• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Kom, to je spíš ze strachu...možná nebýt tý blbý trombofilie, tak to neřešim...
A taky tady na MK brouzdám už nějakou dobu, tak jsem samo narazila na dost koček, kterým to z nějakého důvodu nejde, tak jsem si řekla, že když můžu něco zjistit sama, tak to zjistim...abychomse nesnažili, nešlo to, a paks jsem se dozvěděla, že to ani jít nemohlo, když není OVU no ale ta se zdá, že je, takže ten prvotní předpoklad splňuju...takže asi tak...
Uvidíme :wink: :wink: :wink:
2. srp 2007 v 15:47  • Odpověz
Sari: koukám, že to opravdu myslíš vážně :wink: já jsem ráda, že jsem se dopracovala k tomu, abych si zakoupila ten teploměr. Jo, už jsem ti říkala že je nádhernej? Je, a móóóc protože je modrej :grinning: dyť mě znáš :dizzy_face:
2. srp 2007 v 17:19  • Odpověz
Ivi :grinning: :grinning: ...ani jsi tu barvu nemusela zmiňovat :wink: ...to mi došlo :wink:
Jojo, to já zase taková jsem - trvá mi to, než se k něčemu rozhoupu, ale pak jdu za tím...
Tak jsem přemejšlela, která z holčin od nás ze září bude první....já bych tipla Kom :wink:
2. srp 2007 ve 20:24  • Odpověz
autor
sari :grinning: :dizzy_face:..... no "jedeme" bez zábran :sunglasses:

včera když jsme měla spicha s kamrádkou, tak Matyášek pěkně řval a ona říká.........fakt cheš to dítě???? :slight_smile: mě tohleto nějak neodrazuje, když se pak na mě Maty krásně smál bylo to kouzelný
3. srp 2007 v 09:19  • Odpověz
autor
prohlížela jsme si krásné album Matyáška, má i plno fotek, když byl ještě v bříšku a u fotek má Lucka napsanou váhu kolik přibrala :slight_smile: a jejímu chlapovi :grinning: se to nelíbí, že to tam má, mě to přijde docela normální co myslíte?

taky se mi líbilo, že Maty má v postýlce tu samou ovečku co budemem mít na autě akorát má na sobě mikinu s kapucí :grinning: tak říkám, to si musí vzít s sebou na svatbu
3. srp 2007 v 09:23  • Odpověz
ahojky holky :grinning:
3. srp 2007 v 09:27  • Odpověz
No, já mám spíš psychický zábrany...takže tenhle měsíc si ještě dáme pozor, ale pak před svatbou už to řešit nebudu...
No, mě právě taky takovýhle řeči neodrazujou...tak nějak vnitřně jsme dospěla k tomu, že to mímo prostě chci, takže nic takovýho mě nerozhází...
Kuk Lucy :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2007 ve 12:03  • Odpověz
Komtes tak od tohoto víkendu jsme na tom stejně. Taky bez zábran :grinning: Tak schválně kdo z koho :wink: .
6. srp 2007 ve 13:12  • Odpověz
Zdravím, přidala jsem se k vám zatím jen s přípravou. Měření BT, uvidím jak dlouho mi to vydrží :wink: Jinak ant mám ještě na 3 měsíce a potom pojedeme také bez zábran ...
6. srp 2007 v 18:45  • Odpověz
Ahoj holky, taky bych se přidala :slight_smile: V září máme svatbu a někdy během října doberu poslední HA...
6. srp 2007 v 18:53  • Odpověz
Teda holky..koukám jak puk...to já teda ještě zábrany mám....zítra jdu na gyndu, tak jsem zvědavá, jak to všechno dopadne...ale další cyklus to asi taky necháme...přece jen už to bude těsně před svatbou...teda řeknu vám, je to takový divný....
Ivi, když bereš HA, tak je měření teploty k ničemu....HA potlačuje ovulaci, takže ta teplota by se neměla moc měnit....neber to, že dělám chytrou...jen aby ses nelekla, že se nic nebude dít....
6. srp 2007 ve 20:53  • Odpověz
Sari: aha, díky .... sem trubka :wink: tak začnu až po ha. Díkec si zlatíčko :dizzy_face:
7. srp 2007 v 07:53  • Odpověz
autor
Bíbo no jéjéé :wink:

na gyndě jsem byla naposledy v lednu na kontrole a když mi říkal doktor a zase za rok, tak jsme si říkala, třeba dřív :grinning: jsem ráda za tohohe doktora v Lékařském domě na Praze 7, moc milý přístup, parádní vybavení.....sice za to platím 1400 za rok, ale v těhotenství to hojně využiju :dizzy_face:
7. srp 2007 v 09:05  • Odpověz
Ahojky holky, i já jsem ve fázi, kdy s přítelem přemýšlíme o vysazení HA. V září mám poslední platíčko, tak už další možná ani nebudeme pořizovat :wink: .
