• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
No radši se smiřuju s mrchou, je to lepší než být potom zklamaná.
12. lis 2007 v 15:17  • Odpověz
Já vim....vždyť ty víš, jak to myslim...Dočkáme se, uvidíš !!!!!!!!
12. lis 2007 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak se taky přidávám, svatbu jsme měli 1. září a antikoncepci jsem vysadila 17.9.. První cyklus byl 31 dní a ted 27, takže zatím nepravidelné. Beru asi měsíc calibrum baby plan, jnak nic, myslela jsem, že mám ovulaci mezi 12. a 16. dnem, ale zatim se nazadařilo, tak snad se nám mimi brzy povede. Všem držim palečky.
12. lis 2007 v 15:35  • Odpověz
Sari já vím :wink: Určitě se dočkáme.
Ahojky Heri :slight_smile: A´T se brzo zadaří
12. lis 2007 v 15:49  • Odpověz
No jasně, přece v tom Klárču nenecháme samotnou, ne ?! :wink: :wink: :wink:
12. lis 2007 v 15:51  • Odpověz
To je jasný. Klára je průkopník :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2007 v 15:56  • Odpověz
to Biba: no, taky se koukam, ze se mi nejak rozjel:slight_smile: Akorat ted nevim, jak to pocitat, doted jsem mela cyklus jak hodinky, takze uz mam vlastne zpozdeni, ale protoze merim poprve cely mesic, tak nevim, kdyb byly ovulace ty cykly predtim. Musim se nechat prekvapit:slight_smile:A jinak me se taky zacina okoli ptat jak jsme na tom, vim, ze to treba mysli dobre, ale co jim ma clovek rikat,kdyz nic a navic je z toho sam uplne na nervy, ze?
12. lis 2007 v 16:00  • Odpověz
Market počítej že tak 10 - 14 dnů po ovulce by měla přijít mrcha. Pak budeš chytřejší. Jo to okolí si prostě neuvědomuje že tě tím můžou deptat. Chce to opravdu je odpálkovat. I když to jde někdy opravdu těžké.
12. lis 2007 v 16:10  • Odpověz
ahojky!!! Holky, vy jste se teda rozepsali! Dneska to tu teda jede! :grinning: . Jinak my měli včera návštěvu, rodinku s půlroční holčičkou... a oni taky: tak kdy pořídíte malý kamarádku??? :angry: . A já...no až bude čas, teď jsme nějak ve fofru...bla, bla atd. :slight_smile: . Člověk, aby měl pořád nějakou výmluvu při ruce :grinning: .
Jinak já piju občas kontryhel (má se pít vždy do ovu) a občas i kys. listovou a železo (trpím nedostatkem). Jo a snažim se každý ráno bílý jogurtík, ten je dobrý na zažívání. Btw. Pokud chcete, aby se vám vitamíny a všechno obecně dobře vstřebávalo, musí být čisté tenké střevo, neb dobré trávení je základem dobré imunity. Pro čisté tlusté střevo je dobrá zelenina a vlákniny :slight_smile:. A TAK BY SE DALO VYVODIT ČISTÉ STŘEVO´=ZDRAVÍ, ZDRAVÍ´=DOBRÁ PŮDA PRO MIMÍSE :wink:
12. lis 2007 v 17:03  • Odpověz
Kuk holky :slight_smile:
12. lis 2007 v 19:58  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím příchod do práce a tím i na koníka :grinning: Zatím asi nikde nikdo, že jen já bych byla ranní ptáče? :stuck_out_tongue_closed_eyes: No tak já to tu okouknu zase později...
13. lis 2007 v 06:59  • Odpověz
map: jsi ranní ptáče a jak tak koukám já jsem druhé :slight_smile:
13. lis 2007 v 07:58  • Odpověz
Dobré ranko,
Market, držim palce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Žirafíku, už jsem tě šupla do tabulky...tak doufám, že co nejdřív budeš "zelená" :wink: :wink: ....
Hezký den !!!!
13. lis 2007 v 08:30  • Odpověz
autor
bré ránko holky teda my se rozrůstáme a těším se až všechny budete zelené :wink: Sari a Bíbo co to kafíčko???
