• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Pěti a co ti braní :slight_smile:
31. říj 2007 v 15:59  • Odpověz
Tak hlásím že podle dr. je vše v pořádku. Sari taky jsem byla pochválená za grafíky :grinning: . Konstatovala že mám opravdu trošku delší cykly, tak mi nasadila utrogestan. Mělo by to pomoct. Uvidíme :wink:
Tak jak to vypadá s Plabla? Jsem děsně zvědavá
Petul opravdu co ti brání být snažilkou?
31. říj 2007 v 17:44  • Odpověz
bíbo, s otěhotnění s tvými staršími dětmi jsi měla tykový problém jako teď?
31. říj 2007 v 17:54  • Odpověz
Tenkrát jsem byla hrozně mladá a vůbec jsem to neřešila. U prvního jsem se začala kolem 16tt otvírat a musela do nemocnice. Nakonec se to srovnalo. Holka byla úplně bez problémů. Ono se to nezdá, sice si stará nepřipadám, ale nějaké menší problémy ten věk přeci jen přináší
31. říj 2007 v 17:58  • Odpověz
Bíbuš, tak to je super !!!!!!! Mám radost !!!!! Tak uvidíš, jak to s těmi prásky půjde.... Moc moc moc držim palečky !!!!!!!!
Mně je pořád mizerně, tak si myslim, že tenhle měsíc taky nedopadne. Ale musim říct, že překvapuju sama sebe, protože se s každou další těhulí nehroutim a nepropadám depce...
31. říj 2007 v 18:25  • Odpověz
Taky už jsem klidnější než ze začátku. Asi si člověk opravdu zvykne na všechno.
Sari ty jsi nachcípaná, nebo z čeho je ti blbě?
31. říj 2007 v 18:33  • Odpověz
JJ, nachcípaná...už jsem myslela, že je to lepší, ale odcházela jsem z práce úplně vyřízená...a to jsem chtěla pokračovat ve vánočním úklidu...no on neuteče....
Už se těšim, až spolu budem vozit kočárky :wink: :wink:
31. říj 2007 v 19:14  • Odpověz
Tak se koukej pořádně vyležet a mažílek ať obskakuje :wink: A takové pocení je taky úžasná věc, hlavně ve dvou :dizzy_face:
Jo já se taky těším :wink:
Teď jsem prolítla diskuze o tom Utrouši a možná se mám na co těšit. Prý po něm bývají závratě a nevolnosti. Tak uvidíme jestli budu patřit k těm šťastným a vyhne se mi to
31. říj 2007 v 19:50  • Odpověz
ahoj holky, tak ja porad merim, ale vypada to, ze ovulace se porad nehlasi, uz jsem z toho trochu nervozni. Chodim sice do prace, ale vzdycky kdyz prijdu domu, tak to na me padne a je mi smutno z toho, ze zadny miminko necekame. No, snazime se, tak uvidime za dva tydny...
31. říj 2007 ve 20:46  • Odpověz
Market a kolikátý dc jsi? Já mívám ovu až tak 21 - 23 dc. Tak nezoufej
31. říj 2007 ve 21:18  • Odpověz
Bíbuš, každý reaguje na takovýhle věci jinak...uvidíš, že to zvládneš v pohodě !!! A jak se to vlastně bere ? A to je na zkrácení cyklu nebo co ?
Market, a máš někde grafík ? A kdy jsi měla MS ? Já třeba mívám OVU tak 16.- 17. den....jen málo holek jí má přesně v půlce cyklu....
1. lis 2007 v 08:02  • Odpověz
ahoj holky dnes jdu poprvé k dr.
držte mi pěsti!!
1. lis 2007 v 08:09  • Odpověz
Misi,bibo mám nějaké zdravotní problémy, takže jsem psala, že musíme počkat :unamused: 14.11. jdu na ultrazvuk a pak se uvídí. Hned jak to bude ok, tak se stanu snažilkou a už se na to fakt těším až se k vám přidám naplno.
