• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Jé, Bíbo, to jsem ráda, že se nezlobíš !!!!! Já se tu nějak zamotala a ještě jsem s nevymotala :angry: :angry:
15. lis 2007 v 15:24  • Odpověz
autor
jindri: no počkej až budeš mít pupek to si pořádně uvědomí :grinning: mi přijde jak když Ti chlapi nechtějí dospět
15. lis 2007 v 15:26  • Odpověz
sarihy: .. a já včera manžílkovi tvrdila, ať je v klidu, že nějaké výdaje sice budou, ale minimální. Haha, no raději ho nechám v sladkém nevědění :grinning:
15. lis 2007 v 15:29  • Odpověz
Opravdu hodně záleží na tom jestli pořizuješ nové věci, nebo dědíš po kamarádkách. Nejdražší bude ten kočár. Ale já se včera dozvěděla, že švagrová mi schovala kočár po synovci. Absolutně si nepamatuji jak vypadá a to se v něm vozil před půl rokem. Musím na něj kouknout.
Hlavně ty věci stejně pořizuješ postupně a né vše najednou. Tak se neděs.
A s tím prožíváním to je těžké. Petr se třeba těší moc už dopředu. Ale znám pár takových co začali prožívat těhu až při prvních pohybech a nebo dokonce až po porodu. Neboj on se určitě srovná :wink:
15. lis 2007 v 15:33  • Odpověz
No vidiš, Bíbuš, tak třeba nakonec nebude Cortina...aspoň to nebude trapný, když budeme jezdit s Klárou a všechny bychom měly stejný kočár :grinning:
15. lis 2007 v 15:35  • Odpověz
autor
holky sice to sem nepatří ale musím domů a nejspíš necháme uspat Rozárku(kočičku) chjooooo chudinka se trápí.....brečím jako želva
15. lis 2007 v 15:36  • Odpověz
Markét, tak co teplota dneska ? Koukala jsem na graf a tys neměřila ?? Ženská nenapínej....
15. lis 2007 v 15:36  • Odpověz
Kom to je mi líto, ale je to lepší než ji nechat trápit.
Sari to je pravda, aspoň se budu odlišovat :grinning:
A na Market už jsem taky několikrát koukala a pořád nic. To je horší než detektivka
15. lis 2007 v 15:40  • Odpověz
Třeba si ráno udělala tst, byly tam //, tak se z toho ještě teď vzpamatovává....aby to s ní nešlehlo :fearful:
15. lis 2007 v 15:44  • Odpověz
No snad se nám brzo ozve. Já už jdu pomalu balit. Zítra toho budu mít moc a tak nevím jak se budu vyskytovat. Každopádně se těším na neděli Ahojky
15. lis 2007 v 15:46  • Odpověz
autor
holky díky za podporu....snad cestou někde neomdlím jak jsme z toho špatná...pá
15. lis 2007 v 15:48  • Odpověz
Klári, je mi to tak strašně líto !!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. lis 2007 v 15:48  • Odpověz
Marti pa....Jo, v neděli se asi ukážu...Tom půjde pro Šárinku kupovat dáreček k Vánocům....
15. lis 2007 v 15:49  • Odpověz
Tož pro dnešek se loučím....mějte se !!!!!!!!!!
15. lis 2007 v 16:03  • Odpověz
ahoj holky, ja do grafu tu teplotu zadavam az kdyz prijdu z prace, nerada tam chodim na net. No, jinak jsem nevydrzela a test si udelala, ale nic, bily jako snih...to cekani je hruza...
15. lis 2007 v 18:19  • Odpověz
Ahojky Market Zatím si nezoufej. Já myslím že je to ještě brzy. Jsi teprve 10DPO. Asi se ti trochu posunula ovu a proto se ti zdá, že už by jsi to měla dostat. Vydrž do neděle a uvidíš. Délka luteální fáze bývá 10 - 14 dní, teda myslím. Já ji mám 13 a 14 den se dostaví ms. Jako hodinky.