Chtěla jsem se vás zeptat na jednu věc. Kolují informace o započatí snažení po vysazení. Jedna je taková, že by se mělo začít hned a druhá se naopak drží toho, že by se mělo ještě nějakou dobu (2-3 měs.) počkat. Návštěvu gyndy mám naplánovanou na konec srpna - začátek září, tak se určitě paní doktorky zeptám. Kdybych ale měla nějakou jasnější odpověď už teď, vůbec bych se nezlobila :slight_smile: .
Tak co? Máte už v tomhle směru nějaké zaručené info od vašich dr.?
Za odpověď předem díky a přeju prima den.
7. srp 2007 v 10:02  • Odpověz
Komtes já mám starší doktorku a prožila se mnou obě moje těhotenství. Jsem na ni zvyklá. Uvidíme, jak brzy se k ní budu muset objednat :sweat_smile:
Mucosin v tomhle ti neporadím. Já neberu HA už půl roku. Ale přesně jak píšeš. Někdo tvrdí, počkat a druhý zase pravý opak. Pak si má člověk vybrat.
7. srp 2007 v 10:44  • Odpověz
mucosin: Čauky, máš pravdu názory na to kdy po vysazení antikoncepce začít pracovat na miminko se různí. Některý doktor ti řekne, že můžete začít pracovat hned, jiný zase že se má čekat. Já se např. rozhodla čekat 3 měsíce. Ale byla jsem u homepotaky a ta mi tvrdila že by se mělo čekat 9 měsíců! Protože máš v těle látky, který se pak přenesou na miminko a nesou se jako genetická zátěž dál. Jinak tady na těhle stránkách jsem o tom už diskutovala s dalšíma holkama a tvrdily mi že tohle je blbost. Nevím, taky se říká, že po vysazení HA ti nějakou chvíli trvá než se obnoví funkčnost vaječníků..Takže si vyber...W.
7. srp 2007 v 10:48  • Odpověz
Není nad "zaručené" informace od odborníků :slight_smile: No nic, právě jsem se v jedné starší debatě dočetla, že se má počkat alespoň měsíc. A chcete znát důvod? Tentokrát prý nějaký pan dr. zastává názor, že kdyby to bylo hned, mohli by z toho být dvojčátka :slight_smile: Opravdu jsem zvědavá, s čím vyrukuje moje paní doktorka.
7. srp 2007 v 10:57  • Odpověz
autor
kamarádka vysadila a snažili se a ani nemuseli dlouho :grinning: po měsíci se povedlo a její doktor neměl nic proti(chodím k tomu samému) :slight_smile: fakt tohle je "kus od kusu"

bíbo: tak to je fajn, když už máš takovou "starou známou", držím palečky aby to bylo do konce roku ta návštěva :wink:
7. srp 2007 ve 21:39  • Odpověz
Takže - Dr. mi sdělil, že z jeho pohledu je vše OK !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sliznice narostlá tak akorát, v každém vaječníku je jedno dozrávající vajíčko (takže kdybychom se snažili už teď, mohla by z toho být dvojčata :sunglasses: ), délka cyklu OK, pochválil grafíky, že jsou úplně ukázkový...no prostě super bomba úžo žůžo.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já vim, že to neznamená, že počít mimčo bude sranda, ale jsem ráda, že tu nejdůležitější podmínku splňuju :dizzy_face: .
8. srp 2007 v 07:23  • Odpověz
Sari, tak to je super :wink: a nepůjdete do dvojčat ??? To né, teď né, by ti bylo špatně na svatbě ... :slight_smile:
8. srp 2007 v 08:26  • Odpověz
Ivi, tenhle měsíc to radši pokušet nebudem, protože co kdyby to náhodou vyšlo...to bych si svatbu fakt moc neužila....ale další cyklus se tomu nebránim - to už bych stejně zjistila až po svatbě...
Každopádně to s těma dvěma vajíčkama je vtipný :grinning: ....
No jsem zvědavá, jak to s nám zářijovkama nakonec dopadne :wink: ...
