• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Zirafik: taky mne napadlo, ze uz si na to nepamatujes, ale zdalo se mi to drzy napsat :grinning: Ale pamatujes urcite, jestli to bylo hodne moc nepravidelny a chodila jsi na injekce anebo jsi nemela problem. A pokud nemela, tak se neboj. Tvoje telo si ted asi potrebuje udelat nejakej casovej harmonogram a ceka jestli mu zase pomuzou pravidelny hormony, ktery jsi mu umele dodavala nebo si to udela sam :wink: Tak mu dej cas, lenochovi.

jajinka: aha :confused: , ty jsi taky uzivala dlouho HA?
24. lis 2007 v 16:01  • Odpověz
xaver: díky za povzbuzeníčko...snad se to vylepší :slight_smile:. Jinak bez HA jsem byla v 15 - 17 letech, pak půl roku ve 20 a 3 měs. ve 24 letech...takže pramálo cyklů bez HA.... :unamused: . Nicméně problémy nebyly, neb jsem na žádné vyvolávačky chodit nemusela... Snad se to srovná.
24. lis 2007 v 18:25  • Odpověz
´Jo a holky, co říkáte na zaručené "babské recepty" na přivolání MS? Např. Červené víno, třeba ve formě svařáčku či nahřívání podbřiška? :sweat_smile:
24. lis 2007 v 18:33  • Odpověz
xaverov...brala jsem ji cca 7 let a předtím jsem to měla pravidelné, mohla jsem se spolehnout :slight_smile:

zirafik....hmmm, hned den po vynechani MS jsem se zacla nahrivat v horke vane, coz mi predtim pomahalo ale nejak nic :slight_smile: takze cekaaaam a cekaaaam
24. lis 2007 ve 21:23  • Odpověz
Ahooj holky,tak se k Vám taky hlásím.
Svatbu jsme měli 7.9.2007,tři dny před ní jsem vysadila antikoncepci a teď už tomu necháváme volný průběh :slight_smile:
24. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz
ahojky mandul! Tak Tě pěkně vítáme.... :wink: . Tak to jsi měla svatbu den předemnou.... že se nám, ale to počásko moc nevydařilo, viď? :cry: . U nás bylo pod mrakem, kolem 15st, ale naštěstí nepršelo :unamused:
25. lis 2007 v 09:35  • Odpověz
Ahoj zirafiku-děkuji za přivítání.
Právě,že nám se ten pátek vydařil-nám svítilo sluníčko :dizzy_face:
25. lis 2007 v 09:39  • Odpověz
Ve čtvrtek u nás pršelo jak z konve-provazy vody :angry: .V pátek byla sice větší oblačnost,ale svítil nám sluníčko :dizzy_face: a v sobotu už bylo zase podmarakem :angry:
25. lis 2007 v 09:41  • Odpověz
holt počasí si neobjedná nikdo!Ale co,hlavně že jsme šťastně vdaný,že? :grinning:
25. lis 2007 v 09:43  • Odpověz
tak to jo...tak to jste měli velký štěstí :wink: . U nás bylo škaredě celý týden...s tím, že st, čt teda pěkně lilo :unamused: , v sobotu už ne, ale sluníčko jsme teda vůbec neměli....
Ps. Tak to špinění skončilo a dnes nic....ach jo, tak jsem zvědavá, co mi dr. ve středu řekne :unamused:
25. lis 2007 v 09:46  • Odpověz
snažíte se o baby?Nebo už jsi těhulka?
25. lis 2007 v 10:03  • Odpověz
snažíme... :frowning2: tady v diskuzi tak pár stran zpátky to popisuju...jak mi našli cystu, jak jsem pořád nemám MS... a další libůstky po dlouholetém braní HA :unamused:
25. lis 2007 v 10:26  • Odpověz
aha ,nečetla jsem to.Snad to bude dobrý.Přeju Ti to :dizzy_face:
25. lis 2007 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky, kde je kdo?
26. lis 2007 v 11:27  • Odpověz
ahojky holky, tak zase po delší odmle se hlásím.
Musim Vám sdělit radostnou novinku, od minulého úterka cítim pohyby - je to žůžo :grinning:
26. lis 2007 v 16:35  • Odpověz
ahoj holky, tak mi to nedalo a byla jsem konečně u mudr. Teoreticky v pořádku, žádná cysta nebo tak, ale dostali jsme pichuli na vyvolání ms. Tak máme čekat, když to nezabere, tak potom na krev na hormonální profil a léčba. No nic.