13. lis 2007 v 08:39  • Odpověz
Zdar mamino :wink: ....zrovna jsem Vám chtěla psát do IP.....já určo chvilku budu moct.....
13. lis 2007 v 08:40  • Odpověz
autor
dobroš tak se domluvíme přes IP nebo sms ať tady holky nezatěžujeme :sunglasses:
13. lis 2007 v 08:41  • Odpověz
OK........
13. lis 2007 v 08:43  • Odpověz
Holky, mám takovou asi blbou otázku, ale koho se zeptat, když ne vás :sweat_smile: na co všechno jste se vyptávaly, když jste šly na první "startovací" prohllídku před snažilkováním? Zítra se chystám, tak abych byla co nejmoudřejší? Nebo jste zase slyšely takové to obvyklé, vše OK, jste v pořádku a to vám stačilo?
13. lis 2007 v 08:45  • Odpověz
autor
map: to Ti neporadím já na tý prohlídce nebyla :slight_smile:
13. lis 2007 v 08:47  • Odpověz
map: no já se jen zeptala "chtěli bysme se pokoušet o mimčo, je vše v pořádku?" a MUDr řekl "ano je" a tím to zhaslo :slight_smile:
13. lis 2007 v 09:05  • Odpověz
Map, já to samé co Plabla.... :wink:
13. lis 2007 v 09:15  • Odpověz
Map já se přidávám k holkám. Taky mi řekla "vše ok". Záleží taky kdy jsi byla naposled na kontrole. Já chodím pravidelně a tím to bylo dané.
13. lis 2007 v 09:41  • Odpověz
Taky chodím pravidelně, takže by to mělo být OK :wink: a nic by nemělo bránit. No taky jsem si říkala, že vlastně od něj nic jinýho nepotřebuju vědět, jen že klidně můžeme :grinning: No ale chci se právě poptat asi akorát na ty vitamínky. Jo holky, rozhodně nečtěte žádný negativní články!!! Já mám totiž obrácenou dělohu (což mi prozradili už kdysi dávno), tak jsem se chtěla juknout co se tady v diskuzích o tom píše, no radši jsem tam snad ani lézt neměla. Prý to může mít vliv na délku snažilkování :angry: Ale když toho člověk pročte víc, tak zjistí, že je to šíleně individuální a mě říkali, že to není nic "špatného" :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale přeci jen jsem se při těch diskuzích dozvěděla sem tam něco, na co se ho chci zeptat.
13. lis 2007 v 10:09  • Odpověz
Map: to samý co holky výše, vše bylo u mě OK, chodím pravidelně a taky mě upozornila, že hned 1 měsíc po vysazení se může stát, že bych mohla čekat dvojčata, že vajíčka budou pořádně poblbnuté, tak jsme raději 1 měsíc dávali majzla, dvojčata nemusím :slight_smile:
13. lis 2007 v 10:10  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj holky, no já chodím na gyn. taky pravidelně, byla jsem před 3 měsíci, tak mi připadá zbytečné chodit znovu na začátku snažilkování....On stejně doktor nic nezjistí... Prostě zkoušet, zkoušet.... a když to nepůjde za půl roku, za rok, vyrazit k dr. a nějaké to vyšetření podstoupit...
13. lis 2007 v 10:15  • Odpověz
No mě právě čeká pravidlná prohlídka, tak se chci rovnou poptat :grinning:
13. lis 2007 v 10:16  • Odpověz
dogberry: dvojčátka ty nerada? :grinning: Jejda, to mě by se to líbilo (ikdyž jich pár ve svém okolí mám, takže vím, že je to fakt obr fuška), ale ten první měsíc po vysazení už jsme jaksi prošvihli :wink:
13. lis 2007 v 10:19  • Odpověz
Ahojky, tak já se k vám asi taky už přidám :slight_smile:
13. lis 2007 v 11:48  • Odpověz
Map: dvojčátka nemusím, raději 2 po sobě, ale kdoví jak to bude. Chtěla bych mít děti tak 4-6 let od sebe, ale vzhledem k věku nevím jak se zadaří to druhé by bylo asi kolem 34-35 let.

Jaji: vítám tě :slight_smile:
13. lis 2007 ve 12:12  • Odpověz
Čus Jáji, no to je dost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. lis 2007 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.