• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
autor
tak já se pomalu balím......na převzetí bytečku :slight_smile: páááá a hezký den
1. lis 2007 v 10:39  • Odpověz
komteska, škoda, že se nenarodí dřív, byl by to beránek i ve znamení :grinning: , takhle to bude blíženec?
To my se budeme stěhovat tak jaro/léto - doufám. Po Novym roce začínáme stavět, tak to bude mazec, stavba a do toho minčo, ale už se moc těšíme. Teď jsme v 1+1 a bude to ve 3 asi děs běs :wink:
1. lis 2007 v 11:42  • Odpověz
Ahojky, tak dneska jsem začala jíst tu kyselinu listovou tak doufám, že mi nastaruje tělíčko :slight_smile: A ještě dva měsíce a budu se snažit taky :slight_smile:
1. lis 2007 v 11:42  • Odpověz
Miši, tak to chválím :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
Meggi, palce samo držíme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. lis 2007 ve 12:35  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/1cf8fd, tak to je muj graf, teda snad se mi ho podarilo tam dat:slight_smile: jinak cyklus mam 28-30 dni a na ovulaci cekam...tak na to mrknete
1. lis 2007 v 16:51  • Odpověz
Kontrola ze štábu :wink:

Tak jak se nám to tady vyvíjí? Kdo je další těhulka?
2. lis 2007 v 08:24  • Odpověz
Market zatím neházej flintu do žita. Ten graf nevypadá tak špatně. Uvidíš co ti teplota udělá v nejbližších dnech.
Ivi zatím žádná další těhulka, ale kdo ví??????
2. lis 2007 v 10:03  • Odpověz
Tak jak se to tu vyvyjí :slight_smile:
3. lis 2007 v 17:49  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem tu - s menší vyšokovanou odmlkou. Celkem mám hotové 3 testy. Ten prví jste mi radily zopakovat a druhý i třeti - jsou tam //. Je mi zle zle zle zle zle. Pořád spím, bolí mě v podbříšku a mám pocit, že už se do ničeho nevejdu. Jako bych byla min. v 6tém měsíci a ne ve 4 týdnu. Teda-ten 4tý týden je jen odhad výpočtu z internetu. Jinak k MUDr pro absolutní potvrzení/vyvrácení jdu ve středu. Má šíleně dlouhé čekací doby,snad to nevydržím. :slight_smile:
5. lis 2007 v 11:06  • Odpověz
autor
plabla: gratulujuuuuu ke dvoum čárkám......neboj testy už jsou spolehlivé a nemýlí se :wink:
5. lis 2007 v 11:53  • Odpověz
Pavlíííííííí - moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale já to říkala :wink: ...Jdu předělat tabulku.....
Tak se hlavně opatruj !!!!! Držím palce, ať je vše tak, jak má !!!!!!!!!!!
5. lis 2007 ve 12:04  • Odpověz
holky asi jsem udělala koninu ale stejně se nemůžu soustředit na práci z toho jak mi není dobře a tak pročítám různé diskuze, mimochodem i na rodina.cz a jsem naprosto v šoku co píšou o sexu po porodu. Asi se děsím zbytečně, ale jak jsem už několikrát psala, jsem plašan. Každopádně když to tam tak čtu, skoro si říkám, že jsme aspoň měsíc mohli počkat.Skoro jsme se neužili :sweat_smile:
5. lis 2007 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj holky taky jsem v září (29.9) po svatbě,mimi už jedno máme a na další se vrháme po Novém roce-přesně...tak pak napíšu a přidám se zatím páá-sem tam juknu :wink: :slight_smile:
5. lis 2007 ve 12:14  • Odpověz
ahojky holky, jak se vede?
Pavli, gratulace i ode mě!!!!!!!!!!!!
:grinning: Včera jsem přihodila do albíka fotečky, tak se můžete juknout :wink:
5. lis 2007 ve 13:10  • Odpověz
Plabla taky moc gratuluji, tentokrát už nahlas. Neboj jestli vyšly tři testy pozitivní, tak je to tutovka :wink:
A co se týká sexu po porodu, o co v tom článku šlo? Docela by mě to zajímalo. Udělám porovnání :grinning:
Breberko super, bříško pěkně roste. Jen tak dál.
Ahoj Kulisko, vítám tě tady. Klidně koukej, ale můžeš i psát :slight_smile:
Jo jinak Utroš nic moc. První den jsem byla podrážděná jak před ms, vlastně ještě víc. Divím se že mi někdo něco neřekl, naštěstí manža je tolerantní. Teď se to krapet zlepšilo, ale stejně to není ideální :confounded: . Ty hormony se mnou nějak moc cloumají. No a to že je po nich dost často blbě už se taky projevilo. Snídaně skončila v záchodě. Asi tento týden moc komunikovat nebudu :rolling_eyes:
5. lis 2007 v 15:15  • Odpověz
http://www.fertilityfriend.com/home/1cf8fd uz jsem z toho nestastna, vubec nevim co se deje:(
5. lis 2007 v 17:06  • Odpověz
Markét, zatím to vypadá nic moc, ale ono se to třeba ještě rozběhne...jak doouhý míváš cykl ? A kdys vysadila HA ? Ono to občas bývá, že to tělo se nějakou dobu vzpamatovává, než začne samovolně tvořit vajíčka...bude to dobrý !!!!
Bíbuš, to mě mrzí, že to má takovejhle vliv !! No ale kdyby to pomohlo, tak by to bylo fajn, ne ? To se potom na ty ošklivosti rychle zapomene...Tak se drž, holka !!!
Breberko, moc ti to s bříškem sluší !!!!! Hlavně se opatruj !!!
Kulíšku, klíďo se přidej :wink: !
tak hezký den !!!
6. lis 2007 v 08:13  • Odpověz
autor
kuk holky
tákže včera jsme dostala občanský průkaz těhotné:grinning: jak říkal pan doktor, zvážili mě, změřili tlak, dle doktora mám termín 22.5.2008 se koník moc nesekl(jen o den), dostala jsem dvě zkumavky na příště a příště jdu 6. prosince a budou mi rovnou dělat odběry krve(16tt)
ještě se musím objednat na ekg, pak skočit za obvoďačkou a objednat se k zubařce
6. lis 2007 v 10:27  • Odpověz
Komtesko, zítra jdu prvně pro potvrzení že to co ukazují testy je pravda. To je třeba pak absolovovat všechny ty MUDr jak píšeš nebo je to jen tvá aktivita ? mám z MUDr panický strach... :frowning2: Jediné co mi nevadí je odběr krve-jako dobrovolnému dárci by to bylo i špatný aby to vadilo :grinning:
Bíbo - četla jsem tady http://www.rodina.cz/diskuse197.htm ale holky nečtěte jestli jste stejně vyděšené povahy co jsem já... musela jsem toho nechat po pár příspěvcích takže Bíbo ani nevím jestli je tam ve finále něco pozitivního... :rolling_eyes:
6. lis 2007 ve 13:40  • Odpověz
autor
plabla:tak držím palečky :wink: ať vidíš.....jak je to dlouho, můžeš už vidět srdíčko?
tytyo vyšetření musí absolvovat každá těhule, tomu se nevyhneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2007 ve 14:02  • Odpověz
Komteska: no podle MK a výpočtů co jsem tak okoukla na internetu to vypadá na 4-5 tý týden. Já to tušila s těma vyšetřeníma :frowning2: ale pro druhého se to dělá líp než pro sebe :wink:
6. lis 2007 ve 14:06  • Odpověz
autor
to je ještě brzy na to abys viděla srdíčko, ale prcka uvidíš :wink:
6. lis 2007 ve 14:24  • Odpověz
no já si myslím...podle nějakých tabulek bysme měli s panem doktorem vidět tak centimetrovou šmouhu :slight_smile:
6. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz
autor
tak si nezapomeň říct o první obrázek miminka :wink:
6. lis 2007 v 15:00  • Odpověz
Cyklus mivam docela presne po 28-30 dnech, HA jsem nikdy nebrala a zadny problemy jsem taky nikdy nemela.Vekove by taky nemel byt problem (je mi 19). No, tak musim doufat. A jak jde snazeni vam?
6. lis 2007 v 17:16  • Odpověz
autor
holky kdybyste některá chtěla Calibrum baby plan,tak mám ještě dost tablet.....já už to brát nemůžu :sunglasses: dostala jsem je od kamrádky co je měla od kamrádky která děla ve farmacii a je to namíchaný ze dvou....jedny jsou normální a druhý jsou bez potahový vrstvy, ale v poho :wink: byly to vzorky
7. lis 2007 v 10:36  • Odpověz
Plabla, moc gratuluju k uspechu!

