• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
:slight_smile: já to beru jako dobrý důvod začít se sebou něco dělat. Mám 10kg víc než je zdrávo a motivace nebýt v těhotenství jak velryba je silná :dizzy_face:

komteska: mně biologické hodiny probudila kamarádka, má 9ti měsíčního Štěpánka, manžel je Alžířan a Štěpa je opravdu krásný kluk - lehounce snědý, obrovské hnědé oči a tmavé kudrnaté vlásky :dizzy_face:. Do té doby mi mimča nic neříkali, vůbec jsem na to ani nepomyslela. Teď se přiblble usmívám na každé děťátko a psíma očima koukám na každou těhulku :grinning:
14. lis 2007 v 15:27  • Odpověz
autor
jojoo prcci v blízkém okolí dělají divy, kór když jsou nejlepších kamarádů :slight_smile:
14. lis 2007 v 15:33  • Odpověz
kom...já to o ní taky říkám a divím se že ji manžel tohle dovolí
14. lis 2007 v 15:36  • Odpověz
autor
tak pa snažilky :wink: hezký večer
14. lis 2007 v 15:47  • Odpověz
Tož já též páďoš....tak zdarec....hezký večíííír !!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
14. lis 2007 v 15:48  • Odpověz
tak ja nevim, zacinam byt pekne nervozni:( http://www.fertilityfriend.com/home/1cf8fd
14. lis 2007 v 19:03  • Odpověz
Markett to vypadá slibně...
14. lis 2007 v 19:13  • Odpověz
Market zatím ten graf nevypadá vůůůůbec špatně. Tak ať se teplotka hezky drží nahoře :wink:
14. lis 2007 ve 20:35  • Odpověz
No, dnes byl posledni den, kdy jsem docela za normalnich okolnosti mivala MS...Necitim vubec nic, zadny priznaky ani na tehu ani na MS, je to proste divny...
14. lis 2007 ve 20:47  • Odpověz
To není nic divného. Být tebou, počkala bych do neděle a pak udělala test.
Držím moc palce, aby ti to vyšlo.
14. lis 2007 ve 20:54  • Odpověz
Market, co blázníš ???? Vždyť to vypadá naprosto výborně !!!! Já bych počkala tak do soboty a zkusila testík...ale ono když se teplotka bude držet do té doby nahoře, tak si myslim, že můžeš bouchat Rychlý špunty !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jo - a to, že nemáš příznaky...každej to prožívá jinak :wink: ! Držim pulce...teda...palce !!!!!!
14. lis 2007 ve 21:12  • Odpověz
Dobré ranko,
Marti, tak jsem koukala na ten tvůj grafík....je to hooooooodně zajímavý !!!!! A jak je ?
15. lis 2007 v 07:52  • Odpověz
Ahoj, právě tady nad ním dumám. Jak si ze mě dělá srandu. Dneska zatím nevolnosti nejsou. Ale břicho mě bolí už od večera, tak to spíš vidím na tu proklatou mrchu. Jen mě mate ta teplota. Touhle dobou už mi dřív klesala. No nic. Uvidíme, uvidíme
15. lis 2007 v 08:29  • Odpověz
No, já bych ještě počkala, co zítra, a kdyby pořád ni, tak bych šla v sobotu do testíku.... :wink: ....
15. lis 2007 v 08:41  • Odpověz
Podle mě tedy byla ovulka o den dříve než mi ukazuje graf, ale ten jeden den sem tam už nehraje roli. Paradoxně jsem docela v klidu. Nějak mi to tentokrát nedrásá nervy.
Sari co ty dneska, budeš mít kolem poledne čas na kafe?
15. lis 2007 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

po očku vás sleduji abych mohla být ve střehu a poblahopřát.

Bíbo držím pěstičky :slight_smile: Sari a jak u vás?
Holky, no obdivuji vás ... já bych byla vynervená. Možná začneme už na jaře, páč naši nenápadně ségře naznačili, že kdyby toho neměli toliko doma hotové, že by byli rádi kdyby tam šli. Takže počítám jak přijedeme s Romanem, tak že se nás zeptají zda bysme než postavíme, zatím nebydleli dole u dědy. Má vlastní vchod, kuchyně, koupelna ... sice je to už starší vybavení, ale nevadí. Zatím je to ale moc čerstvé .... ale třebas pokud bych byla těhule bylo by to lepší a s mimísem bychom měli více místa :slight_smile:
Navíc taťka chce na jaře zateplovat a vyměnit komplet všechna okna (cca 14) za plastovky ... takže by tam bylo teploučko ....

