• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
autor
bíbo: jedete bez dětí?
24. říj 2007 v 09:58  • Odpověz
autor
sari: no včera jsme si četla nějaký info o těch nevolnostech....a kdo jima trpí je v podstatě bráněný proti samovolnému potratu a způsobuje to zvýšená hladina HCG hormonů.....jich mám asi opravdu hodně(už na testu to bylo znát)
24. říj 2007 v 10:00  • Odpověz
No vidíš !!! takže až ti bude zase nevolno, tak si na tohle vzpomeň a hned ti bude veselejc !!!!!!!!!!! :wink:
24. říj 2007 v 10:04  • Odpověz
autor
no vono i tak tělo se brání proti nechtěným látkám :wink: něco zbaštím k obědu a to vydrží a vyhodím odpolende to co jsem měla k snídani :grinning: fakt divný, ale je to tak

mě tak napadlo, co třeba neměřit si BT a nehlídat tak OVU a sexíkovat co to jde....z lásky a né proto,že chcete plodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2007 v 10:06  • Odpověz
autor
Sari: a jaký máte jméno pro holčičku....jsem zvědavá :sunglasses:
24. říj 2007 v 10:07  • Odpověz
holky víte co mě jediné teĎ momentálně uklidňuje, že jestli to nevyjde, bude to lepší, protože kdyby to vyšlo, bude prcek ve znamení lva a já jsem taky lev a jak pravil můj manžel - dva lvy v jedné kleci fakt už asi nevydržím :grinning:
24. říj 2007 v 10:07  • Odpověz
Kom ne jedeme v plné polní, ale budeme mít samostatný pokoj.
Tak jména tady probíráte? My máme jen pro kluka Patrik
24. říj 2007 v 10:08  • Odpověz
Ale vždyť my se nemilujem jen pro prlození :sweat_smile: Ale nějak mi tikají biol. hodiny a tak nějak honím čas. No co pár let ještě čas mám, tak dva tři :grinning:
24. říj 2007 v 10:11  • Odpověz
autor
jo Patrik se Romanovi taky líbí, ale u mě neprošel :grinning: a stejně říká, proč to řeším, když to bude holka...si je nějakej jistej :grinning:
24. říj 2007 v 10:13  • Odpověz
autor
u nás to bude bejček nebo blíženec :slight_smile: když vše bude ok

my dva jsme blíženci, tak bysme docela brali dalšího do rodiny :sunglasses:
24. říj 2007 v 10:14  • Odpověz
Kom: já mám doma bejka - sice za manžela, ne miminko, ale když by se vám blíženec vymknul, tak bejček/bejčková je hrozně fajn :wink:
24. říj 2007 v 10:16  • Odpověz
autor
tak to je fajn, právě žádnýho blízkýho bejka nemám :slight_smile:
24. říj 2007 v 10:31  • Odpověz
Kom u nás je BÝK Lukáš
Patrika máme podle Patrika Bergra. Petr by chtěl jako holčičí jméno Andrea, ale mě se nějak nelíbí
24. říj 2007 v 10:40  • Odpověz
autor
Bíbo: taky mě ten Berger hned napadl :grinning:
24. říj 2007 v 10:41  • Odpověz
Bych se divila kdyby ne. Dokonce i já fotbalový antitalent jsem na to přišla sama :grinning:
24. říj 2007 v 10:45  • Odpověz
Bibo no ale Patrik znamená urozený je to z latiny a kdyby to byl taky hokejista (juj nebo fotbal? :confounded:) - to by taky nebylo vůbec zlý :grinning:
24. říj 2007 v 10:45  • Odpověz
Pavli on je totiž manža fotbalový fanatik. Teď už sice hraje jen malou kopanou, ale v krvi to má pořád.
24. říj 2007 v 10:47  • Odpověz
no vida a já se ukázala jako totální kopací analfabet - já ho hned posunula na led :slight_smile:
24. říj 2007 v 10:47  • Odpověz
Sport jako sport, blázni to jsou všichni :grinning:
24. říj 2007 v 10:51  • Odpověz
autor
tak já přesídluju pro dnešek na květen2008 a jsem zvědavá na další novinky tady.......pááá
24. říj 2007 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak se zase ozyvam, ja s tou praci ted vubec nestiham, je to oproti skole neco uplne jinyho, snad uz se brzo zabehnu...jinak ovu to asi nebyla, spis jenom jakysi vykyv. Ale merim poctive dal a cekame. Ale ted kdyz pracuju, tak na to ani moc nemyslim, tak jsem docela rada, ale miminko chceme porad, to si nemyslete. Tak ja budu zase postupne hlasit jak jsme na tom:slight_smile:
24. říj 2007 ve 20:34  • Odpověz
Ahojda, tak jsem včera o tom všem hodně přemýšlela a rozhodla se, že aspoň na čas s měření BT končim...Mám strach, že bych se vždycky v období OVU nutila k sexíkování a moc bych o tom všem přemýšlela, takže na to kašlu...přibližně vim, kdy mám OVU (celkem to i poznám), ale zbytek pouštím z hlavy a nechávám to osudu...Protože mi došlo, že to měření mě děsně svazuje a já se pak na to až moc soustředím....
No uvidíme, jak dlouho mi tenhle postoj vydrží....
25. říj 2007 v 09:56  • Odpověz
Ahoj holky, ja hlasim, ze tu pracovni pozici rozlousknutou jeste nemam, takze mam stale o cem premyslet. Uz jsem jim jednou rekla, ze to neberu, protoze je to prilis narocna prace pro zenu, ale znovu mne navrtali, takze jim mam dat vedet az pristi tyden..

