověz
Sari uvidíš, nech tomu ještě tak tři dny a budeš moudřejší. Prostě nás ta teplota občas takhle nervuje :angry: . Ten graf nemůže být ukázkovej, aby se člověk nestresoval. To by bylo moc jednoduchý :wink:
23. říj 2007 v 09:17  • Odpověz
Tak jsem si myslela, že mrcha dorazila, ale nic...jen tak trochu nahnědlej výtok, ale jen malinko..tak já fakt nevim....a břicho mě trochu bolí, ale nevim, jestli jsem si to nevsugerovala, prsa mám nateklý, ale nebolej, ksicht jak puberťák...já fakt nevim, co si o tom myslet...spíš tomu nevěřim, ael co si budem namlouvat - červíček hlodá a hlodá....to jsem teda zvědavá....
23. říj 2007 v 09:30  • Odpověz
holky skoro nevím o čem mluvíte, ovu testy - ani nevím jak se to používá-tuším na co jsou, navíc panikařím a asi je ještě brzo - to že by se to event. první měsíc nepovedlo (zatím ještě mrcha nedorazila i když dnes mám naprosto jasné "mrší" indikace). nejhorší je, že Tomáš (nevím jak to máte vy doma) ale je téměř vzteklý, že nenechávám věci "na přírodě přirozeně plynout".
23. říj 2007 v 09:38  • Odpověz
Plabla, já měřím akorát BT..začala jsem ještě před snažením, abych věděla, jak na tom jsem, a teď mi to nedá nesledovat, jak jsem na tom..je to celkem zajímavý...
Jinak já manžovi na začátku oznámila, že mu nebudu říkat, v jaké fázi cyklu jsme, aby se chudáček nestresoval...to, že měřim BT, mu ale fakt nevadí !! Řekni tomu svýmu manžílkovi, že to, že měříš BT nebo děláš OVU testy není nic proti přírodě - akorát máš přehled, jak na tom jsi...
23. říj 2007 v 09:46  • Odpověz
Sarihy: no já jsem panikář jako z učebnice takže to všechno prožívám a přemrštěně reaguju a tak, tak to jen na "obhajobu" mého manžela. :slight_smile: každopádně musím prostudovat ty techniky atd. kolem OVU testů a měření BT - nemám v tom ani teoretické znalosti.
23. říj 2007 v 09:50  • Odpověz
Plabla, tak koukni na tyhle stránky: http://merenibt.xf.cz/
vytvořila je jedna holčina z MK a je tam úplně všehcno o BT... :wink:
23. říj 2007 v 09:53  • Odpověz
Sarihy díky - už se snažím vyčíst i něco z těch grafíků co máš na stránkách. A propo-mohla bych se vetřít do vaší skupinky/tabulky snažilek ?
23. říj 2007 v 09:54  • Odpověz
No jasně - napiš mi jméno, od kdy se snažíte a kolik dětí byste chtěli...a budeš tam vcukuletu :wink:
23. říj 2007 v 09:56  • Odpověz
Pavla, od 23.9.2007 a chtěli bysme 2-3
23. říj 2007 v 10:00  • Odpověz
Blani, seš tam :wink: :wink: :wink: ..tak doufám, že budeš brzo "zelená" :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
23. říj 2007 v 10:13  • Odpověz
Pavlo neboj, já jsem docela kliďas, ale když se blíží mrcha, tak panikařím jak malé dítě. Minule jsem si vzorově vsugerovala těhu příznaky :sweat_smile:
23. říj 2007 v 10:13  • Odpověz
Marti díky-už si připadám jako blázen, když už pomalu mluvím s bříškem, které třeba ani není. Netušila jsem, že mě to takhle sebere-ale jak už jsem psala-jsem děsný panikář a všechno přeháním tzn. když venku zafoukne vánek pro mě je to min. uragán a teď si představte když chci být těhu - chudáci lidi v okolí :sweat_smile:
23. říj 2007 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.