• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
No, jsem stastna, ze jsem zdrava:slight_smile: Tak uvidime jak se to bude vyvijet:slight_smile:
10. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky!!! Přidávám se k vám! Svatba byla 8.9. a to je i skoro začátek snažení....(poslední HA 17.9.)... mám za sebou 1.cyklus-28 dní, teď jsem 32.den a pořád nic...28.den jsem si dělala test byl negativní...tak se spíš bojím, zda u mně probíhá ovoulace... :cry: neb první menses byla slabší než v době braní HA, což se mi zdá divné ...Jinak HA jsem brala 10 let! Měla jsem tam dvě krátké, asi 3-měsíční pauzy....brala jsem Triregol, Loges, Jeanine a nejdéle asi Diane 35.
11. lis 2007 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky mohu se taky přidat? Svatbu jsme taky měli v září 2007. HA jsem vysadila na začátku září, první MS mi došla se zpožděním, na další čekám.
11. lis 2007 ve 14:56  • Odpověz
dogberry, tak to jsme na tom asi stejně, viď? A jak dlouho jsi brala HA?
Ps. Omlouvám se za překlep! Samo, že ovulace, né ovoulace :grinning: .
Holky, taky vás děsí představa toho čekání? Já jsem si myslela, že to půjde v poho, i když malý červíček nahlodával....že to tak jednoduché nebude....zatím se moc nenervíkuju, ale po půl či po roce už asi budu na mrtvici.... :confused: . Na internetu jsem vyčetla, že po dlouhém braní HA, může být několik cyklů anovulačních, čímž by se asi vysvětlovali ty čekací doby na mimíska :grinning: . Ps. Trošku závidím těm, co jednou "ujeli nohy" a bylo hotovo :grinning:
11. lis 2007 v 19:32  • Odpověz
čauky holky tak co už máte další těhulku?
11. lis 2007 v 19:38  • Odpověz
Zirafik: já brala HA 11 let nepřetržitě mě ale dr. říkala že je velká pravděpodobnost, že otěhotním brzy pokud ti HA seděla, neměla jsi žádné problémy, tak nezbývá než doufat. Jinak mě odrazovala od měření teplot a těhu testů. tak musíme doufam ,že se nám to taky rychle povede. Jak dlouho se snažíte?
12. lis 2007 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky! Tak jsem se konečně odhodlala mezi vás taky napsat. Několik týdnů už tu koukám po těch stránkách, prohlížím, čtu, zjišťuju, ale nějak jsem se neodhodlala něčím přispívat :sweat_smile: HA jsem vysadila v červenci po asi cca 8 let (pořád s jedním druhem HA bez přestávky) a od svatbičky, která byla 14.9.07 tomu necháváme volný průběh. Vyloženě se "nesnažilkujeme" - jako abychom hlídali plodné x neplodné dny, měřili teplotu nebo tak něco, prostě, když je chuť tak hurá :grinning: Zatím na to nějak nespěcháme, tak uvidíme...MS byla minulý týden, takže začínáme nový měsíc :wink: Bylo něco přečíst všechny vaše příspěvky, ale ve zkratce: všem těhulkám hurrrrááá a spoustu zdravíčka a štěstíčka ať jde všechno jak má a všem snažilkám pevné nervíky a spoustu štěstíčka, ať si tady brzy píšeme zážitky z těhu a nejen ze snažení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 v 08:18  • Odpověz
Jooo a zatím beru jen listovku, tím se určo nic nezkazí. Nějak se mi do dalších vitamínů zatím nechce. Možná časem...
12. lis 2007 v 08:25  • Odpověz
map07:tak jsme na tom stejně my taky nic nepočítáme a buď to příjde nebo nepříjde. já si koupila už 3 balení Baby plan od Calibra, taky obrahuje listovku, železo a jiné minerály, taky jinak nic neužívám, nic se nemá přehánět, jím hodně ovoce, zeleniny, mléčných výrobků a snažím se jíst zdravě akorát jsem se stále neodhodlala začít se sportem, nějak nemám čas, ale až jednou budu těhulka chtěla bych chodit na jógu pro těhotné, břišní tance a plavat, pokud tedy nebudu mít žádné problémy.
