• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
já už si vás Šárko delší dobu čtu ale zatím jsem písala jen na beremese :slight_smile:
u nás stále nic zajímavého, nehlídáme se, teď čekám tetku v sobotu :slight_smile:
13. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz
Taktéž vítám jajinku :wink:

Taky bych chtěla dva prcky, tak tři,čtyři roky po sobě, uvidíme jak to půjde, člověk si to maluje....ale to se muší, že? :grinning: Prostě to tak bude a basta - si musíme říkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2007 ve 12:49  • Odpověz
autor
jaji nazdáár tak Ty už taky :grinning: tak ať se podaří brzy
13. lis 2007 ve 13:04  • Odpověz
kom...no jooo, je to tři týdny co jsem vysadila a od pana doktora mám požehnání :slight_smile:
13. lis 2007 ve 13:16  • Odpověz
autor
sari abys nám tu Cortina nevyžrala :grinning: ten kometář mě pobavil
13. lis 2007 ve 13:19  • Odpověz
Kom :grinning: :grinning: :grinning: ...chvíli mi trvalo, než jsem to pochopila....No, spíš mám obavu, abys nám to nevyžrala všechno ty :wink: :slight_smile: :dizzy_face: .....
Jáji, tak třeba se zadaří hned !!!!!!!
Bylo by to stejně fajn, kdyby se nám všem podařilo mít mimísky ve stejnou dobu, abychom mohli venčit společně :wink: :wink: :wink:
13. lis 2007 ve 13:50  • Odpověz
autor
jsem si říkala, že Ti ta reakce nějak trvá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 ve 13:53  • Odpověz
No protože tu fotku už tam mám hodně dlouho.....
Sakra já už bych taky chtěla nakupovat oblečky......
13. lis 2007 ve 13:56  • Odpověz
Ale ale kdopak se to mezi nás přihlásil :grinning: Ahojky Jáji, tak ty už jsi taky nakažená?
A vy dvě (Sari a Kom) se tady neperte o Cortinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2007 ve 14:02  • Odpověz
autor
Sari můžeš nám něco koupit :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 ve 14:04  • Odpověz
Kom, ty seš fakt zlatíčko.... :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No Bíbuš, a ty se k nám a Cortině přidáš, že ?! :wink:
autor
no byli jsme o víkendu v Kice, koukali na postýlky a kočárky, Romanovi se tam líbil hcco kočárek, ale přesvědčovala sjem ho že má úzkou korbičku, pak v neděli viděl Cortinu u kamarádů a říkal, že nebudem uvažovat o jinym :grinning:
13. lis 2007 ve 14:06  • Odpověz
autor
sakra Chicco :wink:
13. lis 2007 ve 14:06  • Odpověz
Kom, tak to je fajn, že jste se shodli :slight_smile: !!! Já už Tomovi oznámila, že jako kočárek mám vybranej.... :wink: :grinning:
13. lis 2007 ve 14:08  • Odpověz
To je stejně sranda, že já - netěhotná a řešim kočárky...magor, no !!! Měla bych radši koukat na kuchyně....
13. lis 2007 ve 14:09  • Odpověz
autor
no taky jsem neměla viditelný zájem o ten v Kice když ho Roman začal zkoumat :grinning: radši sjem si prohlížela povlečení do postýlek
13. lis 2007 ve 14:12  • Odpověz
Kom a postýlku jste vybrali? Nebo to bylo zatím jen na čumendu?
Sari u mě vyhrává taky Cortina, tak uvidíme :wink:
13. lis 2007 ve 14:12  • Odpověz
autor
postýlky zatím jen na čumendu :wink: se mi líběj takovýty jednoduchý bez kulatých rohů a oblouků, prostě hranatá jako jsme měli my když jsme byli malý :wink:
13. lis 2007 ve 14:13  • Odpověz
autor
Roman dostal kázání, že on ať si vybírá velký kočár(auto) a kočárek ať nechá na mě s tím nejvíc budu jezdit já,že :grinning:
13. lis 2007 ve 14:15  • Odpověz
Kom, dobrá dělba práce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bíbuš, co graf ????
13. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz
Graf je stejný jako každý měsíc. No vždyť se koukni sama http://www.fertilityfriend.com/home/1bfd50
13. lis 2007 ve 14:32  • Odpověz
bibo..no nakažená ještě úplně nejsem :slight_smile: furt mám nějaké pochybnosti
13. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz
Hele mě neuroložka řekla že mi ty bolesti hlavy v těhotenství ustoupí. Tak to ber jako lék :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 ve 14:38  • Odpověz
Bíbo, fakt vypadá zase ukázkově...a koukám, že FF už ti odpočítává testování...tak snad to vydrží až do konce....
Jáji, já jako mimčo chci, ale jsem sama ze sebe překvapená, že se nehroutim, že to zatím nevyšlo...tak pak začnu přemýšlet a řikám si, jestli sena to vlastěn těšim.....cvok...
13. lis 2007 ve 14:40  • Odpověz
autor
no já si zase říkám jestli vůbec nějaký mimi v břichu mám :grinning: taky magořím, ale už mám kde rodit tak je to dobrý
13. lis 2007 ve 14:42  • Odpověz
Sari mám na 5 dní VIP verzi zdarma. Tak ho mám tentokrát hezky barevný
A buď ráda že se nehroutíš, mě se to teda nějak edaří být tak úplně v klidu.
13. lis 2007 ve 14:43  • Odpověz
Já teDˇjak tdlo překlikávám z BRMS na MK..... :grinning: :grinning:
Bíbo, já vim...opravdu mě to samotnou překvapuje, jak v klidu to beru....možná je to okolím, který je tolerantní a nikdo se neptá, možná tím, že vlastně nevim, co to znamená mít mimčo...fakt netušim...ale věřim tomu, že se dočkáme všechny !!!!!! Vždyť jsme si přece slíbily, že spolu budem vozit kočárky, ne ????!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. lis 2007 ve 14:47  • Odpověz
Pardon - trdlo.... :grinning:
13. lis 2007 ve 14:47  • Odpověz
autor
jen to k sobě budem mít trošku z ruky :unamused: no coo v centru se dá taky drandit s kočárama :grinning:
13. lis 2007 ve 14:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.