• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Bíbuš, nezbývá, než čekat !! Ale věř mi, že ti moc přeju, ať jsou ty tvoje nevolnosti důkazem malého "vetřelce" v bříšku !!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2007 v 09:15  • Odpověz
autor
čau baby,
xaver: gratulujuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: a vítej mezi těhulema, s nevolnostma s e budeš muset poprat :wink: taky mě všichni utěšovali :grinning:

no dneska jsme zas epesně zvracela doma i v práci asi se včera prcek lekl, když na něj strejda(můj brácha) řval.....vykřikoval jak pominutej,když po něm naši chtěli peníze za svatební dar pro nás
14. lis 2007 v 09:24  • Odpověz
Ahojky Klári,
a já myslela, že už jsou tyhle nevolnosti za tebou....

Brácha je dobrej týpek....
14. lis 2007 v 09:25  • Odpověz
Sem děsná...asi už mi z toho hrabe, aniž bych si to uvědomovala, protože jsem si normálně vsugerovala MS bolesti...a přitom to mám dostat někdy příští týden...dement, no...takže Jáji a Bíbo - zase tak v pohodě nejsem.... :unamused:
14. lis 2007 v 09:26  • Odpověz
autor
sari: no já taky :angry:

jojooo vymýšlí různý záminky aby nemusel tolik platit, ale rodiče to z něj dostanou :grinning: fakt ubohý
14. lis 2007 v 09:27  • Odpověz
A co vám vlastně vaši dali ? Já to zabudla... :unamused:
14. lis 2007 v 09:28  • Odpověz
Ahoj Kom já taky myslela, že už máš konečně pokoj?
Sari ono se to nedá být tak úplně v klidu. Některý den to padne na každou.
14. lis 2007 v 09:34  • Odpověz
autor
no přispěli nám na pračku a na ledničku a brácha původně řekl, že nám zaplatí pračku pak couvl, že dá jen část a teď tvrdil že dá minimum........no fakt od něj už nic nechci tolik prohádaných večerů co s ním naši měli.........a včera mu bylo úplně jedno že řve na těhotnou ségru
14. lis 2007 v 09:39  • Odpověz
14. lis 2007 v 09:40  • Odpověz
Kom, no nechci být sprostá, když se jedná o tvého bratra, tak radši budu mlčet.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Bíbuš, tak nějak... :unamused:
Kom, ty uvažuješ o látkových plenách ???????
14. lis 2007 v 09:44  • Odpověz
Sari...to zas přejde a budeš v pohodě :slight_smile: já zatím čekám na tetku na sobotu, to bude poprvé po vysazení prášků, jsem zvědavá protože jsem vždycky umírala bolestí než jsem měla antiko....
14. lis 2007 v 09:45  • Odpověz
autor
sari: ani néé ale házím odkaz pro ostatní :wink:
jaji: ty říkáš menzesu tetka to je dobrý :grinning:
14. lis 2007 v 09:47  • Odpověz
kom...no jooo, nějak se mi to líbí :slight_smile:
14. lis 2007 v 09:48  • Odpověz
Kom, já tomu řikám taky tak... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2007 v 09:49  • Odpověz
autor
no to jsou pro mě novinky i mrcha byla pro mě novinka :grinning:
14. lis 2007 v 09:50  • Odpověz
14. lis 2007 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, úspěšně jsem se prokousala stránkami a hlásím se mezi vás:slight_smile:. Po miminko prahnu spíš já, manža je stále lehce rozpačitý, ale nebrání se :wink: Momentálně mám plnou hlavu, co se mnou je. Na gyndu jsem již objednaná, ale třeba mi některá poradíte (nebo uchlácholíte :sweat_smile:). Srpen i září jsem pilule ještě baštila, ale jelikož jsem hlava děravá, takových 5 prášků jsem vždy v měsící zďobnout zapomněla. V říjnu jsem oficiálně skončila s antikoncepcí.