12. lis 2007 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky,
vítám nově příchozí :slight_smile: Držím palce aby se tady těhulky dále množily
Market ten tvůj graf začíná vypadat docela zajímavě. Koukám že teplota leze pořád nahoru. Tak jen ať se tam hezky drží :wink:
Já včera vzala poslední utroš a teď už jen čekám co bude dál.
12. lis 2007 v 09:28  • Odpověz
bibova: Děkujeme za uvítání :wink:

dogberry: o Baby planu tady čtu na docela dost místech, já jsem si tak říkala, že pokud to nevyjde tenhle měsíc, tak třeba začnu tedy užívat tyhle vitamínky příští měsíc, zatím jak už jsem psala se mi do toho nechce, myslím, že já jím opravdu hodně ovoce, zeleniny, jogurtíků...takže myslím, že vitamínů z jídla mám dost, ale ve středu jdu k Mudr.(pravidelná prohlídka a poradit se, co a jak, když už do toho chceme praštit :grinning:), tak uvidíme, nejspíš mi taky nějaký vitamínky doporučí a pak je tedy asi od prosince začnu papkat, ale zatím...nic se nemá přehánět. Minule mi Mudr.říkal, že jestli už neuvažuji o mimí (v té době jsme ještě moc neuvažovali) a říkal, že je důležité brát vitamíny před početím a pak ty první měsíce těhu, páč některé maminky se domnívají, že když budou pakpak vitamíny až dýl(třeba když o těhu nevěděli), tak že je to stejné. Ale to prý rozhodně není, nejdůležitější jsou v těch začátcích, kdy se mimís vyvíjí. Pak už to prý téměř nemá vliv. Uvidíme co mi všechno ve středu poví :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem na to holky zvědavá :grinning:
12. lis 2007 v 09:44  • Odpověz
map07: no já byla na výzvědech před 14 dny a právě mi říkala, na nic nemyslet, nepočítat plodné dny, milovat se z radosti, ne že dnes musím, apod. a pak to prý jde samo a nestresovat se. No já naštěstí nemám nijak sterující práci (občas sice stresík je ale je výjmečný stav) :slight_smile:
12. lis 2007 v 10:02  • Odpověz
Tak u mě to bude s tím stresíkem horší :sweat_smile: , ale dejme tomu. Právě taky zastávám názor nemyslet na to. Jenže ono se to říká :angry: Když to člověk chce, tak se na to prostě nedá nemyslet. To by mohli asi některé holčiny tady vyprávět, že holky, Ale abychom se alespoň trochu tomu myšlení na to vyhnuli, tak právě taky nechci počítat plodný dny - něco jinýho by to bylo, kdybych třeba já nebo manža jezdili služebně často pryč, pak si to asi ti lidé musí nějak víc plánovat, ale takhle, když jsme spolu každý den, tak prostě někdy se pomilujeme, někdy ne a někdy si tam snad nějaká ta potvůrka cestičku najít musí ne? :grinning: Doufejme...Počítat dny, zjišťovat ovulku a tak, to začnu řešit až třeba kdyby se nám do půl roku nezadařilo, no možná ještě dýl, to se uvidí. A jak vy se dlouho snažíte-nesnažíte?
12. lis 2007 v 10:08  • Odpověz
No holky já začala měřit protože se mi najednou prodloužil cyklus a chtěla jsem zjistit jestli se něco neděje. Tenhle měsíc mi dr. nasadila utrogestan a za moje grafíky mě pochválila. Stejně mě chtěla dát tabulku, abych zapisovala. Tak jsem jí jen předběhla. Jinak my se snažíme 5 měsíc. Ale ono jde taky o to kolik vám je. Já už patřím mezi starší ročníky :grinning:
12. lis 2007 v 10:18  • Odpověz
Ahojky,
vítám všechny nové duše :wink: ..Jestli chcete písněte mi do IP info o vás (jméno, od kdy se snažíte a kolik chcete dětiček...) a já vás přišoupnu do tabule....kukněte do alba....
