• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
autor
markett: tak to jsem teda zvědavá jestli i Ty budeš dvojčárková :wink: držím palečky

dneska jsem zas epesně vyhodila snídani do záchodu :unamused:
20. lis 2007 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu po nekolika dnech, takze ted je asi na tematu dne Biba a Marketa, coz? :wink:

Marketa, vyderzaj s testem. Myslim, ze i ty dve carky po limitu muzou bejt slibny.

Bibo, moc moc ti to preju. Jen nebudu urcite jeste k nicemu gratulovat, kdyz nic neni potvrzeny. Jsem holt realistka :unamused: Brzkymu pozitivnimu testu zdar!

Komteska, ja jsem zatim zadny zvraco nemela, ty uz jsi mela v 5 ci 6tt nevolnosti nebo az pozdeji?
20. lis 2007 v 18:16  • Odpověz
ČAUKY HOLČINY, tak kdepak máme nové těhulky? Já jsem dnes 40.den cyklu bez MS, přikládám to na vinu dlouholetému užívání HA :confounded: . Žádné příznaky a na gyn taky nic, chtěli mi píchnout i vyvolávačku, ale řekla jsem, že radši ještě týden počkám....už mám těch hormonů za ty roky dost ... :angry:
20. lis 2007 ve 22:32  • Odpověz
autor
xaverov: jojooo už v 5-6tt :unamused:

holky před dvěma měsícema jsem touhle dobou byla ještě Melíšková.....no bylo mhohem hezčí počasí a nevolnosti mě ještě netrápily....za to dneska mě třeští hlava(prášek si nemůžu vzít :sweat_smile:)
21. lis 2007 v 09:00  • Odpověz
Ahojky Kom, jediné co by ti teoreticky mohlo pomoct je pít, pít a pít. Mě to občas zabere.
Sice jsem měla předsevzetí, že sem lézt nebudu, ale prostě si nemůžu pomoct. Asi zítra zkusím další test. Jen nevím co to se mnou udělá, jestli bude opět negativní.
Xaver buď ráda, že žádné nevolnosti nemáš. Petříš do té šťastnější polovině :slight_smile:
21. lis 2007 v 09:08  • Odpověz
autor
bíbo: no myslím, že jsme nastydla za krkem a od toho mě bolí hlava, už jsem dneska vytáhla šálu snad to pomůže :slight_smile:

Bíbo držím palce :dizzy_face:

jsme se dneska probudila a mám hrozně suchý bradavky :unamused: jsem si je namazala, ale v tu ránu byly zas suchý chjooo to je nepříjemný
21. lis 2007 v 09:14  • Odpověz
Já už šálu tahám taky. Tak ať tě ta hlava brzo přestane bolet.
Suchý bradavky neznám,nebo si to spíš nepamatuji.
21. lis 2007 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holkyyyy :slight_smile:

zirafik....no ja to taky nejak ne a ne dostat :( dneska je to 33 den :/
21. lis 2007 v 10:16  • Odpověz
ahojky holky,
Komtesko, já mam taky takový suchý a šupinatý bradavky - mažu je. Na bolesti hlavy a hlavně migrény jsem trpěla vždycky, takže mě taky jedna před týdnem přepadla. Dr. mi řekla ať si vezmu panadol nebo ibalgin. Vzala jsem si panadol, protože migréna mě trápila 2 dny v kuse a neni to nic moc.
Jinak já nosím čepici a je to super, když mi nefouká do uší :grinning: .
Mějte se
21. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz
jajinka - a kolikátou máš mít od vysazení? Já mám mít druhou, první byla, ale nějaká slabší.... :unamused:
21. lis 2007 ve 23:06  • Odpověz
Tak vas jdu jen informovat, ze ani tento mesic se nam nezadarilo:( vypadalo to nadejne,ale nakonec z toho nic neni. No, tak treba priste...
22. lis 2007 v 06:06  • Odpověz
zirafik...no prave ze teprve prvnii a nejak se ji nechce :(

