• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Zjova, tak to je jako hodinky :grinning: Kdyz ja v tom mereni zatim nemam kazen. Jak jsem napsala, jeste se o nic nesnazime, ale zkusila jsem uz asi 15 mereni (kdo by nezkusil, vzdyt se tady z toho Konika docista blbne) a jsem v tom zatim dost nedisciplinovana. Je pro me docela sci-fi merit si to kazdy den ve stejnou dobu na stejnem miste. No ale nic, az budu opravdu chtit, tak i ve ctyri rano kvuli tomu budu rada otevirat oci. Zjistila by jsi, Bibo i bez tech internet.grafu, kdy presne jsi mela ovu? Jde mi o to, ze preci ne kazdy zvyseni je ovulace, ze jo? Jen pak asi uz nesmi klesnout zase tam kde byla predtim.. Dobre zacinam trochu chapat, ale stejne je to desnej curbes :grinning: Diky za predchozi vysvetleni, budu se na to soustredit :grinning:
25. říj 2007 v 19:42  • Odpověz
Jo a at ti vsechno pristi tyden u doktora dopadne na jednicku!
25. říj 2007 v 19:47  • Odpověz
Já sama to na sobě nepoznám. Ale asi tři týdny zkouším pozorovat děložní čípek. Ten je přesnější než teplota. Teplota ti ukáže ovu se zpožděním. Kdežto čípek tě upozorní předem. Ale jinak příznaky ovulky nemám. Dřív mě asi v období ovu (nevím to stopro) bolely občas prsa a nebo břicho, ale poslední dobou nic nepozoruju. Teplotu sice měřím ve stejný čas, ale ostatní se mi nedaří dodržovat. Ještě tak možná přibližnou délku spánku.
Je to docela věda, ale zatím mě baví se dozvídat jak funguje moje tělo. Ne že bych se provozovala donekonečna. Jen tomu chci nechat ještě nějaký čas, abych opravdu vypozorovala, jak tělo funguje. A ostatní nechám na přírodě.
Tak nějak i když vím že bude ovu, nedělám nátlak na manžu. Prostě buď a nebo. Na druhou stranu koncem cyklu bývám nervozní, jestli ms přijde a nebo ne. Prostě klasika snažilkovský cvok :grinning:
25. říj 2007 ve 21:10  • Odpověz
Tak to byla vycerpavajici odpoved. Diky :slight_smile:
26. říj 2007 v 10:09  • Odpověz
ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, ale koukám že vesele debatíte. Tak já se hlásím z pohodového přůběhu těhu. Úterý mi dr. řekla, že jsme veliký 8,3 cm bez nožiček, takže super. Bylo krásný zase mimi vidět - v albíku ma fotečku.
Komteska, tobě gratuluju ke tvojí fotečce. Holky, už se těšim na další, jak sem budou přibývat.
26. říj 2007 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj Breberko, ty jsi teda rychlik! :grinning: Ja jeste nemam ani dolepeny svatebni fotky v albumu a ty uz kupujes malem kocarek. Za jak dlouho jste prosimte byli uspesni? Jinak moc gratuluju k bezproblem.tehotenstvi a jen tak dal :wink:
27. říj 2007 ve 13:14  • Odpověz
úspěch se dostavil hned po vysazní HA, kterou jsem brala 8 let. GVysadila jsem měsíc před svatbou, že se to hned prostě nemůže povést, tak že si mrně pak jako přivezeme ze svatebky, ale byl to takovej fofr, že už s náma bylo na svatbě - ale to nikdo nevěděl. Jen my jsme to s manželem tušili :wink: . Svatebka do exotiky se tedy nekonala (nechtěla jsem riskovat), tak jsme jeli do Tater, ale tam to taky bylo super.
Všem Vám držim pěstičky, aby jste mohli rodině nadělit ten nejkrásnější dárek na světě. :slight_smile:
27. říj 2007 v 17:09  • Odpověz
Tak to jste dostali hezkej svatebni dar... :slight_smile: Takovej neokoukanej.
Ten urcite vyuzijete :grinning: My, cerstve novomanzelky, Ti dekujeme za prani. :wink:
27. říj 2007 ve 21:04  • Odpověz
autor
Berberko díky :wink: toto letí a jak prckové rostou