Jinak já začala měřit ještě před snažením, abych zjistila, jak na tom jsem. Pak jsem šla i k dr., ten řikal, že grafy jsou ukázkový, prohlídka OK...ale te´ˇd první měsíc neměřim, protože jsem ten typ, že bych se na to všechno děsně upínala a plánovala, kdy to je nejlepší, takže teDˇvim přibližně, jak to je, ale to ostatní neřešim...uvidíme za 14 dnů...Jinak se snažíme 3. měsíc (teda spíš druhý, protože před svatbou jsme to těsně prošvihli, ale to se fakt nedalo...)...
Bíbuš, držím palce !!!!!!
12. lis 2007 v 10:22  • Odpověz
No Šárko já jsem v pohodě. Teda do té doby než se mi sejdou (jako tenhle víkend) otázky: už jsi těhotná? kdy uz budeš? ono vám to nejde?
Přiznám se že jsem to tenhle víkend neustála a trošku se složila.
Ale jinak co se sexu týče, tak ten tedy teplotám a ovulce vůbec nepřizpůsobujeme. Nějak jsme se zatím ještě ani jednou netrefili :grinning: Prostě buď chuť je, nebo není.
Ty teplota teď měřit musím, abych věděla co mi ten utroš vyvede. Sama jsem na to zvědavá.
12. lis 2007 v 10:30  • Odpověz
bibova: Vydrž, ono to vyjde. Tyhle otázky jsou fakt šílený. Taky jsem si říkala, že to nebudeme nějak ventilovat před lidma, aby tyhle otázky nepadaly, ale ono to nějak nejde. Tím, že jsme se vzali, tak všichni tak nějak předpokládají (tak jako my), že mimíse plánujeme brzy a když se ptají, tak říkáme, že uvidíme a když se ptají dál, tak že na tom zapracujeme :grinning: Co jim má člověk říkat?! Takže tě chápu, že už jsi se z toho složila, ale vydrž, ono to určo přijde. Jéé, teď se mi to říká, když máme teprve měsíc a kousek od té doby co jsme tomu dali volný průběh za sebou, jestli se to nepovede tak jak bychom si přáli, tak pak budu propadat panice...se znám :sweat_smile:
12. lis 2007 v 10:51  • Odpověz
Tak takovýhle lidi bych kopala tak 20 metrů pod zem...co jim je do toho ???? naštěstí naše široká rodina je v pohodě...je teda fakt, že jsme byli nedávno na srazu s kamarády, a jedna holčina se zeptala, jestli sjem těhotná...naštěstí jsem měla dobrou náladu, tak jsem jí řekla, že trénujem a že jsem se přišla nakazit od Káti (těhotná kamarádka), ale za jiný konstelace hvězd bych jí asi přizabila...
Takže já to asi zatim zvládám v pohodě právě díky tomu, že se nikdo neptá !!! Hele, chce to vymyslet nějakej argument, kterej toho dotyčnýho usadí tak, že už si to příště nedovolí....
Hele, ten utroš se bere před OVU nebo kdy ?
12. lis 2007 v 10:57  • Odpověz
Bibova: na co je ten utroš? Budu držet palce brzy budeš taky maminou :slight_smile: jinak ty otázky jsou dost hloupé, já se nikdy nikoho neptala je to každého věc, ale vím jak s těmi otázkami okolí útočilo na švagrovou, chudáci se snažili a nešlo to a nakonec se po 3 letech povedlo. Sice hrála frajerku že chce cestovat, budovat karieru, ale zkutečnost byla jiná a co jim měla odpovídat? No mě se zatím nikdo neptá a až začnou útočit tak taky "budu chtít hoooooodně cestovat a budovat kariéru".

Map: snažíme se od konce září.
12. lis 2007 v 10:59  • Odpověz
Když ono je asi těžký vymyslet nějaký pádný argument, když už všichni ví, že mimíse chcete. My třeba teď ještě říkáme, že nás čekají nějaké další finanční výdaje, chceme doma předělávat (což teda vážně budeme), že je to pro nás velká fin.investice a že hned jak to bude, tak...no ale snažíme se samo už teď. Ale alespoň se to snad nebude tak komentovat.