Uvidíme a docela se může stát, že se budem opravdu snažilkovat dříve než podzim 08 :slight_smile:)
15. lis 2007 v 09:04  • Odpověz
Ivi to jsou dobré zprávy. Tak ať vám to brzy vyjde a můžete se začít snažit :wink: To se nám to tady začíná hezky plnit.
15. lis 2007 v 10:05  • Odpověz
tak jsem si přečetla že ty co mají problémy s váhou před otěhotněním, přiberou většinou docela dost a mají problém se shazováním :( to bude můj případ, chjo
15. lis 2007 ve 12:41  • Odpověz
jajinka27: šmankote nestraš, já zase četla, že právě silnější moc nepřiberou. Asi to má každý jinak, třeba žádné chutě nebudou, převládat bude nevolnost :grinning:
15. lis 2007 ve 13:04  • Odpověz
Ježiš, Bíbo, já na tebe úplně zapomněla !!! Mám tady blázinec, tak sem nestíhám lézt.....PROMIŇ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. lis 2007 ve 13:25  • Odpověz
jindri...tak kéž by převládla ta tvoje varianta :slight_smile:
15. lis 2007 ve 13:31  • Odpověz
Jasně, na silnějších to není dlouho vidět a pak překvapí, když jdou do porodnice...to bude můj případ :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz
No, já nejsem taky žádný tintítko...ale fakt odmítám řešit, jak budu vypadat po...teď je pro mě nejdůležitější miminko, to ostatní nějak dopadne.... :wink:
15. lis 2007 ve 13:42  • Odpověz
ahojky holky, tak se vám hlásím z úspěšné kontroly, UTZ nebyl, že až 6.12., kdy budu ve 20tt. Vše je OK, jen mam písek v moči, tak musim hodně pít. A super je, že na další kontrolu s sebou beru manžela, jupí. bude čumět :grinning:
15. lis 2007 ve 14:54  • Odpověz
sarihy: jasňačka, klidně budu jak soudek - pro mimčo cokoliv :grinning:

Holky víceméňě tu čtu, že vaši manželé se těší skoro, nebo úplně stejně jako vy. U nás byl projeven souhlas, jinak ticho po pěšině:frowning2:. Zrovna včera jsme to probírali, tahala jsem z něj, jak z chlupatý deky, kde je problém a vyvrátil mi, že nechce být tatínkem, nebo něco podobného, ale má velké obavy, jak to utáhneme finančně. Dělá IT administrátora, plat nemá vůbec špatný, zvláštní výdaje také nemáme. Nějak ho nechápu, proč z toho má takové obavy. Neexistuje nějaký zprůměrovaný přehled, na kolik pořízení mimča vyjde?
15. lis 2007 ve 14:59  • Odpověz
No, já někde četla, že ještě než se narodí stojí cca 60tis.
15. lis 2007 v 15:02  • Odpověz
Breber, tak to je super, že je vše v pořádku !!!! Gratuluju !!!!!!!!!!!!!!!!
15. lis 2007 v 15:05  • Odpověz
Váhu opravdu nemá cenu řešit. Každé tělo se zachová jinak a nedá se to předem naplánovat.
Sari nic se neděje. Mě to napadlo, že toho budeš mít hodně.
Breber moc gratuluji k úspěšné prohlídce.
Jindri oni z toho občas chlapi mají obavy. Ty se většinou rozplynou jen co poprvé uvidí mrňouse :wink:
15. lis 2007 v 15:11  • Odpověz
sarihy: 60tis. :astonished: ? Ale to snad, když kupuji všechno nové, ne? My budeme mít starší kočárek po neteřince, oblečky také dostaneme. Co všechno je vůbec potřeba :sweat_smile:?

bibova: doufám :wink: nyní to prožívám sama a není to ončo :confounded:
15. lis 2007 v 15:21  • Odpověz
No, já brala jako novej kočár (trojkombinace) za 20tis., komoda nějaký 3tis., postýlka 5tis., pleny, oblečení....no kámoška má ročního chlapečka a všlo je to na tolik...a to vlastně všechno oblečení kupovala s sekáči...ono se to nezdá, ale naskáče to... :unamused:

Jinak Tomík se na mimčo neskutečně těší...pořád chodí a říká mi to... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2007 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.