15. lis 2007 v 19:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si vás právě dočetla.... K těm chlapům, co se týče jejich zájmu o mimíse... U nás je to tak, že já se těším, jak blázen a on to bere tak nějak prakticky...že to stojí dost peněz a že nebudeme tolik chodit do společnosti, zkrátka chlapi mají rádi své pohodlíčko. Jo a taky se bojí trochu konkurence...někdy totiž chlapi na miminko i trochu žárlí :grinning:
15. lis 2007 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky! Vy posledni dobou fakt ficite, clovek tu par dni neni a co vy vsechno neproberete.
Vsem Vam moc a moc dekuju za gratulace k novymu statutu a preju jestenetehulim , aby taky byly brzy ve spravny cas na spravnym miste. :grinning:
Jak uz jsem napsala, zatim si to prilis neuvedomuju a v nektery dny na to dokonce i zapomenu. Jsem ja to ale matka... :grinning: Obcas po ranu cejtim takovou nejistotu v zaludku, ale zatim se nic nedelo, takze v praci se to jeste neprovalilo, ono je na nejaky blinkani stejne jeste brzy...

Bibo, co tu delas takhle vecer? Ja myslela, ze pises jen z prace.. :wink: Moc ti drzim palce do dalsich dni!
Kom: to je blby, chudacek mala. Jestli je smutna, tak ji posli na druhej breh..
Jinak souhlasim se Sarihy, ze neni treba precenovat vyzivu a kondici pred tehotenstvim. Jestli jsou zena a muz celkove zdravi, tak asi stejne neni co resit a par rajcat denne navic jsou zbytecny. Ja jsem v tech osudnych dnech hulila 10 cigaret denne (byli jsme na kratky dovoleny, takze byl ke vsem hrichum cas jako stvoreny), v restauracich jsem si od prezranosti musela povolovat knoflik u kalhot a kazdy den vypila pul lahve vina a dala si jedno pivo ci panaka. Uzasne zdravou zivotospravu s nakoupenymi vitaminy z lekarny jsem zacala plnit az po navratu z dovoleny, ale brzy se ukazalo, ze uz nebyl duvod.
No a jsem moc rada, ze jsem si to stacila uzit..Aneb arrideverci zpustly zivote, dlouho te zase neuvidim...
Ale ja si ted pujdu zmenit moje nastaveni, protoze jsem dostala prisne doporuceni od Sarihy :grinning:
15. lis 2007 ve 20:52  • Odpověz
Xaver já se občas ukážu i večer z domova. Tedy když mě děti půstí k PC :wink: Je tu o něj trochu boj.
Je dobře že nemáš nevolnosti, třeba ti to vydrží. A s tou životosprávou ... Já jsem před prvním těhu taky kouřila. Sice ne tak moc, ale přeci jen. Vlastně to byla jeden z příznaků, najednou mi úplně přestaly chutnat. Ze dne na den.
15. lis 2007 ve 21:03  • Odpověz
Tak to mne obcas prepadne chut, ale cigara mne minimalne rok nedostanou. :grinning: Divila by ses, kolik tehotnych kouri. Jednou jsem byla celkem nahodne v nemocnici u Apolinare a koukala jsem jako blazen na budouci mamky s brichem jako balon, jak cudi na dvore. Dokonce znam i doktorky a sestry, ktery v tehotenstvi neodolaly a nekolik cigaret za tehotenstvi vytahly.. Ja to kazdopadne zkouset nebudu :wink: Jsem deeeesne utahana, vsem preju dobrou noc .
Btw: neukazuje nahodou tenhle meric delky tehotenstvi o tyden napred? Ja jsem na zacatku 5tt, ne 6tt...
15. lis 2007 ve 21:16  • Odpověz
Moje švagrová kouřila skoro do třetího měsíce. A tím kouřila myslím min 3 denně. Pokaždé když jsem jí viděla, měla jsem sto chutí jí dát přes hubu. Že jí to doktorka dovolila. Prý je to lepší než abstinenční šok. Každopádně já to neschvaluji.