markett....to je mi líto
22. lis 2007 v 08:07  • Odpověz
autor
markett: nezoufej, jak jsme psala Sari.....ježíšek je kouzelník :wink:
22. lis 2007 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky,
vdávala jsem se taky v září mám tři pozitivní testy a zítra jdu k lékaři.
Tak doufám,že potvrdí,že je vše tak jak má být.
22. lis 2007 ve 13:09  • Odpověz
Kupodivu nejsem ani moc smutna a uz se uplne tesim na dalsi mereni, nejak me to chytlo:slight_smile: Prijde mi super takhle pozorovat jak funguje moje telo:slight_smile: Ale jinak jsem si rekla, ze se budu soustredit na Vanoce a peceni cukrovi a budu se snazit na mimi moc nemyslet. Vim, ze to nepujde uplne, ale aspon, ze ty Vanoce ted jsou. Mam se aspon na co tesit:slight_smile: a co Sari a Biba? Jak jste na tom? Uz tu vubec nejste...
22. lis 2007 v 16:52  • Odpověz
Holky držím palečky aby všem co se snažíte se to co nejdřív podařilo :wink:
22. lis 2007 v 17:02  • Odpověz
Market je dobře že to bereš s nadhledem. Určitě se brzo zadaří :wink:
Já tu moc nejsem protože nic nevím a nějak nemám sílu to řešit a probírat. Když se koukneš na můj graf, možná to pochopíš. V pondělí jdu k dr. a pak snad budu moudřejší.
Evelin vítám tě a moc ti gratuluji :slight_smile:
22. lis 2007 v 18:52  • Odpověz
to biba: jo, koukala jsem, chapu, ze ti neni do reci. Ty nervy jsou asi horsi nez kruta realita, ale co vis, treba to dopadne miminkem:slight_smile: a kdyz ne, tak si z toho taky nic nedelej, hlavne at uz vis na cem jsi, vid? Budu na te myslet, opatruj se
22. lis 2007 v 18:59  • Odpověz
ahojík holky, tak vás po delší době zdravím. Dlouho jsem tu nebyla. Jen přidávám informaci, že ani u nás zatím nic. Zpoždění dva týdny, testíky negativní. V po se hlásím k mudr a uvidíme :unamused: všem těhulkám i novým těhulkám přeji hodně štěstí a zdravíčka :slight_smile:
22. lis 2007 v 19:08  • Odpověz
Ahojky holčiny, taky vás všechny zdravím, čtu vás celkem pravidelně, takže ve zkratce: bibo, pevně věříme, že nám v pondělí napíšeš, že se zadařilo, ale když ne, nic si z toho nedělej, možná, že člověk má po těch hormonech tělo rozhozený, ale příště, příště už by to určo vyšlo, hormony dodají co tělo potřebuje a bude už srovnaný..., ale to snad nebudeš už potřebovat a v pondělí tě budeme moct zařadit do tabulky jako těhulinku :grinning: Tak uvidíme, vydrž, nervy jsou muka - ale minimálně budeš vědět co se děje.
zirafik: já mám MS po vysazení tak s týdením i delším zpožděním (teda zatím byly čtyři mršky)
Jinak holčiny, všem nám moc přeju, aby Ježíšek (nebo třeba už Mikuláš :grinning: ) byl poslem nejnejnejnejdárečku!
23. lis 2007 v 07:25  • Odpověz
ahojík holčiny!!! Tak hlásím....43. den bez MS, 40.den jsem byla na gyn a našli mi cystu, která má prý s MS odejít :unamused: . Včera a trochu dnes mně bolí vaječníky, asi jsem nastydla neb kámoška měla včera svatbu a já jim asistovala při focení byla jsem tam jen v šatech a sáčku, venku nula :unamused:. Jsem blb, chci mímíse a takhle blbnu.
jajinka: první MS je asi nejhorší, když se má tělo vzpamatovat (pokud jsi teda brala HA, já jí užívala 10 let - a pak to takhle vypadá :frowning2: , už jí do huby nevemu :angry: .
Za týden mám jít znova na gyn, rovnou na UZ, co ta cysta, pak by mi ev. píchli vyvolávačku....jenže mně se do ní teda moc nechce.... fuj, zas hormóny... Holky, jak jste na tom vy po vysazení HA a následně první menstr. cykly?
23. lis 2007 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem byla u doktora a dle vyšetření jsem těhotná,ale na ultrazvuku
ještě nic vidět není-tak mám další termín 12.12.-tak uvidíme.
23. lis 2007 ve 12:21  • Odpověz
zirafik...no tak doufam ze to dostanu brzo :( brala jsem HA skoro 7 let v kuse....a nečekala jsem že po vysazení budu mít problém s MS, doktor mi totiž tvrdil pravý opak
23. lis 2007 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky holky, já čekám MS každým dnem, jinak už je to 3měsíce po revizi, tak uvidíme, zda MS dorazí. O první mimčo jsem přišla v 8tt(zamlké těhotenství) :slight_smile:
23. lis 2007 v 15:04  • Odpověz
zirafik: mě se dostavila MS přesně 30 dní od vysazení, ovšem předtím se MS jaksi 2 měsíce nedostavila, to jsem ještě prášky zobala, ale občas jsem je vynechala (cca 5 pilulek za měsíc).
Dnes jdu koupit teploměr, stránky merenibt.xf.cz jsem si přetiskla do wordu, o víkendu to přelouskám a začínám měřit :wink:
23. lis 2007 v 15:40  • Odpověz
jindri: díky za info....snad se mi to taky, co nevidět srovná....už začínám nervit.... hlavně to chci dostat normálně, ne po vyvolávačce....chci, aby se tělo vzpamatovalo samo a ne za asistence hormonů...bojím se, abych to pak nedostávala vždy jen po injekci :unamused:
23. lis 2007 v 16:05  • Odpověz
já jsem dneska 6 den po a nejak ne a ne a neeeee, chjo
23. lis 2007 ve 20:00  • Odpověz
Zirafik: to snad ne. Pokud jsi mela MS pravidelnou a normalni pred branim pilulek, tak by se ti to prece melo srovnat, ne? Zeptala bych se na to lekare. Ale nebala bych se toho, takovych holek musi byt...

jajinka: a nemuzes byt tehotna?
24. lis 2007 v 09:36  • Odpověz
xaver: no ono je to prý normální, že po dlouhodobém brání HA jsi rozhozená....závidím holkám, co tenhle problém nemají :frowning2: ... Jinak MS jsem měla pravidelnou, ale po těch letech už si to moc nepamatuju :confounded: . No a dneska trochu změna ... hlásí se nějaké špinění,tak uvidíme, co z toho vyleze... :frowning2:
24. lis 2007 v 10:57  • Odpověz
xaverov...to o té pravidelnosti mi doktor taky rikal ale u me to nejak nefunguje :( vcera jsem delala test a nic ....
24. lis 2007 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.