my na tom byli podobně, taky jsem brala HA 8 let, vysadila jsem v červenci a v srpnu už se povedlo.....náš malý svatebčánek byl s námi :dizzy_face:
29. říj 2007 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holkydlouho jsem tu nebyla ale stálo to za to, mrkněte do albíčka!!!!
29. říj 2007 v 10:59  • Odpověz
Megi moc gratuluji :slight_smile: Hodně zdravička a užívej si těhotenství.
Tak další se nám bude stěhovat do jiných diskuzí :frowning2: Já prostě jen tiše závidím.
29. říj 2007 v 11:17  • Odpověz
Meggi, moc a moc gratuluju !!!! Držim palce, ať je vše v pořádku !
Bíbo, nesmutni - taky se dočkáme !!!!!!! :wink: :dizzy_face:
29. říj 2007 ve 12:07  • Odpověz
holky je to tak krásný pocit, snad bude vše ok!!
sari:můžu poprosit o opravu já jsem Meggi, ne Meggie-to je jak magie :grinning: :wink:
Děkuji
A kdy nečekáte??
29. říj 2007 ve 12:11  • Odpověz
holky, jen žádné smutky, určitě to všem vyjde!
meggi, gratuluji! :wink:
Já čekám do pátku na výsledky krevních testů, tak snad vše bude OK - je to děs čekat takovou dobu :unamused:
29. říj 2007 ve 12:47  • Odpověz
Já chci jít k dr.14.11.to už by mělo být i srdíčko a nevím jestli tak dlouho vydržím čekat - to je hrozně dlouhá doba!!!!!!!!!!!!! :frowning2:
29. říj 2007 ve 12:59  • Odpověz
Meggi, omlouvám se !!!!!!!!! Už jsem to opravila....
Jinak co se mě týká, tak mě teprv včera skončila mrška...uvidíme, uvidíme... Zatím musím říct, že se z toho nehroutim....naštěstí....
Breberko, určitě ti testy dopanou dobře !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opatrujte se, holky !!!!!
29. říj 2007 ve 13:19  • Odpověz
sarihy děkuji!!!!
:grinning:
29. říj 2007 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky, volám o radu. Ve čtvrtek jsem nevydržela a protože MS pořád nepřišla a zdálo se mi že je už opožděná tak jsem si udělala test. Vyšel mi tak jako na 50% pozitivně. Zni to divně, ale zjevila se čárka ale oproti testované čárce byla jako čára tužkou vedle fixy. tak jsem to vzala a zahodila jako že je to negativní, ale doteď se MS nedostavila. Co radíte? další test? hned? vyčkat? do kdy? jsem dost netrpělivá, ale bojí se že si zase budu dělat test a bude negativní, protože ať je výsledek jakýkoliv - těch pár minut testování byla celá věčnost.
29. říj 2007 ve 13:58  • Odpověz
Pavli, já myslim, že je to jasný !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koukni do alba k Meggi - tam ta druhá čárka taky není skoro vidět...Udělej si zítra test, ale podle mě se můžeš radovat !!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2007 ve 14:12  • Odpověz
Sarihy, oo-ou, to vypadá stejně jako to moje... ježíš... já se zblázním. Musím potají koupit druhý test-Tomáš je snad natěšený víc než já a tak to všechno radši konzultuju tady s váma než ho hecovat a pak třeba aby byl zklamanej :sweat_smile: potají to pak udělám znovu a koupím jinou značku. Už je to jasné, fotka od Meggi mě naprosto přesvědčila.
29. říj 2007 ve 14:16  • Odpověz
No vidíš !!! GRATULUJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. říj 2007 ve 14:19  • Odpověz
Sarihy - radši ještě ne... až po druhém testu - jsem pověrčivá a taky jsem teď lehce teda pořádně v šoku. 3 dny jsem se srovnávala s tou myšlenkou zklamání a jako dobíjení si nové energie, že nic se neděje, jede se dál a teď tohle... Meggi díky za tu fotku.
29. říj 2007 ve 14:23  • Odpověz
No dobře, tak teda potichu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..Ale neboj, fakt je to jasný !!!!!
29. říj 2007 ve 14:28  • Odpověz
autor
meggi gratulujuuuuuu ke dvěma čárkám :dizzy_face: neboj to uteče a uvidíš svého drobečka, mně to taky přišlo jako věčnost a už příští pondělí jdu poprvý do poradny :grinning:

