• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
bibo...to je dobrá útěcha, zato mi řekl doktor kam chodim se zaludkem, ze az budu tehotna tak prasky brat nesmim a ze mi stejne bude blbe tak co

to je teda hezky :slight_smile:

sari...no ja se bojim, jak zvladnu tehotenstvi, porod a vubec vse
13. lis 2007 ve 14:56  • Odpověz
Jáji, nemysli na takovýhle věci...strachu si užijem po zbytek života.....
13. lis 2007 v 15:02  • Odpověz
Kom ty budeš průkopník a zjistíš kde se všude dá bez problému drandit a my už budeme jen přebírat tvoje moudra :slight_smile:
Nesnáším migrény a hormony. Už druhý den zvracím. A opovažte se vyslovit něco o t....!!!! Už takhle je mi mizerně. Asi se loučím a pokusím se dokodrcat domů. Zatím páček
13. lis 2007 v 15:05  • Odpověz
sari....když já jsem hroznej stresař a strašák :(
bibo...tak pa pa a ať je ti líp
Bíbo, vždyť mlčím..... :wink: Tak ať je ti líp !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jáji, já taky....proto jsem sama sebou překvapená, že já zatím nic..ale ono je to třeba ticho před bouří...každopádně já myslim, že my jsme to tento měsíc prošvihli...
13. lis 2007 v 15:06  • Odpověz
autor
bíbo ať je Ti líp :wink: pac
13. lis 2007 v 15:08  • Odpověz
sari...myslím že si můžeme podat ruce :slight_smile: i když mi to někdy dost stěžuje život :(
13. lis 2007 v 15:11  • Odpověz
autor
jo taky se bojím toho co neznám, ale holky ono to pak nějak samo vyplyne od porodu už neutečete :grinning:
13. lis 2007 v 15:11  • Odpověz
kom...to asi ne, ačkoliv když jsem byla na horské dráze tak jsem taky ctěla vystoupit nahoře když jsem viděla ten spád dolu
13. lis 2007 v 15:13  • Odpověz
Jáji, ale nakoec jsi nevystoupila :wink: :wink: :wink: :wink: ...a takhle je to se vším - nahoru...dolu....to je život... :wink:
13. lis 2007 v 15:18  • Odpověz
sari...no skoro jo :slight_smile: no uvidíme, třeba sama sebe překvapím, ale bylo by to asi poprvé :slight_smile:
13. lis 2007 v 15:24  • Odpověz
13. lis 2007 v 15:31  • Odpověz
se mnou je to vážně těžký...
13. lis 2007 v 15:38  • Odpověz
Tak už je mi líp :slight_smile:
Holky ta vaše diskuze mi připomíná, jak jsem chtěla odejít z porodního sálu. Prostě jsem začala tvrdit, že už toho mám dost a rodit nebudu! No samo že mi to neprošlo :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 v 17:30  • Odpověz
bibo...no to asi budu mit podobne :slight_smile:
13. lis 2007 v 18:21  • Odpověz
Ahoj holcicky, vy jste se teda rozjely! :grinning:

Jsem tu po kratsi odmlce a momentalne jen na skok (musim jet jeste dneska autem do Brna (!), ach jo), ale uz jsem se tesila az si vas prectu a napisu sem..
Pamatujete, jak jsem si asi pred 4 tydny delala velky plany o my kariere a nevedela pro jakou pozici se rozhodnout? V ty dobe jsem jeste nevedela, ze se tim vubec nemusim zabyvat a ztracet tim cas, protoze nastanou jiny zivotni okolnosti. Jsem v 5. tydnu tehotenstvi a nejak tomu nemuzu uverit. Stridaji se ve mne ruzny pocity, ale kazdopadne kladny prevazuji :grinning: Abych to uvedla na pravou miru, necekala jsem to, protoze to podle mne nebylo tak uplne v zcela v plod. dnech, v ciste plodnych dnech u nas k nicemu nedoslo a ve zbytku taky ne :grinning: , a tak o to vetsi bylo prekvapeni a neustala neduvera v tehot.testy, kt. jsem si udelala, kdyz jsem cekala uz 3.den na MS. Mam samozrejme velkou radost a zatim to vi jen manzel a ted vy. :slight_smile: Je to vazne zvlastni vedomi, ze budu maminkou. Zvykam si na to pomalu, stale vlastne neverim. Jedina lehce minusova vec je, ze jsem v nove praci ve zkuseb. dobe a do unora (konce zkuseb.doby)to asi nedoklepu. Bojim se nauzey. Uz dneska mi bylo spatne a bala jsem se, ze se bude dit neco dramatictejsiho .. To by byl mazec, kdybych se v praci poblinkala :grinning: Takze tohle mi dela starost, jak z toho ven, protoze kdo mohl tusit, ze mi staci, aby kolem mne prosly trenky.

