• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po svatbě.... září 2007

(Zamčená)
26. března 2011 
Bibo :wink: s úsměvem. Alespoň si budeš moci užívat svatby každičkou buňkou těla. Vždyť toliko zařizování, organizování ... to si zaslouží přeci odměny. A potom mimčo :slight_smile:

Včera než jsme šli spát, tak jsme to rozebírali s Romčem - jako kdy na mimíska. No říkala jsem mu že mám prášky na 4 měsíce. A on, no a potom 3 měsíce bys měla být ještě nějako chráněná a pak že na to vlítneme ... Potom jsme řešili, co jako budeme dělat když to nepůjde atd.

Ale sestřenka mi poradila dobrý recept, kdy do toho vlítne každá :wink: cituji doslova :"Ivanko, to si musíš nechat udělat bělmo (orgasmus) a být oba dva zároveň :wink: Nejlepší je před tím si dát pár skleniček vínka na uvolnění a to potom jde samo!"

Takže holky, po svatbě jenom "bělmo" :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2007 v 08:09  • Odpověz
Holky já sama nevím, kde se to vě mě vzalo. Normálně umím používat i mozek.Vždycky jsem se divila holkám, že kvůli tomu tak blbnou. No a teď jsem v šoku, že asi budu patřit mezi ně :sweat_smile: . Jestli bych se radši těmto stránkám neměla vyhýbat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2007 v 10:13  • Odpověz
Tak za týden touto dobou už ze mě bude mladá paní a taky budeme vědět, zda se nám to povedlo na poprvý, nebo bude další mimi pokus :grinning:. Je to hrůza ty poslední dny před dnem D a do toho ještě přemýtat o prckovi - děs. :wink:
11. srp 2007 ve 22:10  • Odpověz
bereme se 22.9.
dobírám poslední plátíčko a pak šup na to :slight_smile:

ad prodleva po vysazení antikoncepce
mám dvě kamarádky (a sestru), které zapadly hned v prvním měsíi po vysazení antikoncepce - mají nádherné zdravé děti

homeopati říkají všichni, že to je dryják - no bodejť by to chválili, vždyť by se sami popírali, že jo

mám ok gyndaře a ani on mě nijak nevaroval - doporučil mi kys. listovou, a ať si zkontroluju jak jsem to měla se zarděnkama atd. - ale že by mi nedoporučil po antikoncepci otěhotnění to ne
12. srp 2007 v 16:06  • Odpověz
Hupczo, já jsem otěhotněla asi dva měsíce po vysazení antikoncepce a můj gynekolog mě taky nijak nevaroval, že bych neměla otěhotnět. Mimi čekáme v září a už se moc těšíme a doufáme, že bude vše v pořádku.
12. srp 2007 v 16:13  • Odpověz
prada: tak to moc držím palečky :wink:
12. srp 2007 v 16:26  • Odpověz
autor
tak zatím první nebudu :grinning: ale je to hustý s práškama to byla pohodička... menses, ale teď........... :angry:
16. srp 2007 v 09:35  • Odpověz
Tak příští úterý dobírám poslední platíčko, počkám na menses, a pak šup na to... :grinning: Snad to všechno bude dobré...
16. srp 2007 v 10:57  • Odpověz
Kom, zrovna dneska ráno jsem na tebe myslela a řikala jsem si, že se musim zeptat, jestli třeba náhodou....ale nvedaí, ne ?!....aspoň si užiješ svatbičku :wink: ...my si s Tomem řekli, že od příštího cyklu (za týden...) to už taky nebudeme řešit....stejně bychom to zjistili až po svatbě....no jsem zvědavá, jak to budu zvládat psychicky...když něco chci, tak na to pořád myslim....
Jinak já musím zaklepat - ťuk ťuk - že mě při MS bolí břicho jen chvíli....
16. srp 2007 ve 12:31  • Odpověz
autor
mě nebolí ani břicho, ale spíš to mám hodně a musím lítat na záchod, ale co mě holky děsily, že jim ani nevystačí tampon :grinning: protože já si vložku přes den nedovedu představit

no třeba příště se zadaří, to bych na svatbě možná nevěděla i když pochybuju, příště to mám dostat před svatbou ten týden :sunglasses:

