• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Dobré ranko,
Bíbuš, koukám, že se ti fakt zaseknul teploměr !!! Jo - doufám, že tam dneska zavoláš !!! Jinak si nás s Klárou nepřej !!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Přeju všem hezký den !!!!!!!
19. lis 2007 v 07:46  • Odpověz
Ahoj Petul, tak další zběhla z brms :grinning: Koukám jak se sem skoro všechny hezky přesunujeme.Jak to dopadlo? Tak že už začínám být na prášky. Teploměr se mi "zaseknul" už čtvrtý den na stejné hodnotě. Se záchodem si tykám už 7 den na prsa mi nemůže nikdo sáhnout, ale test mám negativní :rolling_eyes: .
19. lis 2007 v 07:54  • Odpověz
Sari neboj po osmé jdu volat
19. lis 2007 v 07:55  • Odpověz
Kontrola ze štábu :slight_smile:)))

Marti, to vypadá slušně ne? Držím pěstičky :slight_smile: a neboj oni si ty testy taky občas dělají srandu
19. lis 2007 v 08:18  • Odpověz
Tak jsem volala dr. Mám vydržet a objednala mě na kontrolu příští pondělí. Prý je pravděpodobnost, že jsem těhu. To znamená dalších pár dní nervů. Super :confounded:
19. lis 2007 v 08:20  • Odpověz
Neřikala jsem to ?? Já si snad otevřu nějakou věštírnu !!! Tak jen potichu - gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!
Jen mě štveš, žes na mě nepočkala.... :grinning: :grinning: :grinning: ...né, dělám si srandu !!!!
19. lis 2007 v 08:22  • Odpověz
Jo - nic si nenamlouváš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
19. lis 2007 v 08:22  • Odpověz
Bibo, tak ti držím pěsti to vypadá opravdu nadějně :slight_smile: :slight_smile: Moc ti to přeju
Možná je ještě na test brzy, tak proto to ještě neukazuje.
19. lis 2007 v 08:26  • Odpověz
Sari, když jsi v tom věštění, tak dobrá, nechceš předpovědět nám, kdy se to podaří. Díky :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2007 v 08:28  • Odpověz
No, Peťul, na test by brzy být nemělo...přece jen je to 16DPO...ale ono se to někomu neukáže....ale ono je to fakt jasný !!!!!!!!!!!!!!!!
19. lis 2007 v 08:28  • Odpověz
No počkám do středy a pak si udělám další testík.
A Šari promiň, že jsem na tebe nepočkala. Ale co ty víš?????? :wink: :wink: :wink:
19. lis 2007 v 08:35  • Odpověz
Bíbo, moc moc držím pěstičky ... páč pěsti štěstí, palce kopance :slight_smile:))

Sari, a jak u vás? My se rozhodli, že na jaře začneme, teď si skočím naposledy pro ant ... takže bych ji měla mít na 6 měsíců a potom kašlu na vše ... život se musí žít, a žádné co by, kdyby a odkládání ... práce není vše .... jen mě točí, že mé děti nepoznají osoby, které mi dávali toliko lásky :(((