Dobrou
15. lis 2007 ve 21:21  • Odpověz
Tak teda ze mně už si ta teplota dělá srandu http://www.fertilityfriend.com/home/1bfd50 Čekala jsem, že teplta půjde dolů a já dostanu ms. Místo toho leze teplota neobvykle nahoru. Přiznávám jsem děsnej nervák a proto jsem sáhla ráno po testu a co? Byl negativní! Asi jdu radši pracovat jinak se zcvoknu.
16. lis 2007 v 07:23  • Odpověz
DObré ranko,
ted Bíbo, to je zajímavý grafík !!!! Hele, tak uvidíš, co zítra, no....Hele, a může na tu teplotu mít vliv ten Utroš ? Já nevim, je to podivné....Každopádně ono se to na tom testu nemusí ukázat, že ?! Takových už bylo...no každopádně jak sem o víkendu nelezu, tak teda asi zítra nevydržím..Moc ti držím plaečky !!
Jinak u nás asi zase nic - mám pocit, že začínám trochu špinit...no jo no...
16. lis 2007 v 07:54  • Odpověz
Šari já si právě myslím, že mi to ten utroš takhle blbě rozhodil. No budu muse vydržet a případně v neděli zopakuji test. Díky za podporu
16. lis 2007 v 08:06  • Odpověz
Bibo: graf vypada vyborne, ale mozna ze ti ty prasky prodlouzily cyklus. :unamused: Nevim. Nezbyva nez pockat..Drzim ti palce.
Sarihy: a nemuzes mit tzv.implantacni spineni? Pokud to nemas jeste dostat, ale uz spinis.. Ja jsem dost spinila asi 10.den po tom, kdy doslo k velkymu tresku a taky jsem si myslela, ze jsem to dostala o dost drive, ale MS to nebyla...
16. lis 2007 v 08:07  • Odpověz
No tohle čekání je na tu psychiku nejhorší...kor když to u tebe vypadá tak dobře !!!! Fakt bohužel nezbývá nic jinýho než čekat.
Xaver - no já nevim...neměřim teplotku, takže přesně nevim, kdy byla OVU...teď jsem 9 - 10DPO...ale nedělám si moc naděje...spíš jsem se smířila s tím, že tento měsíc opět nic....
A navíc jsem si v noci přeležela krk, takže otočit hlavu je nadlidskej výkon..... :angry: :angry:
16. lis 2007 v 08:17  • Odpověz
Sarihy :grinning: , "..ale celym telem se otocit muzes? Takhle." "No, to jo, to muzu." "No taaak, tak se otacej celym telem a je to." :grinning:
No neboj krka rozkroutis casem. Jinak to spineni fakt muze bejt. Jak rikam, ja myslela, ze jsem to dostala a trvalo to asi dva dny.
16. lis 2007 v 08:35  • Odpověz
Sari souhlasím s Xaver zatím ještě neházej flintu do žita. Přeci si plánujeme otěhotnět společně :wink:
Xaver ten utroš mi právě má ten cyklus zkrátit. Já ho poslední dobou mívala 37 dní. Dnes je to 31. Tak vlastně teoreticky mám ještě týden čas :angry:
16. lis 2007 v 08:35  • Odpověz
Xaver :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No jasně, Bíbuš...vždyť jsme si to slíbily, ne ?! :wink: :wink: :wink:
16. lis 2007 v 08:50  • Odpověz
Ahojky, tak se přidávám mezi vás snažilky :grinning: konečně :grinning:
Podle rad všech kámošek jsem si spočítala plodné dny a ovu, no a zkusili jsme to a uvidíme. Každopádně jsem na to fakt zvědavá. Jen se netěším na to čekání to bude hrozný. Já jsem na takový věci příšernej nervák.
Bibo, tak jak to dopadlo?
19. lis 2007 v 07:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.