Holky, moc Vam brzy preju stejny stesti a doufam, ze se budeme setkavat i na jinych diskuzich :slight_smile: Kazdopadne neopoustim Vas a budu tady porad :grinning: pa
13. lis 2007 v 18:51  • Odpověz
xaverov....juuuuu gratulujuuuuu, cetla jsem tve prispevky :slight_smile:
jo jo člověk míní ale osud mění :slight_smile:
13. lis 2007 v 19:40  • Odpověz
Xaver, tak to je hustý....gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!! No vidíš, ještě že ses rozhodla tak, jak ses rozhodla !!! Tak si to užívej a hlavně se opatruj !!!! Držím palce, ať je vše v pořádku !!!!!!!!!!!!!!!!
Jo - a koukej si změnit nastavení, mamino :wink:
13. lis 2007 ve 20:23  • Odpověz
AHOJ HOLKY, no tady se to teda odpol. rozjelo....hmmm....XAVER, gratuluju! To je nááádherný zjištění, co víc si přát.... Snad štěstíčko padne i na nás ostatní čekatelky :slight_smile: .
13. lis 2007 ve 22:31  • Odpověz
Xaver taky moc gratuluji :slight_smile:
Prostě osud rozhodl za tebe. Tak se drž a ať tě ty nevolnosti co nejdříve opustí.
14. lis 2007 v 07:52  • Odpověz
DObré ranko,
Bíbuš, koukám, že teplotka zatím OK :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2007 v 08:01  • Odpověz
No ještě mám dva dny čas. Pak se uvidí. Žaludek sice ukazuje jedním směrem, ale radši si moc nadějí nedávám. Nechci potom být zklamaná. Což stejně budu
14. lis 2007 v 08:14  • Odpověz
Co ty víš.... :wink: :dizzy_face: :wink: :dizzy_face:
14. lis 2007 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky moje :slight_smile:

dlouho jsem tu za váma nebyla? Jak válčíte? Bíbuš, mrkla jsem na tvůj grafík a móóóc držím pěstičky :slight_smile:))
14. lis 2007 v 08:22  • Odpověz
Beru to zatím tak, že je to trošku drastická dieta :wink: Jinak díky moc
14. lis 2007 v 08:30  • Odpověz
Hele, a jak jsi to měla u předchozích těhu...tos taky zvracela ??
14. lis 2007 v 08:34  • Odpověz
Bíbo, tak to je víc než drastická dieta :slight_smile: snad bude brzy lépe

Holky, no já se jen modlím abych to prožila jako ségra. Ta nezvracela, nějaké chutě taky neměla ... proplula celkem OK
14. lis 2007 v 08:38  • Odpověz
Právě že vůbec ne. Já nevím co jsou to těhu nevolnosti. Pořád si říkám, že mi to může dělat ta kolísající hladina hormonů. Když jsem je nasadila bylo mi blbě a tak jestli to nepůsobí stejně při vysazení. No uvidíme za pár dnů.
14. lis 2007 v 08:41  • Odpověz
Musely to být pěkný driáky .... uvidíš :slight_smile:
14. lis 2007 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.