8. srp 2007 v 09:24  • Odpověz
autor
sari výborně :wink:
8. srp 2007 v 09:35  • Odpověz
Ale řeknu vám, že jsem se docela klepala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2007 v 09:43  • Odpověz
ahojky ženský, dovolte mi,a bych e přidala do vaší diskuze. já jsem vdaná od června, po dovolené jsem vysadila prášky,takže měsíc neberu a mimi bychom si velmi přáli..co se týká početí hned po vysazení, tak máte pravdu, že jsou odlišné názory, mě řekl můj doktor, že můžem hned, ale od druhých slyším, že se má počkat na vyčištění...tak pak si má člověk vybrat co :unamused: a co ženský těšíte se na svatbičku a co nervíky pracují? jinak pokud chcete někdo mrknout, tak tady je mé svatební album :slight_smile: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=46422&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
9. srp 2007 v 07:35  • Odpověz
Ahoj Evculo, klidně se přidej. My se tady zatím moc nevyskytujeme, ale v brzké době to napravíme :grinning: . Zatím spíš brázdíme Beremese. Měli jste moc hezkou svatbičku. Gratuluji.
Tak se musím svěřit, že jsem byla tento měsíc docela napnutá. Měla jsem zpoždění 6 dní, přitom to mívám na den přesně. Dokonce jsem si zašla koupit test. A říkala si, že si ho ráno udělám. No a co myslíte.... ráno byla tady. Mrcha jedna :grinning: . Na jednu stranu jsem ráda, protože si užiju svatbu. Ale na druhou stranu jsem se přeci jen začala trošku těšit, že by to vyšlo hned takhle brzo. Začínám tušit, že budu mít problém sama se sebou, jestli se nebude dařit. Bude ze mě cvok :sunglasses:
9. srp 2007 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky holky, i já bych se k Vám ráda přidala. Svatbu máme příští sobotu, ale už měsíc neberu prášky, tak uvidíme, co ti malý trpaslíčci dokážou :grinning: . Uvidí se příští týden :sunglasses: . Miminko bysme moc chtěli, ale prvních pár měsíců neúspěchu řešit nebudeme - doufám, že mě to nebude tak brát.
9. srp 2007 ve 20:53  • Odpověz
když už jste u toho, kdy otěhotnět po vysazení HA, tak mě moje doktorka řekla, že můžeme hned, protože prášky, který jsem leta brala (8 let - Logest) v sobě maji tak málo hormonů, že se tělo od nich hned očistí a otěhotnění to nevadí. Ale jinak jsem se taky setkala s názory jiných doktorů mých kamarádek a ti tvrdili opak - fakt si asi můžeme vybrat.
9. srp 2007 ve 21:00  • Odpověz
ahoj holky, tak se taky k Vám přidávám. Svatbu jsme měli 2.6. a včera jsem dobrala poslední prášek. Teď očekávám MS a po ní bychom chtěli na miminku zapracovat :slight_smile:
9. srp 2007 ve 21:02  • Odpověz
Breberko, taky jsem to slyšela z více stran - jedni tvrdí, že můžeme hned, druzí zase radí počkat...HAK jsem brala osm let (trinordiol), vůbec nevím, co to se mnou udělá, když jsem je vysadila...
9. srp 2007 ve 21:03  • Odpověz
Jéje, Bíbo, to mě mrzí !!!! Ale ber to tak, že si v klídku užiješ svatbičku a nebudeš se stresovat, jestli tohle a tamto neškodí miminku...
Jinak strach z toho samého co ty...taky se bojim, jestli dokážu tu svojí psychiku ukočírovat tak, abych nežila od MS k MS...podle mě je totiž to nejhorší, když na to ta ženská myslí ve dne v noci...já vim, že to nejde úplně vytěsnit z hlavy, ale prostě se na to neupínat...Teorii zvládám, co ?! :grinning: No jsem na nás zvědavá
Holky, vítejte mezi náni ! Jak psala Bíba, nás svatbička čeká ta pár týdnů, takže teD´mám plnou hlavu kytek, aut, zasedacího pořádku...ale hned, jak to bude za náma, vlítnem sem...a to teprv bude smršť :grinning: :grinning:
Jo - co se prášků týká - tak ještě když jsem je brala, tak můj Dr. chtěl, abych každý rok dělala měsíční pauzu, abych to jednou za rok dostala sama od sebe...nevim, je to názor od názoru...každopádně musim říct, že po vysazení HA jsem neměla vůbec problémy, MS mám pravidelně, OVU taky probíhá...ale záleží na Dr. a taky na těle té dotyčné, jak se s tím vším vypořádá...Ale v dnešní době jsou ty prášky na takové úrovni, že těch hormonů obashují hodně málo, takže bych se toho nebála...
Přeju hezký den !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
10. srp 2007 v 05:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.