A teď ta záhada. Poslední menses byla v srpnu a od té doby nic :confused: Dělala jsem si v září i v říjnu test, pokaždé negativní. Nyní se mi přidaly bolesti prsou a to takové, že mi dělá problémy ležet na břichu. Nejradši bych se rozeběhla k doktorovi ihned, aby mě vyvedl z nejistoty, ale jdu tam až příští týden. Myslíte, že je to normální :frowning2: ?
14. lis 2007 v 11:44  • Odpověz
Jindri, tak to fakt nevim...podle mě, kdybys byla těhu, tak by ten test v říjnu vyšel pozitivní...Po vysazení antikoncepce se stává, že se to tělo zblázní, a může trvat i nějakou dobu, než MS normálně naběhne...Ale třeba se pletu a těhu jsi...určitě jdi k tomu doktorovi....
To jsem ti poradila, co ?!
14. lis 2007 ve 12:05  • Odpověz
ahojky holky, jdu Vás pozdravit. Nějak se to tu rozjíždí s tím povídáním a hlavně s těhulkama. Všem novým moc gratuluju a čekatelkám držim palečky.
Mě je stále skvěle, zítra jdu na další kontrolu, tak už se těšim, že zase uvidim mrňouska - třeba snad i pohlaví :grinning: :wink:
14. lis 2007 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky Breberko !!! To je moc dobře, že je vše v pořádku :slight_smile: !!!!!!!!! Tak ať je to tak i nadále !!! Držím palce !!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2007 ve 12:25  • Odpověz
autor
breberko:tak ať vidíš co nejvíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a opravdu chcetet znát pohlaví mimíse?
jindri: tak zkus doktorovi aspoň zavolat a říct mu to :wink: třeba Ti řekne to samý co my, že jsi po vysazení HA jen rozhozená
14. lis 2007 ve 12:43  • Odpověz
kom, chceme a hlavně si pak chci nakupovat věcičky přímo na kluka nebo holku, ale mě je jedno co to bude, fakt se moc těšim. Manža zrovna prohlásil, že je to děs, jak to letí, před chvílí svatba a teď už jsme ve 4. měsíci. V tomhle závidim dětem, těm ten čas tak nepádí, jako nám "dospělákům" se starostma a povinnostma, že jo.
14. lis 2007 ve 12:52  • Odpověz
autor
breber: já zas mám ohromnou radost, že Roman změnil názor(teda byl spíš dotlačen :grinning:) a nechce pohlaví miminka znát :sunglasses: do barev se bude nakupovat až se narodí do tý doby budou neutrální....i když holčička v tmavě modré je taky krásná
14. lis 2007 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj Breberko držím palce, aby se mimís ukázal v celé své kráse a prozradil se :wink: Já jsem u prvního byla taky zvědavá a nechala si říct pohlaví, ale holka byla překvapení.
14. lis 2007 ve 13:21  • Odpověz
autor
bibo: no říkala jsme si, že spíš u druhýho budem chtít vědět pohlaví jestli teda bude druhý někdy pak :grinning:
14. lis 2007 ve 13:26  • Odpověz
No já to měla úplně opačně. Je fakt, že v té době to nebylo tak obvyklé říkat maminám pohlaví. Tak když se mě dr. zeptala jestli to chi vědět, řekla jsem ANO. No a Kamila se stejně pořád točila zadečkem, rošťanda jedna :slight_smile:
14. lis 2007 ve 13:29  • Odpověz
Koukám, že teda dobře přeskakujete z jedný diskuze na druhou... :grinning: :grinning: .. :grinning:
14. lis 2007 ve 13:35  • Odpověz
Je to trochu hoňka stíhat přeskakovat. Ale muséím ještě něco udělat a za hoďku mi začíná anglina :rolling_eyes: Tak se mějte
14. lis 2007 ve 13:40  • Odpověz
Pa Marti....
14. lis 2007 ve 13:46  • Odpověz
autor
tý jo koukám, že už jsem 14. týden toto letí :grinning:
14. lis 2007 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.