Ale dost se smutněním, Sari, no já počkám klíďo na tebe. Ale určo vám to tak dlouho trvat nebude :slight_smile:
19. lis 2007 v 08:35  • Odpověz
Bíbo, no jsem děsně naštvaná !!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...
Jako já myslim, že jsme to tenhle měsíc netrefili, takže si ani moc nadějí nedávám...a navíc nemám žádný zaručený těhu příznaky....
19. lis 2007 v 08:37  • Odpověz
Sari, co ty víš? hele má svědkyně otěhotněla přes ANT a navíc, ani neměla ovu ... prostě to vyšlo ... i když ona o sobě tvrdí, že stačí aby kolem ní prošly trenky a je v tom :slight_smile:
19. lis 2007 v 08:40  • Odpověz
Sari to buď jedině ráda, protože je to děs. Opravdu nevím jak to Klára vydržela :confounded:
19. lis 2007 v 08:40  • Odpověz
No, já si moc nadějí nedávám....uvidíme koncem týdne....
19. lis 2007 v 08:41  • Odpověz
No, upřímně - Bíbo...já bych taky radši zvracela !!!!
19. lis 2007 v 08:44  • Odpověz
Tak já zatím nikomu děkovat za gratulace nebudu, dokud se mi neobjeví ty // a nebo dokud mi to nepotvrdí dr.
Jinak všem ostatním držím pěsti - jak říká Ivi :slight_smile:
19. lis 2007 v 08:51  • Odpověz
Holky, držím pěsti vám oběma :slight_smile: :slight_smile: :wink:
19. lis 2007 v 08:51  • Odpověz
Bíbo, neboj - bude to dobrý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. lis 2007 v 08:53  • Odpověz
Ahojky holky, já přišla o mimi v 8tt(zamlklý potrat). Vše je ted v pořádku, beru kys. listovou 1x denně. Doktor říkal, že za 3měsíce to můžeme znovu zkoušel. Tak ted přemýšlím, zda to máme zkusit v půlce prosince po 3 a půl měsíci. Mimčo si moc přejeme :slight_smile:
19. lis 2007 v 08:55  • Odpověz
Ahoj, Bíbo moc přeju, aby jsi byla v tom :wink:
Jinak já dostala menzes, po 2,5 měsíci a je to síla! Připadám si jak průtokový ohřívač, břicho bolí a ty výkyvy v náladách.... chudák manžílek :sweat_smile:
19. lis 2007 v 08:59  • Odpověz
Jindri, tak třeba se to tělo už srovná a příště to vyjde !!!! Držim palce !!!!!!!!!!
19. lis 2007 v 09:00  • Odpověz
Nemo, to je mi líto. Ale asi to tak mělo být. Hlavně že jsi ty v pořádku a čas uteče jako voda a vy se budete znovu snažilkovat. Držím pěstičky ať je to tentokrát OK :wink:

Jindri, au au ... to znám ... jednou jsem skrz dovolku brala ant 2 měsíce v tahu a potom to bylo ... už to v životě neudělám!!! Sem si ještě 2 týdny připadlala oteklá ... :(((
19. lis 2007 v 09:01  • Odpověz
iviska: Děkuji za odpověĎ. Koukám, že jste měli 22.9.07 svatbu, my měli 29.9.07. No asi to tak mělo být, uvidíme no. Moc si mimčo přejeme. Takže necháme asi tomu volný průběh :slight_smile:
19. lis 2007 v 09:05  • Odpověz
Nemo drž se a brzo už budete moc začít znova. Vždyť je to za chvilku :wink:
19. lis 2007 v 09:11  • Odpověz
Jdu Vás na chvíli zkontrolovat :slight_smile: .
Bíbo, tfuj, tfuj, tfuj...pro štěstí :dizzy_face:
Nemo, držím pěstičky aby ten druhý pokus už vyšel na 100% a třeba i dvojmo :wink: .
Já si teď připadám taky nějak hormonálně zblázněná :sweat_smile: . Pleť mám jak největší puberťák a navíc hrozně nafouklé břicho...a to mám tetku dostat až příští pondělí. No, jsem asi nějak rozhozená po té dovče a moc se pozoruju. Asi sem k Vám přestanu chodit, protože už začínám blbnout :grinning:
19. lis 2007 v 09:47  • Odpověz
bibova : Ahojky, jo jo utíká to. Já papám kys. listovou a vitabím B6. Beru to 1x denně. Zkusit bychom to chtěli v půlce prosinci, tedy po 3 a půl měsících. Jsem moc zvědavá. Vše bylo ale v pořádku, začala jsem trochu špinit, tak jsem ležela v nemocnici a dávali mi nějaké léky 3x denně, i když mě pouštěli domů bylo vše OK, srdíčko hezky bilo. Dva dny po příjezdu domů jsem začala krvácet, manžel mě odvezl hned zpět, udělalai utz a doktor řekl, že plod odumřel, možná to způsobili i ty léky, jestli byli nějaké silné, to se už nedozvím :unamused:
19. lis 2007 v 09:48  • Odpověz
Koch tomu se neubráníš. Jakmile sem nakoukneš už ti to nedá a nakukuječ pořád. Je to tady návykové :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2007 v 09:49  • Odpověz
ahoj holkyyyy:slight_smile:
bibo sleduju graf a drzim palecky moc a moc a tfuj tfuj :slight_smile:
19. lis 2007 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.