Všem snažilkám a těhulkám hodně zdravíčka :slight_smile:
26. lis 2007 v 16:52  • Odpověz
Ahojky
Breber to je super. Tak ať tě mimčo taky nechá vyspat :grinning:
No já jsem byla taky dnes na gyndě. Tentokrát to byla totiž extra krátká a slabá mrcha, tak nevím stále na čem jsem. Ultrazvuk je neprůkazný a tak mě poslala na krev. Ve středu uvidím.
26. lis 2007 v 17:03  • Odpověz
Bibová, je to divné, ale mě po vysazení HA přišla taky ta mrcha nějaká krátká a slabá, jindy jsem ji mívala týden a lítala pořád na wc, ale teď to bylo jiné...
26. lis 2007 v 17:44  • Odpověz
Market ale já HA neberu už 11 měsíců :grinning:
26. lis 2007 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Marti, to je mi líto. No uvidíš ve středu co se dovíš. Hlavně aby bylo vše v pořádku ... možná to je to těma lékama co jsi musela brát .
27. lis 2007 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte při úterku? Mně dneska vyrvali zub... :frowning2: osmičku. Ale jsem ráda, že jí mám venku, už mně zlobila delší dobu... :angry:
27. lis 2007 v 10:00  • Odpověz
Ivi nic se neděje. A u toho utroše mi asi naopak zvýší dávky. Prý to byla malá dávka :grinning: :grinning: :grinning: A jinak jsem opravdu v pohodě. Prostě se to neudrželo. Hlavně že to nebylo nic horšího. Bála jsem se mimoděložního a to snad zítra vyloučí.
Zirafik já naštěstí osmičky nemám už dluho, ale užila jsem si s nima svý. Chce to kopec zmrzliny :slight_smile: :wink:
27. lis 2007 v 10:14  • Odpověz
Marti, no já myslela že to bereš jen 1x a více ne. Tohle budeš brát každý měsíc? Ty jo, tak to je hukot. A co bolesti hlavy, jak tě trápily? Máš teď pokoj?
27. lis 2007 v 10:54  • Odpověz
Vypadá to, že ho budu brát dokud nebudu těhu :unamused: Ale snad to bude tenhle měsíc lepší. Doufám, že se tentokrát s tím návalem hormonů srovnám líp :sunglasses:
Hlava naštěstí dává pokoj. Jen doufám že to vydrží.
27. lis 2007 v 11:02  • Odpověz
No hlavně aby ty hormony k něčemu byly :slight_smile:
27. lis 2007 v 11:15  • Odpověz
marketv: tak já to měla naopak, MS dlouhá a hodně silná.

Holky, jak Vám poznaly cystu? Při normální prohlídce na gyndě? Návštěvu gyndy mám za sebou (vše se zdá ok), kdyby se nepovedlo do roka, začneme to prý řešit. Docela dlouhá doba, ne?
27. lis 2007 ve 12:59  • Odpověz
Jindri rok je standartní doba, než s tebou něco začnou dělat. A cystu by zkušená doktorka při vyšetření poznala. Buď v klidu :wink:
27. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky, jak se máte je tu nějaká nová těhulinka???
27. lis 2007 ve 13:53  • Odpověz
bibova: standardní pro paní doktorku, pro mě nepředstavitelná a útrapná doba :unamused:
No, koukala do mě docela dlouho, tak snad to ostřímu a ostřílenému zraku paní doktorky neušlo :grinning:

Dnes jsem měla bláznivý sen, hlídala jsem kamarádce jejího 9ti měsíčního Štěpánka a byl děsně živý, jednou rukou jsem ho nemohla udržet, tak jsem byla úplně na nervy, že nemůžu dělat i něco jiného, položit jsem ho taky nemohla, protože jsem věděla, že by někam spadnul. Pořád se mi někam drápal z náruče a najednou se proměnil v kočku, což jsem brala jako úplně normální stav, akorát jsem ho vší silou držela za kožich, aby mi nevyklouzl. Pěkná blbost, co? :grinning:
27. lis 2007 ve 14:35  • Odpověz
To byl teda sen. Mě stačí když bráchovi občas hlídám 2leté éro (Jakuba) Je jak na baterky Duracel :grinning: :grinning: :grinning: Ráno začne a večer, nejlépe pozdě večer, skončí s lumpárnama.
Jo ten rok je na jednu stranu hrozně dlouhý, ale když se koukneš na statistiky, tak to tak dlouho není. U mě je to trošku něco jiného. Jsem už přeci jenom starší ročník :sweat_smile: a tak mi dr. řekla, že začneme případně něco pomalu řešit po půl roce. Pořád si říkám, že se do té doby zadaří samo. Jsem optimista. Teda zatím :wink:
27. lis 2007 ve 14:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.