• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Blani, to já s bříškem teda nemluvím, spíš se pořád pozoruju a lítám na záchod, co ta mrcha...
Ale neboj - myslim, že rozhodně nejsme jediné...když se ženská rozhodne mít dítě, tak na to chtě nechtě myslí a pozoruje se...takže klid...snaž se na to nemyslet, ono to přijde, až bdue ten správný čas !!!
23. říj 2007 v 10:44  • Odpověz
Sari to se tak hezky poslouchá :slight_smile: Problém je, že mozek tyhle dobře míněné rady nechce akceptovat :rolling_eyes: No jdu volat na gyndu a objednat se na prohlídku. Samo že jen takovou preventivní :grinning:
23. říj 2007 v 10:56  • Odpověz
Bíbo, vždyť víš, jak to beru já... :grinning: :grinning: ..úplně stejně jako ty :grinning: :grinning:
23. říj 2007 v 11:13  • Odpověz
tak jsem si pročetla v letu ty stránky co mi poslala Sarihy - díky za ně... no a zjišťuju že nevím zase nic :sweat_smile: ono už jen určit MS když si to chodí jak chce +/- týden je docela kumšt a tak chodím co chvilku na wc a kontroluju a zatím se jen raduju a dochází mi, že jsem teprve cca na začátku těch mých proměnlivých period, takže ještě tak 7-10 dnů takových nervů...
23. říj 2007 ve 13:27  • Odpověz
Blani - od toho je právě to měření BT...ovulace se může +/- posouvat, ale ta fáze po je vždycky stejně dlouhá...takže podle toho v pohodě odhadneš, kdy máš tetku čekat/nečekat....
23. říj 2007 ve 13:43  • Odpověz
no jo ale já se bojím že pak budu jako napruženej drát - druhý cyklus měření a budu ťukat na hodinky u postele a hulákat - tak a TEĎ :angry: :grinning:
23. říj 2007 ve 13:55  • Odpověz
To právě vůbec nervozní nebudeš..protože budeš vědět, kdy tu mrchu máš čekat...takhle seš nervozní třeba týden a netušíš....ale to říkám, jak to mám já....
23. říj 2007 ve 14:01  • Odpověz
Tak Bíbo, následuju tě :angry: ...
http://www.fertilityfriend.com/home/199e93

Tak snad příště :wink:
23. říj 2007 ve 14:17  • Odpověz
ahoj holky tak hlásím prozatímní úlevu - mrcha pořád nikde.
24. říj 2007 v 09:03  • Odpověz
Tak držím palce, aby to vyšlo aspoň tobě. My si dáme s Šárkou repete :grinning:
24. říj 2007 v 09:13  • Odpověz
Bíbo akorát čtu ty stránky co jsem včera studovala o BT - a právě článek "jak být v pohodě" a zjišťtuju, že kdybych si dokázala vsugerovat aspoň pětinu toho, co se tam píše, tak mám snadnější život vůbec-ne jen s pokusama o těhu. :sweat_smile:
24. říj 2007 v 09:20  • Odpověz
autor
čau snažilky, jsem sem musela :slight_smile: mrknout se jak jsme přibyly
24. říj 2007 v 09:26  • Odpověz
Kom ahojky, rozrůstáme se pomalu, ale jistě. Máte vybraný hezký jména.
Pavli to já taky. Vždycky na začátku jsem absolutně v poho, ale po ovulce začnu mít nervy. A můžu se snažit sebevíc na to nemyslet
24. říj 2007 v 09:37  • Odpověz
autor
mi to přijde šílený a furt tomu nemůžu uvěřit, že se nám to poevdlo tak rychle když vás tady čtu asi bych na to taky hodně myslela :sunglasses:
24. říj 2007 v 09:40  • Odpověz
autor
holky a co nějaká dovolená :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam se většinou děti povedou jedna dvě :grinning:
24. říj 2007 v 09:41  • Odpověz
Kom, tys mi normálně ukradla klučičí jméno :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ..........
Bíbo, no jasně, vždyť jsme se dohodly, že na sebe čekáme, ne ?!
24. říj 2007 v 09:43  • Odpověz
autor
Sari nekecej :grinning: tohle jméno už máme v mysli dlouho.....vlastně jak se narodil kamarádce syn....tomu už budou v prosinci tři :slight_smile:
24. říj 2007 v 09:45  • Odpověz
Klárko máte krásný jména - necháte si říct pohlaví až to bude už zřetelnější ?
Bíbo to je ten důvod proč se zatím zdráhám s měřením a zapisování BT :confused: -přesně jak to psala ta kočka tady http://merenibt.xf.cz/ - u mě by se to změnilo na hon v určené dny a místo radosti by byla povinnost a stres - jsem toho schopná :frowning2:
24. říj 2007 v 09:45  • Odpověz
Kom - ptáš se na dovolenou, tak naše svatební cesta začla skvěle. V sobotu svatba, v úterý přišla mrcha a ve středu jsme odlétali... ale dovolená jinak byla skvěěělááá
24. říj 2007 v 09:46  • Odpověz
autor
plabla: no manžílek by to chtěl vědět, já nějak váhám, ale proč ne :grinning: jestli se ukáže.....si myslím, že to bude pindík
24. říj 2007 v 09:47  • Odpověz
autor
plabla: no to je pech :grinning: :grinning: tak třeba prodloužený víkend, kde člověk přijde na jiný myšlenky
24. říj 2007 v 09:48  • Odpověz
Kom - je v plánu vánoční výlet do Německa na ty jejich trhy - sice jen jedna noc, ale někdy stačí, no ne ? :wink:
24. říj 2007 v 09:49  • Odpověz
autor
plabla: no to je ideální, jiný prostředí, hezký dojmy a dobrá nálada....jen nahrává k plození
24. říj 2007 v 09:50  • Odpověz
No víš co, tohle jméno se hodí k mýmu vysněnýmu holčičímu.... :wink:
Kom, my to prošvihli těsně před svatbou...ale já se z toho fat nehroutim...až to bude, tak to bude...teD´budeme mít starosti s tím bytem, takže třeba...nechci na to myslet....
24. říj 2007 v 09:54  • Odpověz
autor
pokud teda spermijky nebudou zmrzlý nakost :grinning: :grinning: :grinning: trošku odlehčíme ne
24. říj 2007 v 09:54  • Odpověz
Kom :grinning: :grinning: ..tobě se to směje, co ?!! :wink:
24. říj 2007 v 09:56  • Odpověz
autor
sari no právě a třeba to vyplyne samo :wink: budete myslet na byt a na vánoce atd.
autor
no musím vás nějak rozveselit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kom my jedeme tenhle víkend do Krkonoš, ale máme blbé datum. Ale stejně, jsem nějaká nakřáplá a tak to asi chvilku necháme být.
24. říj 2007 v 09:57  • Odpověz
Já vim...seš hodná !!!!!!!!!! Já jsem ale nejvíc veselá, když vim, že ty i mimčo jste v pořádku !!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
24. říj 2007 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.