a myslím na to teda taky dost :wink:
16. srp 2007 ve 12:49  • Odpověz
Kom neboj. Já to mám dostat (jestli opět nebude zpoždění) ve svatební den :angry: . Naštěstí to nemívám tak hrozné. Jen doufám, že mi nebude blbě.
Jinak jsem si teda taky začala poctivě měřit a zapisovat teplotu a uvidíme jestli to k něčemu bude :wink:
16. srp 2007 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se mezi vas. Svatba probehla 28.7. a bylo to super. Dobrala jsem posledni platicko a dnes bych mela brat prvni prasek. Ale nebudu. Takze dneska oficalne koncim po x letech s HA! Je to super pocit. Jen doufam, ze mi nenaskace moc bedaru :wink: . V zari letime na libanky, tak snad se zadari tam a nebo uz pred tim? Drzim vam pesti, at vam to vyjde, jak si prejete
16. srp 2007 v 19:14  • Odpověz
Kom, tak to já mívám naštěstí tak jako normálně...¨
Jinak já mám MS dostat příští týden, a pak by měla dorazit na svatbce (no, to by teda už nemusela :wink: ..)...OVU bych měla mít těsně před svatbou (že by svatební noc :grinning: ?!...)...
Bíbo, šikula :slight_smile: ...já si na to už tak zvykla...je dobrý vědět, co se v těle děje...tak pak informuj !!
Lucpet, ahojky :slight_smile:...tak ať to vyjde co nejdřív !!!
17. srp 2007 v 05:17  • Odpověz
ahoj holky, tak vás všechny po ránu hezky zdravím :slight_smile: Dneska jdu trpět k zubaři, ale pak si to vynahradíme s manžílkem :slight_smile: Skončila MS, tak se můžeme pustit směle do snažilkování :grinning: Zatím si zvykám na to, že se nedopuju každý večer práškama :slight_smile: Jo, vlastně jo, ale jinýma, vitamínky :grinning:
17. srp 2007 v 10:24  • Odpověz
autor
vítám holky co neznám z beremese a držím palečky ať se zadaří třeba na svatební cestě....děti "z dovozu" jsou nejlepší..krásný, zdravý a spokojený