Martí: 5.měsíc, to je v poho, to už se určo brzy povede. Švagrové se teď zadařilo cca po třičtvrtě roce snažilkování. Půl roku prý dneska není žádná doba. Jenže říkejte to tomu tělu a myšlenkám, že:grinning:
12. lis 2007 v 11:35  • Odpověz
autor
Čau kočky,
tak před chvílí jsme si volala do Podolí a dostala jsem registrační číslo juchůůůůůůůů a prý nás je hrozně moc, mám se 7 týdnů před porodem objednat na prenatální poradnu.
Jinak v pátek jsem si koupila těhu kalhoty a první "hadřík" pro malého Pupíka(viz album).
:dizzy_face:
12. lis 2007 ve 14:08  • Odpověz
autor
jo a včera Roman dospěl k rozhodnutí, že teda si to nenecháme říct...pohlaví mimíse
12. lis 2007 ve 14:13  • Odpověz
Holky díky za podporu. Většinou jim taky odpovídám s úsměvem, ale tentokrát jsem byla nějak podrážděná (blíží se ms) a prostě jsem to neustála. Dneska už jsem zase v poho. Normálně to přecházím s tím, že už dvě děti máme :slight_smile:
Dogberry utroš je utrogestan (progesteron) Dala mi ho na úpravu cyklu.
Sari bere se po ovulce. Já měla první 17.dc a brala ho 10 dní. Dnes jsem první den bez a čekám co to se mnou udělá. Do dvou dnů by se měla dostavit mrcha
12. lis 2007 ve 14:16  • Odpověz
Kom: To je krásný, když už nakupuješ hezky věcičky pro mimíska. To já budu hned jak budu těhu taky nakupovat, se na to těšíííím. a myslíš, že tvůj Roman vydrží čekat, že to nebude chtít vědět? :slight_smile: A jak ti je? Takový ty těhotenský stavy :grinning: ?

Bibo: vykašli se na lidi a jak píšeš, s úsměvem na ně, co jim je do toho. Tak nám dej pak vědět, co s tebou ten "utrouš" provedl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. lis 2007 ve 14:40  • Odpověz
Kom, už jsem ti prokádrovala aobumek - krásný obleček pro tebe i miminko !!!! A to nenechat si říct pohlaví sdílím taky - určitě si to budu chtít nechat jako překvapení.
Bíbuš, tak třeba mrcha nedorazí !!!!!!!!!!! A na ty pitomce se vykašli !!!!!!!!
12. lis 2007 ve 14:45  • Odpověz
autor
map: on to původně chtěl vědět, ale s kamrádkou jsme ho přesvědčily :wink: ta si to taky nenechala říct a bylo to krásný překvápko

a co se týká nevolností, tak už je to lepší už má občas i na něco chuť :slight_smile:
12. lis 2007 ve 14:50  • Odpověz
Bibova: a máš nějaké příznaky že MS (nebo mrcha jak jí říkáte) :grinning: dorazí? Možná že nedorazí a budeš se radovat s holkami a nás pak nakazíš :slight_smile:

Jinak já bych si asi nenechala říci pohlaví a oblečky bych nakupovala neutrální, nelíbí se mi když je mimčo jen v růžové nebo modré barvě. Já se už taky těším až si koupím první těhu obleček a první obleček pro mimčo :slight_smile: snad se taky dočkám.
12. lis 2007 ve 14:52  • Odpověz
autor
tak já zas mizím, práce volá pááááá
12. lis 2007 ve 14:59  • Odpověz
Kom ty kalhoty jsou super. Kamarádka je má a nemuže si je vynachválit. Jsou hrozně pohodlný. A je dobře že už ti ty nevolnosti ustupují.
Příznaky ms mám a nemám. Mám úplně jiné než mívám. Ale to je asi tím utrošem.
12. lis 2007 v 15:08  • Odpověz
Hele, a třeba zrovna ne :wink: :wink: :wink: ....
12. lis 2007 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.