plabla: zkus ten test a myslím,že už bude silnější druhá čárka :wink: držím palce
29. říj 2007 v 15:36  • Odpověz
já bych udělala další test. já když jsem si dělala svůj 1. tak mi vyšel zřetelně pozitivní, ale nemohla sjem tomu věřit, tak jsem hned dělala další, jestli ten první neni vadnej, ale nebyl :grinning: .
Určitě to vyjde, pak písni, jak to dopadlo¨. Držíme ti s mimískem všechny naše palečky - už jich máme dohromady dost :grinning:
29. říj 2007 v 18:22  • Odpověz
autor
breberka: přesně, můj první test byl jak kdyby se ty dvě čárky zkopírovaly :grinning: a manžel mě doporučil ať koupím ještě jeden jestli náhodou ten první nelže :sunglasses:
30. říj 2007 v 08:26  • Odpověz
plabla a jakou značku testu sis dělala???
kom:děkuji, já vím že to uteče ale tak hl.ať je vše v pořádku
30. říj 2007 v 09:03  • Odpověz
Tyyjo, tady to je hotova detektýfka :grinning: Plabla, ja ti tedy radsi jeste nebudu gratulovat, ale urcite jsi dneska musela zazivat prekrasny pocity, kdyz te tady holky nakonec nahlodaly, ze je to vazne mozna pravda a budes maminkou :dizzy_face:

Meggi: gratuluju! To to utika a jeste nedavno jsi sem psala jako snazilka.. Tak hodne zdravi.

Bibo a uz dvojita mamko: Kliiiiiiiiid. Vsechno bude.

To all: pozici Sales managera jsem dneska definitivne odmitla, z cehoz vyplyva, ze odted se vsemu nechava volny prubeh..
P.S.: Ach jo, kdybych ja nechodila na Modryho Konika, kde ja mohla bejt...
:grinning: :grinning:
30. říj 2007 ve 20:37  • Odpověz
Plabla tak jak jsi dopadla? Už můžeme nahlas gratulovat??????????
Xaver já jsem docela v klidu, to jen prostě tiše závidím a občas mě chytne lehká depka, ale jinak jsem úúúúúplně v klidu :sunglasses: Ne dnes jdu k dr. a pak se snad uklidním. Prostě mám pocit že potřebuji argumenty odborníka.
Jinak tě tedy oficiálně vítám mezi snažilky :wink:
Jo někde jsem tady četla, že sem člověk má léz jen když chce otěhotnět. Jelikož je tady silně infekční prostředí :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2007 v 08:09  • Odpověz
Ahojky jdu Vás po dlouhé době zase pozdravit.
Gratuluju všem novým těhulkám a snažilkám přeji, aby to snaženíčko nebylo moc dlouhé :slight_smile:
Bibo souhlasím, že to na MK silně infekční. Já už bych chtěla taky mezi snažilky. Zase mám období, kdy chci hrozně moc :slight_smile:
31. říj 2007 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.