Bibo, tobe taky velka gratulace, ze ti doktor sdelil, ze je vsechno v pohode a jsi uplne zdrava. To je preci uzasna zprava a jestli se snazite jen par mesicu, tak vo co go? Uvidis, ze to brzy dopadne a nad nejakejma prohlidkama vasi zachodovy misy zevnitr se budes jenom smat:wink: Tak vydrz, Prtka, vydrz!

Markett: byt ve tvym veku, urcite bych se nebala :grinning: Mas asi tak 25 let na snazeni... :grinning: A jestli mas sikovnyho doktora nebo doktorku, tak ti urcite pomuze.

Komteska: Calibrum nepotrebuju, doma taky mam. Za velmi vyhodnou cenu jsem je nakoupila uz pred rokem (!) a ted jsem zjistila, ze je v budoucnu stejne nemuzu brat, protoze je v nich jod a ten ja nemuzu. Tak to ted uziva muj muz a moje sedesatilata mamka :grinning:

At vam to vsem dopadne dobre na vysetrenich! :wink:
7. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky,
tak záchodovou mísu už zevnitř nekontroluji :grinning: Začala jsem zavádět (místo polykání) a dobrý. Dokonce i nálada už je skoro v normálu. No ještě 4 prášky a uvidíme, jestli to k něčemu bude.
Plabla ty máš dovoleno číst pouze pozitivně laděné články. Takovéhle blbosti nečti. Já to teda nečetla celé, ale tohohle si vůbec nevšímej. My jsme začali se sexem po porodu asi hned po 14 dnech a v pohodě.
Kom když ty prášky neudáš jinde, tak já je klidně vemu. Zatím mimo listovky nic neužívám.
Market neboj opravdu jsi dost mladá, tak si nedělej starosti :wink: .
8. lis 2007 v 08:58  • Odpověz
autor
Bíbo počítám s Tebou :wink:
8. lis 2007 ve 13:34  • Odpověz
Kom díky, domluvíme se přes ICQ :slight_smile:
Market tak nakonec jsi se dočkala. Máš to jak já, taky se mi z neznámého důvodu ten cyklus prodloužil a posunula se mi Ovu. Uvidíš v dalších měsících. Třeba se ti to časem srovná. A kdyby náhodou ne, tak se to dá upravit hormony. Držím palce.
8. lis 2007 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.