• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Ahoj kočky, tak sem k Vám zase po hoooodně dlouhé době nakukuji z naší zářijové diskuze na brms :slight_smile: . Právě dobírám HA a do konce listopadu bych měla mít bobulky dobrané. Uvidíme jestli bude vánoční dáreček nebo ne...nechám to přírodě :wink: .
Jinak moc gratuluji všem mamulkám, které se dočkaly :slight_smile:
14. lis 2007 ve 13:51  • Odpověz
autor
líbánky dělají své viď Koch :grinning: u mě to bylo i že dost zdražili mou HA tak jsem už další nekupovala................a bylo
14. lis 2007 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj Koch, to jsou k nám hosti :wink: ...takže tě dopíšu do tabulee, jo ?! Začátek snažení listopad ?? A kolik dětiček ???
14. lis 2007 ve 14:02  • Odpověz
Hele Šári nebuď na mě tak hr :grinning: . Napiš si tam spíš prosinec a děti 2-3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2007 ve 14:05  • Odpověz
sari...a ja jsem taky v tabulce? :slight_smile:
14. lis 2007 ve 14:09  • Odpověz
autor
jaji seš
14. lis 2007 ve 14:10  • Odpověz
No jasně, Jáji !
Jani, no taaaak...nezlob !!!!
14. lis 2007 ve 14:13  • Odpověz
14. lis 2007 ve 14:17  • Odpověz
sari...tak to joooo :slight_smile: jinak chci 2 děti :slight_smile:
14. lis 2007 ve 14:19  • Odpověz
autor
to je hezký že chceme minimálně dvě děti každá :slight_smile:
14. lis 2007 ve 14:21  • Odpověz
No Kom, já nechci jedináčka...je fajn mít ségru.....
14. lis 2007 ve 14:22  • Odpověz
autor
je fajn mít sourozence :wink: i když někdy stojí zaprd viz ten můj :sunglasses:
14. lis 2007 ve 14:24  • Odpověz
kom..ja jsem jedinacek a je to pekne blby :( rika se jedno dite je pro strach
mama na me byla hrozne upnuta a nikam me nechtela pustit jak se o me bala
14. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz
Kom, já vim.... :fearful: ...
Jáji, jsem ráda, že slyším i názor jedináčka....já kolem sebe nikoho nemám, tak sem si řikala, jak to asi ti lidi berou....
14. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz
rozhozená, to já jsem :grinning: Antikoncepcí jsem se ládovala 8 let, tak asi opravdu tělíčko blázní. Jen mě mrzí, že to vynechání není způsobeno otěhotněním :frowning2:
Holkysnažilky, upravily jste si nějak jídelníček? Já se snažím jíst zdravěji, ale třeba zbavit se kávy mi dělá obtíže.
14. lis 2007 ve 14:28  • Odpověz
Šári, pěkně si mi to tam napsala :slight_smile: .
Ale byl by gól největší, kdyby do tabulky z nenadání přibyla třeba Irbis co :sweat_smile: ?
Já bych jedináčka rozhodně nechtěla. Mám ségru a manžel je dokonce ze tří dětí (sám má ještě dvojče - bráchu :grinning: ) a myslím, že to je ideální, pokud není věkový rozdíl moc veliký, a dětičky si alespoň můžou spolu hrát a trochu se zabaví.
14. lis 2007 ve 14:29  • Odpověz
jo jedináček to je na prd :( mám ale nevlastního bráchu, kterého jsem 13 let neviděla
14. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz
autor
jindri: moje kamrádka brala HA přes 10 let a teď se rozhodla vysadit(prý jsme byla spouštěcí mechanizmus já :grinning: )a už byla na vyvolávací injekci a furt mrchu nedostala, dělala si x krát test-negativní.........takže ono jak se tělo zachová fakt člověk neodhadne :wink: já brala HA 8 let a bez problémů

no to kafe bys měla omezit až budeš těhotná, teď se tím netrap pak to půjde samo kvůli prckovi člověk udělá věcí co by předtím neudělal
jindri, tak jelikož jsem ještě pořádně nezačala se snažilkováním, tak ani na mém životním stylu se to moc neodrazilu :sweat_smile: . Ale mám v plánu určitě se pak začít nějak krotit v těch nezdravých jídlech a začnu brát nějakou tu listovku. Vlastně první počin už mám. Na 4.12. jsem objednaná s kamarádkou na pročištění střev, tak to bude taky plus že :dizzy_face:
autor
koch: tak to já zas ted jím víc nezdravých jídel :grinning:
14. lis 2007 ve 14:37  • Odpověz
holky, já zdravěji tedy fakt nejim, jsem teď taková rozežraná a moc mi chutnaji nezdravý věci a zatim mam jen 1,5 kg navrch a tak 1/2 z toho myslim prsa :grinning: :grinning: Kafíčko si taky dam, tak 2x do týdne, ale jen slaboučký. Jinak co jsem četla, tak by se neměli jíst dia výrobky a sladit umělim sladidle, pít kávu bez kofeinu... neni to zdravý, protože je to chemicky upravovaný, takže v těhu nevhodné. :wink:
14. lis 2007 ve 14:46  • Odpověz
No jo, jenže vy už těhu jste, takže Vás ovládají maminovské chutě :slight_smile: . Ale v tom snažilkovském období je asi lepší trochu se snažit :wink: .
14. lis 2007 ve 14:49  • Odpověz
No, já jídelníček neupravila vůbec...jím listovku a vitamíny, které doporučil Dr. ....myslim, že jim tak nějak vyváženě, alkohol téměř nepiju, nekouřim...takže to podle mě není ani třeba...Nechci se pořád chovat jako potenciálně těhotná...to by bylo na cvokhaus....
Jani, to sem si taky řikala..a ani bych se nedivila, kdyby přibyl někdo zcela nečekaný.... :wink:
14. lis 2007 ve 14:50  • Odpověz
Koch, já myslim, že se nic nemá přehánět....
14. lis 2007 ve 14:51  • Odpověz
koch ani před těhu jsem nejedla nějak extra zdravě, je jsem začala brát kyselinu listovou, tak 14 dní před otěhotněním (šlo to nějak rychle) :wink: a že bych se ládovala ovocem, zelinou, tak to fakt ne. Myslim, že v tom to neni, kamarádka chce už asi 3 roky otěhotnět, jí zdravě, zhubla, ale efekt zatím žádný :frowning2:
14. lis 2007 ve 14:54  • Odpověz
Tak to jste mě uklidnily, že můžu zůstat zase rozmlsaná jak jsem byla :grinning:
14. lis 2007 ve 14:56  • Odpověz
autor
koch: klíďo píďo :wink:
14. lis 2007 ve 14:57  • Odpověz
Fakt si myslim, že o tom to není.....jako jasně, nechlastat jak duha a nekouřir jak fabrika, ale to ostatní by mělo být OK...
14. lis 2007 ve 14:57  • Odpověz
no a to se vemte ze moje kamoska je tehule a huli jako fabrika
14. lis 2007 v 15:15  • Odpověz
autor
promiň jaji, ale ta je teda pěkně blbá

kolegyně taky hulila v těhotenství a narodila se jí malinkatá holčička chudák
14. lis 2007 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.