Bibo to je fajn, že je všechno v pořádku :slight_smile:
1. lis 2007 v 08:43  • Odpověz
autor
meggi:tak ať je vše v pořádku :wink:
1. lis 2007 v 08:45  • Odpověz
autor
hustý :grinning: :Mezi 9. a 10. týdnem dítě již dokáže šilhat, polykat, hýbat jazýčkem a dotknete-li se jeho dlaně, sevře pevně pěstičku.
1. lis 2007 v 08:57  • Odpověz
Kom už máte vybraný jména?
1. lis 2007 v 08:58  • Odpověz
autor
petule: když si klikneš na mojí ikonku uvidíš je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2007 v 08:59  • Odpověz
Aha, tak tady to ještě nemám tak zmáklý. Já bych taky hrozně chtěla pro holčičku jméno Sára je fakt moc hezké :wink: a pro kluky taky hezký.
1. lis 2007 v 09:02  • Odpověz
autor
no vidíš, tak umíš další věc :wink: Jo Sára Beránková zní moc hezky nebo Kristýna Beránková a Daniel Beránek úplně nejlíp :grinning:
1. lis 2007 v 09:03  • Odpověz
No to zní fakt dobře :slight_smile: A jak je, už je to lepší?
1. lis 2007 v 09:04  • Odpověz
autor
je to furt různě :unamused: nikdy nevím jestli budu mít pohodový den nebo s žaludkem na vodě snad to na vzduchu bude lepší a v novém bytě :sunglasses: dnes ho jdem přebírat
1. lis 2007 v 09:05  • Odpověz
autor
petule: držím palce abys byla fit a mohli jste se taky snažit o mimíse :wink:
1. lis 2007 v 09:07  • Odpověz
Jé tak to máte fajn, kdypak se plánujete stěhování?
1. lis 2007 v 09:07  • Odpověz
Taky doufám, že to bude v pohodě. Strašně se už na to těším až mě něco malého poroste bříšku :slight_smile:
1. lis 2007 v 09:09  • Odpověz
autor
no stěhování musíme zvládnout zítra odpoledne a v sobotu :wink: bude to akce kulový blesk :grinning:
1. lis 2007 v 09:10  • Odpověz
Ty brďo, tak to bude opravdu rychlovka, tak držím pěsti ať to všechno klapne. Jo jo stěhování už máme dvakrát za sebou a je to fak mazec. Všechno do krabic, pak z krabic, najít každé věci to správné místečko. Ale máte se na co těšim do novýho a svýho :dizzy_face:
1. lis 2007 v 09:13  • Odpověz
autor
no u nás dost věcí zůstane v krabicích...nemáme žádný nábytek zatím a taky kvůli kočkám

no snad to zvládnem i s prckem ve 2+kk :sunglasses:
1. lis 2007 v 09:16  • Odpověz
To víš, že to zvládnete 2+kk je akorád a s jedním mimčem to bude v pohodě. Kom a na uklízení to je paráda :slight_smile: My pokud vše dopadne dobře, tak budeme s mimčem v 1+1 u našich a říkám si, že dokuď je malý, tak se to dá.
1. lis 2007 v 09:23  • Odpověz
autor
jojoo bude mít koutek v ložnici :wink: neb ložnice je větší než obývák :grinning:

no my s bráchou vyrůstali taky ve 2+kk a ještě v menším a nějak nám to nevadilo
1. lis 2007 v 09:30  • Odpověz
Ahojky holky,
Sari ten utroš mám na úpravu cyklu. Jinak je to progesteron, který ovlivňuje děložní sliznici. Bere se občas i v začátku těhu, když hrozí potrat.
Petul tak to jo, držím palce aby už bylo vše v pořádku
Megi tobě ať to taky dobře dopadne u dr.
A Kom hlavní je že budete ve svém a budeš si moc připravovat věcičky pro mimíse :wink:
1. lis 2007 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.