no přiznám se, že jsem datum svatby vybírala tak abych neměla MS :grinning:
17. srp 2007 v 11:39  • Odpověz
Kom, já to teda takhle nevybírala, ale trefili jsme se k OVU :wink: ...navíc v tom období mám vždycky nejlepší ksicht (= málo pupínků..), takže i z tohohle hlediska je to super :dizzy_face:....
17. srp 2007 v 15:26  • Odpověz
Ahoj holky, nic si z toho nedelejte, ja to mam dostat na svatebni ceste!! Ale kdo vi jak to bude poprve bez HA, treba to dostanu pozdejc a nebo uplne nejlip vubec!! :slight_smile: Jsem ted ale hrozne vystresovana, dostali jsme novy byt, takze nas ceka stehovani a jeste ke vsemu je tam strasne mala kuchyn, tak jsem rekla, ze jestli se s tim neco neudela, tak varit nebudu :frowning2:
17. srp 2007 v 18:39  • Odpověz
ahojík holky, bavíte se o svatbách, bytečkách, přeji všem, ať to vyjde podle představ :slight_smile:
my se s manželem už dost bavíme o mimi, i když jsme zatím ve fázi snažení. A tu je ten problém. Dost se nervuju v práci, je to náročné na psychiku, navíc kolektiv taky nic moc (obzvláště jedna kolegyně, která tak prudí, že se mi z toho klepou nohy), tak vůbec nevím, zda se v té nervozitě vůbec zadaří otěhotnět :angry:
17. srp 2007 v 19:30  • Odpověz
Ja zase nesnasim letani. A to me ceka na svatebni cestu. Cely let se klepu a jsem mrtva strachy. Doufam, ze v te dobe uz nebudu tehotna :frowning2:
18. srp 2007 v 11:58  • Odpověz
autor
včera mě miláček pobavil, když říká, tak co bříško už je v poho a já na něj čuměla jak puk, ale myslel jestli už nemám MS :o)))) tak byl nadšený, že už ne..........
22. srp 2007 ve 12:58  • Odpověz
Komtesko: tak to je pekny :wink:
u nas je to des, chytla jsem nejakyho bacila, takze se laduju paralenama a jinyma podobnyma kravinkama. Jen doufam, ze mimi jeste neni, to by byl chudacek nadopovanej.
22. srp 2007 ve 13:01  • Odpověz
Kom, no vidíš...na tohle si vzpomeň, když je u vás dusno :wink:
Jinak teda musim říct, že můj probíhající cyklus je teda pěkně divnej...podle FF bych to měla dneska dostat, ale po mršce ani vidu..no ale je taky možný, že se FF spletl a OVU byla až 20.den...kdyby jo, tak by to teoreticky mohlo vyjít, neb jsme se "tulíkovali" 18. i 19. DC....uvidim v sobotu..blbý, je, že v pátek mám rozlučku se svobodou...no jestli to bude podle grafíku vypadat nějak příznivě, tak si ai v pátek udělám test..přece jen na tý rozlučce proteče asi dost alkoholu, a to by případnýmu mimču moc nprospělo..teda to je ale situace...a to jsme si řekli, že na mímu začnem pracovat až od následujícího cyklu :grinning: ..ale tím v žádnym případě nechci říct, že bych se zlobila, kdyby to klaplo...navíc by to byl super dárek k Tomovým narozeninám příští týden :wink: ..no dám vědět..
22. srp 2007 ve 20:08  • Odpověz
Teda Sari, že by jsi byla první? :wink:
To u mě to probíhá taky nějak divně. OVU měla být už včera a nikde nic. Ono teda v mým věku je prý normálka, když občas není. Nebo spíš když je, tak je to vyjímka. Asi to bude ještě zajímavé :sweat_smile: . Ale jsem optimista.
Kom tohle mi připomíná Petra, taky mi poslední dobou pořád sahá na bříško.
Lucpet brzo se uzdrav, aby případnej mrňous nebyl nadopovaný :wink: .Pryč s bacilem
23. srp 2007 v 11:35  • Odpověz
Bíbo, a taky můžeš mít OVU posunutou...já mám cykly 27-28 dnů a OVU 16.-17.den...takže u mě v žádném případě neplatí, že plodný dny jsou v půlce cyklu...
Jinak teda dneska pořád nic...to jsem z toho jelen...spíš se bojim, že těhotná nebudu, a to meškání znamená nějaký jiný problém :confounded: ..ale zase na druhous tranu jsem byla 8/8 na UTZ, takže kdyby tam něco bylo, tak by to zjistil...no jsem na to teda mega-zvědavá...
Jo - a tom taky pořád chodí a říká, jak se těší....teda o tomhle zpoždění neví...to ví jen jedna kolegyně v práci, která se vdávala v září a teD´je na tom podobně... :grinning:
23. srp 2007 ve 13:31  • Odpověz
Tak hlásim, že první nebudu....mrcha je tu...tak nějak jsem si řikala, že by to bylo fajn, kdyb třeba eventuelně...že by to byl fajn dárek pro Toma k narozkám a pro naše ke svatbě, ale na druhou stranu bych se bála jet do toho Egypta....
Takže až mrška odjede, tak to opravdu přestáváme řešit a zkusíme to.... :wink:
23. srp 2007 ve 14:06  • Odpověz
autor
sari: :grinning: je to fajn, že se to ještě nepovedlo, ber to z tý lepší stránky, budeš se moct pořádně napít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty používáš nějak moc zkratek...potřebovala bych vysvětlivky :sunglasses:

Ps: že by to byl stresík to posunutí MS :wink:
23. srp 2007 v 15:11  • Odpověz
Kom, OVU = ovulace, UTZ = ultrazvuk...
Ad to posunutí - si spíš myslim, že to bylo kvůli těm dvěma vajíčkům...a nebo taky ne....nevim, každopándě jsem se přesvědčila o tom, že měření tý teploty má smysl.... :slight_smile:
Jojo, já vim..hlavně jsem se bála tý zítřejší rozlučky...ale teď je to vyřešený :wink: ....
Každopádně dřív nebo později budou maminy z nás všech :wink: , takže žádnej stres (to je oblíbená hláška mojí ségry :grinning: )... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale hele, teď jsem prolítla historii - tobě se začíná asi blížit OVU, co ?! Tak držim palce :slight_smile:
23. srp 2007 v 15:38  • Odpověz
autor
no tyhle zkratky vím, ale FF je co?

no počítala jsem to na příští týden :grinning:
23. srp 2007 v 15:56  • Odpověz
FF - fertility friend...prográmek pro vkládání naměřenejch teplot... :grinning:
23. srp 2007 v 16:09  • Odpověz
Holky, kukněte sem: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=58862
...a posílejte údaje k doplnění :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
23. srp 2007 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.