Sarihy: no jasnacka, proc ne. Pokud se navzajem zahrivate behem mesice dost casto, tak bych to nechala osudu. My jsem nekdy pres noc od sebe (kvuli praci a sluzebkam), a tak az se rozhodneme, tak budeme muset zacit jednoznacne planovat. A prosimte jak poznas, ze ovulujes, pokud se netestujes? Podle vytoku? Moc tomu nerozumim, ja totiz zadny nemam, natoz nekolik druhu, jak jsem se docetla
:grinning: (tedy alespon se mi nezda), tak nejak nevim, jak na to..Jeste neco ti pomaha k urceni ovulace?
25. říj 2007 v 10:08  • Odpověz
To Ivuska33 - reakce ze s. 12. Ivuska, myslim, ze mas a nemas pravdu. Pravdu dis, ze deti a zdravi jsou prednejsi, na 2.stranu se prave obavam toho, ze po matersky budu jako zenska ve znacne nevyhodny pozici a budu zacinat zase od nuly.. Prave proto premyslim o pozici sales manag. Pokud bych mela stejny sance po matersky jako svobodna a bezdetna, tak to neresim, ale takhle.. Mozna, ze nekdo, kdo uz tim prosel by mel jiny nazor, ale dosud mam za to, ze po matersky si najit slusnou praci (natoz manazerskou) je asi boj. Mozna, ze se mylim. To bych byla docela rada :slight_smile: jinak dekuju za nazor :slight_smile:
25. říj 2007 v 10:18  • Odpověz
Xaver tak uvidíš jak se nakonec rozhodneš. Je to lákavé, takováhle pozice. A plně s tebou souhlasím, že po mateřské rozhodně nemáš takové šance, jako svobodná - bezdětná. Vlastní zkušenost.
Sari tak ty mě v grafikách necháš plácat samotnou :frowning2: to tedy nevím. No na příští týden jsem se objednala k doktorce. Uvidím co mi řekne a podle toho se zařídím.
25. říj 2007 v 10:46  • Odpověz
Bíbo, neboj, já sem budu chodit pořád !!! Jen prostě chci zkusit, jeslti mi to neměření pomůže tolik na to všechno nemyslet....třeba se k tomu příští měsíc vrátim....
25. říj 2007 v 11:04  • Odpověz
Bibo: a proc jde k lekari? Jen tak na prohlidku a ukazat grafy, zda je vse ok?
Nekde jsem se docetla, ze ovulacni dny zjistuje metoda folikulometrie. Zajimalo by mne, pokud lekar zjisti, kdy ovulaci zena miva, zda je to pevny rozmezi, ktery se nehybe a kazdy zene zustava cely fertilni zivot (nebo alespon z jeji vetsiny) stejny nebo se kazdy mesic ovulace pohybuje? Asi je to kazdy mesic trochu jinak v zavislosti na pravidelnosti MS, coz?
25. říj 2007 v 15:03  • Odpověz
Jdu jen jak říkáš ukázat grafy a zjistit , že je vše ok.
Ovulka se ti hýbe + - pár dní. Co zůstává je doba po Ovu. Ta je každý měsíc stejná. Já mám 13 dní. Tak když zjistím že byla ovu, vím přesně kdy se má dostavit ms.
25. říj 2007 v 17:09  • Odpověz
Aha, to je asi ta lutealni faze, ze? A to, ze ji mas 13 dni jsi proste zjistila pravidelnym pozorovanim toho, kdy mas ovu a kdy pak nasledne prijde MS nebo jinak?
25. říj 2007 v 17:40  • Odpověz
No vidíš jak jsi zběhlá :wink: Přesně jsi to trefila. Tím měřením si určím ovulku a potom 13 dní a MS. Takhle to mám už tři měsíce. Takže opravdu, u mě je ta lutealní fáze zatím přesná.
25. říj 2007 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.